PDA

Zobacz pełną wersję : Pa Pa!

shrek
31-07-2005, 19:25
Niestety am dla was wiadomość że odchodzę z tego forum ze względów osobistych [ nie żeby ktos mnie uraził]. Było mi tu bardzo miło, mogłem porozmawiać z ludźmi na różne tematy. Niektórzy z użytkowników nie przypadli mi do gustu no ale cóż nikt nie jest idealny. Będe tu często wpadac o ile to kiedyś będzie możliwe. No To Żegnajcie!!

P.S tylko nie płaczcie :sad: :sad:

fischer777
31-07-2005, 19:26
Nie zdążyłem Cię poznać, ale żegnaj...

shrek
31-07-2005, 19:38
Nie zdążyłem Cię poznać, ale żegnaj...
Ja ciebie też.

Na koniec chciałbym się wypwiedzieć o jednym człowieku o użytkowniku Ice. Jesteś poprostu *******, gdyby t odemnie zależało to już tu byś niebył! Wg mnie jesteś ************ na umysł! Ja niewiem jak oni tu z tobą wytrzymują. Ice to *****. Ice to *****. Ice to *****.

Dziękuje! pozdrawiam - Łukasz

Post ocenzurowany (Przemysław Szymański).

Wielbłąd
31-07-2005, 19:40
Ja niee moge ludzie odchodza jak to by było niee wiadomo co !!! odszedł Doktorek to zaraz Shrek i moze ktos jeszcze odejdzie ??? niee rozumiem takiego zachowania to jest internet a niee prawdziwe zycia a Ci z tekstami zegnajcie !!! hehehe !! dla mnie bardzo dziwne i w zadnym stopniu tego niee rozumiem !!! no cóz ale jak to sie dzieje to ZONK
nara shrek

Wck
31-07-2005, 19:48
Ice to *****. Ice to *****. Ice to *****.

Jakże godne siebie pożegnanie... ja za Tobą płakać nie będę

Ja niee moge ludzie odchodza jak to by było niee wiadomo co !!! odszedł Doktorek to zaraz Shrek i moze ktos jeszcze odejdzie ??? niee rozumiem takiego zachowania to jest internet a niee prawdziwe zycia a Ci z tekstami zegnajcie !!! hehehe !! dla mnie bardzo dziwne i w zadnym stopniu tego niee rozumiem !!! no cóz ale jak to sie dzieje to ZONK
nara shrek

Nie przejmuj się, jesteś tu od niedawna i nie wszystko jeszcze wiesz. Naprawdę nie ma czego żałować ;)

narka Shrek

Wielbłąd
31-07-2005, 19:56
Wck to napisałem ja a nie shrek :P:P:P:P :wink: a sie niee przejmuje :P:P:P

Emenems
31-07-2005, 20:27
Może nastąpiło w końcu to długo wyczekiwane samooczyszczenie.

fischer777
31-07-2005, 20:28
Dajcie już se spokój z Ice. Shrek przeginasz zdecydowanie.

Emenems
31-07-2005, 20:30
Co jak co ale ja Shreka nie będe żałował. To był/jest pierwszy SPAMER na forum

AML
31-07-2005, 22:19
Decyzji Shreka nie skomentuję, natomiast proszę o większą życzliwość nawet dla tych których nie lubicie poniewarz robi się bardzo nie miło, wyloozujcie trochę ludzie!

Emenems
31-07-2005, 23:28
Któż to powrócił z Wakacji ?? Wiesz co Tu się działo ?? (sorki za OT)

AML
31-07-2005, 23:33
czytam forum i już wiem (ot-info dla ciebie)

Tomasz
01-08-2005, 06:47
Aston - masa rzeczy została skasowana, więc... nie wiesz wszystkiego, ale nie ważne...

Emenems - chyba tak, cieszmy się.

-----

Długo się nie wypowiadałem a propos tej całej sytuacji... gadałem tylko z Krzyśkiem prywatnie... Chcę Wam wkleić jedno z podsumowań...

"Krzysiek, ja doprawdy nie rozumiem tych wszystkich fałszywych ludzi...

Jeden (Doktorek) najpierw z wielkim hukiem odchodzi z forum jak jakiś pseudo-męczennik, po czym podbiera komuś konto i zaczyna bluzgać z innego nicka...

...drugi zaś mowi, ze gadał z GuGim na gg i ze ktos sie wlamal na jego konto na SŚ, choc absolutnie nic na to nie wskazuje..."

Dzisiaj mogę dodać, że kolejny zachowuje się tak jak ten pierwszy... najpierw wielce wzruszający post o odchodzeniu, a na sam koniec swojej forumowej kariery - durne i bezpodstawne bluzgi. Dobrze chociaż, że ze swojego konta, a nie tak jak doktorek - z cudzego...

Generalnie panuje zasada, aby odejść w odpowiednim momencie i odpowiednim stylu... naromalny człowiek chce, aby go pamiętano dobrze i tak o nim myślano (może nawet wspominało). Wy odwrotnie... na sam koniec zniżacie sie do najniższego poziomu z możliwych i sobie dowalacie tak, że wszyscy czują już tylko ulgę. Do prawdy, nikt za Wami nie będzie płakał...

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..." - wy tego nawet nie rozumiecie, a co dopiero brać się za zastosowanie...

Di Kej
01-08-2005, 08:28
Rzeczywiście się ostatnio natworzyło tych kłótni. Z tego forum robi się śmietnik przez te wszystkie awantury, szczególnie te ostatnie.
Forum to powinna być rozrywka a nie obrażanie innych w niektórych przypadkach.

P.S. Shrek - byłeś dość długo na forum, nie byłeś vipem ale chyba każdy cię znał. Jak kiedyś wpadniesz bądż już Shrekiem II, dobra?

Davis
01-08-2005, 12:06
Aston - masa rzeczy została skasowana, więc... nie wiesz wszystkiego, ale nie ważne...

Dokladnie, chlopie co tu sie działo....

Ice
01-08-2005, 12:10
Jednego spamera mniej.

Rolex aka JoHnSoN
29-08-2005, 14:12
Koniec tematu