PDA

Zobacz pełną wersję : Lancer & m3csl

Rolex aka JoHnSoN
22-07-2005, 18:20
pisze tutaj zeby tylko częsć osob to widziała ...
pozniej mozna to skasować ...
chcialbym poznac waszą opinie na temat Lancer-a i m3csl ...
moim zdaniem to:
-nabijają posty
-nic nie wnoszą do tematów
-kłócą sie non-stop
-ich wypowiedzi sa na niskim poziomie wiec wnioskuję że nie maja wiecej niz po 15 lat ...
-a co najgorsze dublowanie tematów

widać że nie interesują sie motoryzacją ... tylko piszą np. że auto bardzo im sie podoba ... moim zdaniem to nabijanie postów i ktoś powinien jakoś to zmienić ...
nie wiem jak ale w tym momencie oni zaśmiecają forum i obniżają jego poziom ...
mozna wziasc za przyklad Pana Brzuchi ...
tez szalał ... myslal ze mu wszystko wolno ...
ale sie uspokoił ... nie pisze tam gdzie nie trzeba ... i pisze o wiele mniej niz wczesniej ...
mysle ze przydałoby sie zrobić coś podobnego z tymi dwoma panami :damn: :damn:

powiedzcie co o nich sądzicie ... pozniej gdyby co mozna skasować temat ale chciałbym zeby ten temat był poruszony na forum ...

Emenems
22-07-2005, 19:50
m3csl to chyba jakieś pustogłowie, takiego de.... to dawno Tu nie widziałem. Jego posty rozwalają mnie głupotą. Sządze że powinien opuścić to forum.

Sorki za dość mocny i stanowczy ton.

GuGi
22-07-2005, 20:03
Nie wiem ale ja nic tu nie zdzialam czekamy na opinie Krzysztofa!! Ci dwaj goscie mnie dobijaja osobiscie!! Ale jest jeszcze jeden batrixxx czy jakos tak :P

Rolex aka JoHnSoN
22-07-2005, 20:11
Nie wiem ale ja nic tu nie zdzialam czekamy na opinie Krzysztofa!! Ci dwaj goscie mnie dobijaja osobiscie!! Ale jest jeszcze jeden batrixxx czy jakos tak :P

faktycznie ... nie dodalem go bo zapomnialem ... mimo ze tez jest na poziomie tych dwóch az tak go nie widac az tak ... nie rzuca sie az tak w oczy ... ale fakt faktem tez powinien dolaczyc do tych dwóch ... nie chodzi o same osoby ale chodzi o poziom i porzadek an forum :roll: :roll:

BKX
22-07-2005, 20:41
Nie mialem odwagi sie odezwac w tym temacie (zalozyc go), ale dobrze ze ktos to zrobil, oni chyba wszystkich doprowadzaja do szalu, myslalem ze jak m3csl dostal bana, to bedzie spokojniejszy, ale ten Lancer jest chyba gorszy! A co do Bartixxx'a to ma jakes przeblyski ale tez jeb... misje na maxa...

Doktorek
22-07-2005, 21:02
Chyba wiecie jakie jest moje zdanie na ten temat :neutral:

Dominik999
22-07-2005, 21:08
Chyba wiecie jakie jest moje zdanie na ten temat :neutral:
Chyba wszyscy mają takie samo.... :|

Przemysław Szymański
22-07-2005, 21:30
Wstyd się przyznać ale ostatnio co raz mniej znajduje czasu na aG, w głowie "kołoczą" mi się tylko wyczyny użytkownika m3csl, może dlatego że dopiero dziś wróciłem po 8 dniowym wypoczynku ze znajomymi.

Narazie puszcze sms-a do Krzysztofa w sprawie tych trzech "wyróżniających" się użytkowników. Ew. banicja tych "wyrózniających" się użytkowników to w dużym stopniu decyzja Krzysztofa - choć patrząc na jednomyślność Was Vip-ów los na tym forum użytkowników m3csl, Lancer i Bartixxx'a nie zapowiada się "rózowo".

GuGi
22-07-2005, 22:29
ciekawe looknijcie
http://img57.imageshack.us/img57/2542/cotomabyc6zr.th.jpg (http://img57.imageshack.us/my.php?image=cotomabyc6zr.jpg)

BKX
22-07-2005, 22:51
uuuu, czyli albo bracia, koledzy itd. albo gnojek sie dobrze bawi robiac nam na zlosc...

GuGi
22-07-2005, 22:52
uuuu, czyli albo bracia, koledzy itd. albo gnojek sie dobrze bawi robiac nam na zlosc...

Chyba ta 3 opcja!!

Krzysztof Cieślak
23-07-2005, 00:48
Został póki co przyznany ban 48 godzin dla Lancer i m3csl, na nazwy użytkowników. Jeśli po zdjęciu bana się nie uspokoją, co z resztą im napisałem, wylecą z forum. Jeśli chodzi o Bartixxx'a to niedawno dostał bana i od 2 dni nie ma żadych jego postów. Teraz wstrzymam się z banem dla niego, ale patrzmy mu na ręce.

PS. DJ dobrze, że jesteś wyczulony na problemy forum. Dzięki Tobie staje się troszeczkę znośniejsze ;-)

Rolex aka JoHnSoN
23-07-2005, 01:52
PS. DJ dobrze, że jesteś wyczulony na problemy forum. Dzięki Tobie staje się troszeczkę znośniejsze ;-)

no staram sie ... wiem jak powinno wygladac forum a niektorzy robia wszystko zeby tu byly jakies pogawędki "totalny OT"... poprostu mnie to denerwuje i jak widze to co mnie denerwuje ,denerwuje tez innych uzytkownikow wiec odrazu cos staram sie z tym zrobic ... mimo iz mam male mozliwosci jak widac cos mozna z tym zrobić :wink: moze to zasługa przyznania mi rangi VIP ... sam nie wiem ale mysle ze nikt nie ma mi za zle ze tak postepuje ?? :mryellow: no moze poza wyjatkiem osob o których mowa w tym temacie :razz: :razz: :razz:

Emenems
23-07-2005, 08:43
No w sumie m3csl i Lancer to może być ta sama osoba, widać w ich tekstach bardzo podobny rodzaj głupoty.

kok
23-07-2005, 09:31
dobrze że dostali bana. Teraz tzreba obserwować czy nie pojawi sie nowy "model" wśród forumowiczów podczas ich nieobecności, bo chyba lancer rejestrował sie gdy M3CSL miał bana.

Emenems
23-07-2005, 09:44
może profilaktycznie trzeba im/mu dać bana na IP.

kok
23-07-2005, 09:48
popieram Emenems'a wtedy bylibyśmy pewni iż nie bedzie klonów M3CSL'a.

Doktorek
23-07-2005, 12:18
Dobrze by było zrobić listę użytkowników zbanowanych. Nowi użytkownicy mogliby zobaczyć za co te gmyrki zostali zbanowani i wyciągnąć z tego wnioski. Sama lista byłaby zablokowana.

BKX
24-07-2005, 18:18
no i jaka decyzja zapadla? chyba pozytywna w sprawie bana, bo chlopakow nie widac na forum... :wink:

MKa
24-07-2005, 20:08
Ja kilka dni temu chciałem stworzyć prawie identyczny temat jak ten, (pt. "Kandydaci na BANA!").. już miałem dokładnie wszystko napisane i uzasadnione,.. już miłem nacisnąć przycisk wyślij.. ale się powstrzymałem... pomyślałem... poczekam jeszcze troche...
...widać niepotrzebnie. :wink:

Wck
24-07-2005, 23:45
O, brawo - widzę że kolejne osoby zaczynają się interesować tępieniem dziecinady. Należy tylko pamiętać, że to nie tylko m3csl i Lancer, więcej użytkowników podawałem kiedyś w temacie "Przedszkole, czyli co śmierdzi na forum 2", ale wtedy pozostało to jakoś bez konsekwencji, a teraz wielka rewolucja :roll:

Emenems
25-07-2005, 05:25
Ale taki przyklejony temat "Kandydaci na BANA" co calkiem niezły pomysł.

Wck
25-07-2005, 08:45
hehe, ja Shreka to mogę mieć nawet w podpisie jeśli ma to coś pomóc :lol: Taki temat to całkiem dobra sprawa, ale przez to powstanie wiele nowych kłótni - przykładowo gdy Doktorek da propozycję bana dla Brzuchiego (to tylko przykład), to oczywiste jest, że Brzuchi zrobi to samo z Doktorkiem :lol: dlatego lista ta nie będzie przejrzysta :roll:

BKX
25-07-2005, 09:29
Ale chlopaki, z tym tematem "kandydaci na bana" to swietny pomysl, tyle ze ten temat powinien byc na stale w dziale VIP, jest juz nas kilku i mozemy chyba sobie pozwolic (pozwalamy) no pomoc moderatorom w podejmowaniu tych decyzji. A miedzy nami ViP'ami z reguly nie ma "duzych" klutni typu Robaka z BMW M5... Wiec my siebie raczej na liste nie podamy, bo zalatwiamy wiekszosc spraw z kultura... :wink:

kok
25-07-2005, 10:41
BKX18 połowicznie sie z tobom zgadzam iż jak propozysje bedom dawać vip'y to bedzie przejżyście tylko że jak dasz to w dziale vip to troche sie to mija z cele ponieważ my wiemy kto jest upirdliwym bachorem. Moim zdaniem talista powinna być ogulni dostępna tak by mogli dotrzeć do niej sami "zainteresowani" lecz ciągle pod kontrolom moda by dbał o przejżystość, no i oczywiście kandydature trzeba czymś poprzeć wiec rewanże od użytkowników takich jak lacer mamy z głowy :wink:

Dominik999
25-07-2005, 10:49
Moim zdaniem talista powinna być ogulni dostępna tak by mogli dotrzeć do niej sami "zainteresowani" lecz ciągle pod kontrolom moda by dbał o przejżystość
wiadomo, ze to by było lepsze, ale obaiwam się, że i tak zrobił by się bałagan :neutral: Bezpieczniej byłoby zrobić to jednak w strefie VIP

Wck
25-07-2005, 10:58
Starsi użytkownicy zapewne pamiętają, że kiedyś zabiegałem o to, aby na forum pojawił się system ostrzeżeń, a jak nie to polecam wcześniej przytoczony przeze mnie temat. Gdyby istniał taki system, każdy od razu i przejżyście na karcie użytkownika mógłby zobaczyć kto czym zawinił, a taka "skaza" pod avatarem na pewno mobilizowałaby do zastanowienia się nad sobą...

Ice
25-07-2005, 11:13
Pomysł, alby w dziale VIP decydowano o ew. banach bądź ostrzeżeniach dla mnie osobiscie jest dobry. Ale spójrzmy na to z innej strony, będzie to conajmniej nieuczciwe dla cześci zwykłych uzytkówników, którzy nie mają na pewne rzeczy wpływu, nie będą widziali dyskusji i stwworzy się lekki podział forum i lekkie naduzycie roli VIP'a, a nie o to tutaj chodzi.

Pomysł kandydaci na bana - jestem za, ale na forum dostępnym dla wszystkich. Jak zobaczy jeden z drugim swojego nicka na liście, to może da mu to do myślenia.

kok
25-07-2005, 11:18
pomysł Wck też jest dobry tylko trzeba ustalić jakie miały by być to oszczeżenia i kiedy były byściągane (po jakim czasie od poprawy ) lub zmieniane na stopień niżej jeśli takiej by nie było. oraz ile ostrzeżeń przed banem. no i najważniejsze czy taki system da sie wprowadzić.

Rolex aka JoHnSoN
25-07-2005, 11:19
Pomysł, alby w dziale VIP decydowano o ew. banach bądź ostrzeżeniach dla mnie osobiscie jest dobry. Ale spójrzmy na to z innej strony, będzie to conajmniej nieuczciwe dla cześci zwykłych uzytkówników, którzy nie mają na pewne rzeczy wpływu, nie będą widziali dyskusji i stwworzy się lekki podział forum i lekkie naduzycie roli VIP'a, a nie o to tutaj chodzi.

Pomysł kandydaci na bana - jestem za, ale na forum dostępnym dla wszystkich. Jak zobaczy jeden z drugim swojego nicka na liście, to może da mu to do myślenia.

zgadzam sie ze to bedzie niesprawiedliwe ... wedy zwyczajni uzytkownicy beda mieli pretensje do wszsytkich VIP-ów ... beda sie czuli niedoceniani na forum ... oczywiscie ta lista powina być dostępna dla wszystkich tylko zeby w tym temacie mogli pisać tylko VIP-y ... da sie tak zrobić ?? :roll:

Wck
25-07-2005, 11:27
pomysł Wck też jest dobry tylko trzeba ustalić jakie miały by być to oszczeżenia i kiedy były byściągane (po jakim czasie od poprawy ) lub zmieniane na stopień niżej jeśli takiej by nie było. oraz ile ostrzeżeń przed banem. no i najważniejsze czy taki system da sie wprowadzić.

Da radę wprowadzić, zobacz choćby forum Streetracing.pl ;) Oczywiście nie mówię o aż tak rygorystycznych ostrzeżeniach, bo tam można dostać prawie za byle co, ale myślę, że nasi moderatorzy wiedzieli by co tępić.

kok
25-07-2005, 11:40
widziałem ten system. tylko nie wiem za co oni dostaja pochwały i kiedy dorabiają sie bana.

Wck
25-07-2005, 14:32
widziałem ten system. tylko nie wiem za co oni dostaja pochwały i kiedy dorabiają sie bana.

Tych pochwał też trochę nie rozumiem, bo przyznają je o ile dobrze zauważyłem użytkownicy :? Tego wprowadzać nie trzeba by było, wystarczą ostrzeżenia, bo chwalić za dużo też nie można :twisted: A bana dorabiają się chyba po 6 ostrzeżeniach jeśli dobrze pamiętam :roll:

Ajronmen
25-07-2005, 16:07

Ja kiedys widzialem jak jakis koles dostal pochwale, walnął tekst na 30 linijek z całą masą błedów i skandowali o pochwałę dla niego. Nie podoba mi się ten system

Emenems
25-07-2005, 16:27
Może troche z innej Beczki. Można by było wprowadzić podpisy nad Avataram jak na forum SŚ. Fajna Sprawa.

Doktorek
25-07-2005, 16:35
Dla innych tak, ale co z nami, vipami :?: Nie zabardzo będą wyglądać dwa napisy obok siebie. Przykład : VIP / Biturbo

Krzysztof Cieślak
04-08-2005, 10:32
Wracając do tematu, Lancer i m3csl tracą możliwość pisania postów do mojego powrotu czyli 7-8 sierpnia. To taki delikatny ban.

Powód:
- bezsensowne wypowiedzi (spam),
- odkopywanie starych tematów (górnik).

skibae124
04-08-2005, 11:00
M3csl i Lancer to jedna ta sama osoba z dwoma kontami
(Nie wiem czy ktos o tym wspomniał)przyznał się do tego na czacie

Robak
04-08-2005, 11:02
A to ciekawostka.Nie wiedziałem.Bedzie mi go strasznie brakowało :lol:

AML
04-08-2005, 11:19
Skoro to prawda to konto Lancera zaraz bedzie zbanowane na amen. :evil:

fischer777
04-08-2005, 11:21
Ja propnuje bana do końca wakacj. Dziś przeczytałem kolejną porcje spamu w ich wykonaniu. To już trwa od jakiegoś czasu, a te bany im chyba nie pomagają...

Davis
04-08-2005, 12:19
Skoro to prawda to konto Lancera zaraz bedzie zbanowane na amen. :evil:

A ja bym proponowal zbanowac na amena odrazu oba konta :twisted: Po cholere tacy ludzie tutaj, zadnego z nich pozytku, tylko spamuja, odkopuja, i wygaduja glupoty...

Krzysztof Cieślak
07-08-2005, 18:59
Jako, że konta Lancer i m3csl używała jedna osoba, to pierwsze zostało usnięte. Poza tym pogadałem sobie trochę na GG z osobą. Zobaczymy czy przyniesie to rezultat.

el_
07-08-2005, 19:15
Ostatnio jakaś moda na podwójne konta zapanowała :???: Bigamia czy co :ogh:

Emenems
08-08-2005, 06:06
No co Ty BIGAMIA, chyba Podwójna osobowość, rozdwojenie jaźni, wiesz taka choroba :mryellow: :mryellow:

MikI MałS
09-08-2005, 11:20
Powiem ci szczerze Dj Johnson, że kiedyś cię nie lubiłem byłeś odemnie lepszy.Jesteś VIP-em.Robisz fajne VT.I przez to cię nie lubiłem, lecz teraz dopiero widze jaki jesteś ważny na forum.Odwalasz kawał dobrej roboty.Mogę z czystym sercem powiedzieć nawet, że jesteś najlepszym użytkownikiem na 4um.Źle się dzieje na naszym forum, a ty bardzo pomagasz adminom i moderatorom.Bardzo dobrze.

Krzysztof Cieślak
09-08-2005, 12:41
Ostatnio jakaś moda na podwójne konta zapanowała :???: Bigamia czy co :ogh:

Od teraz zakazane jest posiadanie dwóch kont przez jedną osobę. Pracuje teraz na regulaminem, także jak ktoś ma coś do dodania do tych czterech marnych punktów proszę o PW lub wypowiedź w tym temacie: http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=150

AR 156
09-08-2005, 21:59
A wiecie że PredatoR też ma dwa konta :damn: jego drugie to krasnal :lol:

Seth
09-08-2005, 22:13
no to zabłysnął.... :lol:

Wielbłąd
09-08-2005, 22:26
Sie popisał chłopak niee ma co... jeszta ta zmiana nazwy... chyba jakas epidemia albo cus w tym stulu nadeszła :/

BKX
09-08-2005, 22:33
Serio mowicie? skad wiecie, ze to on byl tym krasnalem? Kurcze, ale ludzie sa dziwni... :neutral:

MKa
09-08-2005, 23:47
Szkoda słów... :???:

m3csl
09-08-2005, 23:59
ale jstem sławny :lol: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Krzysztof Cieślak
10-08-2005, 00:14
Tak to prawda, ale sprawa jest zakończona. Konto krasnal zostało zbanowane (miałem je nawet usunąć). PredatoR, a właściwie MikI MałS tłumaczył to założeniem konta przez młodszą siostrę.

ale jstem sławny
m3csl daruj sobie takie komentarze, choć początkowo temat o Tobie, teraz rozmawiamy ogólnie o precedensach posiadania dwóch kont.

Emenems
10-08-2005, 07:24
ale jstem sławny :lol: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Głupote tłumaczysz sławą :ogh: :damn:

el_
10-08-2005, 08:08
Może w przypadku przyłapania kogoś na posiadaniu dwóch kont zbanowanie obydwóch podziałałoby trzeźwiąco :susp:

fischer777
10-08-2005, 08:35
Nie no to jest już żałosne i nic nie tłumaczy tego. Ja miałem 2 konta w jakimś celu :twisted: , ale się do tego przyznałem. Ale takie bezsensowne zaśmiecanie powinno kończyć się długookresową banicją :twisted: I popieram w tym wypadku Ela, bo nie ma innego wyjścia jak banicja.

Potek
10-08-2005, 09:53
Ja osobiście nie rozumiem po co miec 2 konta. I nie widze innego powodu zeby albo kogos zbesztac bo osobiście sie ktos boi albo nie chce sie psuc o sobie dobrego zdania albo zeby sie podraznic na forum ..cos w stylu krasnala ... Takie posunięcia przyczyniają sie do zaśmiecania(zmniejszenia przejzystości) forum... byłbym za blokowaniem takich kont (nawet tak jak powiedzial el zeby blokowac oba )

Moze jakby przy zakładaniu konta składac jakąś przysięge :P heh nie no dodac jeszcze kilka punktow do regulaminu i zaostrzyc na forum...

Krzysztof Cieślak
10-08-2005, 11:02
Pomimo wielu uwag moich i użytkowników forum oraz ostrzeżeń i kar, m3csl nie zmienił swojego postępowania. Jego wypowiedzi w dużej mierze nie wnoszą nic do tematu, poza tym są pełne błędów ortograficznych i stylistycznych.

m3csl zostaje wygnany na dożywotnią banicję. Przykro mi o tym pisać i oby było jak najmniej osób, które zostaną pozbawione dostępu do forum.

fischer777
10-08-2005, 11:04
Duży krok w oczyszczaniu forum. Świetna robota :wink:

Ajronmen
10-08-2005, 11:15
Chwała ci za To drogi Krzysztofie

Davis
10-08-2005, 11:31
No, w koncu ktos podjol drastyczne kroki :twisted:

el_
10-08-2005, 11:34
Temat zamykam, wszyscy wiedzieli jaki m3csl był, więc pisanie tutaj kolejnych postów mija się z celem.

Dj Brabus
31-05-2006, 18:24
więc pisanie tutaj kolejnych postów mija się z celem.
Z ważniejszych ciekawostek, które zaszły na forum, chciałbym poinformować, że wspomniany tu m3csl w międzyczasie zaistniał jako PONTIAC.007 (również później zbanowany), a dziś użytkownik ten używa nicka STS...

To taka informacja dla niewtajemniczonych i wpis do karty z historii aG (wszystko jest i tak pod kontrolą...)

Przepraszam za odkop.