PDA

Zobacz pełną wersję : GuGi wstydź się, jak mogłeś!!

skibae124
29-07-2005, 15:34
Przeczytajcie to uważnie!!
http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?t=6915&start=40
I co wy na to??
(Nie mogłem tego tak zostawić)

Davis
29-07-2005, 16:47
no widze ze GuGi bardzo ladny z ciebie kumpel... Obgadwyanie za plecami mnie i innych to naprawde swietny wzor na Moderatora :mad:

skibae124
29-07-2005, 17:03
Słyszałem taka wersję ze ktos sie wkradł na konto GuGiego i napisał to. Nie wiem co mam o tym myśleć

fischer777
29-07-2005, 17:05
Bo ludzie od was uciekają jak widzą jaki poziom prezentujecie. I wstyd się wam przyznać, tylko chaos robicie. Zastanówcie się czemu i może wtedy zrozumiecie o co biega.

skibae124
29-07-2005, 17:18
A to dzis sie działo na naszym czacie: odwiedził nas gość z SŚ
http://img105.imageshack.us/img105/315/006cn.jpg
Oceńcie to :damn:

Wielbłąd
29-07-2005, 17:23
A to dzis sie działo na naszym czacie: odwiedził nas gość z SŚ
http://img105.imageshack.us/img105/315/006cn.jpg
Oceńcie to :damn:
GuGi !! musisz _aG_ zostawiac aby takie chały niee właziły na czat i niee psuły jego reputacji !!!! wczoraj tez ktos wlazł i napisał z 1000 wiadomosci w 1 min !!!

fischer777
29-07-2005, 17:25
A skąd to wiesz, że z SŚ? Skibae124 ja widze, że ty chyba szukasz sensacji. Jak będziesz miał 100% pewności to powiec. Narazie to gadasz bez sensu i bezpodstawnie. Szukasz pretekstu, aby wywołać wojne z SŚ. Typowe zachowanie dla dziecka. Radze Ci, aby się uspokoił, bo to już nie jest śmieszne. Lepiej pracujcie nad forum, a nie nad takimi pierdołami i oszczerstwami.

Ben
29-07-2005, 17:26
A skąd to wiesz, że z SŚ? Skibae124 ja widze, że ty chyba szukasz sensacji. Jak będziesz miał 100% pewności to powiec. Narazie to gadasz bez sensu i bezpodstawnie. Szukasz pretekstu, aby wywołać wojne z SŚ. Typowe zachowanie dla dziecka. Radze Ci, aby się uspokoił, bo to już nie jest śmieszne. Lepiej pracujcie nad forum, a nie nad takimi pierdołami i oszczerstwami.
Stul pysk pieprzony gówniarzu :!:

fischer777
29-07-2005, 17:28
Bardzo inteligentna wypowiedż. Dzięki za kompement i życze Ci tego samego :wink:

Ben
29-07-2005, 17:30
Bardzo inteligentna wypowiedż. Dzięki za kompement i życze Ci tego samego :wink:
Co :?: Twoi rodzice chyba nie mieli czau ciebie wychować gówniarzu :!: Dzieci ulicy :neutral:

fischer777
29-07-2005, 17:32
Nie rozmawiam z ludżmi, którzy w swoim życiu nie napisali 100 postów, i które nic nie wnoszą na jakiekolwiek forum.

kok
29-07-2005, 17:33
przewglądam sobie ag i ss i powiem wam że śmieszy mnie to. 4umowicze na obu forach piszą tosamo prezentując talki sam poziom. i wszystko przez jakieś wiewymyte bajtle . poprostu parodia ja proponuje bana za każdą wypowiedz wulgarną przeciwko Ag i SS. w ten sposób po chwili bedzie pożądek. rozwiązanie skrajne ale skuteczne.

Ben
29-07-2005, 17:33
Nie rozmawiam z ludżmi, którzy w swoim życiu nie napisali 100 postów, i które nic nie wnoszą na jakiekolwiek forum.
A ty ile masz postów :?: Synu rzemieślnika

fischer777
29-07-2005, 17:38
Dużo razy więcej. Panu dziękuje za rozmowę. Z panem na ten temat wogóle nie rozmawiałem.

Davis
29-07-2005, 17:46
Fiher jesli wdl. ciebie tu jest tak pojebanie to po jaka k****e tutaj wchodziz ?| :mad: Spadaj na to swoje SŚ emerycie i przymkinj sie wkoncu

Ben
29-07-2005, 17:47
Ten emeryt ma 16 lat

fischer777
29-07-2005, 17:49
Nic takiego napisałem, że jest pojebane. Póki co to ja mam prawo dyskutować gdzie chcem. Więc odpieprz się ode mnie i jak masz do mnie cokolwiek w tym stylu mówić, lepiej żebyś nie mówił. Kiedyś zajarzysz o co chodzi.

skibae124
29-07-2005, 18:04
Nic takiego napisałem, że jest pojebane. Póki co to ja mam prawo dyskutować gdzie chcem. Więc odpieprz się ode mnie i jak masz do mnie cokolwiek w tym stylu mówić, lepiej żebyś nie mówił. Kiedyś zajarzysz o co chodzi.
masz prawo ale po co mowisz ze tu jest głupio i wszyscy z tąd uciekają jak ci nie pasi to sie z tąd zmyj szczeniaku tak jak wszyscy

Ajronmen
29-07-2005, 18:06

A ja bym bardzo chciał żebyś mi wytłumaczył "o co chodzi" . Jeśli nie będzie to dla ciebie zbyt duży problem.
Rzucanie mięsem zostaw sobie na podwórko bo pewni ludzie nie mają ochoty czytać twoich bluzgów.

A co do sporu pomiędzy forum aG i S

fischer777
29-07-2005, 18:07
Nie o to mi chodzi, aby się z wami kłócić. Chodzi o to aby nawiązać porządny kontakt. Narazie wy zajmujecie się oszczerstwami na nas i przeglądaniem naszego OT. OT nie odzwierciedla zwykle prawdy, tylko taką luźną rozmowe. Chyba nie czaicie o co chodzi :???:

Ajronmen
29-07-2005, 18:08

A ja bym bardzo chciał żebyś mi wytłumaczył "o co chodzi" . Jeśli nie będzie to dla ciebie zbyt duży problem.
Rzucanie mięsem zostaw sobie na podwórko bo pewni ludzie nie mają ochoty czytać twoich bluzgów.

A co do sporu pomiędzy forum aG i SŚ to proponuje rozwiązanie najprostsze. Spotkajmy sie wszyscy gdzieś i porozmawiajmy w żywe oczy. Podejrzewam, że jednym zrobi się łatwiej a innym troszkę trudniej

el_
29-07-2005, 18:09
Ja wogóle nie rozumiem sensu tej kłótni :???: Przecież to nie jest tak, że nagle wszyscy z SŚ porejestrowali się tutaj żeby zagłosować na Ice - wiele osób było tu wcześniej (duuuużo wcześniej przed tymi którzy teraz największy dym robią i dluzgają na wszystkich). Odbija Wam czy co? Słoneczko za mocno przygrzało? Ludzie, dajcie już sobie siana, bo to się drażniące robi :?

fischer777
29-07-2005, 18:11
Tyle co powiedziałem obraźliwego, to było w sprawie Ice,a. Od tego czasu nie używam słów, które w jakiklowiek sposób by obrażały. Chodzi o to aby nawiązac współpracę, a nie wzajemnie obrzucanie się. Sprawę z Ice można było załatwić inaczej.

Ben
29-07-2005, 18:14
Chłopaki z SŚ chyba dalej nie rozumią, że to co zrobili wczoraj jest złe. Jesteście aż takimi prymitywami :?: A co do tego, że fischer wczoraj nikogo nie obraził to bym sie sprzeczał. Powiedziałeś przcież Doktorowi coś w stylu "stul pysk".

Seth
29-07-2005, 18:18
wiecei co....wszyscy, łącznie z fisherem, i innymi z SŚ którzy tu zaglądają i się udzielają.... zanim zaczniecie się kłócić, nauczcie się podstawowych zasad pisowni i ortografii, bo czytać się was nie da... zresztą na samym forum też widzę, że niektórzy się nie przejmują ojczystym językiem :damn: a Ben, Ty swoją drogą widzę, że większość postów napisałeś w tych dyskusjach... skąd Ty się urwałeś, żeby nagle móc się stawiać w roli człowieka, który ma coś do powiedzenia w temacie o którym nie ma pojęcia...
Dziękuję za uwagę, zgadzam się z "el_payaco" komuś tu mocno przygrzało

Ajronmen
29-07-2005, 18:19
Tyle co powiedziałem obraźliwego, to było w sprawie Ice,a. Od tego czasu nie używam słów, które w jakiklowiek sposób by obrażały. Chodzi o to aby nawiązac współpracę, a nie wzajemnie obrzucanie się. Sprawę z Ice można było załatwić inaczej.

Nagle teraz wam się zachciało współpracować ?? Nie wiem co Wy (jestescie dla mnie ss-many) macie na celu ale coraz mniej mi się to podoba. Wchodzisz człowieku na forum, piszesz parę "mądrych zdań" a później obrażasz doktorka i mówisz że chcesz współpracować ?

Zasyfiasz nam forum

Ben
29-07-2005, 18:20
Obserwuję to forum prawie rok. Odzywam się w tych tematach ponieważ cały czas da się zauważyć chamstwo SŚ

Wiesz co Doktor. Nie przejmuj się tymi leszczami, do pięt Ci nie dorastają

Seth
29-07-2005, 18:21
gdzie??? skoro SŚ pojawia się tu raz na pół roku.... no cóż... niektórzy słyszą głosy, a niektórzy wszędzie widzą użytkowników innego forum :cool:

Ben
29-07-2005, 18:22
gdzie??? skoro SŚ pojawia się tu raz na pół roku.... no cóż... niektórzy słyszą głosy, a niektórzy wszędzie widzą użytkowników innego forum :cool:
A kiedy już się pojawia, to obsrywa to forum

Seth
29-07-2005, 18:25
i tak tego nie widać :twisted:
poza tym czekam na przykłady tego "cały czas"...

el_
29-07-2005, 18:26
Ty dalej nie rozumiesz jednej rzeczy - popatrz na daty przyłączenia do tego 4um i na SŚ poszczególnych użytkowników. Poczytaj starsze tematy (pewnie to już zrobiłeś, bo jak twierdzisz obserwujesz aG do roku). Jakoś przedtem nie przychodziliśmy tutaj i nie sraliśmy na aG, bo... się na niej normalnie udzielaliśmy. A to że teraz robimy to rzadziej to świadczy o tym, że jesteśmy tymi złymi co nie?

skibae124
29-07-2005, 18:39
To co ze tego nie widać to nie znaczy ze możecie bezkarnie "obsrywać" AG kiedy wam sie podoba

el_
29-07-2005, 18:41
To co ze tego nie widać to nie znaczy ze możecie bezkarnie "obsrywać" AG kiedy wam sie podoba
Ale gdzie Wy macie jakieś obsrywanie :ogh: Przykłady jakieś dajcie.

Seth
29-07-2005, 18:42
no ja właśnie czekam na konkrety...
poza tym tego nie rozumiem.. skąd wieszże obsrywamy aG, skoro tego nie widać :lol: :lol: plączecie siew zeznaniach towarszysze... czekam na konkrety i przykłady

fischer777
29-07-2005, 18:44
Co ja ciekawe takiego powiedziałem na doktorka, żeby opuszczał forum. Nie przyczepiajcie się do mnie bo wczoraj broniłem Ice'a przed zajedzeniem. A Ben mimo tak niskiego stażu strasznie hardy jesteś. Jeżeli macie coś na mnie piszcie. Chętnie poczytam. Możecie założyć OT na mnie, albo mnie zbanować. Jak narazie nikogo nie obraziłem, w przeciwieństwie do innych.

Emenems
29-07-2005, 18:45
Poczytałem posty Gugi'ego na SŚ i nie widze żeby kogoś Tu obgadywał. Chce poprostu wyjaśnić sprawe i zakończyć to śmieszne coś co nie powinno mieć wogóle miejsca.

Pozdro dla ICE, tylko on mógł wywołać międzyforową zimną wojnę. :mryellow:

Ludzie przestańcie brać wszystko na poważnie, siedzicie w necie, poważne problemy zachowajcie sobie do normalnego życia.

Seth
29-07-2005, 18:46
fisher, zluzuj..... zaczynamy w innym kierunku, a ty znowu wyjeżdżasz... poczekaj, aż się jedno wyjaśni

CZekam :roll:

skibae124
29-07-2005, 18:46
Co ja ciekawe takiego powiedziałem na doktorka, żeby opuszczał forum. Nie przyczepiajcie się do mnie bo wczoraj broniłem Ice'a przed zajedzeniem. A Ben mimo tak niskiego stażu strasznie hardy jesteś. Jeżeli macie coś na mnie piszcie. Chętnie poczytam. Możecie założyć OT na mnie, albo mnie zbanować. Jak narazie nikogo nie obraziłem, w przeciwieństwie do innych.

Fisher777 powiedział: Bo ludzie od was uciekają jak widzą jaki poziom prezentujecie. I wstyd się wam przyznać, tylko chaos robicie. Zastanówcie się czemu i może wtedy zrozumiecie o co biega.

Co was obchodzi nasze forum, chaos

el_
29-07-2005, 18:48
Sory, ale ja aG nie traktuje jako obce 4um, tylko jako swoje :???:

fischer777
29-07-2005, 18:49
Wiem o co Seth chodzi, ale pewni userzy mnie denerwują.

skibae124
29-07-2005, 18:50
Ale ja to mowiłem do Fishera777
Ty jestes VIPem i masz prawo to forum traktować jak swoje

pyro
29-07-2005, 18:54

Co jak co, ale dział VIP w pewnym stopiu też przyczynił sie do obecnej sytuacji. Jedni uważają sie za ważniejszych, a inni za pokrzywdzonych. Powinno tu panować równouprawnienie (poza administracja i modami). Ja sie staram nie zaliczać ani do jednych ani do drugich, poprostu ograniczyłem swoje wypowiedzi na forum, i przez to je coraz żadziej odwiedzam.

Emenems
29-07-2005, 18:59
Ale z drugiej strony dział VIP miał na celu zwiększenie jakości postów, swoista nagroda za to że ktoś się udziela.

skibae124
29-07-2005, 19:01
Ale z drugiej strony dział VIP miał na celu zwiększenie jakości postów, swoista nagroda za to że ktoś się udziela.
Zgadzam sie
A mam pytanie kto decyduje o mianowaniu kogos VIPem??

Seth
29-07-2005, 19:01
Ale ja to mowiłem do Fishera777

a ja nie mam prawa????????? :shock: :lol:

GuGi
29-07-2005, 19:08
Ludzie zostawic was na chwile nie mozna!!! Jest tu ktos z modow oprocz mnie??? Bo ja juz nie wyrabiam temat zostaje zablokowany jesli chcecie sie wyzywac to na gg prosze a nie na forum!!