PDA

Zobacz pełną wersję : Czy Fiat Doblo jest najsłodszym autem na świecie?

19-07-2005, 17:31
często widywany Doblo jest jednym z najsłodszych aut (według mnie) czy ktoś ma alternatywe dla słodkości Fiata Doblo :?: :?: :?: :susp: :susp: :susp: :roll:

PS. cena wersji:Fiat Doblo 1,9JTD (105KM) 66 600 PLN :wink:

Davis
19-07-2005, 17:32
Moze Mini :roll: ... :wink: Albo Hummer H1 :twisted:

shrek
19-07-2005, 17:38
Niecierpie fiatów. A z tytułem najsłodszego bym się niezgodził gdyz wg.mnie jest to mini.

Robak
19-07-2005, 17:54
ten samochod jest słodki? :surp: chołopaki prosze bo az nie dobrze.Przeciez to zwykła psia buda na kołach(co nie znaczy ze zły bo funkcjonalnosci mu nie mozna odmowic).Bardziej słodki jest fiat panda.A tak poza tym to dziwne okreslenie.Poczułem sie przez moment ja na dziwczecym forum. :grin:

Emenems
19-07-2005, 17:56
Niecierpie fiatów

Oj. Tym stwierdzeniem naraziłeś się baardzo wielu osobom na tym forum :twisted:

BKX
19-07-2005, 18:13
Tylko czekac az odpowiednie osoby zamkna ten temat, z ta slodkoscia przesadziles... :???:

TuningPan
19-07-2005, 18:43
jak zobaczylem temat to myslalem ze jebne buahahhahahaha zamknac go, na stos, na stos, ukrzyzuj :mryellow: :???:

19-07-2005, 19:25
Niecierpie fiatów

np. mnie :evil: :evil: :evil:

19-07-2005, 19:27
Tylko czekac az odpowiednie osoby zamkna ten temat, z ta slodkoscia przesadziles... :???:

czemu zamknąc :sad: :sad: :sad: :damn: :damn: to auto jest słodkie :grin:

Rolex aka JoHnSoN
19-07-2005, 19:40
...Przeciez to zwykła psia buda na kołach...

zgodze sie z Toba ... tak jak kazde fiaty ... moze i sa fajne ... mi narazie sie podoba stilo ... ale jak z jego awaryjnoscia narazie nie wiem ... ale marka mowi za siebie .. fiat to fiat :roll: :roll: a doblo czy jest slodki ?? oj nie ma sie nad czym zastanawiac ... to jest ... hmm ... nie wiem co to ale napewno to nie jest samochod ... za darmo bym czegos takiego nie chciał ...

Ajronmen
19-07-2005, 20:37
Doblo, jaki ? Slodki ???? Chyba jak wylejesz na niego tone karmelu !! Coś ty człowieku wymyślił ?? Ten samochód to zwykły dostawczak w paką i dychawicznym silniczkiem o mocy kosiarki do trawy. Moja pralka się szybciej wkręca na obroty niż to coś.
Jest beznadziejny jak większość fi(u)atów :damn:

Doktorek
19-07-2005, 21:35
Niecierpie fiatów
No Emenems. Trza zbierać ekipe i do Pudliszek jechać. O miasto Ajronmena też koniecznie musimy zachaczyć :cool: .

Dlaczego Ci, którzy nie mieli nigdy styczności z Fiatem albo jeździli najgorszymi szrotami tej marki za kilka złoty (np. 126p , 125p , starą Pandą) nie jeżdżąc resztą mówią od razu, że Fiat to gówno. Jeśli ktoś twierdzi,że jakaś marka jest do d**y bo takie jest głupie przekonanie niby-samochodziarzy to musi się zastanowić czy wogóle się zna na rzeczy czy jest tylko amatorem. Dla każdej marki znajdziemy plusy jak i minusy, dlatego nigdy nie powiedziałem, że np. Nissany albo Renault to g**na mimo iż wyglądają do bani, albo Fiaty lub Alfa Romeo bo w niektórych przypadkach częściej zagląda do servisu. :neutral:

Ice
19-07-2005, 21:44
Topic brzmi jak z forum Bravo Girl. ŻENADA :!: :!: :!:

A co do auta - funkcjonalne i dobre do przewozenia paczek. Ale wnetrze - kokpit kierowcy, to totalna porażka i brak wygody.

Robak
19-07-2005, 21:44
Nie wszystkie fiaty sa do bani.Moj wojek ma firme transportowa i miał nie dawnno jeszcze fiata ducato 2.8 jtd a teraz ma trasita.Mowi ze psuja sie identycznie, tak samo czesto i podobne elementy trzeba wymieniac tylko fiata ma taka zalete ze czesci do niego sa duzo tansze a silnik to była rakieta.Wojek miał wszystkie sprzety od renault trafic do Mb sprinterów.I teraz mowi ze wszystkie sypia sie podobnie tylko fiat ma tanie czesci i dzieki temu ma przewage - warto go kupic

Doktorek
19-07-2005, 21:47
A co do auta - funkcjonalne i dobre do przewozenia paczek. Ale wnetrze - kokpit kierowcy, to totalna porażka i brak wygody.
Dokładnie. Jest to auto bardzo dobre w stosunku cena-funkcjonalność podobnie jak Multipla w swojej klasie.

kuules
19-07-2005, 23:25
dychawicznym silniczkiem o mocy kosiarki do trawy.

Mam pytanie jezdziles Doblo 1.9 JTD ? Z twojej wypowiedzi wnioskuje ze nie. Ten silniczek nie jest wcale dychawiczny, mialem przyjemnosc testowac i porownywac do np gofa 2 GTI.

Doktorek
19-07-2005, 23:29
1.9 JTD Fiata to świetne silniki... Ajronmen, nie znasz się, nie miałeś z tym silnikiem styczności to nie wypowiadaj się :neutral:
A tak wogóle to ciekawy jestem jakim g***en Ajron jeździ :roll:

AML
20-07-2005, 02:46
Co to za debilne pytanie, Doblo jest tak słodki że żerzygałem się na dywan, praktyczny i tani ale nie słodki ludzie, dobierajcie pojęcia. :???:

renówa
20-07-2005, 07:54
Mini Cooper jest najsłodszy :mryellow:

Ajronmen
20-07-2005, 09:00
1.9 JTD Fiata to świetne silniki... Ajronmen, nie znasz się, nie miałeś z tym silnikiem styczności to nie wypowiadaj się :neutral:
A tak wogóle to ciekawy jestem jakim g***en Ajron jeździ :roll:

Obecnie jeżdże FIATEM Punto !!!! Jest beznadziejny i najchętniej bym go zrzucił z przepaści :D Podam ci chętnie listę usterek jeśli cię to interesuję. Jest to trzeci Fiat, którym jeżdżę i niestety nie mogę zmienić zdania :(

Doktorek
20-07-2005, 09:07
Obecnie jeżdże FIATEM Punto !!!! Jest beznadziejny i najchętniej bym go zrzucił z przepaści :D Podam ci chętnie listę usterek jeśli cię to interesuję. Jest to trzeci Fiat, którym jeżdżę i niestety nie mogę zmienić zdania :(
Ano widzisz... Tej miałem Punto i przeklinam je do teraz - serio, nieszczęśliwe auto. Ale nie znaczy to, że cała reszta samochodów tej marki jest do d**y. Wcale nie. Jeździłem jeszcze Sieną a teraz Brava i nie psują się wogule.

Ajronmen
20-07-2005, 09:11
Propnuję przenieść się do działu "Po godzinach"

Imperius
21-07-2005, 11:14
Ej chłopaki !!! to jest Chore. Właściwie cały post sprzeczacie się o to czy fiaty są dobre czy nie. Nie słyszeliście nigdy o własnym zdaniu. Piszecie: Ja nie lube fiata... a drógi na to: Tym stwierdzeniem naraziłeś się baardzo wielu osobom na tym forum. Gościu musi lubieć fiaty bo mnie się podobają??? To ja lubię wszystkie samochody i wy też musicie??? Stare byki a zachowują się jak dzieci.

MKa
21-07-2005, 14:55
A może teraz wybierzmy najbardziej gorzkiego, kwaśnego, ostrego... jakiego tam jeszcze... :???:
Dajcie spokój... :???: :neutral:

Emenems
21-07-2005, 16:42
Mam Mojego Fiata w posiadaniu już 10 lat (najpierw ojciec go posiadał potem ja :mryellow: ). Nie Twierdze że jest super ekstra, tylko dlatego że go mam. Z czasem wyłazi z nigo mnóstwo małych usterek, fatalne wykonanie wnętrza, słabe spasowanie materiałów. Największa wada to zatrwarzający spadek wartości, teraz jak bym chciał go sprzedać to za te pięniądze mógł bym sobie co najwyżej kupić Zestaw Taniego Kina Domowego a nie inne auto, dlatego też raczej go już nie sprzedam.
Nie dam sobie natomiast powiedzieć że Fiat to Gówno. Samochód ma 14 lat i nie widać na nim korozji, bardzo elastyczny silnik, który naprawde nie sprawia mi wielu problemów, no i nikt mi go nie zwinie bo nie warto :mryellow: .
Pozdrawiam

Ej chłopaki !!! to jest Chore. Właściwie cały post sprzeczacie się o to czy fiaty są dobre czy nie. Nie słyszeliście nigdy o własnym zdaniu. Piszecie: Ja nie lube fiata... a drógi na to: Tym stwierdzeniem naraziłeś się baardzo wielu osobom na tym forum. Gościu musi lubieć fiaty bo mnie się podobają??? To ja lubię wszystkie samochody i wy też musicie??? Stare byki a zachowują się jak dzieci.

A Ty widze jesteś nie do końca rozgarniętym dzieciakiem skoro nie zauważyłeś że było to twierdzenie w formie żartu.

BKX
21-07-2005, 17:00
I ja chyba tez bede bronil tej marki, moi rodzice w 1990 r. kupili nowego malucha i jezdzili nim az do 1998 i powiem wam, ze nie mial nawet grama rdzy na nadwoziu, starszy ogolnie dba o swoje samochody, wiec to moze jego zasluga, ale jak czesto widzialem w tym czasie inne maluchy to wygladaly troche gorzej, choc zawsze jezdzily... Nie mielismy z nim zadnych problemow, znaczy sie ja oczywiscie tego nie pamietam, ale czesto rozmawiam ze starszym na tematy motoryzacyjne wiec wiem... Znajomi mieli Punto II i tez sie dorze sprawowalo, bylo sciagniete z niemiec z dobrym wyposazeniem, a jezdzili nim 3 lata, pozniej kupili Bravo, maja je juz 2 lata i nie maja z nim problemu a rocznikiem jest chyba z 96' wiec chyba nie mozna powiedziec, ze to nie jest najgorsza firma, szczegolnie patrzac na Stilo czy nowa Crome. A stwierdzenie, ze cos jest slodkie czy inne tego typu slowa, dla mnie sa lekko "pedalskie"... a juz na maxa jesli sa skierowane do samochodu. Fiat Doblo jest dobrym, uzytkowym samochodem, jechalem wersja JTD i bylem milo zaskoczony, dynamiczny silniczek ;)

Mercedesw123
21-07-2005, 17:32
moi rodzice kupili kiedys tzn. w 1997 roku Malucha w ciemnym zielonym kolorze byl super, bylismy nim w górach, w Warszawie, nad morzem i nic sie nie zepsulo, do dzis sie smieje ze Tata chcial zedrzec lakier bo prawie co 2-3 dni go myl. Maluch przetrwal do 2002roku i zostal sprzedany dla Ciotki ktora ma go i Pande. Panda na poczatku szczegolnie z Dieslem byla starsznie droga ale teraz Dynamic 1,3 Jtd -38tysiecy

Tata jezdzil wlasnie Fiatem Doblo 1,9 JTD i byl zaskoczony super auto, no i przystepne cenowo, jezdzil tez Panda i Punto 1,3 i tez byl zadowlony...

m3csl
22-07-2005, 18:31
kurde chyba niejest najsłodszy :damn: ale ma ładny przód podoby do jakiegos prosiaka :grin: najsłodszymi autami są smart,mini cabrio,fiat panda,citroen c1 i kia "pikanto" :wink: jest tego troche :smile:

brzuchi
22-07-2005, 19:31
ten Fiat nie jest słodki, on jest praktyczny, tani, pakowny. Ale własnego typu nie mam

MikI MałS
02-08-2005, 13:15
"Mówisz Doblo jak cukierek gożki jest czasami.........."

Hmmmmmmmmmmm Gdyby te światła były w samochodzie o innej budowie czyli np. sedan lub hathbach.Mógłby być słodki, ale tak jest bardziej gorzki...........

bartixxx
08-08-2005, 09:33
Ten samochód jest dostawczakiem.Ma prawo wiec wyglądac jak pudło na kolach.W końcu to nie jest samochód rodiznny :wink:

Ice
08-08-2005, 14:42
Ten samochód jest dostawczakiem.Ma prawo wiec wyglądac jak pudło na kolach.W końcu to nie jest samochód rodiznny :wink:

Taki z niego dostawczak jak i z koziej dupy trąba :lol:

To ten sam segment co Partner i Berlingo, i wszelkich niedoróbek nie można tłumaczyć tym, że to dostawczak, Bo dostawczakiem jest Doblo czy Boxter, a to jest auto ktore rowniez moze sluszyc jako dostawcze.

fischer777
08-08-2005, 14:47
Ten temat wogóle jest bezsennsu. Każde auto można oceniać pod względem czy jest najsłodsze czy nie. Ice ma racje. Takie auta to nie są żadne dostawczaki, tylko takie auto do przewozu małego towau, itp. Uważam więc ten temat za zbędny.

AML
12-08-2005, 02:37
Racja.

ZAMKNIĘTO
http://img78.exs.cx/img78/2236/k322deczka5gc.gif