PDA

Zobacz pełną wersję : Mazda MX-5 vs Toyota MR-2 vs Opel Tigra TT

19-07-2005, 22:31
to linki z osiągami i więcej fotek :grin: :http://www.supercars.de/singlecar/94/910.html
http://www.supercars.de/singlecar/157/236.html
http://www.supercars.de/singlecar/113/957.html

Robak
19-07-2005, 22:43
na razie tylko popatrze bo cos czyje ze zaraz ktos bedzie cie jechał :lol:

Wielbłąd
19-07-2005, 22:50
Oj czuje tak samo jak ty robak poczekajmy do jutra az ta osoba sie na forum pojawi :wink: a ogólnie porównanie wmiare fajnych samochodów ale ja tylko patrze :smile:

BKX
19-07-2005, 22:52
no to ja nie bede "inny" i tez poczekam na wyzsze sfery hehehe

19-07-2005, 22:57
Oj czuje tak samo jak ty robak poczekajmy do jutra az ta osoba sie na forum pojawi :wink: a ogólnie porównanie wmiare fajnych samochodów ale ja tylko patrze :smile:

jaka osoba?????? :susp: :susp: :susp:

Robak
19-07-2005, 23:17
Powiem ci wprost, tyle ludzi ci tłumaczy jak nalezy zakładac tematy i to nie raz.Myslisz ze sie czepiaja ot tak sobie.Ku*** kto by chciał sobie na darmo nerwy szarpac.Oni to robia dla dobra forum zeby wszystko miało rece i nogi.A tobie to to wszystko wisi robisz i tak gówniane tematy.Do tego nic nie dodajesz od siebie.Pizniesz kilka fotek kilka znaczków :twisted: :twisted: :twisted: i juz myslisz ze jest zajebiscie.Jesli dostałes tu juz raz po uszach od "Gory" powinno to ciebie czegos nauczyc, jesli nie to czuje ze długo w tym syfie tu nie pobedziesz.Nie wiem czytac moze słabo umiesz albo jest uposledzony a moze normalny tylko lubisz ludziom na nerwy wsiadac.Ktos cos z tym kiedys zrobi.Przyjrzyj sie jak kompetetni ludzie zakładaja tematy i bierz z tego przykład.Nikt ci zle nie zyczy ale...

m3csl
20-07-2005, 00:05
miata jest rulezz :wink: :wink: :wink:

Rolex aka JoHnSoN
20-07-2005, 02:17

nie chce nikogo obrażać ale posty Lancera są na tym samym poziomie co m3csl :damn: :damn: :damn: nic nie wnosza ani do tematów ani do rozrastania sie forum ... to zwykłe nabijanie postów :evil: :evil:

renówa
20-07-2005, 07:57
Macie racje lepiej poczekać na wyższych rangą :susp:

shrek
20-07-2005, 08:32
Ja jestem w roztercę i niewiem co wybrać. Na początku mazda odpadła bo mi sie całkowicie niepodoba i zostały dwa fajne wózki toyota i opel. Jednak po przemyśleniu wybiorę toyotę za swój styl.

20-07-2005, 09:17

nie chce nikogo obrażać ale posty Lancera są na tym samym poziomie co m3csl :damn: :damn: :damn: nic nie wnosza ani do tematów ani do rozrastania sie forum ... to zwykłe nabijanie postów :evil: :evil:

czy wszyscy musza sie mnie czepiac :evil: :evil: :evil: powic powód a nie bez sensownie mnie obrarzasz :damn: :damn: :damn:

Gornet
20-07-2005, 10:58
Tutaj przynajmniej są zdjęcia wnętrza. Ja bym wybrał MX-5 ,to kultowa konstrukcja. Ale tak naprawdę to bym kupił Porsche Boxstera ,który jest najlepszy. Najmniej traci na wartości ,najlepiej jeździ ,nie jest drogi w utrzymaniu.

20-07-2005, 11:59
Tutaj przynajmniej są zdjęcia wnętrza. Ja bym wybrał MX-5 ,to kultowa konstrukcja. Ale tak naprawdę to bym kupił Porsche Boxstera ,który jest najlepszy. Najmniej traci na wartości ,najlepiej jeździ ,nie jest drogi w utrzymaniu.

człowiku co ty prównujesz Boxetra z takimi wozidełkami :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

20-07-2005, 12:06
tigra ma wnętrze od corsy :evil: ale jest tania i ma dobrze zestrojone zawiszenie :grin: mazda to auto przynajmniej z jakimś bagarznikiem :mryellow: i ładnie sie prezętuje :roll: ale za to jest stara :evil: Mr2 to auto zcentranie umnieszczanym silnikiem od Celicy :twisted: szybkie i ładne ale bez bagarznika prawie :evil: :evil:

renówa
20-07-2005, 12:13
Qrwa Lancer łącz posty :evil:

Gornet
20-07-2005, 12:17
Lancer ,obejrzyj FIFTH GEAR. Zrozumiesz dlaczego pomimo wszystko wybrałbym Boxstera... testowali tam dużo roadsterów.

renówa
20-07-2005, 12:19
Lancer ,obejrzyj FIFTH GEAR. Zrozumiesz dlaczego pomimo wszystko wybrałbym Boxstera... testowali tam dużo roadsterów.
Pamiętam ten odcinek Boxter wygrał min. z MR2

TuningPan
20-07-2005, 12:56
wybieram mazde poniewarz najlepiej z nich wszystkich wyglada a osiagi tez ma chyba najlepsze, pozatym nie wybiore mr-2 bo ma kiczowate duze swiatla ktore sie za bardzo rzucaja w oczy :???: a do tigry nic nie mam, calkiem spoko :wink:

1.mazda
2.opel
3.toyota

skibae124
20-07-2005, 14:44
Po co tak po sobie bluzgacie?? Na tym forum robi sie niemiła atmosfera

Mercedesw123
20-07-2005, 15:35
wybieram Mazde Mx5 za jej ponadczasowosc
1. Mazda
2. Toyota

3. Opel

20-07-2005, 15:48

ogladałem :twisted: ale mi chodzi o to czemu porównujesz go z tymi autami :???:

m3csl
20-07-2005, 22:30
wybieram Mazde Mx5 za jej ponadczasowosc
1. Mazda
2. Toyota

3. Opel

jest stara ale doświatczona technicznie dlatego jest najleprza :twisted:

Rolex aka JoHnSoN
21-07-2005, 03:31

czy wszyscy musza sie mnie czepiac :evil: :evil: :evil: powic powód a nie bez sensownie mnie obrarzasz :damn: :damn: :damn:

powód ?? a prosze bardzo ... bedzie ich nawet wiecej niz jeden ...
-bezsensowne posty nic nie wnoszące do tematu ...
-nie łączenie postów ...
-pisanie zbędnych i powtarzających sie tematów ...
-rzucasz sie na kazdego gdy ktos Cie pouczy ...

najgorszy problem masz z tym ze nie potafisz zrozumiec ze zle robisz ...
moze najpierw przeczytaj regulamin bo cos widze ze nawet nie wiesz ze cos takiego istnieje ...

oj duzo by wymieniac a nie chce mi sie klocic bo nie po to jest to forum ...

Czyzby Aston spał ?? tu sie coraz wiekszy burdel robi :sad: :sad: :sad: moze ktos by cos z tym zrobil ?? wiem ze nie wszyscy maja czas ... ale jest tyle modów ze ktoryś mogłby zamykac bezsensowne tematy i w razie koniecznosci dawac bana uzytkownikom ktorzy przesadzaja ... (nie mam nikogo na mysli mowiac zeby byly bany) poprostu raz jest porzadek na forum a raz burdel ...
nie moze byc caly czas porzadek ?? moze od razu bany ostrzegawcze a pozniej bany na "amen" ?? normalni ludzie chca tutaj tylko porozmawiac o motoryzacji :evil: :evil: niestety przez kilka osob nie da sie normalnie funkcjonowac :evil: :evil:

MKa
21-07-2005, 10:26
(...)
Czyzby Aston spał ?? tu sie coraz wiekszy burdel robi :sad: :sad: :sad: moze ktos by cos z tym zrobil ?? wiem ze nie wszyscy maja czas ... ale jest tyle modów ze ktoryś mogłby zamykac bezsensowne tematy i w razie koniecznosci dawac bana uzytkownikom ktorzy przesadzaja ... (nie mam nikogo na mysli mowiac zeby byly bany) poprostu raz jest porzadek na forum a raz burdel ...
nie moze byc caly czas porzadek ?? moze od razu bany ostrzegawcze a pozniej bany na "amen" ?? normalni ludzie chca tutaj tylko porozmawiac o motoryzacji :evil: :evil: niestety przez kilka osob nie da sie normalnie funkcjonowac :evil: :evil:
Aston wyjechał - jak każdy normalny człowiek chyba - chciał odpocząć. Hehe... :wink: :grin:
I albo powinno być więcej modów, albo bardziej aktywni. :grin: