PDA

Zobacz pełną wersję : Odkopywanie tematów

Fancars
11-07-2005, 08:20
Ostatnio zaobserwowalem ze nowi uzytkownicy wykopuja tematy sprzed 2 miesiecy czy nawet starsze...Szlag mnie trafia jesli taki uzytkownik napisze w tym temacie "Ten samochod mi sie podoba".Wiem ze nie mozna zabronic im wyrazac swojej opinii na rozne tematy ale moze po pierwsze w inny sposob niech ja wyrazaja a po drugie nie ma sensu wykopywac takich starych tematow dla takich celow.Ja osobiscie odbieram to jako probe nabicia sobie kolejnych postow i mysle ze taki tez jest zamysl uzytkownikow.Nie bede tu wymienial nickow bo wszyscy wiedza o kogo chodzi...Moze by jakis punkt w regulaminie do tego dostosowac?albo jakies ostrzezenia dawac??

Ajronmen
11-07-2005, 09:28
Zgadzam się, a szczególnie nasila się to w dziale Nowości i Premiery . Strasznie irytująca sprawa

Zwróccie uwagę na daty postu marcina_h a pozniej m3csl, i wogóle o co chodzi ?????????

Dominik999
11-07-2005, 09:41
Śłuchajcie, jesli piszą rzeczowo, a nie tak jak wyżej wspomniani, to czemu mają nie odpisywac na starsze tamaty? Problem lezy w pisaniu bezsensownych postów a nie w samym odkopywaniu tematów

MKa
11-07-2005, 12:25
Ostatnio zaobserwowalem ze nowi uzytkownicy wykopuja tematy sprzed 2 miesiecy czy nawet starsze...Szlag mnie trafia jesli taki uzytkownik napisze w tym temacie "Ten samochod mi sie podoba".Wiem ze nie mozna zabronic im wyrazac swojej opinii na rozne tematy ale moze po pierwsze w inny sposob niech ja wyrazaja a po drugie nie ma sensu wykopywac takich starych tematow dla takich celow.Ja osobiscie odbieram to jako probe nabicia sobie kolejnych postow i mysle ze taki tez jest zamysl uzytkownikow.Nie bede tu wymienial nickow bo wszyscy wiedza o kogo chodzi...Moze by jakis punkt w regulaminie do tego dostosowac?albo jakies ostrzezenia dawac??
Całkowicie się z Tobą Fancars zgadzam. Właśnie też zaczęło mnie to strasznie wkur**** ostatnio. :evil:

ilovebmw
11-07-2005, 12:48
oczywiscie nie jest to do konca normalne, ale nie jest problemem nie odpowiadac w tych tematach chyba? ja odpowiedzialem, bo mialem cos do powiedzenia, a data jakos mnie nie interesowala.
rzeczywiscie wkurzac moga wypowiedzi nie przekazujace nic, ale co zrobic...wywalac te wypowiedzi?

Davis
11-07-2005, 12:50
Całkowicie się z Tobą Fancars zgadzam. Właśnie też zaczęło mnie to strasznie wkur**** ostatnio. :evil:

Zgadzam sie z wami :???: :???: Ciagle to musza odkopywac, zeby napisac dennego posta, w rodzaju, tak jak napisal Fancars, "mi sie ten samochod podoba" :???:

MKa
11-07-2005, 13:56
Popatrzcie chociażby na to:
:arrow: http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=1058&start=90
Miną już miesiąc od ostatniej odpowiedzi :!:

:???: :???: :???:

AML
11-07-2005, 18:46
Jeśli chodzi o m3csl to mam jeszcze więcej zastrzeżeń, więc zamierzam użyć pewnej ciekawej opcji w którą wyposażyłem forum wtedy kiedy je uaktualniałem, to się wam spodoba.

Dominik999
11-07-2005, 19:06
OOooo, zaintrygowałeś mnie :susp: :twisted: A cóż to takiego?? :mryellow:

Potek
11-07-2005, 19:15
Edit:
Macie racje (źle was zrozumiałem)
Faktycznie sprawdzając co nowego na forum niepotrzebnie przeglądamy "odkopane" tematy w których nie ma informacji na temat... Dlatego mozna by było wprowadzic jakies ostrzezenia..

BABELEC
11-07-2005, 19:56
hmmm a nie lepiej zamknąć temat po uplywie powiedzmy 2 miesięcy ?? Jakos nie bardzo rozumiem co was drazni w odkopywaniu tematów (nie mam na myśli pisania bez sensu tylko wypowiadania sie na temat po jakims dłuzszym czasie)?? mógłby ktos mi to wyjaśnic na tyle zebym mógł sie przyłączyc do waszego protestu ??

W Twej wypowiedzi widzę pewną sprzeczność. Uważasz, że lepiej zamknąć temat po 2 miechach a w nastepnym zdaniu dziwisz się, że przeszkadza niektórym odkopywanie tematów. Wnioskuję, że Tobie nie przeszkadza. Więc po co zamykać?

Moim zdaniem nie warto zamykać pewnych spraw tylko dlatego, że ktoś "zaatakuje" by trochę pospamować. Są inne sposoby radzenia sobie z tym problemem. Zamknięcie tematu spowoduje, że nie będzie mozliwości dodania jakiejś instotnej bądź ciekawej informacji po upływie dłuższego czasu.

Rolex aka JoHnSoN
11-07-2005, 19:58
...Zamknięcie tematu spowoduje, że nie będzie mozliwości dodania jakiejś instotnej bądź ciekawej informacji po upływie dłuższego czasu. a co za tym idzie nowi nie znajacy sie uzytkownicy forum beda otwierali nowe tematy aby porozmawiac na temat ktory został zamknięty ... to juz bedzie gorsze niz odkopywanie tematów ...

Ajronmen
12-07-2005, 06:37
http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=1521&start=0

Panowie, przeczytajcie to, a w szczególności post m3csla na drugiej stronie. Czytajcie od początku ... TRZEBA coś z tym zrobić. Zawiązała się taka koalicja normalnie, m3csl i wielbłąd :damn:

AML
12-07-2005, 07:52
Co do postów wielbłąda nie mam zastrzeżeń, a m3csl już odbywa karę, wszystko jest pod kontrolą.

Fancars
12-07-2005, 08:14
no i wlasnie o to mi chodzilo...Zeby jakos sobie poradzic z tym odkopywaniem tematow...Widze ze nie tylko ja mam takie odczucia wiec bardzo sie ciesze ze zostalem poparty i cos da sie z tym zrobic...TO typowe dla nowych uzytkownikow ale z drugiej strony tego nie rozumiem...Czy ja np. odkopywalem stare tematy???

el_
13-07-2005, 20:10
Ja do odkopywania nie mam nic, jeżeli ma ono jakiś sens, jeżeli wnosi coś do tematu, jeżeli ktoś ma jakieś własne, interesujące spostrzeżenia. Nawet jeśli ktoś nie napisze nic sensowanego, ale np dorzuci w załączniku jakieś fajne fotki - wtedy też jestem na tak. Ale odpisywanie w stylu "Nie podoba mi się bo ma brzydki kolor" to jakaś paranoja :ogh:

AML
16-07-2005, 19:24
Nie możemy popadać w psychozę odkopywanych tematów to oczywiste, ważne żeby postępować tak jak napisał choćby el w swoim poście.

MKa
13-11-2005, 17:53
Tym razem nowy użytkownok Sobi 2005 zaczął się w to bawić. :mad:
To jest strasznie denerwujące...
Należałoby coś z tym (z nim) zrobić wg mnie. :neutral:

stanko
13-11-2005, 18:47
Tak,chyba kazdego to denerwuje,o jakiejs porze dzisiejszego dnia jak wszedlem do dzialu prawdziwy tuning to z gory na dol ostatni post byl napisany przez tego oto delikwena Sobi 2005,pisalem juz pw do AML z interwencja ale musial go chyba nie odczytac,tak czy siak trzeba cos z tym zrobic.

AML
13-11-2005, 18:50
Czytałem i to co się dało zrobiłem.

stanko
13-11-2005, 19:20
Aha spoko,nie patrzylem na ilosc jego postow wiec sie nie kapnalem a ty i ie odpisales,spoko

Di Kej
13-11-2005, 20:37
o jakiejs porze dzisiejszego dnia jak wszedlem do dzialu prawdziwy tuning to z gory na dol ostatni post byl napisany przez tego oto delikwena Sobi 2005

Też to zauważyłem, jednak pomyślałem sobie że już od jakiegoś czasu nie wchodzę na forum "Prawdziwy tuning", tylko raz byłem jak był temat o Henessey Viper....... i to z strony głównej aG.......i pomyślałem że po prostu koleś sobie popisał w tym dziale na obecne tematy, bo jest fanem tuningu (lub go po prostu lubi).....,ale jednak widzę, że to było parę odkopów....