PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie?

brzuchi
14-06-2005, 20:28
mam pytanie do redaktorów autogalerii, skąd wy bierzecie tyle fajnych tapet ze zdjęciami tylu fajnych aut, może sami je robicie? Jestem bardzo ciekaw, ale zrozumiem jak nie bedziecie mogli mi odpowiedzieć. I przepraszam jak to jest nie właściwe pytanie. Dzięki :razz: pozdrawiam

AML
14-06-2005, 21:18
Ja mam swoją sekretną stronkę z tapetkami, ale nie liczcie na adres... :susp:

Doktorek
14-06-2005, 21:28
Też mam taką jedną... Są tam w super jakości, ale u mnie też na linka nie liczcie :cool:

Fester
14-06-2005, 21:46
Chyba kazdy z nas ma taka stronę. Gorzej jak wszystkim chodzi o ta samą stonę.

Doktorek
14-06-2005, 21:47
hehehe :mryellow:

moja to www.die(...).com

Gemini
14-06-2005, 21:48
Chyba kazdy z nas ma taka stronę. Gorzej jak wszystkim chodzi o ta samą stonę.
to dopiero by był dół, ale pewnie nie korzystamy z tych samych stron, więc nie mamy o co sie martwic ;) :)

AML
14-06-2005, 21:53
Ja mogę powiedzieć że link do mojej stronki nigdy nie był podany na tym forum. :susp:

Gemini
14-06-2005, 21:56
Ja mogę powiedzieć że link do mojej stronki nigdy nie był podany na tym forum. :susp:

mój też :twisted:
PS.Aston wyslij mi priv ;)

Fester
14-06-2005, 21:58
A czy ktoś Wam podał linki do tych stron, czy natrafiliście na nie przypadkiem?

AML
14-06-2005, 21:58
PS.Aston wyslij mi priv ;)
Tajemnica, czasami tapety z tamtąd daję w postaci plików HTML z galerią.

Doktorek
14-06-2005, 21:59
Ja przypadkiem trafiłem :wink:

el_
15-06-2005, 08:39
mam pytanie do redaktorów autogalerii, skąd wy bierzecie tyle fajnych tapet ze zdjęciami tylu fajnych aut, może sami je robicie? Jestem bardzo ciekaw, ale zrozumiem jak nie bedziecie mogli mi odpowiedzieć. I przepraszam jak to jest nie właściwe pytanie. Dzięki :razz: pozdrawiam
Nie jestem redaktorem, ale chyba jako jedyny narazie dam poprawną odpowiedź :>

Te tapetki pochodzą z prasówek danych marek. Tam są udostępniane zdjęcia w dużych rozdzielczościach.

Davis
15-06-2005, 12:45
Ja nie mam co ukrywac z jakich stronek biore tapeki bo chyba kazdy je zna :wink: autogaleria, auto.cz, serious wheels, machine desktop :smile:

brzuchi
15-06-2005, 14:21
Nie jestem redaktorem, ale chyba jako jedyny narazie dam poprawną odpowiedź :>

Te tapetki pochodzą z prasówek danych marek. Tam są udostępniane zdjęcia w dużych rozdzielczościach.

Dzięki, że tak konkretnie odpowiedziałeś.

Ja nie pytałem się z jakich stron kożystacie :sad: wiec jak? :razz:

Krzysztof Cieślak
15-06-2005, 14:26
Tak jak napisał el_payaco, tapety pochodzą z serwisów prasowych przeznaczonych dla mediów gdzie publikowane są zdjęcia w dużej rozdzielczości.

kocie_ruchy
15-06-2005, 17:40
ja zdjecia biore najczesciej wlasnie z takich serwisow, zdarzaja mi sie jednak tez zdjecia z innych forow, albo podeslane mi przez roznych znajomych ktorzy zajmuja sie fotografia, czasami tez biore z plytek dolaczanych do press kitow w formie teczek albo prospektow. ze zwyklych stron to raczej mam malo

shrek
15-06-2005, 17:45
Ja bardzo długo czerpałem z jednej strony www.spee[...]ars.net ale niestetu u mnie przestała ona chodzić.

Davis
15-06-2005, 18:36
Ja bardzo długo czerpałem z jednej strony www.spee[...]ars.net ale niestetu u mnie przestała ona chodzić.

Ludzie, co wy robiscie taka tajemnice z tych stronek... Przecierz to nie zdjecia zabujcy Kennedy'iego... :neutral: A jesli co chodzic przestala, to tym bardziej moglbys zapodac linka, nie badzcie tacy samolubni :neutral:

AML
15-06-2005, 19:03
Ja od czasu do czasu proponuję wam pliki z linkami do tych tapet, więc ja tam egoistą nie jestem. :mryellow:

kocie_ruchy
15-06-2005, 19:14
a ja po prostu publikuje zdjecia, wiec tez mnie samolubnym nazwac nie mozecie :razz:

AML
15-06-2005, 19:24
No tylko nie popadnijmy w dążenie do "ja też samolub nie jest" bo to może być chorobliwe, autor tematu dostał odpowiedź na pytanie i uważam że tą dyskusję powinno się zostawić samej sobie.

Davis
15-06-2005, 20:29
No tylko nie popadnijmy w dążenie do "ja też samolub nie jest" bo to może być chorobliwe, autor tematu dostał odpowiedź na pytanie i uważam że tą dyskusję powinno się zostawić samej sobie.

Teraz to sie wykrecacie, a na poczatku tematu kazdy sie "chwalil" ze ma jakas super stronke... Co to za tajemnica ?| Powinnismy sobie pomagac, a nie tylko walic wazniaka muwiac wszystkim ze ma sie zajebista stronke, a nikomu linka nie podajac... :???: Peace...

AML
15-06-2005, 22:21
Ja od czasu do czasu proponuję wam pliki z linkami do tych tapet
przeczytaj sobie ten post w ramach odpowiedzi

shrek
16-06-2005, 07:05

Ludzie, co wy robiscie taka tajemnice z tych stronek... Przecierz to nie zdjecia zabujcy Kennedy'iego... :neutral: A jesli co chodzic przestala, to tym bardziej moglbys zapodac linka, nie badzcie tacy samolubni :neutral:
Publikuje może to tylko u mnie nie chce chodzić.
www.speedycars.net

ivis
16-06-2005, 08:18
www.speedycars.net

Nie działa u mnie. Ładuje i ładuje, ale nie załaduje :mryellow:

shrek
16-06-2005, 08:30
www.speedycars.net

Nie działa u mnie. Ładuje i ładuje, ale nie załaduje :mryellow:
No tak samo u mnie.

AML
16-06-2005, 10:44
Ta strona zdechła jakiś czas temu więc proponuję o niej zapomnieć.

shrek
16-06-2005, 12:21
Ta strona zdechła jakiś czas temu więc proponuję o niej zapomnieć.
A szkoda bo były na niej dobre tapetki. Ale cóż jak ktos chce sobie je jeszcze pościągać warto wejść na google i wpisać przed nazwą marki [oczywiście w grafice] speedycars np. speedycars - ford, i wtey znajdzie tapetki z tej właśnie stronki.

brzuchi
16-06-2005, 20:49
Dzięki za odpowiedzi na pytanie, pozdrawiam