PDA

Zobacz pełną wersję : 240 aut zniszczonych przez 9 małych zwyrodnialców

Gornet
02-06-2005, 16:12
http://info.onet.pl/1107151,12,item.html

Normalnie jak to przeczytałem to mnie krew zalała ,jak można zniszczyć tyle nowych samochodów ! Ja bym tym bachorom wje**ł dożywotni zakaz dotykania auta.

BTW: Jak ktoś się dowie jakie marki i modele zostały zniszczone to dajcie odpowiedź w tym temacie.

AML
02-06-2005, 16:42
Jakoś ten fakt jest dla mnie nie do pojęcia, jakim cudem w takim krótkim czasie grupka 9 gówniarzy zdąrzyła uporać się z 240 autami? No chyba że uszkodzenia były powierzchowne... jebną autem w mur i następne itd.
Ale jeśli to nie jest ściema to na prawdę przechodzi to ludzkie pojęcie, ja pierwszy raz słyszę o czymś takim, czyn ten jest oczywiście barbażyński i na poziomie właśnie dziecięcym.
But i know one thing, these fucking kiddies should be abandoned from our petrolhead world for ever!
Ponad milion euro strat, niech płacą teraz rodzice razem z tymi gnojami, plus kilkuletnie poddanie kuratorowi, poprawczak, oraz zakaz domagania się prawa jazdy i prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Ale osobiście to ja bym każdego z tych gnoi wziął i jednego po drugim walił łbem o maskę samochodu, z całej pety!
"Dlaczego?" spytacie... Tak jestem wulgarny i potrafię być brutalem ale na to ktoś musi sobie dobrze zasłużyć! :twisted:

Ryzykant
02-06-2005, 17:26
Niewiem jak ci gówniarze weszli na teren parkingu.
Jak mogą być powierzchowne uszkodzenia skoro gówniarze odpalali bryki i urządzili sobie destruction derby.Ja bym takiego gówniarza wziął pod podwozie i jeżdził był przód tył przód tył...
Aston Martin Lagonda masz racje trzeba być wullgarnym i brutalnym.Trzymam twoją stronę :D

rumcajs
02-06-2005, 19:34
Bić i patrzeć czy równo puchnie.

Di Kej
02-06-2005, 20:26
Ja bym ich wywiózł na syberię, wsadził do klatki z lwami, zamknął na całe życie w piwnicy, rozjechał 240 razy....... :twisted: :twisted:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kto wychował tych debilów ?????!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Di Kej
02-06-2005, 20:32
Temat postu: 240 aut zniszczonych przez 9 małych chłopców

Powinieneś zmienić tytuł tematu na "240 aut zniszczonych przez 9 małych gówniarzy".

I jeszcze jedno:
Co za debile nie mają nawet serca do samochodów!!!!
Przyznaję rację ryzykantowi i dołoże że ten samochód to byłby jakiś z niskim zawieszeniem!!!!!

rubk
02-06-2005, 21:05
:sad:
smutno mi

Ajronmen
02-06-2005, 23:09
Ja propnuje uciąć im jaja, zwędzić na wolnym ogniu a później kazać im zjeść. Tak jak innym osobnikom, którzy w umyślny sposób niszczą czyjeś bryki albo je okradają .

Fester
02-06-2005, 23:25
Ale osobiście to ja bym każdego z tych gnoi wziął i jednego po drugim walił łbem o maskę samochodu, z całej pety!

i to najlepiej jakiegoś kanciatego wozu( tak np. mordą w gril od Wranglera) lub o to co rozwalili ten samochód. Gdyby to był mój samochód to bym tak walił tym gnojkiem, że emblemat marki na stałe odcisnąłby się na jego czole.

Ice
02-06-2005, 23:36
Ta, w ogóle rozstrzelajcie te dzieci... :|

Ktore najprawdopoodbniej nawet nie wiedza co zrobily

Di Kej
03-06-2005, 07:28
9-14 lat i nie wiedzą??????????

P.S. Gornet dobrze że zmieniłeś nazwę tematu.

Miatta
03-06-2005, 14:29
No nie... Do czego to dochodzi?!!... A swoją drogą nie mam bladego pojęcia, jak można rozwalić 240 nowych, pięknych samochodów bez cienia litości... Nienormalne jakieś te dupki.

Ice
03-06-2005, 15:04
Jestescie dziecinni. Nazywanie 9'cio latka dupkiem, jest zenujace. W tym wieku oni na dobra sprawe nie rozumieja co robili, nie znacie psychiki dziecka, czy jeszcze sami z niej nie wyrosliscie?

Nitric
03-06-2005, 15:08
ZABIĆ :evil: :evil: :evil:żartuje

Gornet
03-06-2005, 15:19
jak dla mnie 12-14 latek wie co robi ,więc nic ich nie usprawiedliwia ! Niektórzy na tym forum mają po tyle lat... :evil: Doczytałem w jakiejś gazecie ,że rozjbijali się tymi autami ,lol

z drugiej strony jak nikt tego nie mógł zauważyć albo usłyszeć...

renówa
03-06-2005, 19:17
Bez komentarza :evil: :evil: :evil: :evil: evil: :evil: :evil: :evil: evil: :evil: :evil: :evil: evil: :evil: :evil: :evil: evil: :evil: :evil: :evil:

Dominik999
03-06-2005, 19:32
nie zgadzam się absolutnie z Icem, nawet ten 9 latek (a zwłaszcza 12-14) dobrze wiedział co robi :evil: Nie zdawać sobie sprawy, że niszczenie samochodów jest złe moze sobie zdawać sprawe najwyżej kilkuletnie dziecko :evil: Poza tym 9-latek był tam najmłodszy, to ci starsi (12-14) też nie wiedzieli co robią?? Bzdura...