PDA

Zobacz pełną wersję : Nowi moderatorzy ??

Rolex aka JoHnSoN
22-07-2005, 18:12
Chciałbym poruszyć taki jeden temat ...
a mianowicie ilość moderatorów na forum ...
bo to co sie dzieje na forum troszke mnie dziwi ...
nikt nad tym nie panuje ...
oczywiscie nie chodzi mi o to ze teraźniejsi modowie sa zli !!
ei mam zastrzerzen ale jest ich za malo ... teraz sa wakacje ... wiekszosc ludzi wyjezdza ... z tego co wiem AML wyjechal ... i nikt nie panuje na forum ...
moim zdaniem powinno sie "zatrudnić" jeszcze max 2 osoby do prowadzenia forum ...

bo widze ze nie tylko mnie denerwuje to ze nie pozamykane sa zdublowane tematy ,czasem tez trzeba rozdać banany , czasem trzeba troszke przystopować głupie rozmowy OT ...

co reszta o tym mysli ??

Robak
22-07-2005, 18:16
reszta na to: dobrze mowi polac mu wodki :grin:

Wielbłąd
22-07-2005, 18:17
Popieram Dj w 100% !! wiecej moderatorów to wrecz koniecznosc teraz to 1 moderator próbuje sobie poroadzic ale sa wakacje i niee ma zbytnio czasu i coraz wiecej syfu sie dzieje na aG a na AML tez niee mozna zrzucac wszystkiego zrzucac co prawda jak jest to jest porzadek na forum ale jest człowiekiem i musi sobie przeciez odpoczac tak wiec potrzebna jest wieksza ilosc moderatorów czególnie teraz w okresie wakacji...
pozdro

renówa
22-07-2005, 18:22
modelatorów to wrecz koniecznosc teraz to 1 modelator
Modelator :lol: :lol:
A tak na serio to się z wami zgadzam to co Lancer wyprawia to się w głowie nie mieści pisze beznadziejne nikomu nie potrrzebne tematy i nic nie wnoszące posty np.:

beznadziejny dach :damn:

Robak
22-07-2005, 18:26
ostatno przyszło na forum kilku brudasow i robia straszny burdel a burdelmama jest lancer.Ten człowiek nie ma umiaru.Nie chodzi o to zeby go sie pozbyc na zawsze tylko niech ktos z gory da mu dobra nauczke bo słowa i proszenie nic nie pomaga.Jak by głowa w mur bic

shrek
22-07-2005, 18:33
ostatno przyszło na forum kilku brudasow i robia straszny burdel a burdelmama jest lancer.Ten człowiek nie ma umiaru.Nie chodzi o to zeby go sie pozbyc na zawsze tylko niech ktos z gory da mu dobra nauczke bo słowa i proszenie nic nie pomaga.Jak by głowa w mur bic
I oto chodzi! wszystko kręci wokół lancera. Powinno dojść jeszcze dwóch modów na okres wakacji.

Davis
22-07-2005, 19:43
Tez popieram poysl... Czynni na 4um sa tylko 2 moderatorzy(GuGi i AML) i choc ten drugi odwala robote za 2 to jednak jest ich za malo... przydalby sie jeszcze 1 ewebtualie 2...

GuGi
22-07-2005, 19:58
Tez popieram poysl... Czynni na 4um sa tylko 2 moderatorzy(GuGi i AML) i choc ten drugi odwala robote za 2 to jednak jest ich za malo... przydalby sie jeszcze 1 ewebtualie 2...

No wiesz ja nie mam takiego dlugiego stazu jak AML a poza tym zostalem modem calego forum jakies 1,5 tyg temu tak to tylko dwa dzialy o modyfikacjach!! A i jeszcze nie jestem do konca pewien czy cos zamknac czy cos poprawic bo jeszcze sie ucze ale jak narazie chyba ni jest az tak zle!! Jesli cos komus zawinilem zapraszam na PW i wyjasnimy sobie wszystko!!
Co do moderatorow to na czas wakacji powinno sie powolywac dodatkowych ale kto ma na to czas!!?? Przeciez sa wakacje!! Zyjcie chwila :P
POZDRO

Davis
22-07-2005, 20:01

No wiesz ja nie mam takiego dlugiego stazu jak AML a poza tym zostalem modem calego forum jakies 1,5 tyg temu tak to tylko dwa dzialy o modyfikacjach!! A i jeszcze nie jestem do konca pewien czy cos zamknac czy cos poprawic bo jeszcze sie ucze ale jak narazie chyba ni jest az tak zle!! Jesli cos komus zawinilem zapraszam na PW i wyjasnimy sobie wszystko!!
Co do moderatorow to na czas wakacji powinno sie powolywac dodatkowych ale kto ma na to czas!!?? Przeciez sa wakacje!! Zyjcie chwila :P
POZDRO

Ale o co chodzi ?| Chlopie, nie napisalem ze uwazam ze jestes slaby, jestes spoko mod :wink: :razz: :wink: Po prostu chcialme wywyzszyc AML'a bo on jest wzorowy :smile: Chyba zle zrozumuiales mojego posta :wink:

GuGi
22-07-2005, 20:04
To ty zrozumiales zle moj ale mniejsza z tym :P nie odbiegajmy od temtu :P

Emenems
22-07-2005, 20:30
Powinien Być jeszcze jeden Moderator. Nie za bardzo wnikający w tematy jak AML. który ma troche czasu. Co na to Admin. ??

Dominik999
22-07-2005, 21:00
też uważam, ze powinen być ejszcze jeden moderator, chociaż Aston mówił kiedys już, że się spokojnie wyrabia. Z drugiej strony, wystarczy jak go nie ma jakiś czas, a już się robi burdel. Jeszczej jeden mod to koniecznośc :|

Doktorek
22-07-2005, 21:03
(...) Jeszczej jeden mod to koniecznośc :|
Przynajmniej na okres wakacji

Dominik999
22-07-2005, 21:09
(...) Jeszczej jeden mod to koniecznośc :|
Przynajmniej na okres wakacji

Trafne spostrzeżenie, teraz jest większy "ruch". Ale i tak jeden więcej na pewno nie zaszkodzi :wink:

BKX
22-07-2005, 21:22
Rowniez popieram, bo az mnie... a zreszta nie bede sie powtarzal i tak kazdy wie o co chodzi :wink:

Do GUGI'ego: Wcale sie nie stresuj, jak uwazasz ze masz zamknac to zamykaj, jestes moderatorem i wszystko Ci wolno (prawie) hehehe A tak serio to robisz teraz sporo dobrej roboty... :smile:

Doktorek
22-07-2005, 21:34
Teraz przydałoby się aby Krzysztof to wszystko przeczytał. To jego zdanie o wszystkim zadecyduje.

Krzysztof Cieślak
23-07-2005, 00:20
Teraz przydałoby się aby Krzysztof to wszystko przeczytał. To jego zdanie o wszystkim zadecyduje.
Właśnie to zrobiłem. Zgadzam się, ale nie może to być oczywiście osoba z zewnątrz, dlatego proszę aby w tym temacie (http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=2620) każdy zainteresowny przedstawił swoje 2 propozycje. Później zrobimy ankietę i o ile zwycięsca się zgodzi zostanie moderatorem.