PDA

Zobacz pełną wersję : Porównania/ankiety w nowościach

Ajronmen
26-07-2005, 10:56
Mam małe pytanie, czy zgadzacie się ze mną, że ankiety kompletnie nie pasują do działu nowości i premiery ?
Bardzo lubię go odwiedzać ale ciągłe porównania i ankiety moim zdaniem naprawdę nie pasują do nowości i zaśmiecają w sposób skuteczny cały dział. Mam pomysł by utworzyć nowy dział "Porównania i ankiety" w którym skupiały by się w/w tematy. Czekam na opinie VIP-ów no i najważniejsze moderatorów

Doktorek
26-07-2005, 10:57
Fajny pomysł... Takie forum testowe :smile: Jestem na TAK :wink:

Dominik999
26-07-2005, 11:13
Hmmm.. nie wydaje mi się, zeby ankiety i porównania nie pasowały do nowości i premier, ale sam pomysł takiego działu wydaje mi się ciekawy :) Ja jestem także na tak :)

Ice
26-07-2005, 11:49
Swego czasu był wielku ruch anty porównaniowy. I imo ja kstworzymy taki dział to namnoży się pełno porównań, w których wybór będzie polegał na "Wybieram auto A bo jest ładne". Albo co gorsza zaczną się tworzyć porównania aut nie odpowiednich klasą i wtedy to się stworzy burdel.

Na dobrą sprawe za nie jestem, ale przeciw w sumie też nie. IMO dział Nowośći i premiery powinien zostać lekko zmodyfikowany, a dokładanie kolejnej szufladki jest zbędne.

Dominik999
26-07-2005, 12:11
(...) dział Nowośći i premiery powinien zostać lekko zmodyfikowany
Co masz konkretnie na mysli :?:

BKX
26-07-2005, 13:10
A ja mysle, ze porownania powinny sie znalezc w dziale "Po godzinach" Bo rzeczywiscie nie pasuja do "nowosci"... Czesto sa porownywane samochody juz od dluzszego czasu produkowane...

Doktorek
26-07-2005, 13:35
A ja mysle, ze porownania powinny sie znalezc w dziale "Po godzinach" Bo rzeczywiscie nie pasuja do "nowosci"... Czesto sa porownywane samochody juz od dluzszego czasu produkowane...I to jest najlepsze rozwiązanie

Rolex aka JoHnSoN
26-07-2005, 13:43
Hmmm ... czy porównania bedą w tym dziale czy w tym bedzie to prowadziło do jednego ... bezsensowne posty , nabijanie postów , kłótnie "gówniarzy" ... chociaz moze nie zawsze ale wiekszosci tematow z ankietami juz pomijajac te glosy to posty sa beznadziejne ... tak jak to Ice napisał beda posty typu "podoba mi sie to auto i na niego głosuje" i nie wazne jakie bedzie pytanie w ankiecie ... mysle ze mozna cos takiego na próbe zrobić ... bo jak ma sie znowu bajzel zrobic na forum to to nie ma sensu ...

Emenems
26-07-2005, 13:52
Swego czasu był wielku ruch anty porównaniowy.

No, a ja stałem na jego czele. Ale się poddałem pod naporem owych porównań.
Uważam wogóle takie porównania za idiotyczne, zwłaszcza jeżeli nie są podparte jakimiś sensownymi stwierdzeniami. Prawdziwe porównanie jest wtedy kiedy się danymi autemi jeździło, testowało, a nie porównawanie pod kątem mojego widzimisie.(bo jest ładny lub nie).

ilovebmw
26-07-2005, 13:53
tam trzeba zrobic porzadek, zapewne jest wiele sposobow, kazdy dobry byle tylko cos z tym zrobic. juz nawet przestaje tam zagladac, bo nie chce mi sie czytac non stop tego samego typu wypowiedzi (oczywiscie z wyjatkami).

Doktorek
26-07-2005, 13:54
Może nie zauważyliście, ale ja nigdy nic nie napisałem w żadnym porównaniu... Nie interesuje mnie to.

ilovebmw
26-07-2005, 14:03
a ja napisalem, nawet przed chwila; pisze tam, gdzie cos do powiedzenia mam oprocz tego ze mi sie podoba :twisted: :twisted: :twisted:

Fester
26-07-2005, 14:26
Osobiście mi to nie przeszkadza ale uważam że te ankiety w "nowościach i premierach" nie maja sensu. Myślę że wystarcza to ,że każdy wyrazi swoja opinie o danym samochodzie w swoim poście.

Krzysztof Cieślak
26-07-2005, 15:53
To co, zakaz ankiet i porównań?

PS. Jak będą testy aut na autoGALERII, to myślę, że powstanie nowy dział na forum na ich potrzeby.

GuGi
26-07-2005, 15:56
Mozna zrobic cos takiego ze jak powstanie nowy "news" na aG to bedziecie go komentowac na forum tym nowym!!!

Emenems
26-07-2005, 16:41
Przez te porównania, nawet nie zaglądam do działu "Nowości i premiery". proponował bym zakaz Porównywania lub przeniesienie do osobnego działu, tylko według jakiegoś regulaminu czy cóś.

Ice
26-07-2005, 21:58

Coś na zasadzie działu "Auta Seryjne" / Auta używane etc.

Ajronmen
26-07-2005, 22:07

Coś na zasadzie działu "Auta Seryjne" / Auta używane etc.

Aut używanych nie ma w dziale NOWOŚCI I PREMIERY

Dominik999
26-07-2005, 22:14
No własnie wtym rzecz, bo do "Old i young timery" też nie pasują :|

Ajronmen
26-07-2005, 22:31
Czemu ? Moim zdaniem pasują, są tam z reguły auta minimum 10 letnie. Bardzo lubię ten dział, szkoda ze jest tak mało popularny :(

Dominik999
26-07-2005, 22:34
są tam z reguły auta minimum 10 letnie. Bardzo lubię ten dział, szkoda ze jest tak mało popularny :(
Ja też go bardzo lubię, ale co z autami kilkuletnimi do 10 lat? Maja być pominięte? A bardzo trudno zaliczyć je do young timerów. A są tacy, którzy o autach używanych z chęcią by podyskutowali :wink:

Ice
27-07-2005, 12:01
Nie każde auto używane pasuje na oldtimera :?

Dominik999
27-07-2005, 12:08
Nie każde auto używane pasuje na oldtimera :?
No właśnie o to mi chodzi

Doktorek
27-07-2005, 12:19
Właśnie największy problem tego forum to brak osobnego działu dla samochodów używanych. Brakuje mi go ponieważ byłby dla mnie najciekawszy.

BKX
27-07-2005, 12:47
Taki dzial to swietna sprawa, tylko zeby nowi nie umieszczali tam ogloszen! Bo tak moze sie stac... ale jestem za, bo chetnie wymienie swoje poglady o samochodach, ktore dobrze znam, ktorymi jezdzilem ittd.

Doktorek
27-07-2005, 13:12
Taki dzial to swietna sprawa, tylko zeby nowi nie umieszczali tam ogloszen! (...)
Z tym akurat to nie będzie problemu :cool:

Krzysztof Cieślak
27-07-2005, 16:40
Przemyśliłem sprawę i stworzyłem nowy dział dla samochodów używanych. Jeśłi macie ciekawsze pomysły na naz i opis, to czekam. Mile widzaien są linki tematów, które należy natychmiastowo do nowego działu przenieść.

Wck
27-07-2005, 18:04
Super, że pojawił się dział używane! Proponuję tylko zmienić pod nim podpis, na coś w stylu: "Dział dotyczący samochodów używanych, zakaz zamieszczania ogłoszeń". Zakaz mimo tego, że istnieje na całym forum, warto go tutaj przypomnieć, bo ktoś, kto będzie chciał wrzucić ogłoszenie, najszybciej zrobi to tutaj.

EDIT: A, Krzysztof bardzo ważne - zablokuj możliwość pisania w tym dziale niezarejestrowanym użytkownikom!!

Emenems
27-07-2005, 20:18
Może by tak poprzenosić do niego wszystkie te Ankiety

Wck
27-07-2005, 20:27
W sumie bez sensu, jak już tam są to niech zostaną, bo w sumie to co mają ankiety do używanych?? :)

Emenems
27-07-2005, 21:05
No w sumie masz racje, ale to przez to że nie moge już patrzeć na te porównania.