PDA

Zobacz pełną wersję : Żegnam...

Doktorek
28-07-2005, 23:30
Nadszedł dzień w którym składam oficjalną rezygnację korzystania z forum AutoGALERIA. Niestety to już drugi raz brałem udział w awanturze toczącej się na tym forum. Pierwszy raz koledzy z forum SamochodyŚwiata zarejestrowani tutaj zniszczyli temat założony przeze mnie. Tym razem ujawniłem oszustwa Ice i jego znajomych z SŚ. W obydwu przypadkach napisałem co o wszystkim myślę, lecz jak wnioskuję nie miałem takiego prawa (w przeciwności do innych). A przekleństwa :?: Każdy na moim miejscu mocno by się zdenerwował odkrywając spisek i oszczerstwa, które miały zniszczyć ulubione forum. Nie jestem człowiekiem, który obojętnie przechodzi widząc, że dzieję się źle... Taka jest (może niestety) moja natura. A dlaczego żegnam się z Wami :?: Nie chcę dalej patrzeć jak (przepraszam za stwierdzenie) gnojarstwo z SŚ mści się na forumowiczach z AG. Ten stan rzeczy z pewnością się nie zmieni ponieważ oni już tacy są i nikt ich nie zmieni... Często nazywano mnie „dzieciakiem”... Najczęściej mówiły to zakompleksione i niestety tempe osoby jak naprzykład Ice, fischer777 (mógłbym długo tutaj wymieniać). Nazywali mnie „dzieckiem” nie zauważając co sami wyprawiali (przykład : głosowanie na wakacyjnego moderatora). Przykładów chamstwa mógłbym podawać niestety miliony. Mam nadzieję, że moderatorzy (Ci dotychczasowi jak i nowy) oraz niektórzy redaktorzy będą nadal pełnić swoje funkcje tak jak to było dotychczas czyli świetnie a administrator będzie podejmował bardziej „odważne” decyzje jak dotychczas. Dziękuję wszystkim normalnym użytkowniką z AG za miły czas spędzony przed komputerem przez ten prawie rok, 1500 postów i rangę „vip-owską”. Na koniec chcę powiedzieć, że mam nadzieję, że forum to zostanie oczyszczone ze śmieci.

Pozdrawiam - Maciek

Seth
28-07-2005, 23:41
Amen

Wck
28-07-2005, 23:44
narazie

Wilu
28-07-2005, 23:46
Dobrze, że naie ma tu nic na mój temat :roll:

Co do samego tematu to podsumuje go tak: typowe zachowanie dziecka

Dziękuję za uwagę i żegnam

fischer777
28-07-2005, 23:48
jak już Wilu powiedział zachowanie godne dziecka. nie jesteś twardy na krytykę. żegnam

debosy
28-07-2005, 23:49
Panu już podziękujemy...

Ja równierz żegnam.

Nie wiesz jak to forum wygladało kiedyś więc nie możesz wiedzieć dlaczego mamy taki stosunek do niektórych użytkowników którzy tu przybyli dużo przed tobą i przez nich wszystko szlag trafił.

Wck
28-07-2005, 23:49
Akt desperacji, brak odwagi za konsewkencje wyzwisk w moja strone i ew. ucieczka przed sądem, czy może odejscie w stylu bohatera czysto pod publikę?

PS. argumenty ogólne nie trafiają w zaden sposob...

Ajronmen
29-07-2005, 00:16
Z góry przepraszam za moje poniższe zachowanie i jestem w stanie ponieść wszelkie tego konsekwencje.

Doktorek co ty kurwa pierdolisz ?? Jesteś osobą z wąskiego grona na tym forum, która naprawdę ma coś do powiedzenia. Przejmowanie się jakimiś debilami, którzy jak to nazwałeś cię niszczą jest na poziomie dziecka z zerówki. Często na tym forum zjawiają się osoby, których zachowanie wkurwia wszystkich do cna (lancer, m3csl, bartixx) i sam powinieneś wiedzieć jak trudno pozyskać osoby wartościowe z odpowiednim zasobem wiedzy.
Jeżeli naprawdę odejdziesz to pluj się w twarz ale zmarniejesz w moich oczach, a bez takich osób jak ty te forum nigdy nie będzie "oczyszczone ze śmieci"

Emenems
29-07-2005, 06:06
Czy ktoś tu nie podchodzi do sprawy zbyt poważnie ??
Ja uważam że FORUM jest jakąś formą zabawy, poznawania ludzi i wymianą informacji, a nie posadką członka zarządu wielkiej firmy.

Forum to nie miejsce do mędrkowania......

el_
29-07-2005, 06:58
gnojarstwo z SŚ mści się na forumowiczach z AG.
Jak byś nie był tak ślepy to byś już dawno zauważył, że to całe "gnojarstwo z SŚ" w 99% wyszło z aG. Wystarczy popatrzeć na daty przyłączenia na poszczególne fora. A to że z czasem przestali się tutaj wypowiadać lub pojawiają się rzadziej niż kiedyś świadczy o tym, że na SŚ panuje lepsza atmosfera i wyższy poziom. Widziałeś może jakiegoś usera z SŚ któy przeniosłby się na stałe na aG? Bo ja nie. Jeżeli traktujesz forum jako całe swoje życie i uważasz, że nazwanie Cie przez kogoś starszego gówniarzem jest nie w porządku, to chyba coś jest z Tobą nie tak. Może rzeczywiście zrób sobie przerwę w korzystaniu nie tylko z aG ale i z całego internetu i wróć do tego jak nauczysz się podchodzić do niektórych spraw z dystansem. Bo bluzganie na całe forum SŚ i obrażanie userów nie świadczy najlepiej o Tobie.

BKX
29-07-2005, 07:57
Z góry przepraszam za moje poniższe zachowanie i jestem w stanie ponieść wszelkie tego konsekwencje.

Doktorek co ty kurwa pierdolisz ?? Jesteś osobą z wąskiego grona na tym forum, która naprawdę ma coś do powiedzenia. Przejmowanie się jakimiś debilami, którzy jak to nazwałeś cię niszczą jest na poziomie dziecka z zerówki. Często na tym forum zjawiają się osoby, których zachowanie wkurwia wszystkich do cna (lancer, m3csl, bartixx) i sam powinieneś wiedzieć jak trudno pozyskać osoby wartościowe z odpowiednim zasobem wiedzy.
Jeżeli naprawdę odejdziesz to pluj się w twarz ale zmarniejesz w moich oczach, a bez takich osób jak ty te forum nigdy nie będzie "oczyszczone ze śmieci"

Popieram te slowa, nie bede sie rozpisywal, ale przemysl swoja decyzje, bo to forum zaczyna tracic... A jak ty odejdziesz, to chyba straci jeszcze wiecej... Ja do chlopakow z SŚ nic nie mam, mam tam konto pod innym nickiem, ale czesciej jestem tutaj, albo przwaznie... tam wchodze tylko czasem, a wypowiadam sie bardzo, bardzo malo... Wiec nie ma co prowadzic wojny, kazdy jest jaki jest, my sie tu fajnie "bawimy" i nie ma sensu zebys rezygnowal... stalo sie, trudno... mysle ze zostaniesz... :neutral:

debosy
29-07-2005, 08:04
gnojarstwo z SŚ mści się na forumowiczach z AG.

Nikt się tu na nikim nie mści , nie chce mi się drugi raz gadać tego samego o czym już gadalem z wielblądem ( podawalem mu powody negatywnego nastawienia niektórych uzytkowników SŚ do urzytkowników forum aG.

Pogadaj chociażby z Emenemsem lub Iq3b'em i niech oni powiedzą ci jak w ciągu paru miesięcy poziom forum aG gwałtownie spadł...

GuGi
29-07-2005, 11:59
Kazdy post nie zwiazany z tematem bedzie usuwany!!!

Davis
29-07-2005, 12:42
Kazdy post nie zwiazany z tematem bedzie usuwany!!!

Moj na przyklad... No w kazdym razie nara Doktorek

iq3b
29-07-2005, 15:07
Pogadaj chociażby z Emenemsem lub Iq3b'em i niech oni powiedzą ci jak w ciągu paru miesięcy poziom forum aG gwałtownie spadł...
Rany ze mną to teraz można tylko na SŚ pogadać bo tu to już nie zaglądam. Ale Debosy ma racje poziom spadł i to diametralnie dlatego moje forum motoryzacyjne to samochodyswiata.pl (http://samochodyswiata.pl)

Davis
29-07-2005, 16:43
Rany ze mną to teraz można tylko na SŚ pogadać bo tu to już nie zaglądam. Ale Debosy ma racje poziom spadł i to diametralnie dlatego moje forum motoryzacyjne to samochodyswiata.pl (http://samochodyswiata.pl)

Spadl to fakt... Moze nie jestem tutaj az tak dlugo jak ty, ale mimo to jestem jednym ze starszych uzytkowinikow aG i tez moge to potwierdzic... Ale mimo wszystko NADAL TU JESTEM. Zawszes sa wzloty i upadki i mysle ze najlepsi 4umowicze to tacy kturzy sa tu przez caly czas... rzecz jasne nie sadze ze jastem jakims wzorem, ale od grudnia 04 jestem tu codziennie nieliczac wyjazdow....

Emenems
29-07-2005, 17:39
Nie sądze żeby uciekanie z AG było najlepszym sposobem na walkę z niskim poziomem tego Forum

To info dla byłych AG a obecnych SŚ

debosy
29-07-2005, 18:12
Zawszes sa wzloty i upadki

szkoda że upadki tutaj są w przewadze... :?

Ajronmen
29-07-2005, 18:15
Zawszes sa wzloty i upadki

szkoda że upadki tutaj są w przewadze... :?

W jakim sensie upadki są tu w przewadze ? Może tobie coś upadło ? A może masz przewagę ? A może tylko tak myślisz ?
Poetą zostań z takimi ironiami człowieku

Dominik999
29-07-2005, 18:16
Naprawdę uważacie, ze najlepszym sposobem, gdy coś się nie udaje jest dać sobie spokój i zosatwić to w cholerę? Tak, najlepiej jest pójśc na łatwiznę :|

Ben
29-07-2005, 18:18
No oczywiście. Koledzy z SŚ myśleli, że nie zareagujemy na przekręty i oszczerstwa umieszczone w ich OT

el_
29-07-2005, 18:21
No oczywiście. Koledzy z SŚ myśleli, że nie zareagujemy na przekręty i oszczerstwa umieszczone w ich OT
Widzę, że po napisaniu niespełna 30 postów bardzo wczułeś się w rolę :susp:

Ajronmen
29-07-2005, 18:23

"Nie zareagujemy" ??????????????? A kim ty jestes człowieku ? Pierwszy raz cię tu widzę na oczy a działam na tym forum ponad 4 miesiące

el_
29-07-2005, 18:28
Dziękuję Ajronmen, właśnie to tego zmierzam ;)

Sry za literoofke ;)

Seth
29-07-2005, 18:34
I ja mniej więcej również

el_, zrobiłeś literówkę w nicku Ajronmena :twisted: :cool:

pyro
29-07-2005, 18:34
"Nie zareagujemy" ??????????????? A kim ty jestes człowieku ? Pierwszy raz cię tu widzę na oczy a działam na tym forum ponad 4 miesiące

Jednym z użytkowników który niedawno opuścił forum, bądź ma jeszcze jedno konto :mryellow:

Tak mi sie wydaje :roll:

Ale napewno kims kto próbuje zrobić tu zadyme :cool:

Więc nie dajcie sie prowokować :susp:

Seth
29-07-2005, 18:36
czyżby ktoś tu miał dwa konta :susp:

GuGi
29-07-2005, 19:10
Koniec pozegnalismy Doktorka koniec tematu

Krzysztof Cieślak
30-07-2005, 12:45
czyżby ktoś tu miał dwa konta :susp:
Doktorek posługiwał się drugim kontem o nazwie Ben. Nie ma co tego roztrząsać. Pożegnał się z forum i ja się z nim pożegnałem dając dożywotniego bana. Proszę nie wracać do tematu Doktorka, jest zamknięty.