PDA

Zobacz pełną wersję : Lexus IS 250 vs BMW 330I???

15-07-2005, 17:36
co berdziej spanerskie itd. :twisted: :twisted: :twisted:

Mercedesw123
15-07-2005, 18:00
wole BHmw, bo Lexus mi sie nie podoba, i wogole mam zaufanie wieksze do szachownicy

Robak
15-07-2005, 18:08
walic co bardziej szpanerskie.Ja wybieram IS bo mi sie bardziej nadwozie podoba.Nie znosze tych tylnych swiateł w bmw.Zapewne bmw jest szybsze i sie lepiej prowadzi.Wazne jest dla mnie to ze za 4 lata na 10 takich bmw na naszych ulicach beda przypadac 2 lexusy.Przez co bedzie to auto bardziej tajemniecze i zadzej spotrykane co jest niezaprzeczalna zaleta.Tak na marginesie przyznam ze bmw jest troche lepsze ale mam taki sentyment do japanese ze te troche gdzies znika.

BKX
15-07-2005, 18:22
Znowu porownanie? Podaj jakies dane, moze zdjecia wnetrza itd. Szkoda czasu... Ja tez juz mam dosc tych bzdetnych porownan... Zaloza temat, dadza 2 zdjecia i to ma byc porownanie? A wiekszosc napisze, ze ten jest ladny a ten nie (nie czepiajac sie tych co pisza powazne posty). Postarajcie sie bardziej... :sad:

Odnosnie tematu, to popieram Robaka, bo kazdy za 10 lat bedzie sprowadzal BMW i "niby" bedzie kozak... A na ta chwile to zadnym bym nie pogardzil, sa sportowe (na swoj sposob), maja dosyc agresywna stylizacje i co najwazniejsze sa dobrych firm! Wszystko zalezy kto co lubi, bo mysle ze sa to udane sedany. Nie mialem okazji jeszcze ogladac Lexusa, ale z fotek stwierdzam ze jest to kolejny mocny rywal dla niemieckich samochodow w tym segmencie.

Dominik999
15-07-2005, 18:23
Zdecydowanie BMW. Nie przepadam za Lexusami, może to i dobre auta, te nowe sa nawet ładne, ale za bardzo kojarzą mi się z Toyotą. W którymś z nich (chyba własnie w nowym IS) Kierownica jest prawie identyczna jak w Corolli sprzed liftingu.... :neutral: według mnie Lexusy maja po prostu mały prestiż

Robak
15-07-2005, 18:31
według mnie ten temat jest swietny ale jak zaznaczył brx18 przydało by sie ze strony dawcy pomysłu aby jakos przedstawił te auta podał jakies osiagi i wyraził swoja opinie na ich temat a nie tylko taki pusty tekst.

BKX
15-07-2005, 18:39
według mnie ten temat jest swietny ale jak zaznaczył brx18 przydało by sie ze strony dawcy pomysłu aby jakos przedstawił te auta podał jakies osiagi i wyraził swoja opinie na ich temat a nie tylko taki pusty tekst.

Wiesz, ja nie mam nic do porownan :wink: , tylko jak juz czesc forumowiczow zauwazyla, to dadza zdjecie (albo i nie!) i caly temat... normalnie plakac sie chce...

Emenems
15-07-2005, 18:46
Zauważyłem że taka teraz jest moda u "nowych" forumowiczów (czyt poniżej 18 lat), albo piszą posty jednowyrazowe "że im sie podoba", albo tworzą tematy z Durnym "jednowyrazowym" wstępem i kupą zdjęć. Zero własnej inwencji.
Które bardziej szpanerskie (co za idiotyczne pytanie), raczej nie kupował bym auta kierując się tylko szpanem. Obydwoma można nieźle zaszpanować. Wole BMW.

Pozdrawiam

TuningPan
15-07-2005, 19:04
czy ja wiem czy te samohcody sa szpanerskie co prawda chcialbym ktores z nich ale nie zaraz ze sa szpanerskie, szpan by byl gdzyby sie wyjechalo: Ferrari, bolidem F1 albo maluchem po tuningu :mryellow: buhaha

Robak
15-07-2005, 19:19
albo maluchem po tuningu :mryellow: buhaha
to nie szpan tylko wiocha

MATT
15-07-2005, 21:24
Jestem za Lexusem.
Nowe BMW po prostu mi sie nie podobaja, a nowego IS uwazam za najlepsze z aut tej klasy. Brakuje mu jedynie porzadnego silnika na miare M Gmbh, Quattro Gmbh lub AMG...

Robak
15-07-2005, 21:28
Jestem za Lexusem.
Nowe BMW po prostu mi sie nie podobaja, a nowego IS uwazam za najlepsze z aut tej klasy.
brakowało mi smiałosci na taki tekst ale uwazam dokładnie tak samo.

speedfight_
15-07-2005, 22:00
Ja wybrałbym BMW ponieważ to jedna z moich ulubionych marek. BMW na moje ma większą klase a zarazem sportowy styl - tak jak mi sie podoba!! Lex tez fajny ale czegos mu brakuje , jednym slowem BMW!!

MKa
15-07-2005, 23:30
Kurcze - trudny wybór :!: :smile:
W pewnym sensie zgadzam się z Robakiem, ale mam sentyment do BMW, a szczególnie 3-ki. Zawsze mi się podobały. A Lexusy jakoś mojej uwagi nie przyciągały zwykle, choć to ładne, bardzo dobre auta.

Ale mój głos zdecydowałem oddać na BMW 3 :!: :mryellow:

shrek
16-07-2005, 11:20
Niecierpię lexusów, wolę bmw, które jest owiele ładniejsze.

Gornet
16-07-2005, 12:28
Z wyglądu chyba bardziej mi się podoba Lexus ,ale jeżeli brać pod uwage osiągi i własności jezdne ,to zdecydowanie BMW.

Porównanie jest ciekawe ze względu na to ,że nie ma tutaj dwóch konkurentów z niemieckiej trójcy.

Oba auta mają podobny prestiż ,więc naprawdę ciężko wybrać. Musiałbym się wybrać do salonu i sprawdzić obydwa auta ,wtedy napewno wyłoniłbym lepsze.

P.S Mógłbyś dodać zdjęcia interioru ,czyli to co w środku.

Rolex aka JoHnSoN
16-07-2005, 14:00
Hmmm ... widze ze wiekszosc stoi za marka BMW ... ja BMW nie lubie ... nie wiem czy to wina mojej bylej dziewczyny :twisted: czy po prostu mi sie nie podobaja ... jedyny w nich taki plus ze maja duzo mocy i wszystkie maja naped na tył ... dla mnie BMW zawsze bylo takie same ... jedno przypomina drugie ... zawsze to samo ... stawiam wiec na lexusa ... wkoncu to od tej nazwy wywodza sie swiatla z przeźroczystymi obudowami ... zreszta jakby na to nie patrzec chyba kazdy lexus mi sie podoba ... BMW nie mialem i raczej miec nie bede ... a nad Lexusem nie mialbym co sie zastanawiac ...

P.S.faktycznie chcialbym zobaczyc Lex-a w środku :wink: zapoda ktoś zdjęcia ??

renówa
16-07-2005, 14:07
Hmmm..... Lexus

Lexus jest ładniejszy :cool:

16-07-2005, 19:55
walic co bardziej szpanerskie.Ja wybieram IS bo mi sie bardziej nadwozie podoba.Nie znosze tych tylnych swiateł w bmw.Zapewne bmw jest szybsze i sie lepiej prowadzi.Wazne jest dla mnie to ze za 4 lata na 10 takich bmw na naszych ulicach beda przypadac 2 lexusy.Przez co bedzie to auto bardziej tajemniecze i zadzej spotrykane co jest niezaprzeczalna zaleta.Tak na marginesie przyznam ze bmw jest troche lepsze ale mam taki sentyment do japanese ze te troche gdzies znika.

BMw jest co prawda szybrze ale ma gorsze przyspieszenie :wink:

MKa
16-07-2005, 20:15
Proszę:

skibae124
16-07-2005, 20:28
Sądze że BMW jest bardziej szpanerskie. Sama nazwa ocieka "kasą"
Może to troche wsiowo brzmi ale taki jest świat

Wielbłąd
16-07-2005, 22:06
Ja wybrał bym BMW które według mnie jest ładniejsze a Lexus ma według mnie bardzo ładne wnetrze BMW jush tak niee :mad: szkoda ale i tak wybieram BMW

Dominik999
16-07-2005, 22:22
Ja zawsze będe stawał po stronie BMW, LExus na pierwszy rzut oka "zalatuje" japońszczyzną, a ja tegoo nie lubie :| Zdecydowanie preferuję motoryzację europejską (z drobnymi wyjątkami - Impra STi :mryellow: )

brzuchi
17-07-2005, 10:51
BMW, na tego drugiego nie moge patrzeć

Robak
17-07-2005, 10:57
po obejrzeniu zdjec srodka w lexie moge dodac ze sie tylko utwierdziłem w wyzszosci lexusa poniewaz kokpit w bmw jes całkowicie do niczego

SupraFan
17-07-2005, 19:10
Heh ja wole ,,BeeMWicę" a jak mam wybierać ze wszystkich to lubię suprę.
Wiem że są szybsze bryki (np. Murcielago, Pagani Zonda) ale to auto mi się najbardziej podoba (po tuningu... :ogh: :ogh: :shock: ) Ni wim co inni sądzą ale ja się trzymam ksywki.

m3csl
17-07-2005, 23:34
Proszę:

dzięki za środek lexusa mam nodzieje ze śrude Bmw wszyscy znają??? :???:

skibae124
17-07-2005, 23:38
No ba. Jedna wielka tandeta

17-07-2005, 23:39
No ba. Jedna wielka tandeta

ja popieram post <Bmw M3 Csl> on brzmi fajnie

AML
17-07-2005, 23:44
Proszę:

dzięki za środek lexusa mam nodzieje ze śrude Bmw wszyscy znają??? :???:
Facet kiblowałeś 3 dni za min. nie łączenie postów, widzę że chcesz abym się za ciebie zabrał i to ostro. :evil:

aston
18-07-2005, 21:12
Z wyglądu oczywiscie lexus, choć osiągi ma gorsze, wogóle czemu porwónanie IS250 kótre ma 204KM do BMW 330 które ma 258KM 6,3 do setki czyli równe 2 sekundy lepiej niz BMW, już prędzej Lexes IS 350 320KM to jest to i BMW wtedy nei tlyko pod wzgledem wyglądu się kruje:)

Stawiam na Lexusa IS 250 w porównaniu do BMW 325
oraz na IS350 w porównaniu do BMW 330

Robak
30-08-2005, 19:44
Sorry za odkopanie ale...
Przed chwila wszedłem na stronke lexusa i zobaczyłem osiagi przyszłej jeszcze nieprodukowanej wersji is 350 i kopare mam dalej opadnieta:
v6 3.5l, 306 koni, 0-60mil 5,6 sek!!!!!!! i to nie jest jakas wersja sportowa tylko normalna.Do tematu - trojka ze swoim 3.0 moze sie schowac.
Poza tym stylistycznie wg mnie auto bliskie ideału

Di Kej
30-08-2005, 20:12
Ja też wolę Lexusa bo mi się bardziej podoba (ogólnie).
Po prostu. Nic więcej.

BABELEC
30-08-2005, 21:03
Tą wersją Lexus przebił BMW (pomijając eMkę). Ale z drugiej strony to aż pół litra poj. więcej a to nie jest mało.
Niemniej Lex jest bardzo fajnym, porządnym autem, które może smiało konkurować z BMW.

MikI MałS
31-08-2005, 20:45
Chyba każdy wie jak brmii moja odpowiedż...............oczywiście Lexus.Za piekną sylwetkę przednie i tylnie światła, dwa wydechy, super wnętrze.I ogólnie za wszystko.Kocham ten samochód i tyle. :twisted:

SicQ
10-10-2005, 23:06
Również jestem za Lexusem (Japan machines the best :)) Dlaczego?? Pomijając osiągi i użyte technologie, bo nie znam się na tym aż tak dobrze. Na polskich drogach wszedzie pełno bmw, co nie spojrzysz to zaraz jakieś wyskoczy. Widok bmw już mnie tak znudził... wogóle bmw nie ma konceptu na gustowny wygląd. Jest tego pełno, ludzie nauczyli się kozaczenia bmw. Na drodze napewno większy zachwyt sprawi widok przejeżdzającego Lexusa niż jakiejś 100-tnej z kolei bmki. Jeśli miałbym walutę i miałbym wybór to odrazu wybrałbym Lexusa:)

Dj Brabus
11-10-2005, 09:12
Zaczynają się jakieś topiki pojawiać z archiwum... :wink: Ale jeśli już jest, to i ja się wypowiem...

...[BMW]...Jest tego pełno, ludzie nauczyli się kozaczenia bmw

... Potwierdzam zdanie SicQ - BMW oraz VW Golf stały się dziwnymi symbolami w naszym kraju - są symbolami buractwa i kompletnie beznadziejnego szpanerstwa, bo jak można nazwać konkursy palenia gum w wykonaniu posiadaczy BMW oraz uroczo stuningowane Golfy (najchętniej czarne z czarnymi szybami...). Co z tego, że BMW robi naprawdę dobre auta ze wspaniałymi właściwościami jezdnymi i doskonałymi silnikami, co z tego, że Volkswagen stara się wypuścić jak najwięcej wersji Golfa, żeby tylko bić rekordy w sprzedaży - w Polsce te samochody budzą dziwne skojarzenia niestety związane z ich właścicielami... I wcale nie piszę, że wszyscy właściciele Golfów czy BMW tacy są - NIE! Tylko niestety pewna część tych posiadaczy wyrobiła tym samochodom taką opinię...

Wracając do tematu - jeśli chodzi o szpanerstwo przed klubami - to wybrałbym BMW, jeśli chodzi o podryw kobiet :razz: - wybrałbym Lexusa, jeśli chodzi o mnie - wybrałbym coś z linii Audi A4 - Saab 9-3 - Volvo S40... :grin:

stanko
11-10-2005, 16:03
ja tez oczywiscie BMW,bardzo ladna stylistyka,tyl mniej mi sie podoba ale przod bardzo,lexus w ogole nie przypadl mi do gustu,nie jest taki ladny

v40
11-10-2005, 19:30
Lexus
zdecydowanie i bez wachania
Lexus
BMW już się trochę opatrzyło, ma okropny tył i nudne wnętrze.
Lexus jeszcze się nie opatrzył, ma spójną stylistykę i robiący dobre wrażenie środek . Jest dużo bardziej 'egzotyczny'. Swoją drogą wolę szwedów jak Dj Brabus :mryellow:

BeeMiX
11-10-2005, 21:25
http://img391.imageshack.us/img391/3669/00003resize6px.jpg
http://img380.imageshack.us/img380/9813/00009resize0wc.jpg

Wierze w Lexusa i według mnie jest to kolejny genialny wóz zaraz po GS. Moim zdaniem Lexus jest w europie niedoceniany, amerykanie cenią go bardziej niz BMW. Gdy wyszły pierwsze modele na początku lat '90 amerykanie byli zdziwieni że w aucie może niebyć słychać silnika (i tak jest przynajmniej w GS I gen).

W/w test chyba mówi sam za siebie nie?

IMG gościu się nie używa!, Zapamiętaj to sobie! :evil:

Dj Brabus
12-10-2005, 09:04
Dobra - przekonałeś mnie, bo Lex to bardzo fajne auto. Gdyby było tylko troszkę "bardziej" dostępne w Polsce, kto wie może zapisałoby się bardziej w nasz szary i codzienny krajobraz...

P.S. A czy mógłbyś tak dla czystej informacji podać wyniki testu? Najbardziej ciekawi mnie pierwsze miejsce... Z tej strony wiadomo na razie tyle:

1. ???
2. Lexus IS350
3. Infiniti G35
4. ???
5. ???
6. ???
7. Volvo S60R AWD
8. Saab 9-3 Aero

aston
12-10-2005, 10:46
Sixth Place
Cadillac CTS

Fifth Place
Audi A4 3.2 Quattro

Fourth Place
Acura TL

Third Place
Infiniti G35

Second Place
Lexus IS350

First Place
BMW 330i

BeeMiX
12-10-2005, 16:24
Zależy kto co woli, Lexus jest bardziej komfortowy,lepiej wyciszony, a BMW wymaga od kierowcy więcej umiejętności i ma zacięcie sportowe.

poprosze Leszka IS350 :lol: