PDA

Zobacz pełną wersję : Chciałem powiedzieć, że ...

Batik
18-05-2004, 23:38
...ta stronka zeszła na psy :evil:
Mało tapet się pojawia poza tym jakieś poltergeisty mi wyskakują.
Ogólem rzecz biorąc zmiana na gorsze.
Wcześniej bylo lepiej.
Jedyny plus to fakt, iż pojawia sie duzo nowych atykułów.

Ice
19-05-2004, 09:00
Masz cos do reklam?? To zasponsoruj aG, wtedy reklam nie bedzie.

Tapet fakt, troszke mniej, ale to na 100% chwilowa sytuacja.
Ale za to ruszylo forum aG, na ktrom zapraszam do rejestracji i czestych odwiedzin

(zatrudnijcie mnie jako rzecznika prasowego :P )

Krzysztof Cieślak
19-05-2004, 09:04
...ta stronka zeszła na psy :evil:
Mało tapet się pojawia poza tym jakieś poltergeisty mi wyskakują.

Dlaczego dodawanych jest mniej tapet - http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=63

Reklamy pojawiają się dlatego, że taka jest forma zapłaty za darmowe statystyki Gemiusa. Płatna wersja przy oglądalności autoGALERII wynosiłaby przeszło 2000 PLN + VAT miesięcznie.

Ogólem rzecz biorąc zmiana na gorsze.
Wcześniej bylo lepiej.
Jedyny plus to fakt, iż pojawia sie duzo nowych atykułów.

Samymi tapetami człowiek nie żyje, a nawet najlepsze zdjęcia nie powiedzą nam dużo o technikaliach danego auta.

sly_85
19-05-2004, 10:54
krzysztof nie musisz sie tlumaczyc ja np rozumiem w przeciwienstwie do innych :wink:

Kobi
21-05-2004, 18:04
A newsów jest coraz więcej bo więcej jest piszących :) a brak aktualizacji tapet co tydzień mi nic nie robi i tak tu jest ogromnyyyy zbiór tapet .

reanimator
21-05-2004, 22:57
właśnie ta strona jest najlepsza a jak komuś mało tapet to wont na google tam znajdzie więcej.

sly_85
22-05-2004, 13:58
tu nawet nie chodzi o to ze jest malo czy duzo tapet na stronie tu chodzi o zrodla do innych stron i tapet od innych forumowiczow a takze o mila i interesujaca atmosfere :wink:

Klama
11-06-2004, 18:28
Dokładnie popierak Krzyśka mi nie przeszkadza to ze nie ma wielu tapet sam mam www o motoryzacji i jak miałem tapety to miałem taki transfer ze blokowało mi konto przed zakończeniem miesiąca zrezygnowalem z 2 rozdzielczosci i transfer spadł ja spokojnie moge pisac arty i stronka rozwija sie lepiej niz za czasow z duza iloscia tapet... a co do reklamy to normalna sprawa trzeba z czegos zyc..