PDA

Zobacz pełną wersję : Coś mi się tu zmieniło

Emenems
05-06-2005, 15:44
Włanczam sobie w niedziele komputer, wchodze na strone AG, a tu :shock: . Coś się zmieniło...? Może mnie coś ominęło lub coś przegapiłem, ale czy było to zapowiadana zmiana ?

AML
05-06-2005, 15:46
Ale o co ci chodzi?

Rolex aka JoHnSoN
05-06-2005, 15:48
Ale o co ci chodzi?

Jezeli nie wiesz drogi moderatorze ,AG zmieniła szate graficzną :mryellow:

Gemini
05-06-2005, 15:50
:shock: :???: dziwna ta nowa szata, jakaś takaś dziwnaś ;)

AML
05-06-2005, 15:53
aha to takie buciory

tylko coś niegra :neutral: :???:

Rolex aka JoHnSoN
05-06-2005, 16:11
to u Ciebie cos nie gra ... moze na netscape nie dziala stronka poprawnie ... u mnie na IE dziala wyśmienicie :)

renówa
05-06-2005, 16:15
U mnie też wszystko ok :roll:

Krzysztof Cieślak
05-06-2005, 16:49
aha to takie buciory

tylko coś niegra :neutral: :???:

No, rzeczywiście pod Netscape'em nie wygląda to najlepiej. Dobrze, że użytkowników z taką przeglądarką jest mały odsetek.

Poza tym postanowiłem wprowadzić nową szatę pomimo nieskończonego topu. Raz dla mojej motywacji, dwa dla lepszej kolorystyki i po trzecie z powodu nowego miejsca reklamowego.

Gemini
05-06-2005, 16:59
Na Firefoksie wygląda to tak samo :damn:

http://img93.echo.cx/img93/7291/firefox1zf.th.jpg (http://img93.echo.cx/my.php?image=firefox1zf.jpg)

Trzeba coś z tym zrobić...

Krzysztof Cieślak
05-06-2005, 17:09
Problem jest najprawdopodobnie w cache'u przeglądarki, wczytyje stary plik styli. Stąd czerwone linki, powinny być zielone. Tak jak w załączniku.

Wyczyście cache przeglądarki lub odświeźcie stronę.

Gemini
05-06-2005, 17:14
OK, dzięki za radę, juz wszystko w jak najlepszym porządku :) a co z autem do angłówka :?:

AML
05-06-2005, 17:41
faktycznie to było to, teraz jest ok, ale mnie jako zażartego wroga reklam wkurwia ta reklama na środku :evil:

Dominik999
05-06-2005, 18:11
mnie jako zażartego wroga reklam wkurwia ta reklama na środku :evil:
Mnie też, ale to nie problem :wink:
A co do nowej szaty graficznej..... ech, stara podobała mi się duzo bardziej :???: Ta jest strasznie mało czytelna, moze to po prostu przyzwyczajenie, ale cóż... ta już nie jest taka ładna... :sad:

Gemini
05-06-2005, 18:14
Mi sie podoba bardziej, ale to fakt, że niektórych rzeczy szukasz intuicyjnie i nie ma :!: Jest coś innego :!: ale to kwestia kolejnego przyzwyczajenia :) Mi się podoba :)

BABELEC
05-06-2005, 19:50
Podoba mi się ta kolorystyka. Jest bardziej przejrzysta. Good work!

BKX
05-06-2005, 20:51
kolorystyka spox, ale ta reklama na srodku... :mad: wrecz fatalnie...

Krzysztof Cieślak
06-06-2005, 10:21
Nie będziemy tu dyskutować na temat tej nowej formy reklamy z prostej przyczyny. To m.in. dzięki niej może autoGALERIA funkcjonować, bo dobrze wiecie, że od stycznia br. strona nie jest już sponsorowana.

Ice
06-06-2005, 18:02
Na Mozilli również problemy z wyswietlaniem panela nawigacji :? Podobie jak na Firefoksie i innych

Gemini
06-06-2005, 18:49
Wyczyśc cache i powinno być git :) u mnie poprawilo sie i wygląda już wporzo ;)

kocie_ruchy
06-06-2005, 20:14
Nie będziemy tu dyskutować na temat tej nowej formy reklamy z prostej przyczyny. To m.in. dzięki niej może autoGALERIA funkcjonować, bo dobrze wiecie, że od stycznia br. strona nie jest już sponsorowana.

dobrze ze sie w ogolechetni do reklamy znalezli :roll:

Dee
10-06-2005, 15:37
Bez przesady, o ile pamiętam aG ma 8. miejsce w rankingu stron motoryzacyjnych w Polsce, a to juz bardzo dobrze, zwłaszcza że duża częśc pierwszej dziesiątki to internetowe giełdy :D

Nowy wygląd mówiąc szczerze jest wg mnie dużo gorszy od starego :( Banerki po bokach strony (ciekawe www, warto zobaczyć itp.) mają tło bijące po oczach (to chyba zasługa tego jasnego paska na górze i pogrubienia, bo już poziome menu wygląda całkiem normalnie) na górze jak na razie pustki, a w tle zrobiło się smutno, choć IMO zestawienia kolorów są niezłe. Nie podoba mi się tez pomysł ze skrótami newsów (zrobił sie mały chaos na stronie głównej) i czcionka w banerze nad nimi (wydaje mi sie taka plastusiowa, odrobinę infantylna, choc pewnie się czepiam :) ). Na pewno dizajn nie jest tak dopracowany jak w poprzedniej odsłonie, ale po drobnych zmianach (nieco spokojniejszy odcień zieleni, likwidacja tych skrótów i jakiś artwork na górze) stronka wyglądałaby bardzo przyzwoicie. Niestety tylko przyzwoicie - może to kwestia pryzwyczajenia, ale poprzednia odsłona wydawała mi się oryginalna i ciekawa, ta za to jest typowa, nawet szablonowa. Szkoda :(