PDA

Zobacz pełną wersję : Nieobecni...

Davis
25-07-2005, 17:34
Pomyslalem sobie ze przydalby sie taki temat, aby ktos, kto gdzies wyjezda, albo z jakis innych powodow bedzie nieobecny na 4um, informowal innych uzytkownikow o tym... Mysle ze to sie przyda, bo kiedy wyjezdza keso wazniejszy robi sie male zamieszanie, atk napisze sie tutaj ze jewt sie nieobecnym i od razu bedzie wiadomo czemu ten ktos np nieodpowaiada na jakies prosby czy cos w tym stylu...

PS: Dzial chyba dobra co nie ?|

Doktorek
25-07-2005, 17:37
O :!: Doktorek wyjechał na dwa tygodnie. Jedziemy mu chate obrobić :mryellow:

A tak na serio to pomysł nawet

Mercedesw123
25-07-2005, 17:50
pomysl dobry, bardzo
ja np. jutro jade na caly dzien do WhiteSStocku, bede po salonach latal...

Davis
25-07-2005, 18:33
Widze ze pomysl sie podoba to OK, ale nie robmy tu off-topicu, tylko jesli kogos niebedzie t niech napisze kiedy wruci i juz

Doktorek
25-07-2005, 18:36
Widze ze pomysl sie podoba to OK, ale nie robmy tu off-topicu, tylko jesli kogos niebedzie t niech napisze kiedy wruci i juz
Nie no spoko, pomysł jest ok. (Posty powyżej oprócz tego pierwszego rzecz jasna moderator niech usunie)

Ice
25-07-2005, 19:37
Ja osobiście nie widze sensu takiego topica. Ktoś chce zaznaczyc swoja nieobecnosc - moze to zrobic w podpisie.

Rolex aka JoHnSoN
25-07-2005, 23:15
Ja osobiście nie widze sensu takiego topica. Ktoś chce zaznaczyc swoja nieobecnosc - moze to zrobic w podpisie.

zgadzam sie z Toba ... to nie ma sensu ... tylko przydalby sie taki jeden topic ... oczywiscie zablokowany ... zeby kazdy wiedzial zeby taki podpis sobie zrobic ... AML wyjechal i nie ma podpisu ... BA ! nigdy nie mial ... a jest nawazniejszym modem na forum ... mysle ze w podpisach to bedzie lepsze niz osobny dział na forum ...

rumcajs
25-07-2005, 23:47
Zauważcie też co się stanie jeśli wszyscy bardzo "świerzy" użytkownicy będą chcieli być nadaktywni i może im się wydawać, że to coś jak opis w komunikatorach-Wyjechałem do babci, będę o 6.35.... itd, itp. Oczywiście to już skrajność, ale prawdziwa nieobecność to tak minimum 2dni. Stworzy się do takiego topicu osobny regulamin. którego i tak nikt czytać nie będzie chciał, więc uważam, że to co powiedział Ice jest lepsze.

Krzysztof Cieślak
26-07-2005, 17:00
GG chyba każdy ma. Nie każdy wpisze je do profilu i zainteresowani będą sobie sprawdzać podpisy GG. I po sprawie.

Davis
26-07-2005, 20:11
A mi sie wydaje ze tak bedzoie wygodniej... Czyt o napradwe taki problem aby poswiecic minute na naopisaie posta ze sie nie bedzie na 4um...

Rolex aka JoHnSoN
26-07-2005, 20:36
A mi sie wydaje ze tak bedzoie wygodniej... Czyt o napradwe taki problem aby poswiecic minute na naopisaie posta ze sie nie bedzie na 4um...

nie ... problemem jest zakładanie nowego topicu na ten temat bo moim zdaniem to nie potrzebne ...

Davis
26-07-2005, 22:07

nie ... problemem jest zakładanie nowego topicu na ten temat bo moim zdaniem to nie potrzebne ...

topicu czyli dzialu ?| :shock: Po cholere?? Niech se temacik tutaj l;ezy. mozna go przykleic i po sprawie

Rolex aka JoHnSoN
26-07-2005, 22:25

topicu czyli dzialu ?| :shock: Po cholere?? Niech se temacik tutaj l;ezy. mozna go przykleic i po sprawie

chodziło mi o ten temacik właśnie ...
i moim zdaniem to niepotrzbne ...
no ale wiecej osob powinno sie tutaj wypowiedziec i wtedy by sie zdecydowało co z tym zrobić ...

Wielbłąd
26-07-2005, 22:52
Ja napoisze taz ze tamat mi sie podoba... zawsze sobie mozna wejsc i sprawdzic jak dla mnie fajne ale trzeba by było zrobic tak aby pisali tylko ci co wyjazdzaja a niee ze ktos sobie napisze fajny tamat albo zły temat albo walnie jakos koment !! tylko odpowiedzi na temat czyli np: Eloszka jade jutro do Włoch wracam za 14 dnie narx wszystkim i niee płaczcie kiedy odjade :P "

Dominik999
26-07-2005, 22:58
A ja nie widze w tym żadnego sensu :| To czy ktoś wyjechał czy nie nie ma raczej żadnego znaczenia (chyba, ze mod :wink: ) Jak ktoś wyjedzie, to go po prostu nie będzie na forum, tyle, a jesli ktoś chce, niech faktycznie napisze stosowny podpis i kropka :cool:

Davis
04-08-2005, 13:22
No, wiec co z tym tematem ?| Nich zajmie sie tym moderator albo ktos...

AML
04-08-2005, 13:57
Taki temat istnieje już w ukrytym dziale dla załogi, a nie sądzę żeby nie obecność usera była tak dotkliwa jak kogoś z załogi.

Davis
04-08-2005, 14:49
No dobra, wiec zamknij ten temat...

AML
04-08-2005, 15:33
Wedle życzenia, jak coś to PW.

ZAMKNIĘTO
http://img78.exs.cx/img78/2236/k322deczka5gc.gif