PDA

Zobacz pełną wersję : 3 concepty Audi

R34
28-06-2005, 16:40
3 troche podstarzałe concepty audi ale nadal cieszą sie duża popularnoscią

1.Audi Avus Quattro -najstarszy znich wszystkich ale chyba najbardziej areodynamiczny .
pojemnośc:6L
moc:509km
0-100kmh:3s
v-max:340km/h

2.Audi Rosemeyer - też jest areodynamiczny ale nie tak jak avus ,ale zato ma super wielki silnik W16
pojemnosc:8L
moc:630km
v-max:350km/h

3.Audi Le Mans Quattro-najmłodszy z nich wszystkich ,wygląd ma zajebisty(bazujący na LAMBORGHINI MURCIELAGO) i ogulnie jest wyjechany i słyszałem że w 2007 r maja go puścic do produkcji seryjnej!!!
pojemnosc:5L
moc:610km
0-100kmh:3.6s
v-max:250km/h(ograniczany przez komputer ,bez ogranicznika około 350km/h)

Robak
28-06-2005, 17:09
wszystkie mi sie podobaja.Fajnie jezeli ten najnowszy wejdzie do produkcji.Wtedy Audi jakby przescignie swoich odwiecznych rywali mercedesa i bmw gdzyz w ich ofercie nie ma takiego auta.mercedes ma slr ale to nie to samo.To wielkie coupe z z duzym silnikiem z przodu i nic wiecej

shrek
28-06-2005, 17:16
Audi Le Mans Quattro jest chyba najładniejsze z tych wszystkich samochodów, avus jest za stare jak na te concepty przystało, a rosemeyer jest poprostu "śmieszne", przez ten głupi wlot powietrza.

Mercedesw123
28-06-2005, 17:22
Audi Le Mans Quattro jest chyba najładniejsze z tych wszystkich samochodów, avus jest za stare jak na te concepty przystało, a rosemeyer jest poprostu "śmieszne", przez ten głupi wlot powietrza.
zgadzam sie bardzo podaba mi sie Le Mans Quatroo , i chcialbym zeby weszlo do produkcji, albo zeby TT byla do niej podobna, Rosemayer jest brzydki a Avus dziwny

renówa
28-06-2005, 18:21
Najbardziej podoba mi się LeMans(występowało w "Ja robot")

Mam plakat Rosemayera

R34
28-06-2005, 19:17
[quote="renówa"]Najbardziej podoba mi się LeMans(występowało w "Ja robot")

a nieprawda bo w "JA ROBOT" występował Audi RSQ

renówa
28-06-2005, 19:24
[quote=renówa]Najbardziej podoba mi się LeMans(występowało w "Ja robot")

on jest prawie identyczny tylko nadkola ma inne :oops: :???:

MikI MałS
28-06-2005, 19:38
[quote=renówa]Najbardziej podoba mi się LeMans(występowało w "Ja robot")

on jest prawie identyczny tylko nadkola ma inne :oops: :???:

On nie ma innych nadkol tylko on porusza się na kulach.A z tych wiizji najbardziewj podoba mi się ten pierwszy

rubk
28-06-2005, 22:06
jezeli chodzi o la mans to ja słuszałem że wejdzie dopiero w 2009

AML
28-06-2005, 23:49
On nie ma innych nadkol tylko on porusza się na kulach.A z tych wiizji najbardziewj podoba mi się ten pierwszy
Kurwa, ten znowu to samo, TY FACET MASZ KULĘ ZAMIAST ŁBA, ukł. kierowniczy, napęd, jak to połączysz do jakieś tam kuli i jak to bedzie jeżdzić, weź się facet zdrowo palnij w swój pusty łeb!

Gornet
29-06-2005, 00:50
Le Mans to kolejny fenomalnie zapowiadający się model Audi ,zaraz po TT ,budzący spore emocje. Czytałem ,że wersja seryjna ma się nie wiele różnic od tej ,którą tu widzimy. Ma być jedynie zmieniony przód ,pewnie będzie wrzucony nowy grill Audi.

Reszta konceptów nie jest taka zła ,to ciekawe projekty...

Robak
29-06-2005, 01:16
uuu widze ze nie tylko ja jestem nerwowy :ogh:

Emenems
29-06-2005, 06:07
Kurwa, ten znowu to samo, TY FACET MASZ KULĘ ZAMIAST ŁBA, ukł. kierowniczy, napęd, jak to połączysz do jakieś tam kuli i jak to bedzie jeżdzić, weź się facet zdrowo palnij w swój pusty łeb!

Wiesz teraz może to nie jest za bardzo możliwe, ale może za pare lat wszyscy będziemy sobie lecieć w kulki. :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Davis
29-06-2005, 11:37
Wszystkie te Audice sa świetne, ale zdecydowanie najładniejsza jest ta pierwsza :smile:

Fancars
29-06-2005, 11:56

AML jak sie usmialem.....Lol...W pewnym sensie to kazdy ma kulisty leb... :wink: a co do Rosemeyera to chcialem zauwazyc ze ma taki gril aby nawiazac do starych Audic startujacych w wyscigach...A Avus...Pamietam jak mialem kilka lat temu taki resoraczek od Matchboxa...Hmmm to byly czasy...szkoda ze zaden nigdy nie wszedl do produkcji...ciekawe czy Audi dalej bedzie robic concepty takie swietne i na tym sie bedzie konczyc...oby nie...

Ice
29-06-2005, 12:33
Le Man Quattro naprawdę świetne. Ale co masz na myśli pisząc, że bazuje na Lambo?

Wejdzie do produkcji? Wątpie...

TuningPan
29-06-2005, 12:35
Najbardziej podoba mie sie le mans. Avus jest fajny tylko troche za niski jak na polskie drogi :mryellow: :lol: Roseyemer ma gril podobny do pewnego Benttley'a, a ogolnie jesgo wyglad zewnetrny nie podoba mi sie :???:

Robak
29-06-2005, 12:42
Ale co masz na myśli pisząc, że bazuje na Lambo?

to ze lambo i audi naleza do koncernu vw i pewnie audi le mans bedzie kozytsac z tej samej plyty podłogowej i innych podzespołow co murcelago

R34
29-06-2005, 13:45
Ale co masz na myśli pisząc, że bazuje na Lambo?

to ze lambo i audi naleza do koncernu vw i pewnie audi le mans bedzie kozytsac z tej samej plyty podłogowej i innych podzespołow co murcelago

Dokładnie o to mi chodziło!!! :susp:

m3csl
29-06-2005, 23:34
ja najbardziej cenie le mans ale avus mi sie lepszy i szybszy wydaje