PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacyjny moderator - propozycje, uwagi

Krzysztof Cieślak
23-07-2005, 00:19
Na wniosek DJ'a (http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=2616), który został poparty przez innych forumowiczów to jest miejsce do składania swoich propozycji na "Wakacyjnego moderatora".

W poście można podac maksymalnie dwie propozycje, najlepiej poprate krótkim uzasadnieniem.

Szczegóły dot. wyboru i funkcji nowego moda zostaną podane po zgłoszeniu propozycji.

Mercedesw123
23-07-2005, 07:47
dwoch propozycji nie mam ale za to jedna jest:
Doktorek

Emenems
23-07-2005, 09:05
Mam jeden Typ. A jest nim Dj JohnSoN. Jeśli ktoś czytał jego temat w dziale VIP to argumentacja co do jego kandydatury jest moim zdaniem zbędna. W tym temacie potwierdził swoje moderatorskie zdolności

Robak
23-07-2005, 09:06
moje typy to BKX18 na pewno.A na drugim to sie waham.Powiedzmy KOK, emenems lub DJ.Wydaje mi sie ze sa to ludzie odpowiedzi na to stanowisko.Przede wszystkim widac w ich postach jakas dozjrzałosc i przekonanie o własnym zdaniu.Najwazniejesze zeby nie sugerowac sie tym co mowia tylko robic swoje, miec własny rozum a w razie czego poniesc konsekwecje.Sa to ludzie jedyni którzy sie na to nadja.

Dominik999
23-07-2005, 09:53
Moje dwie kandydatury to Doktorek i Emenems

skibae124
23-07-2005, 10:33
Moje dwie kandydatury to Doktorek i Emenems
Może Lancer heh
Ja tez jestem za Doktorkiem

GuGi
23-07-2005, 11:16
tak jak juz bylo mowione stawaim na Doktorka mam z nim dobry kontakt i jak narazie pauje na moda :P

R34
23-07-2005, 11:51
Ja odaje głos na DOKTORKA I KOKA :twisted:

Davis
23-07-2005, 12:06
A ja na Wck i mk133... Ostatnio sa rzadziej ale najbardziej sie nadaja na moduw wdl. mnie

Doktorek
23-07-2005, 12:24
A ja się nie odzywam. Wy wybierzcie Panowie.

Ps. Głosującym na moją osobę dziękuję za zaufanie. Naprawdę bardzo mi miło :smile:

Wielbłąd
23-07-2005, 12:35
Głosuje na Dj JohnSoN i Doktorka, a dlaczego ?? bo sa aktywni w zyciu forum...sa tu od dłuzszego czasu i wiedza na czym polega zabawa w te "klocki" :wink: według mnie to sa najodpowiedniejsi kandydaci

Ice
23-07-2005, 13:26
Ja popieram kandydature Dj'a JohnSoN'a.

BKX
23-07-2005, 14:56
Moje propozycje to Dj JohnSoN (wszyscy wiedza jak on sie przejmuje tym wszystkim i dlatego jego glownie widze w tej roli) no i moze jeszcze Emenems i Doktorek, chlopaki rowno ganiaja "lebkow" i dzieki tej trojce czesto sa rozwiazywane duze lub male problemy.

Ben
23-07-2005, 16:23
Mój głos wędruje na konto Doktorka :wink:

Davis
23-07-2005, 17:39
Aha, zapomnailem jeszcze o Ice !|

Fester
23-07-2005, 18:14
Ja głosuje na Koka i Doktorka. Codziennie uczęszczają na forum i oczywiście sensownie piszą(moje argumenty nie są zbyt przemawiające ale myślę że wystraczą)

ilovebmw
23-07-2005, 20:02
jest wielu ludzi tutaj na forumie nadajacych sie na moda, np Kok, Doktorek, Emenems itp, czuc ze sa powazni i ok. wybor to kwestia hmm przypadku(?).

Ice
23-07-2005, 22:53
Aha, zapomnailem jeszcze o Ice !|

Dzięki za pamięc :wink:

Davis
23-07-2005, 23:47
Tak, na 4um jest juz niewielu starszych uzytkownikow niz ja i spoko, ja o nich pamietam :wink: Oczywiscie nie muwie ze nowi sa zli, ale oni nie wiedzia o zaslugach "weteranow" :wink: :smile:

Ice
24-07-2005, 00:10
ale oni nie wiedzia o zaslugach "weteranow" :wink: :smile:

Co poradzić, co poradzić ;)

kok
24-07-2005, 12:05
Na początku chce podząkować za zaufanie :smile:

Moim zdaniem najleprzymi osobami na moda są Ice i doktorek oboje są długo ( Ice bardzo długo ) i odkąd pamientam to walczą o porządek na forum w taki sposub w jaki mogą. dzięki nim zostało rozwiązanych pare problemów.

Emenems
24-07-2005, 12:36
Hej! trzeba wybrać w końcu tego moderatora, bo sie niedługo wakacje skończą. Moim zdaniem 3 Moderator powinien być na stałe, a nie tylko na wakacje. No cóż ale to tylko moje zdanie.

Rolex aka JoHnSoN
24-07-2005, 14:35
:shock: :shock: az tyle osob na mnie glosuje ??
zdziwilem sie ..
no ale dziekuje bardzo ...
nie sadzilem ze az tak duzo osob mnie poprze ...

a co do moderatora to naprawde trzeba go wybierac ... niedlugo wakacje sie koncza ... niedlugo AML wróci :razz: ... a Emenems ma dobry pomysl zeby ten 3 MOD byl na stale ... ale to jak zwykle zalezy od Krzysztofa :wink:

MKa
24-07-2005, 19:22
Dzięki serdeczne za zaufanie Davis. :wink:
Ja jestem za Doktorkiem i Ice.

P.S. Na forum staram się być jak najczęśćiej.
Jutro tj. 25.07 wyjeżdżam. Wracam 31.07, więc znów mnie nie będzie troszke czasu... :sad:

Wck
24-07-2005, 23:52
Dobry pomysł, wg mnie Moderatorem mogło by być wiele osób, ale głownie na myśl przychodzi mi Emenems, mimo tego że nie jest często na forum, to myślę, że gdyby dostał Moda, to na pewno by się zmobilizował ;) A chłop kumaty i wie co tępić a co nie :mryellow: :wink:

Emenems
25-07-2005, 05:48
Dzięki Wck za uznanie. Nie wiem czy był bym dobrym Moderatorem czy nie, ale jak słusznie zauważyłeś nie siedzie tutaj non stop.
Wiadomo...po 1 praca
po 2 kobieta
po 3 Autogaleria :mryellow:
(pierwszy i drugi punkt naprzemiennie, bo mi się dostanie)

Wck
25-07-2005, 08:50
No cóż, szkoda, ale trudno :roll: Jak to mawia przysłowie: "nie samą Autogalerią człowiek żyje" :lol: ;)

BTW Dopiero zauważyłem :oops: - Davis dzięki za poparcie :)

Ice
25-07-2005, 11:22
Dobra, zróbmy jakąś ankiete i niech DJ już wreszcie bedzie tym moderatorem :twisted:

Rolex aka JoHnSoN
25-07-2005, 13:57
Dobra, zróbmy jakąś ankiete i niech DJ już wreszcie bedzie tym moderatorem :twisted:

no dzieki ze tak wysoko oceniasz moje szanse ale to ankieta wyłoni prawdziwego moderatora ... moge byc nim ja , Doktorek , lub nawet Ty :mryellow: wszyscy w tej chwili maja rowne szanse poki nie ma ankiety :wink:

Krzysztof Cieślak
25-07-2005, 14:45
Na podstawie Waszych zgłoszeń powstała ankieta z kandydatami na Wakacyjnego Moderatora. Mam nadzieje, że będzie fair i nikt nie zagłosuje na siebie. Głosować można przez tydzień.

Mercedesw123
25-07-2005, 14:49
ja nie zaglosuje na siebie bo mnie niema
mój głos powędrowal na konto Pana Doktorka
Pozdrawiam,
Krzysiek

BKX
25-07-2005, 14:52
Na mnie prosze nie glosowac, wiem ze zostalem tam wymieniony ale to byl tylko jeden glos, jestem tu za krotko, mimo to ze mam sporo czasu, nie jestem jeszcze gotowy... moj glos idzie do Dj'a JohnSoN'a :wink:

Wck
25-07-2005, 15:34
Na mnie prosze nie glosowac, wiem ze zostalem tam wymieniony ale to byl tylko jeden glos, jestem tu za krotko, mimo to ze mam sporo czasu, nie jestem jeszcze gotowy... moj glos idzie do Dj'a JohnSoN'a :wink:

Ale czego się boisz, jesteś tutaj zaledwie niecały miesiąc krócej od DJ'a Johnsona :)

Emenems
25-07-2005, 16:00
No DJ... Możesz zacząc wtajemniczać się w arkana Moderowania

Rolex aka JoHnSoN
25-07-2005, 16:12
No DJ... Możesz zacząc wtajemniczać się w arkana Moderowania

powiem ze jeszcze nie wszystko jest przesądzone ... jeszcze duzo osob bedzie oddawało głosy i wynik moze sie bardzo zmienić ... wiec narazie nie świętuje z tego powodu :wink:

Przemysław Szymański
25-07-2005, 16:18
Swój głos oddałem na Dj-a - co do argumentów nie chce się powtarzać bo wystarczające argumenty padły w poprzednich postach.

Dodam tylko, że pozostali użytkownicy w ankiecie są również godni bycia moderatorem tego forum.

Davis
25-07-2005, 16:28
Dlgo zastanawialem sie miedzy Wck mk133 i Ice, ale ostatecznie moj glos powedrowal na konto Ice :wink:

Ice
25-07-2005, 18:40
Wahałem się między DJ'em a Wck. Ostatecznie mój głos pada na Wck ze względu na to, że go z 4um lepiej znam i ma dłuższy staż.

Pozdrawiam reszte rywali ;)

Rolex aka JoHnSoN
26-07-2005, 05:33
No popatrz Doktorku ... idziemy łeb w łeb ... (prawie :razz: ) :mryellow: zastanawia mnie tylko dlaczego w tej ankiecie glosuje o wiele wiecej osob niz w ankietach zalożonych w VT :damn:

Robak
26-07-2005, 09:19
No popatrz Doktorku ... idziemy łeb w łeb ... (prawie :razz: ) :mryellow: zastanawia mnie tylko dlaczego w tej ankiecie glosuje o wiele wiecej osob niz w ankietach zalożonych w VT :damn:
Po prostu VT moze zupełnie kogos nie interesowac tak jak np. mnie :wink:

Doktorek
26-07-2005, 10:23
Właśnie, prawie :mryellow:

Krzysztof Cieślak
26-07-2005, 16:12

Na własną prośbę. Proszę nie głosować na BKX18.

BABELEC
26-07-2005, 16:17
Ja mogę polecić DJ'a i WCK. Rzetelni forumowicze, wiedzący, co robią w autogaleryjnym grajdole.

Ice
26-07-2005, 22:01
Rzetelni forumowicze,

Sorry, ale w czym mierzysz tą ową rzetelność danego forumowicza?

BABELEC
27-07-2005, 07:56
Czyt. wypowiadający się z sensem, nie awanturujący się, potrafiący zabrać głos w dyskusji, kierujący się obiektywizmem (kiedy trzeba), posiadający odpowiednią wiedzę. No i cieszący się pewnym szacunkiem na forum.

Robak
27-07-2005, 08:40
Ja oddałem głos na BKX18.Jesli nie chce kandydowac czy jest mozliwosc zeby moj głos oddac mi spowrotem abym mogł zagłoswoac na kogos innego?

Krzysztof Cieślak
27-07-2005, 09:00
Ja oddałem głos na BKX18.Jesli nie chce kandydowac czy jest mozliwosc zeby moj głos oddac mi spowrotem abym mogł zagłoswoac na kogos innego?

Raczej nie, ale napisz na kogo byś zagłosował, a będę o tym pamiętał przy zakończeniu ankiety.

Robak
27-07-2005, 09:30
wiec głosuje na DJ

Krzysztof Cieślak
27-07-2005, 10:08
wiec głosuje na DJ

Usunąłem Bartka (BKX18) z ankiety więc możesz teraz fizycznie zagłosować na DJ-a.

Póki co mamy oddanych 24 głosy, a ankieta trwa do 1 sierpnia br.

Rolex aka JoHnSoN
27-07-2005, 14:33
wiec głosuje na DJ

czyli w ankciecie mam 9 i plus jeden głos od Robaka mam 10 ??

Dominik999
27-07-2005, 14:44
Nie, 9, ten głos co doszedł to właśnie od Robaka

Rolex aka JoHnSoN
27-07-2005, 14:45

Raczej nie, ale napisz na kogo byś zagłosował, a będę o tym pamiętał przy zakończeniu ankiety.

ale Krzysztof napisał coś takiego ... czyli głos Robaka nie doszedł na moje konto ...

Dominik999
27-07-2005, 15:11
wiec głosuje na DJ

Usunąłem Bartka (BKX18) z ankiety więc możesz teraz fizycznie zagłosować na DJ-a.
i chyba tak zrobił już

Robak
27-07-2005, 15:51
przed moim głosem miałes 8 a ten jeden moj jako 9 krzysiek przesadził z bkx18 na ciebie tak ja to rozumiem

Krzysztof Cieślak
27-07-2005, 16:19
Żadnego głosu nie przenosiłem. Robak nadal ma wolny głos w przeciwieństwie do co niektórych kandydatów, którzy głosowali na siebie. Głos ten został im odjęty. Nieładnie Panowie.

Robak
27-07-2005, 17:10
:lol: :lol: :lol:

Wck
27-07-2005, 18:56
:???: :???: :???:

Panowie, może przy takich decyzjach trochę więcej obiektywizmu zamiast egoizmu? I to w dodatku aktualne podium :? Na szczęście na nikogo jeszcze nie zagłosowałem i chyba tak zostanie :?

BKX
27-07-2005, 19:06
Dzieki, ze mnie usuneliscie... widze ze przez to troche problemow jest... :neutral:

Hania
27-07-2005, 19:08
Wstyd Chlopcy :???: :???:

Nie wiecie co znaczy gra fair play? Dla was lepiej jest jak sie oszukuje?
Teraz chyba zaczynam zalowac, mojego oddanego glosu. :damn:

Emenems
27-07-2005, 20:16
Toż to wybuchła afera na najwyższym szczeblu, większa od tej Rywina. Oj powinny sie posypać głowy :mryellow: :mryellow:

Rolex aka JoHnSoN
27-07-2005, 23:30
No dobra ... widze ze wszyscy juz maja za zle ze zaglosowalem sam na siebie ...
TAK !!!! ZROBILEM TO !!!! I NIE WSTYDZE SIE DO TEGO PRZYZNAC !!!!
ale to tylko dlatego ze nie sadzilem ze ktos na mnie zaglosuje ... wiedzialem ze bedzie sporo osob w ankiecie ... wiedzialem ze wszystkie godne moda ... poprostu nie chcialem zostać z wynikiem 0 (zero) głosów ... Jezeli tak wszystkim to przeszkadza i maja mi wypominac do konca mojego pobytu na forum to mozecie mnie z ankiety usunac ... bo jezeli tak ma byc to ja juz wole wycofać moją kandydature na moda ...

Powiem tylko tyle ze czasem tez popelniam bledy i robie zle ... ale umiem ponosic konsekwencje ... wiec jezeli ktos uwaza ze zle zrobił głosując na mnie to nie widze zadnego problemu zeby cofnął swój głos ...

tyle mialem do powiedzenia na temat mojego prostackiego zachowania ...
dziekuje za uwage ...

Wck
27-07-2005, 23:58
No dobra ... widze ze wszyscy juz maja za zle ze zaglosowalem sam na siebie ...
TAK !!!! ZROBILEM TO !!!! I NIE WSTYDZE SIE DO TEGO PRZYZNAC !!!!
ale to tylko dlatego ze nie sadzilem ze ktos na mnie zaglosuje ... wiedzialem ze bedzie sporo osob w ankiecie ... wiedzialem ze wszystkie godne moda ... poprostu nie chcialem zostać z wynikiem 0 (zero) głosów ... Jezeli tak wszystkim to przeszkadza i maja mi wypominac do konca mojego pobytu na forum to mozecie mnie z ankiety usunac ... bo jezeli tak ma byc to ja juz wole wycofać moją kandydature na moda ...

Powiem tylko tyle ze czasem tez popelniam bledy i robie zle ... ale umiem ponosic konsekwencje ... wiec jezeli ktos uwaza ze zle zrobił głosując na mnie to nie widze zadnego problemu zeby cofnął swój głos ...

tyle mialem do powiedzenia na temat mojego prostackiego zachowania ...
dziekuje za uwage ...

Ok, przyznawać się nie masz do czego, bo chyba każdy już to wie ;) Nie wiem dlaczego bałeś się, że będziesz miał zerowe konto. Wydaje mi się, że powinieneś jednak wiedzieć, że ktoś na Ciebie będzie głosował, a mogłeś to wywnioskować po osobach, które proponowały Ciebie jako moderatora przed założeniem ankiety, poza tym 7 minut po założeniu ankiety przez Krzysztofa zagłosował na Ciebie BKX18, więc już na starcie miałeś jeden głos. A nawet gdybyś miał 0 punktów, to wydaje mi się, że nie czyniło by to Ciebie gorszym. Mimo wszystko z całej tej listy trzeba kogoś wybrać. Emenems wydaje mi się najbardziej odpowiednią do tego osobą, jednak skoro mówi, że nie ma czasu to nie dostanie ode mnie głosu :P Patrząc na całokształt, po Emenemsie według mnie na moda zasługujesz Ty albo Ice. Po dzisiejszym (w sumie wczorajszym) odkryciu kart nie wiem sam co zrobić, bo z drugiej strony Ice i tak ma za mało głosów aby coś tutaj zwojować, dlatego póki co wstrzymam się od głosu, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, dostaniesz ode mnie tego punkcika, bo nie chcę aby do "władzy" doszli nieodpowiedni ludzie :P

Pozdrawiam :)

Doktorek
28-07-2005, 10:12
Ja również zagłosowałem sam na siebie i może to głupio zabrzmi, ale najpierw oddałem głos (w tym przypadku na siebie), a później przeczytałem co Krzysztof pisał - głupio mi z tego powodu i dziwię się, że dopiero ten głos wczoraj był usunięty. Przepraszam za problemy i jeśli tylko chcecie, możecie mnie usunąć z ankiety w trybie natychmiastowym.

Ice
28-07-2005, 11:45
Głosować samemu na siebie - gratuluje pomysłu :lol:

DJ_JoHnSoN bardzo mierne tłumaczenie... ;)

bo z drugiej strony Ice i tak ma za mało głosów aby coś tutaj zwojować

Tak to jest, zbyt wielu zjechałem za ich denne posty i tematy, no i teraz mam za to zapłatę ;)

Doktorek
28-07-2005, 13:19
Wiesz Ice... W porównianiu do tego co się w rządzie dzieje to pikuś :roll:

Ps. Jeśli sksowany został mój głos oddany na mnie to przenieście go na konto mk133 :idea: Tak samo niech głos DJ zostanie przeniesiony na innego kandydata.

Wilu
28-07-2005, 13:26
Ja zagłosowałem na Ice'a, znam go już trochę i wiem że się najbardziej do tego nadaje :cool:

Pozdro ICE :mrgreen:

Evo
28-07-2005, 13:57
moj glos oddalam na Doktorka

Ice
28-07-2005, 14:10
Wiesz Ice... W porównianiu do tego co się w rządzie dzieje to pikuś :roll:

Zobacz - dookoła złodzieje kradną, też kradnij, tylko na mniejszą skale...

Usprawiedliwianie tym, co się dzieje w rządzie uważam za żałosne, tu po prostu brak zwykłych zasad fair play i honorowej walki.

Rolex aka JoHnSoN
28-07-2005, 14:47
...DJ_JoHnSoN bardzo mierne tłumaczenie... ;)

nie moja wina ze nie umiem klamać ... Doktorek tez wymislil scieme tylko lepsza niz ja ... wszyscy wiedza ze kazdy by chcial wygrac ... ja z Doktorkiem po prostu chcielismy sobie dac wieksze szanse ... ale niestety nam sie nie udało i spie...... całą akcje ...

P.S.ponawiam pytanie ... czy ktoś chce cofnąć głos ktory oddał na mnie ?? bo jezeli tak to nie bede sie dziwił ... bo moje zachowanie było nie na miejscu ...

iq3b
28-07-2005, 15:01
łooo jak mnie tu dawno nie było ale widze że nic się nie zmieniło i nadal jest kiszka. A głosuje na ICE'a bo jest z tej samej piaskownicy - SŚ i wiem na co go stać. :cool:

P.S. Remis: Doktorek - ICE

debosy
28-07-2005, 15:14
Mam nadzieje że nasz człowiek zwycięrzy w sądarzach...

Trzymam kciuki Ice.

Ooo i widzę że nawet Spider się tu zarejestrował...

fischer777
28-07-2005, 15:27
Głos dla Ice'a

Wck
28-07-2005, 15:29
Hahaha!!!! SŚ atakuje :twisted:

Mój głos zgodnie z obietnicą idzie na Ice'a :twisted: :twisted: :lol:

Seth
28-07-2005, 17:11
No i głosik na Ice'a, bo na kogoś trzeba...a ze "starej gwardii" znam go najlepiej

Krzysztof Cieślak
28-07-2005, 17:12
Kandydatura Ice'a zostaje anulowana. Przyczyna i konsekwencje: http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=2653

Krzysztof Cieślak
28-07-2005, 18:02
Każdy kolejny post w tym temacie, który nie będzie dotyczył wyboru Wakacyjnego Moderatora, czyli głos i np. uzasadnienie zostanie usunięty.

Davis
29-07-2005, 13:04
Czy jest mozliwosc, abym mogl zaglosowac ppnownie ?| Predzej zaglosowalem na Ice'a ale ze zostal usuniety to czy bylaby mozliwosc ponownego glosu ?|

fischer777
29-07-2005, 13:13
Ja też chcem odzyskać głos. Albo przywróćcie Ice'a.

kok
29-07-2005, 13:42
Jak doktorek odszedł to można juz chyba zamknąć ankiete i dać mada Dj który ma ogromnom przewage i nikt go nie dogoni przez te dwa dni. A moderator jest poczebny i to szybko by Gugi'ego nie zajeżdząć :wink:

Wielbłąd
29-07-2005, 13:44
Jak doktorek odszedł to można juz chyba zamknąć ankiete i dać mada Dj który ma ogromnom przewage i nikt go nie dogoni przez te dwa dni. A moderator jest poczebny i to szybko by Gugi'ego nie zajeżdząć :wink:
No tak ale Dj padł komp :( :/ przez burze podobno płyta główna wiec jakis czas tez go niee bedzie :(

GuGi
29-07-2005, 13:46
No to chlopaki musicie sie sprezac z wyborem bo od jutra mnie nie ma az do 13 sierpnia :P wiec czekamy na dj krzysztof bedziesz musial cos wymyslec bo ja laptopa z netem nie mam :P

kok
29-07-2005, 13:49
A wiadomo kiedy wraca AML :?:

fischer777
29-07-2005, 13:54
Przywróćcie Ice'a, to wtedy będzie dobrze. Narazie się pienicie w tej kwestji. Byłby bardzo porządnym modem i nie robiłby nikomu krzywdy.

GuGi
29-07-2005, 13:54
mi nie wiedomo ale moze Krzysiek wie??

Rolex aka JoHnSoN
29-07-2005, 14:37
Widze ze Przemek powiedział wam co soe stało ...
sprawa nie wygląda różowo ... przez burz padł mi komp ... prawdopodobnie to płyta głowna ... teraz pisze od braciaka ... ale jest szansa ze powróce ... mam w domu laptopa którego nikt nie używa ... tylko ze system cos w nim padł ... postaram sie to dziś zrobić i moze jeszcze dziś bede na AG ... wiec dopuki nie bede miał mojego kompa bede siedział tylko na AG ... bo ten laptop to 450 Mhz :damn: ... no ale wtedy bede z AG bardzo na bierzaco ... dzis wieczorkiem dam odpowiedz co i jak ... jak narazie biore sie za renowacje latopa ...
pozdrawiam ...

P.S.Doktorek wycofał sie z wyborów na moderatora ??

Wielbłąd
29-07-2005, 14:44
Tak Doktorek sie wycofał i odszedł z forum !!

Davis
29-07-2005, 16:38
Tak odszedl... to fakt ze Dj ma wielka przewage, ale jesli Doktorek odszedl, to 12 glosow poszlo sie ryc !| A kto wie, moze powiekszosc poszlaby na kogos innego i Dj mialby innego rywala... Mysle ze tak by bylo uczciwiej zeby zrobic nowa ankiete... To moze troche namieszac ale WDL. MNIE tak powinno sie stac

Wck
29-07-2005, 20:17
Również proponuję stworzyć nową ankietę, bo wyniki które są tutaj są zupełnie niemiarodajne, poza tym pojawiło się wiele nowych okoliczności i zapewne po tym wszystkim nie każdy jest zadowolony z oddanego głosu.

Emenems
29-07-2005, 20:59
Zgadzam się, powinna być zupełnie nowa, szybka ankieta.

banan
29-07-2005, 23:19
Jestem za Doktorkiem;) Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow.

fischer777
29-07-2005, 23:21
Doktore już odszedł z forum :???: Ja domagam się zwrócenia mi głosu, który przepadł przy Ice.

Rolex aka JoHnSoN
30-07-2005, 01:21
no nie ma mnie jeden dzień i już takie szopki odchodzą ?? no nie ... tego sie po tym forum nie spodziewałem ... no ale trudno ... czekamy na Krzysztofa który roztrzygnie jak sie dalej potocza wybory na nowego moderatora ... bo wkoncu ktos musi zrobic porzadek ... bo to co sie tutaj dzieje od 3 dni to przechodzi wszystkie normy ... mam nadzieje ze aG bedzie wygladala tak jak na poczatku jak przystapiłem do grona forumowiczów ...

Wck
30-07-2005, 10:10
... mam nadzieje ze aG bedzie wygladala tak jak na poczatku jak przystapiłem do grona forumowiczów ...

Wolałbym, aby forum aG wyglądało tak, jak na początku kiedy ja przystąpiłem do grona forumowiczów, a nawet jeszcze wcześniej. Nie pamiętam z tamtych czasów takich akcji i problemów, jakie dzieją się w ciągu ostatnich kilku miesięcy :?

Krzysztof Cieślak
30-07-2005, 12:22
Tak, powstanie nowa ankieta (dlatego poprzednia została usunięta), czy ktoś chce zgłosić jakiś ew. kandydatów? Przypominam Doktorek wycofał się na zawsze z forum, a Ice po ostatnim zachowaniu nie może kandydować.

Davis
30-07-2005, 12:39
A wiec ja zostaje przy Wck i mk133

Emenems
30-07-2005, 13:20
Ja zgłaszam na 1. Wck a na 2. Dj 'a

Update:
Poza wyżej wymienionymi raczej nikogo więcej nie widze w roli moderatora

Krzysztof Cieślak
30-07-2005, 13:31
Oto lista obecnych kandydatów:

Dj JohnSoN
Emenems
KOK
mk133
Wck

Proszę zgłaszac tylko nowych.

Davis
30-07-2005, 16:08
Krzysiek, a moze ty kogos zaproponujesz ?| :wink:

kok
30-07-2005, 21:12
właśnie Krzysiek powinien dać swojego kandydata ( taka osoba z klucza :mryellow: ) a ankieta powinna trwać 24 dodziny gdyż na forum dzieje się co raz gożej.

Wielbłąd
30-07-2005, 21:16
Ja proponuje wybrac 2 modów !!! bo teraz jest jeden... Przemek który i tak zadko jest wiec trzeba wybrac jush na zapas wiecej aby zawsze co najmniej 1 mod był "na stanowisku" proponuje aby zostali wybrani 2 pierwszych w szybkiej ankiecie 24 godziny... Krzysztof mam nadzieje ze wezmiesz moje zdanie pod uwage bo mi sie wydaje ze wybór 2 modów bedzie lepszy teraz niz 1 a potem kiedys znowu 1....
Pozdrawiam

Wck
30-07-2005, 22:15
proponuje aby zostali wybrani 2 pierwszych w szybkiej ankiecie 24 godziny...

24 godziny to trochę za mało, proponuję conajmniej 48, aby więcej osób skorzystało z możliwości głosowania ;)

MikI MałS
31-07-2005, 12:09

24 godziny to trochę za mało, proponuję conajmniej 48, aby więcej osób skorzystało z możliwości głosowania ;)

No bo czasami mni nie ma cały dzień na 4um

Davis
31-07-2005, 12:36

Tak 48h to minimum... Ale moze rzeczywisce wybrac odrazu 2 moderatorow ?|

Krzysztof Cieślak
31-07-2005, 15:41
Tak 48h to minimum... Ale moze rzeczywisce wybrac odrazu 2 moderatorow ?|
Tak będzie dwóch, ale 48 godzin to chyba też za mało, choć może nie należy z tą ankietą przedłużać. Do jutra czekam na nowych kandydatów i zakładam ankietę.

BeeMiX
31-07-2005, 16:03
Ja oddam głos ma Wck :grin: :grin: Uzasadnie to tym, że poinformował mnie kto w Olsztynie jeżdzi Escalade :grin: :grin:

fischer777
31-07-2005, 19:07
Ja mam dwóch kandydatów: Wck i el_payaco.

Wielbłąd
31-07-2005, 19:14
Ludzie czytac niee umiecie czy jak ?? po co podajecie ciagle tych samych kandydatów którzy sa jush an liscie ?? !! na liscie sa:
Dj JohnSoN
Emenems
KOK
mk133
Wck

Fisher777 podał Wck ale i el_payaco wiec el_payaco dojdzie do listy a teraz mozna podawac tylko nowych którzy jeszcze niee sa na liscie.

AML
31-07-2005, 22:13
Witam po dłuższej przerwie.

Pomysł wakacyjnego moda został zapewne wywołany w gruncie rzeczy moją nieobecnością co przełożyło się na jak mniemam znaczący brak moderowania forum, wasza reakcja jest słuszna i cenie ją sobie, nie mniej jednak wynikły problemy które nie powinny mieć miejsca oraz których sprawców potępiam, widzę też że wybory ponownie się rozpoczeły i widzę od dnia dzisiejszego lukę w pomyśle wyborów.

Ja nie planuję żadnych dłuższych wyjazdów do końca wakacji, ewentualne wyjazdy będą oscylować na długości jak podczas okresu pozawakacyjnego, co też oznacza że moja obecność na ag będzie taka sama jak przed moim wyjazdem (1,5 tygodnia temu) i tu rzucam cień na wasz pomysł, wywołany w gruncie moją nieobecnością, lecz skoro teraz będę obecny przez wakacje na ag tak jak byłem poza wakacjami to muszę zadać pytanie chroniczne, po co mi i GuGiemu pomocnik w postaci następnego moderatora?

Proponuję zastanowienie się nad sensem tych wyborów i przedyskutowanie sprawy WAKACYJNEGO moderatora jeszcze raz z uwzględnieniem tego co teraz napisałem.

Seth
31-07-2005, 23:00
zdziwił mnie ton Twojej wypowiedzi...brzmi, jakbyś byl przekonany, że Ciebie chcą zastąpić, a Ty byś się tego strasznie bał... poza tym, jakbyś poczytał, to byś wiedział, że Gugiego nie ma.... stąd potrzebny kolejny mod...

Hania
31-07-2005, 23:01
Ja jeszcze dokladnie nie wiem na kogo bede glosowac, ale jestem za tym zeby ankieta trwala wiecej niz 48 godzin.
Sa wakacje nie kazdy siada codziennie do kompa :wink:

AML
31-07-2005, 23:03
Hehe, spodziewałem się że oficjalność mojej wypowiedzi może wywołać takie wrażenie, ale w końcu rozmawiamy tu o moderatorze na wakacje, a nie o następcy AML'a, hehe, dla mnie wakacyjny pomocnik to nic złego lecz nie widzę po prostu sensu tego pomysłu.

Wielbłąd
31-07-2005, 23:09
No tak ale zawsze lepiej aby było wiecej modów !! Wyjechałes i ?? zrobił sie dyuzy burdel... a tak to zawsze bedzie ktos "na strazy" .... według mnie powinni zostac teraz 2 moderatorzy i powinien byc spokój na forum !! :P.....a poza tym w grupie zawsze razniej :P:P:P:P:P:P

Seth
31-07-2005, 23:13
AML nie rób z siebie niezastąpionego... ja tam widzę sens... jak dla mnie każdy dział powinien mieć własnego moderatora...tak jest na większości for, na których sie udzielam i tylko tak da sięutrzymać jakiś porzadek przy rozłażących sie użyszkodnikach, nie narażając się im jednocześnie

Fester
31-07-2005, 23:17
AML nie rób z siebie niezastąpionego...

ja jestem z kolei zupełnie innego zdania.

fischer777
31-07-2005, 23:19
Im więcej kompetentnych osób jako moderator tym lepiej dla forum. Mój kandydat to el_payaco.

Seth
31-07-2005, 23:30

nikt nie jest niezastąpiony.....

Emenems
31-07-2005, 23:35
Ja również widze sens 3-go moderatora, nie tylko wakacyjnego.
pozdro.

Hania
31-07-2005, 23:39
Hehe, spodziewałem się że oficjalność mojej wypowiedzi może wywołać takie wrażenie, ale w końcu rozmawiamy tu o moderatorze na wakacje, a nie o następcy AML'a, hehe, dla mnie wakacyjny pomocnik to nic złego lecz nie widzę po prostu sensu tego pomysłu.

Nie widzisz sensu czy poprostu to obawa, ze ktos bedzie lepszym moderatorem niz Ty?
A jesli nie obawa to mze czysta zazdrosc. Pomysl moze tego wakacyjnego moderatora wszyscy polubia bardziej niz Ciebie i nie beda chcieli zeby byl tylko wakacyjnym.
Moze warto bylo by sie zastanowic nad soba?

AML
według mnie powinni zostac teraz 2 moderatorzy i powinien byc spokój na forum !!
2 już jest :wink:

AML nie rób z siebie niezastąpionego
tego nie powiedziałem

Jeśli tak bardzo pragniecie dodatkowego moderatora na wakacje to proszę, tak czy inaczej jak dotąd GuGi i ja dawaliśmy sobie radę bez problemu.

Fester

nikt nie jest niezastąpiony.....

Nie wiem czy bedzie gorzej czy lepiej jak będzie jeszcze jeden nowy moderator na stałe, ale wiem , że przez ten czas AML dawał sobie naprawdę świetnie radę sam.Taka jest tylko moja opinia.

PEACE

Seth
31-07-2005, 23:42
czy ja wiem, czy blokowanie tematów nie po myśli moderatora i kasowanie postów to "świetne dawanie sobie rady" owszem, spokoj był... ale za pewna cenę... nie wiem dawno mnie tu nie było, może coś się zmieniło, dlatego tylko zgłaszam swoje propozycję i mówię jak jest gdzie indziej, na forum.tuning.pl, na streetracing.pl/forum na forum sierrafan i innych gdzie się udzielam... wg. mnie tylko każde podforum z wlasnym moderatorem może zapewnić jako taki porządek

Wielbłąd
31-07-2005, 23:43
AML mi chodziło o to ze w wyborach powinno zostac wybranych 2 !! :P a jest 3 !! :p bo jeszcze Przemysław Szymanski :P:P:P :wink:

AML
31-07-2005, 23:43
Nie widzisz sensu czy poprostu to obawa, ze ktos bedzie lepszym moderatorem niz Ty?
A jesli nie obawa to mze czysta zazdrosc. Pomysl moze tego wakacyjnego moderatora wszyscy polubia bardziej niz Ciebie i nie beda chcieli zeby byl tylko wakacyjnym.
Moze warto bylo by sie zastanowic nad soba?

Dziwne, ja nie zorientowałem że tą sprawę mógłbym postrzegać w takim kanonie jak mówisz.
Zrobicie jak chcecie, nie mam nic przeciwnego kolejnemu koledze, tym bardziej że musi być to ktoś z nas.
Jednak jeśli chodzi o różno moderatorowość na każdym dziale to zły pomysł dla załogi, każda osoba do różnego szczegółu to ze względów oczywistych bardzo trudne zarządzanie forum.

Emenems
31-07-2005, 23:56
AML jesteś dobrym moderatorem, ale sądze że (jak już to dawniej pisałem) za bardzo absorbujesz na siebie uwage, czego moderator nie powinien robić. Dlatego część Forumowiczów nie za bardzo Cię lubi. Żeby bardziej zobrazować o co mi chodzi, poprostu wszędzie jest Ciebie pełno i zawsze musisz dodać swoje trzy grosze. Choć ostatnio jakby troszeczke mniej (nie licząc wakacji).

No ofense :wink:
Pozdrawiam

Seth
31-07-2005, 23:59
i to jest mniej wiecej to co chciałem powiedzieć, tylko bardziej dyplomatycznie (hmm, a To ja mam być dyplomatą :roll: :twisted: )

AML
01-08-2005, 00:00
Zrobicie jak chcecie, nie mam nic przeciwnego kolejnemu koledze, tym bardziej że musi być to ktoś z nas.
Ja po prostu mimo moderatorstwa chcę też rozmawiać z wami o autach, aktywnie.
Ale rozmawiamy tu o mnie czy o mederatorze nowym?

skibae124
01-08-2005, 00:00
AML jesteś dobrym moderatorem, ale sądze że (jak już to dawniej pisałem) za bardzo absorbujesz na siebie uwage, czego moderator nie powinien robić. Dlatego część Forumowiczów nie za bardzo Cię lubi. Żeby bardziej zobrazować o co mi chodzi, poprostu wszędzie jest Ciebie pełno i zawsze musisz dodać swoje trzy grosze. Choć ostatnio jakby troszeczke mniej (nie licząc wakacji).

No ofense :wink:
Pozdrawiam
A co bedzie siedział w cieniu tez jest użytkownikiem tego forum i jeszcze jak AMLa lubią ludzie to czemu niemiał by sie nie udzielać??

:wink:

Seth
01-08-2005, 00:04
bo np. niektorzy nie lubia jak im się swoje zdanie narzuca.... a co do modów w osobnym dziale, tak zupełnie poważnie AML, czemu sadzisz że to by utrudniło zarządzanie forum? jet to zdecydowanie bardziej sprawiedliwie i użytecznie... na forach ktore podałem, a są to duże fora, sprawdza się to znakomicie... czekam na argumenty... z czystej ciekawości... poza tym nie lubię jednowładztwa :cool:

AML
01-08-2005, 00:05
Ciężko jest współpracować z kilkowa ludzmi na raz, to znaczy prosty przykład, współpraca lub uwagi między moderatorskie bedą wymagałe sprawdzania non stop kto tam moduje, o wiele lepiej by bylo gdyby ci wszyscy rządzili wszędzie bo wtedy nikodo się nie wyłącza a pamięci.

Mam jeszcze zastrzeżenie co do przyjęcia 2 modów, uważam że to trochę mała przesada, po prostu pytanie, po co?, według mnie powinno przyjąć się jednego, zobaczyć jak to działa i jeśli 3 się nie wyrobi to załatwi się czwartego.

Emenems
01-08-2005, 00:05
A co bedzie siedział w cieniu tez jest użytkownikiem tego forum i jeszcze jak AMLa lubią ludzie to czemu niemiał by sie nie udzielać??

To Co napisałem wystarczy. Nie chce wywoływać dłuższej bezsensownej rozmowy.
Jak byś był troszeczke dłużej na tym Forum to wiedział byś o co mi chodzi.

Wielbłąd
01-08-2005, 00:10
Mam jeszcze zastrzeżenie co do przyjęcia 2 modów, uważam że to trochę mała przesada, po prostu pytanie, po co?, według mnie powinno przyjąć się jednego, zobaczyć jak to działa i jeśli 3 się nie wyrobi to załatwi się czwartego.

Daltego ze ostanio sie zribił mega burdel... po prostu im wiecej tym lepiej... najlepiej jak taka sytuacja jush sie wiecej niee powtuzy dlatego za wczasu (czytaj teraz) wybrac 2 moderatorów i jush powinien byc spokuj... co proada w 4 sie bardziece z loozikiem wyrabiec ale przeciez kazdy jest czowiekiem i kiedys wyjadzdza zawsze aby był na zapas ktos aby znowu niee powstał taki burdel i aby jush znowu niee wybierac... taki mały OT słyszałem AML ze straciłes kiedys status moderatora prawda ... ??

AML
01-08-2005, 00:14
Ano w sumie racja, choć ja jestem człowiekiem nieco zapobiegliwym.

Nie odchodzi ode mnie myśl że ten ostatni "mega burdel" był wywołany moją nieobecnością.
Tak na marginesie mówiąc. :roll:

Hania
01-08-2005, 00:23
Nie odchodzi ode mnie myśl że ten ostatni "mega burdel" był wywołany moją nieobecnością.
Tak na marginesie mówiąc. :roll:

Moze dlatego, ze GuGi nie kasowal wszystki wypowiedzi, ktore mu sie nie spodobaly? :roll:
A odemnie nie odchodzi mysl, ze dzieki Twojej nieobecnosci nastapila wreszcie wolnosc slowa na tym forum. :wink:

AML
01-08-2005, 00:30
Hehe, moderator nie kasuje tego co mu się spodoba tylko spam, pozatym żeby wyciągnąć taką ocenę musiała byś mieć raport tego co skasowałem. :wink:

Robak
01-08-2005, 00:33
Ja mam takie zdanie ze AML jest dobrym moderatorem ale tak czy siak jeszcze jeden by sie przydał.Tak na wszelki wypadek własnie w takich sytuacjach gdy jeden z was wyjezdza.Bo to co sie ostatno działo to był chaos i nikt na tym nie mogł zapanowac a moim zadaniem to tak wygladało jak by mu sie nie chciało lub umywał sobie rece przy tym całym syfie bo bał sie zrobic jakis radykalny krok i poniesc konekwencje.
AML pełni swietnie swoje funkcje w zarzadzaniu forum natomiast co mi sie nie podoba ze jako mod powinien byc lekko neutralny jasli chodzi o typowo motoryzacyje rzeczy. Nie powinien sie tak bardzo krytycznie wypowiadac o autach których nie lubi.To jest forum całej motoryzacji a nie fanklub kilku marek.Jego nik zdradza za bardzo upodobania.Jesli jest temat o astonie martinie to mozna wyczuc presje, która powoduje ze jesli powiesz mocne słowa krytyki zostaniesz zje***y lub dostaniesz bana.

Hania
01-08-2005, 00:36
Nie potrzebny mi raport chyba, ze chcesz sie nim ze mna podzielic.
Wiesz GuGi tez jest moderatorem a nie kasuje tego co Ty wyrzucisz nazywajac "spamem".
Zreszta to jest przykladem na bezsilnosc zwyklych uzytkownikow wobec dyktatora moderatora. :wink:

AML
01-08-2005, 00:37
Robak - Nie rób ze mnie rzeźnika, forum jest od wolnej wypowiedzi a jeśli jakieś auto uważam za knota to po prostu to mówię.

Haniu - tak jak mówię, przytocz konkretne wątki a będziemy gadać, bo gdybanie nie ma sensu. :wink:
Pozatym musisz zrozumieć że nie zawsze jest łatwo ocenic i przewidzieć co chciał osiągnąć ktoś pisząc post o "treści wątpliwej".

Hania
01-08-2005, 00:47
Jak moge przytoczyc cos, czego juz nie ma - no chyba ze jest w raporcie o którym mowisz.

Zreszta nie tylko ja zauwazylam ciagle znikajace posty.

Pozatym musisz zrozumieć że nie zawsze jest łatwo ocenic i przewidzieć co chciał osiągnąć ktoś pisząc post o "treści wątpliwej".

Za to widze, ze bardzo latwo Ci ocenic, ze post nalezy skasowac.

Wiec jeszcze raz powtorze: daj wiecej swobody osobom wypowiadajacym sie na forum. Swoim zachowanie zdobywasz wiecej osob z nagatywnym niz z pozytywnym nastawieniem do Twojej osoby Wielkiego Moderatora.

Robak
01-08-2005, 00:50
Chce tylko dodac ze nie powinno tak byc.Jako moderator musisz dawac przykład innym ze nie wystarczy powiedziec ze jakis samochod jest gownem bo ja tak uwazam.Jest tu duzo mlodych uzytkowników i gdy widza ze mod na takie cos sobie pozwala to tez tak bede robic nie zmuszajac siebie do wysilenia głowy i napisania czego sensownego z jakas głebia.Takie cos powoduje duzo spamu i niski poziom forum

AML
01-08-2005, 00:52
Taki raport oczywiście nie istnieje w skrypcie forum, a co do postów to tak jak mówiłem, nie lubię gdybania, a uwierz mi że te pojedyńcze posty kture kasuję nie robię dla tego że tak lubię tylko dlatego że nic nie wnoszą do tematu lub są spamem, to jest zadanie każdego moda na każdym forum, poprzedni tydzień obrazuje to dokładnie jeśli się tego nie robi, i na prawdę proszę, ten top nie jest o mnie tylko o wyborze moda, jeśli ktoś chce rozmawiać ze mną o mnie to w temacie do tego przeznaczonym.

Jeśli już nazywam coś gównem to jest to auta które na prawdę na to zasługuje pozatym oprócz "gówna" uzasadniam to stwierdzenie i nie jestem tu jedyny.

Rolex aka JoHnSoN
01-08-2005, 01:05
Moze i faktycznie wybory moderatora były tylko stworzone na czas nieobecności AML ... ale wlasnie to swiadczy o tym ze tylko jedna osoba (czyt. AML) potrafi sie polapac na tym forum i nie dopuścić do tego co sie działo kilka dni temu ... nie uwazam ze AML jest zlym modem ... ale tak jak juz tutaj czytalem wiekszosc wypowiedzi to musze powiedziec ze sie zgadzam ... daj sobie troszke na luz AML ... moim skromnym zdaniem za bardzo tepisz to co Ci sie nie podoba ... i nie chodzi tutaj o SPAM ... tylko o normalne wypowiedzi użytkowników na różny temat ... moze sie myle i nie mam racji ale zauwazylem to i chcialem to powiedziec ja juz temat na to zszedł ...

a co do wyborów nowego moda to mi sie zdaje ze jezeli to bedzie dalej tak szlo to wybory sie nie odbeda ... tylko pozostanie pytanie :"co jeśli...?"
bo chyba nikt z pozostałych normalnych userow nie chce powtorki z roz(g)rywki ktora miala miejsce dosc niedawno ...

Robak
01-08-2005, 01:13
teraz juz bezosobowo i neutralnie.Wy moderatorzy zarzadzacie tym forum i swiadczycie o nim.Jacy jestescie wy, takie jest forum.Prosta zaleznosc.
Musze powiedziec ze to co sie ostatnio tu działo to był serial brazylijski :lol:

AML
01-08-2005, 01:16
Bardzo mądre słowa robaku. :wink:

MKa
01-08-2005, 02:09
Oj tak... wydarzyło się baaardzo wiele przez ten ostatni tydzień (mojej niobecności). Ale fakty te pozostawie bez komentarza.

BKX
01-08-2005, 07:53
Czesciowo popieram wypowiedzi kolegow (i kolezanki :)) Ale osobiscie nie mam zastrzezen co do pracy AML, na poczatku mojej obecnosci na tym forum, mialem wrazenie ze jest on takim... "dyktatorem", ale jesli czlowiek nie przestraszy sie jego metod "dzialania" i zostanie na forum (tak jak ja, choc mialem momenty, ze chcialem odejsc) to dopiero wtedy zobaczy, ze jego "metody" sa dobre i wie na co moze sobie pozolic a na co nie... moze czasem przesadzi w wypowiedziach, ale to sie zdaza kazdemu i wlasnie dzieki jemu to forum mialo jakis wyglad (do jego wyjazdu)... Pzdr :wink:

Wochu
01-08-2005, 08:32
Daaawno mnie nie było i teraz załuję że tu nie zagladałem.
Paradoks, teraz sie zastanawiam czy zaglądać dalej,zobaczymy jak się sprawa rozwinie.... tak czy inaczej teraz zrobiło się bardzo ciekawie, choć wcześniej według mnie było o wiele lepiej....
Odnośnie moderatora
Uważam AML za bardzo dobrego moda, lecz, w razie tzw."nagłych wypadków" przydałby się kolejny.
Popatrzmy prawdzie w oczy, w pierwszych dniach nieobecności AML, Gugi też za dużo nie robił....

Seth
01-08-2005, 11:40
Hehe, moderator nie kasuje tego co mu się spodoba tylko spam

A spamem jest to, co moderator uzna za spam... :twisted:

nadal czekam na argumenty....

poza tym kto mów i o ciężkiej współpracy między moderatorami różnych działów... każdy robi swoje na swoim ogródku, współpraca ogranicza sie tylko do tych momentów, kiedy trzeba przenieśc temat do odpowiedniego działu

Davis
01-08-2005, 11:56
AML wrocil i od razu 2 nowe stronki :twisted: Nie ma co, nowy moderator jest potrzebny czy AML jest czy nie, bo w sumie tyko 2 jest tutaj na biezaoca a to na pewno za malo

Krzysztof Cieślak
01-08-2005, 12:12
Wybór kolejnego moderatora, ma jak najbardziej sens. Obecnie moderowaniem forum zajmuje się AML i GuGi oraz czasem na moją prośbę interweniował Przemek. Przyznam się szczerze, że mnie samemu nie najlepiej wychodzi moderowanie, może dlatego, że mam wiele innych rzeczy związanych ze stroną do zrobienia. I nie mogę forum poświęcić dostatecznie dużo czasu.

Wracając do Wakacyjnego Moderatora. Nie będzie on moderatorem tylko we wakacje, nazwa pochodzi od okresu, w którym jest wybierany. Poza tym forum ma tendencje rosnącą. Z miesiąca na miesiąc średnia ilość postów na dzień rośnie o kilka. Dlatego przyda się osoba z nas nawet trochę na zapas.

Te 2 wybrane osoby zostaną na koniec wakacji ocenione i tylko jedna z nich zostanie 3 na stale moderatorem.

Myślę, że miesiąc wystarczy, a AML zostawi trochę pracy dla nich i pomoże im wdrożyć się we funkcje moderatora.

AML
01-08-2005, 12:25
Te 2 wybrane osoby zostaną na koniec wakacji ocenione i tylko jedna z nich zostanie 3 na stale moderatorem.
aha chyba że tak

Myślę, że miesiąc wystarczy, a AML zostawi trochę pracy dla nich i pomoże im wdrożyć się we funkcje moderatora.
mam nadzieję że ścin nie bedzie, ważne żeby nowy zachował pewien styl moderowania wypracowany prze ze mnie Guga i Krzysia, tzn napisy "zamknięto", pisanie swoim kolorem i inne takie, jeśli z tym bedzie ok to powinno być dobrze

Emenems
01-08-2005, 16:17
No to w takim razie czekamy na konkrety związane z tymi 2-ma osobami.

AML
01-08-2005, 16:33
Z tego co admin pisał to już mniej więcej powinna być ankieta, a nie ma, więc co jest?

fischer777
01-08-2005, 16:35
Najpierw należy zgłaszać uczestników. Poza obecnymi nowych jeszcze dokładać. Ja dokładam jak już wcześniej wymieniłem el_payaco i jakby był to jeszce Ice.

AML
01-08-2005, 16:38
25 godzin temu Krzysiek napisał że zrobi ankietę po dniu, więc coś mi się zdaje że czas praktycznie minął

jakby był to jeszce Ice.
->

Ice po ostatnim zachowaniu nie może kandydować

Seth
01-08-2005, 16:38
i po co to znów piszesz :roll: przecież już wszyscy to parę razy napisali ...

Davis
01-08-2005, 17:01
i po co to znów piszesz :roll: przecież już wszyscy to parę razy napisali ...

Ale jak widac to za malo, bo to Fishera to jeszcze nie dotarlo :roll: ...

Mysle ze admin i moderatorzy tez powinni przedstawic swoje typy na moderatorow :roll: ...

AML
01-08-2005, 17:11
Skoro tak Davis uważasz to proszę bardzo, ja tylko powielę osobę już zgłoszoną, mk133.

fischer777
01-08-2005, 17:13
Mówicie tylko żeby zamieszczać ankiete, ale typów na moderatora nie ma. Więc, żeby ktoś zauważył mój głos to przypominam.

Davis
01-08-2005, 18:27
Mówicie tylko żeby zamieszczać ankiete, ale typów na moderatora nie ma. Więc, żeby ktoś zauważył mój głos to przypominam.

Rozumiem, ale do pewnych granic, tak zeby przypominanie nie zamienilo sie w spamowanie

Davis
02-08-2005, 20:14
Tak sobie popatrzylem i zobaczylem ze jest jeszcze moderator eF... W zyciu tu go nie spotkalem... Aby napewno wywiazuje sie on z obowiazkow Moda ?| Jakos wydaje mi sie ze nawet nie pamieta o aG :damn: (jesli sie mysle to mnie poprawcie)

el_
02-08-2005, 20:28
Tak sobie popatrzylem i zobaczylem ze jest jeszcze moderator eF... W zyciu tu go nie spotkalem... Aby napewno wywiazuje sie on z obowiazkow Moda ?| Jakos wydaje mi sie ze nawet nie pamieta o aG :damn: (jesli sie mysle to mnie poprawcie)
On nie jest moderatorem tylko redaktorem aG. Jakbyś czytał od czasu do czasu newsy to byś wiedział że jest, zyje i ma się dobrze.

Ice
02-08-2005, 21:54
Tak sobie popatrzylem i zobaczylem ze jest jeszcze moderator eF

Z tego co wiem każdy, kto pisze niusy na aG i jest redaktorem automatycznie dostaje moda, więc nic tu eF nie zawinił.

debosy
03-08-2005, 06:18
Jeszcze nie poznaliście ciemnej strony mocy eF'a :twisted:

A tak na serio : Oddaje swój głos na El_payaco i MK133

kok
03-08-2005, 10:28
jak są już kandydaci to może bedzie wstawiona ankieta by szło głosować

Emenems
03-08-2005, 11:42
No właśnie, ankieta powinna już się pojawić. Naprawde szkoda czasu.

Ice
03-08-2005, 11:54
Ja ze swojej strony zgłaszam el_payaco.

Davis
03-08-2005, 12:10
On nie jest moderatorem tylko redaktorem aG. Jakbyś czytał od czasu do czasu newsy to byś wiedział że jest, zyje i ma się dobrze.

Aha, po prostu raczej nie czytam newsow wiec nie wiedzielem :damn:

el_
03-08-2005, 12:12
Ja z góry mówię, że dziękuję - nie zgłaszajcie mnie. Poprostu mam trochę inny styl i wizję tego 4um niż AML, a to prowadziłoby tylko do zbędnych spięć. Dzięki że o mnie pamiętaliście :D

Emenems
03-08-2005, 12:23
może dzięki Tobie ten "styl" AG by się troche zmienił (na korzyść).

el_
03-08-2005, 12:28
No dobra, przekonałeś mnie. Jeśli uda mi się wygrać obiecuję dogadać się z AML i wytoczyć ciężkie działa przeciwko spamowi :twisted:

Emenems
03-08-2005, 12:30
No to będe musiał smienić troche swoje preferencje wyborcze. Masz mój głos.

Krzysztof Cieślak
03-08-2005, 15:27
Powstała ankieta na nieco zmienionych zasadach: http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=2697

PS. Przepraszam, że z nią tak zwlekałem.