PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o ban dla pewnych uzytkowników

Ajronmen
29-07-2005, 18:28
Wnoszę z prośbą o ban dla użytkowników Ben i Fisher777 z powodu ogromnego zamieszania jakie stworzyli na forum i brakiem jakichkolwiek korzyści dla forum. Do poczytania w dziale Po godzinach i Off Topic

el_
29-07-2005, 18:30
Do Fisher'a nic nie mam, ale jeśli to ma pomóc to się zgadzam. Za duży burdel się zrobił i teraz to trzeba jakoś odkręcić.

Dominik999
29-07-2005, 18:30
Popieram, chamskie zachowanie i "kwiecisty" język Bena naprawde denerwują :| A co do Fischera... cóż, wydaje mi się, ze jemu też się nalezy :|

Fester
29-07-2005, 18:34
Jestem za, a komentować mi się nawet już nie chce :evil:

BKX
29-07-2005, 20:09
Chlopaki, co wy odprawiacie??????? Co sie dzieje na tym forum???? Patrze tak z boku i az nie moge uwiezyc!!!!!! To juz nie jest smieszne... Wiekszosc tematow, ktore zakladacie nie tyczy sie motoryzacji, tylko sie wyzywacie, ze jedni to dzieci a drudzy to nie... i kazdy sie oskaraz itd... A najlepsze jest to, ze Ci, co sa na tym forum najdluzej, maja (mieli) cos ciekawego do napisania, teraz takie numery odwalaja... I jak tak ma byc dalej, to nie tylko ja zrezygnuje, ale i inni co byli na tym forum... aha po co ta "wojna" z SŚ?????? Sorki za OT, ale juz nie moglem wytrzymac... wszyscy sa teraz falszywi...

ilovebmw
29-07-2005, 20:49
BKX bez przesady, sytuacja az tak tragiczna nie jest.
ban dla tego benka to pewnie bedzie predzej czy pozniej koniecznosc.
cala ta niby wojna to tez lekka przesada, niech ci co tutaj sie znalezli z ss przejda do "siebie" i tyle. nie wiem w czym widza jakis problem. fisher wg mnie bez sensu probuje cos udowadniac, zamiast sie ulotnic. pora sprzatania chyba nastala.

kok
29-07-2005, 21:06
co do nana dla benka to moje zdanie jest tutaj (http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=2661&postdays=0&postorder=asc&start=0)
a Fischer mi nieprzeszkadza i jak ktoś ma coś do powiedzenia na dany temat treściwego to nieinteresuje mnie gdzie jeszcze pisze

fischer777
31-07-2005, 22:25
Odkopałem ten temat i stwierdzam, iż nie zasłużyłem sobie na miano bana. Nie można mnie porównywać do usera, który został też tu uwzględniony. Nie zrobiłem nic złego, i nikogo nie obraziłem. Więc prosze mnie w ten sposób nie traktować, bo na to sobie nie zasłużyłem. Staram się użytkować to forum fair i bez żadnego chamstwa.

Seth
31-07-2005, 22:30
no i po co żeś odkopywał, wszyscy już zapomnieli, a ty nadal swoje... :roll:

fischer777
31-07-2005, 22:32
A weź zaprzestań. Nie chcem mieć takiej opinii na forum, więc musze skomentować to. Ty masz stałe miejsce na forum, a mnie chcieli zabanować. Poprostu uszę swoje intencje tu zamieścić :roll:

Wck
31-07-2005, 22:34
AML - wątpię aby było dobrym pomysłem przenoszenie tematów z działu VIP do działów dostępnych dla wszystkich :shock: :shock: :shock:

fischer777
31-07-2005, 22:35
Czyli jednak nie mogłem się o tym dowiedzieć wcześniej :roll:

AML
31-07-2005, 22:45
AML - wątpię aby było dobrym pomysłem przenoszenie tematów z działu VIP do działów dostępnych dla wszystkich :shock: :shock: :shock:
Forum to wspólnota, a dział Vip nie został do tego stworzony.

Wck
31-07-2005, 22:52
Forum to wspólnota, a dział Vip nie został do tego stworzony.

Ok, ale skoro Ajronmen założył taki temat w strefie VIP, a nie w tym dziale, to znaczy że miał ku temu jakiś powód. Nie chodzi mi tutaj o próbowanie ukrycia czegokolwiek przed Fischerem, bo nie widzę żadnego sensu banowania tego użytkownika, po prostu jeśli coś miało zostać w pewnej grupie osób, to chyba tak być powinno, nieprawda?

AML
31-07-2005, 23:01
Jak bym nie wyjechał to też bym to przeniósł, ja proponuję wszystkim, skasowanie choć częściowe win innych userów, było trudno, żyjcie dalej, "wyzerujcie liczniki".

Di Kej
01-08-2005, 08:34
Cfaniaki :mryellow: ukryli w dziale VIP :grin: :grin: :grin: :grin: :evil:

Davis
01-08-2005, 12:00
Cfaniaki :mryellow: ukryli w dziale VIP :grin: :grin: :grin: :grin: :evil:

Własnie :lol: Ben juz dawno ma bana, bo to bylo inne nokto Doktorka, a co do Fishera to wstrzymuje sie od glosu