PDA

Zobacz pełną wersję : VW SUV i Kombi

BKX
25-07-2005, 21:02
Znalazlem w necie fotki (chyba VT, choc wygladaja bardzo realnie) i mialem ich nawet nie pokazywac tutaj, ale kurcze mamy tak malo nowych tematow, ze postanowilem sie podzielic :wink: Co o nich sadzicie? Ten terenowy model w kolorze srebrnym ma fajna nazwe - Marrakesh, drugi SUV to Cross-Golf, a trzeci samochod wszyscy chyba znaja :smile:

Wielbłąd
25-07-2005, 21:16
hmm kolejne klony :/ jak zwykle w VW bardzo podobne do siebie teroche szkoda :/ ogólnie to mi sie podoba jeden model ten da dole co ma taka dziwna nazwe ( niee zapamientałem jej jeszcze ) chodz przód mi przypomina Passata ogólnie jak to VW ma w zwyczaju bardzo bliskie pokrewienstwa... i chyba chce wypełnic wszystki mozliwe luki na rynku :/ ogólnie to podoba mi sie tylko ten ostatni ale chciał bym fotki tyłu :smile:

Robak
25-07-2005, 21:34
Mi najbardziej sie podoba ten zielony.Bardzo zgrabana bryła przypominajaca nieco potiaca vibe.Ostatni błekitny jakos nie bardzo przypadł mi do gustu.Samochód jest duzy ale na małych kołach.Golfa jak golf, co tu duzo mowic przod jak w 5d tył jak w nowym passacie kombi.Wyglada solidnie i o to chyba chodziło, bo pieknoscia nie jest.

Ice
25-07-2005, 23:11
To VT i juz trochę mają... i nie widze w nich nic ciekawego... kolejne mutacje Golf'a :?

renówa
26-07-2005, 08:50
To trzecie sdjęcie to Fox Fun bo chyba nniczym się od nbiego nie różni :damn:

BKX
26-07-2005, 09:09
To trzecie sdjęcie to Fox Fun bo chyba nniczym się od nbiego nie różni :damn:

Jesli juz, to jest podobny do Golfa PLUS, nie FOX FUN tylko CrossFox i rozni sie od niego bardzo, wezdz sobie na strone www.volskwagen.com.br i porownaj... zobaczysz roznice. Jedyny Volkswagen z czlonem FUN to Polo... :wink:

brzuchi
26-07-2005, 09:44
Do mnie te samochody nie przemawiaja, nie podobaja mi ie jak ho***a.

skibae124
26-07-2005, 10:08
Ten ostatni podobnt do Tuarega ma dziwnie wyglądającą krótką maske. Podoba mi sie ten zielony jakos z ogórkiem mi sie kojarzy:)

27-07-2005, 11:14
Znalazlem w necie fotki (chyba VT, choc wygladaja bardzo realnie) i mialem ich nawet nie pokazywac tutaj, ale kurcze mamy tak malo nowych tematow, ze postanowilem sie podzielic :wink: Co o nich sadzicie? Ten terenowy model w kolorze srebrnym ma fajna nazwe - Marrakesh, drugi SUV to Cross-Golf, a trzeci samochod wszyscy chyba znaja :smile:

narrrreście golf 5 kombi i nareście fox jest SUV-em i nareście następca Tourega(czy jak to się pisze) ale ten fox-o podobny jest całkiem fajny i będzie konkurował z pandą 4x4... a Golf dorówna astrze III kombi.... i toureg dorówna Mercedesowi ML :wink: :wink: :wink: zjabiście będzie moża odróżnic z tyłu jadący passat kombi i golf kombi :lol: :damn: :evil: po napisie :lol:

Davis
27-07-2005, 11:22
A mi to wyglada na VT, szczegolnie ten zielony :neutral: Zauwazylem ze kazde foty przy kturych nie jest sie penwym czy to sa VT czy nie sa malutki.... I tutaj tez tak jest :neutral:

BKX
27-07-2005, 12:42
narrrreście golf 5 kombi i nareście fox jest SUV-em i nareście następca Tourega(czy jak to się pisze) ale ten fox-o podobny jest całkiem fajny i będzie konkurował z pandą 4x4... a Golf dorówna astrze III kombi.... i toureg dorówna Mercedesowi ML :wink: :wink: :wink: zjabiście będzie moża odróżnic z tyłu jadący passat kombi i golf kombi :lol: :damn: :evil: po napisie :lol:

Lancer, przeczytaj co napisalem w swoim poscie do Renowy... to nie jest FOX, tylko wizja Golfa w wersji SUV... FOX SUV juz produkuja...

qoompel
27-07-2005, 20:27
Zajebiaszsze-szczegolnie ten srebrny samochodzik.....

colin4
28-07-2005, 13:42
Ten Volgswagen SUV to jest dla mnie Golf+ podniesiony o kilka centymetrów i ze zmienionymi detalmi :(

MikI MałS
29-07-2005, 19:39
Ten Volgswagen SUV to jest dla mnie Golf+ podniesiony o kilka centymetrów i ze zmienionymi detalmi :(

Dla mnie też.To nic innego.A co do Combi to jakośmi nie pasuje ta wersja jeśli chodzi o nowego golfa

fischer777
30-07-2005, 10:58
Te samochody, które VW prezentuje nie mają żadnego sensu. Tworzenie samochodu który różni się od wersji bazowej jedynie szczegółami, a ma przeznaczenie do innego celu jest pomylone. Samochód, który jest uterenowioną wersją Golfa Plusa na pewno nie spełni się jako ternówka. Jest to zwykły psedoterenowy mały samochód. Według mnie jeżeli VW stworzy ten samochód zapełni sobie ofertę nie potrzebnymi autami. Wydaje mi się, że są to zwykłe wizje oparte na rysunku, a nie VT.

Matador
30-07-2005, 19:40
Golf Kombi - czemu nie? Takie auto w tym segmencie to rzecz naturalna, zapewne będzie to czołówka w klasie. Poza tym Golf + diesel na pewno znajdzie masę klientów, praktyczne kombi tylko poprawi jego sprzedaż.
Co do Golfa Cross - myślę że to ryzykowne posunięcie. Chociaż auto oryginalne, bezpośrednim konkurentem byłby jedynie Scenic RX4. Jednak był kiedyś taki samochód jak Golf Country i nie był to strzał w dziesiątkę. Jednak czasy się zmieniły więc nie przesądzajmy niczego.
Marrakesh - ładny wygląd...

ivis
31-07-2005, 16:57
Golf kombi jest ładniejszy od zwykłego Golfa i chyba najładniejszy w klasie, a te dwa pozostałe ( zielony i srebrny ) to porażka...

Mercedesw123
31-07-2005, 17:14
Kombi ladne i potrzebne, reszta bedzie tylko raczej drogim bajerem
a co do nazwy Marakesh, przeciez Fiat jey uzyl w jakims protypie na bazie Pandy... :?:

colin4
01-08-2005, 13:10
Racja teraz żeby odrógnić z przodu Bory/Golfa Sedan i Passata to tzreba być takim maniakiem jak np.Ja

MKa
02-08-2005, 00:34
O ile jeszcze kombi w miare dobrze wygląda, o tyle SUV jak pokraka :!: :???:

Sowison
08-08-2005, 18:54
Mam wizje........... Volkswagen wprowadzi w swoje szeregi dwa kolejne złomy.................... :wink:

Nie no jeszcze kombi nawet fajne, ale SUV to masakra :ogh: