PDA

Zobacz pełn± wersję : GuGi

Davis
30-07-2005, 11:08
Gugi zamknal temat w "Gugi jak mogles" czy jakos tak' bo zrobila sie klutnia ale w koncu sie nie wytlumaczyl.. wiec ?| Co pan moderator powie no to ze obgadywal ludzi z aG ze mna na czele ?| Rozumiem ze ktos kogos moze nielubiec, ale jesli masz cos do mnie to powiedz TO MI a nie skarz sie na S¦ jak ostatni nie powiem kto... :???:

Wck
30-07-2005, 11:14
Wybacz Davis, ale każdy ma prawo do własnego zdania i nie każdy każdego lubi, tutaj dużo ludzi robi tragedię z byle g*wna i my¶lę, że o to GuGiemu chodziło. Swoj± drog± nie po to zamykał tamten temat, aby go znów otwierać.

Proponuję zamkn±ć aby unikn±ć dalszych kłótni

Davis
30-07-2005, 11:18
Wybacz Davis, ale każdy ma prawo do własnego zdania i nie każdy każdego lubi, tutaj dużo ludzi robi tragedię z byle g*wna i my¶lę, że o to GuGiemu chodziło. Swoj± drog± nie po to zamykał tamten temat, aby go znów otwierać.

Proponuję zamkn±ć aby unikn±ć dalszych kłótni

Juz napislame ZE NIE KAZDY MUSI KAZDEGUY LUBIEC :damn: Ale jesli juz tak jest , to przynajmniej ja PROSZE aby muwiec mi to w "twarz" a nie obgadywac na innym 4um...Jak cos to to sobie omuwimy, chyba ze gosc nie ma odwagi mi tego powiedziec... Mysle ze ty zareagowalbys tak samo gdyby o ciebie chodzilo...

Wck
30-07-2005, 11:26
Juz napislame ZE NIE KAZDY MUSI KAZDEGUY LUBIEC :damn: Ale jesli juz tak jest , to przynajmniej ja PROSZE aby muwiec mi to w "twarz" a nie obgadywac na innym 4um...Jak cos to to sobie omuwimy, chyba ze gosc nie ma odwagi mi tego powiedziec... Mysle ze ty zareagowalbys tak samo gdyby o ciebie chodzilo...

Przeczytałem jeszcze raz wypowiedĽ GuGiego. Nie widzę tam chociażby zdania, które mówiło by, że Cię nie lubi. Napisał, że wkurzaj± go osoby, które do całej sprawy podchodz± od razu nerwowo, próbuj±c rozdzielać, kto ma tu pisać a kto nie itp. Nie jestem tutaj adwokatem GuGiego, ale postarajcie się dokładniej interpretować wypowiedzi.

Davis
30-07-2005, 11:29

Przeczytałem jeszcze raz wypowiedĽ GuGiego. Nie widzę tam chociażby zdania, które mówiło by, że Cię nie lubi. Napisał, że wkurzaj± go osoby, które do całej sprawy podchodz± od razu nerwowo, próbuj±c rozdzielać, kto ma tu pisać a kto nie itp. Nie jestem tutaj adwokatem GuGiego, ale postarajcie się dokładniej interpretować wypowiedzi.

Jezus teraz bedziesz za jezyk coagnac... To ze go wkurzam, a nie ze mnie nie lubi, to niewielka roznica i sedno jest to samo... Jakie ?| Napislaem to w poprzedim poscie

Wck
30-07-2005, 11:37
Jezus teraz bedziesz za jezyk coagnac... To ze go wkurzam, a nie ze mnie nie lubi, to niewielka roznica i sedno jest to samo... Jakie ?| Napislaem to w poprzedim poscie

Ale zrozum, że w tym po¶cie GuGi ani trochę Ciebie nie obraża, po prostu mówi o zaistniałej sytuacji i wyraża swoje zdanie. Rozumiem, żeby Cię obraził, wtedy mógłby¶ mieć do niego pretensje. Sam zapewne też gadałe¶ z kim¶ np na czacie albo gg obgaduj±ć kogo¶ innego z forum, nie mówi±c mu tego "w twarz".

Nie odbieraj moich postów jako ataku, ja kompletnie nic do Ciebie nie mam, po prostu jestem obiektywny. Nie trzeba robić z tego tak wielkiej tragedii, bo w zasadzie nic poważnego się nie stało ;)

Wielbł±d
30-07-2005, 11:46
Pogadałem z GuGi-m na GG i poiwiedział mi ze to niee jego słowa i ze to niee on pisał !!!!! ktos mu sie najprawdopodobniej włamał na kompa lub na profil S¦ i z tego powodu sie bardzo zdenerwował !!! czyli powtarzam to niee jego słowa...

Emenems
30-07-2005, 11:49
Toż to nisamowite teorie spiskowe. Ja w wypowiedziach Gugiego (lub niegugiego) nie widze nic złego. Nie widze w tym żadnej Zdrady.
Davis nie ma sensu tego już Ci±gn±ć "Kończ wa¶ć.....itd"

fischer777
30-07-2005, 11:55
Nie ważne, czy to był Gugi, czy to jaki¶ włamywacz, ale chciał dobrze, i chciał pokoju. Na nikogo nic nie mowił. Nikogo nie obrażał. Dodał tylko swoje spostrzeżenie i tyle. Wy dalej przedłużacie to. Ja chętnie na tym forum będe uczestniczył i dyskutować. Chociaż, jak przegl±dam posty o samochodach, to robi± się z tego OT, aczkolwiek postaram się tu dzielać :wink:

Wck
30-07-2005, 11:56
(...)

Kurcze, ten człowiek w kilku zdaniach potrafi napisać to, co ja w kilu postach :) Jak Ty to robisz?? :mryellow:

el_
30-07-2005, 11:58
Boże, ludzie, nie udało Wam się walczyć z S¦ to teraz szukacie wrogów w¶ród swoich? :ogh: Davis, pokaż mi jakikolwiek fragment, gdzie Gugi Cie obgaduję :???:

Davis
30-07-2005, 12:42
Boże, ludzie, nie udało Wam się walczyć z S¦ to teraz szukacie wrogów w¶ród swoich? :ogh: Davis, pokaż mi jakikolwiek fragment, gdzie Gugi Cie obgaduję :???:

Masz to temacie "GuGi jak mogles" czy jakos tak, no ale skoro to nie jego slowa, to czemu tegi mi po prostu nie powie ?| Mogl przcierz mi wyslac wiadomosc i po krzyku by bylo... Niech juz ktos zamknie ten tematr bo mnie tez juz to meczy...

Krzysztof Cie¶lak
30-07-2005, 12:51
Z forum S¦:

Krzysiek zdazyl to zauwazyc!!! A oni mnie tez powoli zaczynaj wkurzac!!! (Davis i inni) dlaczego odrazu z nerwami!! Moze u was bedzie milej Wink
Jedynie to Cię mogło dotkn±ć Davis. I nie jest to żadne obgadywanie czy obrażanie, a jedynie przedstawienie własnego zdania. Davis Twoje pretensje s± bezpodstawne. Dyskusje nt. zamykam.

PS. A GuGiego do 13-15 sierpnia nie będzie.