PDA

Zobacz pełną wersję : Instrukcje

Imperius
18-07-2005, 10:38
Cześć jestem tu nowy i nie zabardzo wiem jak korzystać z tego forum dlatego chciałbym aby ktoś mi to wytłumaczył. Proszę o przesłanie instrukcji na prywatną wiadomość.

Ice
18-07-2005, 12:45
Yyyyy a co tu tłumaczyć? :lol: :lol: :lol:
Sam do wszystkiego dojdziesz, a uwierz mi - nie ma tu zbyt wiele do dochodzenia ;)

Robak
18-07-2005, 12:54
Wazne jest to aby "łaczyc posty" jesli nie bedziesz tego robic kazdy na ciebie bedzie ostro srał.Jak byłem nowy spotyakało mnie to czesto.Mysle sobie w morde jeza o co im chodzi?Po prostu jak napiszesz jeden post w konkretnym temacie a potem swierdzisz ze mu cos brakuje i chcesz dopisac od razu drugi nie rob tego tylko zmodyfikuj stary uzywajac "zmien" ktore widnieje w gornym prawym rogu juz napisanego twojego postu i w sumie tyle.Jak bedziesz sie motał z czyms to pytaj ludzi.Sa mili i ci pomoga.

MKa
18-07-2005, 14:28
Zwróć uwagę również na tytuowanie tematów oraz zamieszczanie ich w odpowiednich działach.
Zreszą przeglądnij sobie regulamin(y).

shrek
18-07-2005, 15:20
I najważniejsze: Wiedz że kazdy ma swoje zdanie o danym typie samochodu, wiedz jesli ktoś będzie nielubił samochodu który opiszesz w swoim temacie to nie powód żeby z wszczynać kłutnie bo to tylko zaśmieca forum.

Emenems
18-07-2005, 17:20
Pisze sensownie i na temat. Każdą odpowiedź uzasadnij, jak się nie znasz na jakimś temacie to nie pisz.

MKa
18-07-2005, 19:00
Pisze sensownie i na temat. Każdą odpowiedź uzasadnij, jak się nie znasz na jakimś temacie to nie pisz.
No - to jest chyba najważniejsze :!:

rumcajs
18-07-2005, 20:34
Staraj się pisać posty starannie, bez błędów ort, ze znakami przestankowymi. Uważaj, żebyś nie pisał z włączonym caps-lockiem, bo to też potrafi nieźle wkurzyć. Rzadko używaj kolorów, a już napewno nie przez cały długi post. Naprawdę nie wiem co trzeba było napisać, bo jeśli któś jest w stanie się zarejestrować to czemu nie umiałby pisać? :damn:

BKX
18-07-2005, 22:37
Jesli zalozysz nowy temat, postaraj sie o jakies fotki do niego (oczywiscie jesli jest sens jakies dawac) troche danych tez nie zaszkodzi i jakies slowo od siebie, bo sa tacy co pisze "Ja lubie xxx a wy?"... :damn: Az mnie krew zalewa jak to czytam...

Imperius
19-07-2005, 11:40
A jak zrobić takie obrazki obok jak Wy macie?

Robak
19-07-2005, 11:45
Avatary :wink: Musisz miec zdjecie które ma format nie wiekszy niz 100*100 pikseli i wielkosc nie wieksza niz 8 kilobajtów.Jesli takiego nie masz to bierzesz jakie chcesz i przerabiasz w jakims programie(paint).Wchodzisz na profil i na samym dole jest miejsce na ten plik.wybiersz go ze swojego kompa i wysyłasz.

renówa
19-07-2005, 11:52
Avatary :wink: Musisz miec zdjecie które ma format nie wiekszy niz 100*100 pikseli i wielkosc nie wieksza niz 8 kilobajtów.Jesli takiego nie masz to bierzesz jakie chcesz i przerabiasz w jakims programie(paint).Wchodzisz na profil i na samym dole jest miejsce na ten plik.wybiersz go ze swojego kompa i wysyłasz.
Albo możesz poprosić kogoś o poomoc w zmniewjszeniu tapety lub zfjęcia jakie chcesz mieć na avatarze :mryellow: :wink:

Imperius
19-07-2005, 12:03
Czy ktoś może mi pomniejszyć ten obrazek do 100x100?

Doktorek
19-07-2005, 12:37
Coprawda nie 100x100 bo przecież to prostokąt. Rozmiary 100x75 ; 5,5 kB :wink:

Davis
19-07-2005, 16:04
I jesli juz odkopujesz tematy to z senesem, a nie zeby napisac "mi sie to podoba"... Gdzies zreszta jest dyskusja na ten temat wiec radze zajrzec co sadza inni 4umowicze o tym :roll:

Imperius
20-07-2005, 11:13
Niewiem czy dobrze robię ale aby ustawić emblemat trzeba wejść w swój profil, następnie na samym dole pisze: Wyślij Emblemat z twojego komputera (tutaj wpisuję gdzie zlokalizowany jest obrazek na moim kompie), niżej pisze: Wyślij Emblemat z adresu (???). Co trzeba wpisać w okienko Wyślij Emblemat z adresu: ???

skibae124
20-07-2005, 15:33
Jeżeli zdjecie na emblemat znajdoje sie na twoim kompie to wystarczy zlokalizować jego pozycje. Uzupełniasz tylko to: Wyślij Emblemat z twojego komputera