PDA

Zobacz pełną wersję : Prius quam exaudias, ne iudices

Ice
01-08-2005, 12:49
Sprawy nie zamierzam pozostawić bez oddźwięku. Zatem "Auditur et altera pars" - Niech będzie wysłuchana i druga strona.

Cała sytuacja jest dla mnie jednym wielkim nieporozumieniem. Przede wszystkim zanim się oskarżonego osądzi powinno mu się przede wszystkim przedstawić zarzuty. Ja wracając do domu dowiaduje się, że otrzymałem bana. Za co i czemu on miał służyć? Nie mam pojęcia i znając argumenty wysuwane na aG nigdy się tego nie dowiem. Każdy z moderatorów miał swoich sympatyków - to oczywiste - którzy na niego głosowali. Przy wyborach zwykła kampania wyborcza, jaką ja sobie w tym wypadku urządziłem, jest jak najbardziej dozwolona. Wiec co ja zrobiłem tu niedozwolonego? Czy głosowałem na siebie? Zakładałem konta by głosować na siebie? Nie. Przytocze tu słowa Guerrillero, na które oczywiście żadnego oddźwieku nie było, tylko po serii bluzgów temat był zamknięty.

Co się tak pienicie? Czy ludzie, którzy nie udzielają się na tym forum ale mają wciąż aktywne konta nie mogą zagłosować?

A no właśnie...

Tak więc za co dostałęm bana? Jeżeli zależało by mi na jakiejś konspiracji nie sądzicie, że zorganizował bym to zdecydowanie bardziej przebiegle? Od czego jest PW i pomijam jeszcze szybsze gg, tym bardziej, że wiele osób z forum SŚ mam w kontaktach, to by naprawdę nie trwało długo...tylko po co?

Teraz kolejny aspekt całej sprawy - bluzgi. Szacunek dla tych, którzy zanim cokolwiek napisali w tej sprawie mieli odwagę (bo niektórym jej brak) odezwać się do mnie, chociażby na gg i wysłuchać długiej strony. Szacunek dla tych, którzy nie zachowali się jak małe dzieci podekscytowane tym, że zaraz całą klasą uciekną. Dlaczego zawsze jest tylko oddźwięk na ponoć "agresywne" zachowanie aG (co nie którzy nie rozumieją słów "konstruktywna krytyka" i odrazu ją odbierają za atak na 4um aG). Dlaczego nikt nie zareaguje na setki bluzg, zarówno kierowanych bezpośrednio do mnie jak i w strone ludzi z SŚ, którzy w całej sprawie byli po prostu - nazywajmy rzeczy po imieniu - NIEWINNI. Jedyne wąty, jakie ktoś mógł mieć, to do mnie, szkoda tylko że nikogo nie stać było na bardziej wyresublimowany komentarz.

Teksty typu "ty skur...." . Z mojej strony interpretacja jedno znaczna - inteligencja - brak mi słów. A przede wszystkim brak honoru. Dlaczego? Wrzu ten jest nie tyle wrzutem na mnie, co na bliską mi osobę - dla ludzi nie rozumiejących tego słowa - po prostu wrzut na moją mamę. Reakcja ze strony moderatora, czy admina? Zero.
Nie będę przytaczał tu wszstkich bluzg, bo mija to się z celem. Razi mnie jedno - zero reakcji.

Kolejny śmieszny wątek całej sprawy - parę osób odezwalo się do mnie na gg. Określam ich mianem "psy wojny", bo to byli zwykli agresorzy, dolewali oliwy do ognia. ZAdali mi bodajże dwa pytania, ja skomentowałem sytuacjie. Co dalej? Cisza.... przyznać mi racji widocznie nie mogli, bo im na to własne ukierunkowanie nie pozwalało, a kontrargumentów - brak. Dodatkowo w jednej z tych rozmów uczestniczył Doktorek. Napisałem krótko co sądze na temat wyzwisk. Powiedziałem, że to już nie te czasy , gdzie można obrzucać mięsem innych i nie ma za to winnych. Uprzedziłem go przed konsekwencjami za swoje czyny - po prostu, gdybym był na tyle zacięty podał bym go do sądu - zaręczam, znajomy prokurator pomógł by mi w tym. Ale po co? A reakcja Doktorka, na całą sytuacje - po jakiś 20 minutach chyba po prostu się wystraszył i uciekł z 4um robiąc z siebie bohatera, a potem wchodząc pod innym nickiem - udowodnił swój honor, a raczej jego brak po raz kolejny. Ale o tym tyle.

Krzysztof, od Ciebie wymagałem przede wszystkim jednego - zimnej krwi, obiektywizmu i umiejętności znalezienia się w całej sytuacji po środku. Niestety, zawiodłem się. Szkoda, że dałeś się nakręcic w tej machinie - od admina oczekiwałem czegoś więcej. Wpadasz tu naprawdę rzadko, oczywiscie nie mam Ci tego za złe, ale czasem po prostu nie znając całej sytuacji odrazu podchodzisz do sprawy krótko - dyskutuje ktoś z SŚ? To pewnie wina z ich strony.... a szkoda. Szkoda również, że co poniektórzy nie rozumieją (albo jak jeden z użytkowników aG to określił - " nie rozumią" ), że my, ludzie z SŚ, jesteśmy tu z sentymentu, z żalu za tym co było kiedyś. Szkoda, że część nie może pojąć, że każdy nas tutaj "atak", który w rzeczywistości zazwyczaj jest krytyką na jakiś bezsensowny post - ma na celu jedno - przywrócenie temu forum tego co było jakiś czas temu. To tyle w ramach "konfliktu SŚ vs. aG", który przy rozmowach i rozstrząsaniu całej sprawy został poruszony.

Ja zostałem tu w pewien sposób potraktowany jako przestępca. Jak mawiali starożytni Rzymianie "pPrzestępstwo popełnia się, gdy występuje zamiar wyrządzenia szkody", a jakie były moje złe intencje postrzegane tutaj? Tego też mi pewnie nikt nie wyjaśni.

Szkoda, że mimo upływu tysięcy lat niektórzy nadal nie potrafią uświadomić sobie rzeczy, którzy znali już ludzie w starożytności, po prostu:
ABSENTEM IN CRIMINIBUS DAMNARI NON OPORTET -nie należy skazywać za przestępstwo nieobecnego. Każdy chociaż w całej sprawie powinien mieć prawo obrony, ja mimo tego, że jestem tu od dawna, byłem jak 4um raczkowało - zostałem potraktowany jak zwykły smiec. Tak więc, czemu służył mój ban, odebranie rangi VIP'a, i konkretnie w zasadzie o co zostałem pozwany?

Mam nadzieje, że usyskam pod moim postem konstruktywne wypowiedzi, które nie doprowadzą do zamknięcia tematu, bo chciałbym tę sprawę wyjaśnić i doprowadzić do końca, nie zamierzam tego od tak sobie pozostawić.

A ludzą którzy mają ochote pisać posty w stylu "**** jak miałeś tu czelność powrócić" lub coś w tym stylu z góry dziękuje. Prosze moda o kasowanie tych bezsensownych postów, bo chhciałbym aby tu wywiązała się naprawdę sensowna dyskucja, oparta na argumentach i odpowiadająca na moje pytania.

To tyle. Pozdrawiam sojuszników, pozdrawiam również i wrogów, ale tych, którzy w całej sytuacji potrafili zachować swoje zdanie i umiar i nie dali się ponieść masowej opini.

AML
01-08-2005, 12:59
nie myl działów to po pierwsze
natomiast jak kolwiek byś swój wystepek tłumaczył każdy wie co miałeś na celu i jakie było twoje zamierzenie
osobiście nawet cię nie skomentuję bo szkoda mi zużytego prądu na to
według nawet nie ma tu co gadać, ten temat jest zbędny i nic nie zmieni bo nie ma nic do zmieniania, fakty są faktami i tyle
mało tego powinieneś zrozumieć tyo że nic nie zmieni twojej sytuacji a wywoła to kolejny temat kłutniowy, lecz twa bezczelność na tym się nie pochamuje, polecam pistolety nad ranem na te sprawy a nie forum
nie ma w słowniku ludzi kulturalnych, słów które dostatecznie obelżywie opisały by twoje zachowanie
i nie zamierzam się tu zkimkolwiek droczyć bo to nie ma sensu, nie ma nad czym mówić, zawiniłeś i tego nie zmienisz, a politury i tak już nie ocalisz

Ice
01-08-2005, 13:12
Napisałeś post, który kompletnie nic nie wniósł. Nie było cię podczas całej zadymy więc najlepiej przemilcz całość, ok?

Prosiłem tu o KONSTRUKTYWNE (trudne słowo) posty, które odpowiedzą na pytania, a nie posty, które tak jak twój - są, bez urazy, zwykłym pieprzeniem.

a politury i tak już nie ocalisz

Sorry, ale kompletnie nie rozumiem konktekstu w jakim użyłeś tu tego słowa.

Davis
01-08-2005, 14:08
Zdania leca jak nie wiem gdzie :lol: Ale powdz mi Ice czego ty nie rozumiewsz ?| Nie rozumiesz swojej winy ?| Kazdy wie co miales na msyli i nawet pisazac takiego "niesamowitego" podsta to ty sam nie wniosles nieczego nowego... A skoro juz napomknoles o honorze, to wlasnie tobie go brakuje, poniewaz juz tak sie wtopiles ze nie powinienes to wracac... Co prawda poprosiles zebynie pisac "jak smiesz to wrac", ale prawad jest taka ze wlasnie tak trzeba powiedziec... I ja osobiscie nie mam pojecia czego tu nie rozumiec...

BKX
01-08-2005, 14:12
Moim zdaniem, najbardziej urazilo chlopakow to, ze (juz nie pamietam czy to na naszym forum czy SŚ) twoi koledzy z SŚ napisali "... zrob tam porzadek..." nie pamietam co bylo dalej, a nie chce szukac, bo juz za duzo klutni tu bylo... ja to odebralem dosyc spokojnie, bo jak juz napisalem wczesniej, nic nie mam do SŚ i nic pewnie nie bede mial... ale co mieli na mysli piszac te slowa? Moze chciales dobrze, ale wyszlo jak wyszlo...
A co do "oskarzania nieobecnego" to chyba nie myslisz, ze mieli na Ciebie czekac az nie zalogujesz? Choc z drugiej strony, powinienes dostac prywatna wiadomosc, za co itd. dostales bana... Tak wiec ja nie chce miec wroga ani w Tobie, ani w reszcie forumowiczow, bardzo malo sie wypowiadalem na temat tych wszystkich "afer" i mysle, ze sprawe powinienes zalatwic prywatnie z adminem. Pzdr. :wink:

Ice
01-08-2005, 14:23
Davis, lejesz wode i gadasz "nie wiem czego tu nie rozumieć" etc.... po prostu wytłumacz mi i odpowiedz na moje pytania zawarte w topicu. No chyba, że nie potrafisz...

AML
01-08-2005, 14:30
Napisałeś post, który kompletnie nic nie wniósł. Nie było cię podczas całej zadymy więc najlepiej przemilcz całość, ok?
Nie przemilczę tego, żebyś się nie ździwił ile się wczoraj dowiedziałem cwaniaczku.
Sprawa jest prosta, dopuściłeś się chamskiego wybryku który polegał na oszustwie i manipulacji, zakpiłeś sobie ze wszystkich ludzi którzy chcą dyskutować na tym forum, zakpiłeś z moderatorów, w tym ze mnie, z redaktorów, z admina.
I teraz prubujesz jeszcze odzyskać swoją twarz w iście beszczelny i szczeniacki sposób pisząc takie tematy, każdy dobrze wie co zrobiłeś więc nie mydl ludziom oczu.
Przekroczyłeś tym samym każde dopuszczalne granice rozsądku oraz uczciwości wobec ludzi, pokazałeś że z nikim się nie liczysz i masz każdego w dupie.
Ostatnio nawet postrzegałem cię neutralnie, lecz to robacze zachowanie udowodniło mi i wielu ludziom raz na zawsze że jesteś robakiem, jesteś kompletnym zerem i to jest prawda, ja zawsze nazywam rzeczy po imieniu.
Ten temat przepełnia czarę goryczy, a moje zdanie dzięki temu się przeobraża w tekst ostateczny "Zejdź mi z oczu, nigodny jesteś by z tobą obcować".

Seth
01-08-2005, 15:05
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: AML nie ośmieszaj się, stawiasz sięw roli wszechmocnego, znowu bezpodstawnie, jak dla mnie to ty tu jesteś nikim, za to masz władze, 0 argumentow, równiedobrze każdy z kandydatów mógł dopuścić się takeigo czynu, tyle że nie zrobiłe tego w oficjalny sposób jak Ice... skąd wiesz, ze Doktorek czy ktośinny, ktio miał wiecej głosów nie zrobił dokładnie tego samego, tylko przez PW czy GG? Myślac w twój sposób kandydaci na prezydenta nie powinni mieć kampanii prezydenckich bo byłby to czyn bez honoru, reklamujac się

el_
01-08-2005, 15:08
Co Aston, poprostu boisz się, że jakby Ice został modem to już na tym 4um nie byłoby wszystko po Twojej myśli? :ogh:

Sory, ale czy Ice nie mógł założyć tematu, żeby na niego głosować na innym 4um? Obiecywał nam jakieś korzyści majątkowe? Nie! Więc w czym problem? Każdy może głosować na każdego, więc nie widzę żadnego problemu. Krzysiek uważa że jest to nie w porządku - ok, ma do tego prawo, jest adminem. Ale że Wy od razu najeżdżacie na niego? Doktorek który dostał rozdwojenia jaźni zapewne głosował sam na siebie za pośrednictwem drugiego konta - byl pewien zwyciestwa a tu nagle pojawił się Ice na którego zagłosowało więcej osób i gdy tylko dowiedział się o tym dał upust swojemu niezadowolenia niczym dziecko, któremu na oczach wykupiono ostanią zabawkę. Tylko, że małe dzieci z regóły nie bluzgają wtedy na wszystko i na wszystkich. To był dowód, że się nie nadawał na moderatora, ponieważ w kryzysywych sytuacjach nie potrafił zapanować nad emocjami - wyobrażacie sobie jakby upadła renoma tego 4um, gdyby będąc modem zrobił coś podobnego? Następny uciekinier - Sherk - no comment. Nie uczestniczył w rozmowie, pewnie nie wiedział wogóle o co chodzi i nagle wielce urażony nabluzgał na Ice'a i poszedł sobie:shock: Myślał że wszyscy będą go błagać, żeby został? Myślał że będzie bohaterem? Cholera wie. Ale jedyne co potrafił to spamować. Ja napewno nie będę za nim tęsknił. Tobie też Aston się dziwie - nie było Cie, wracasz i robisz z siebie wielkiego rycerza wracającego z wojny - nie wiem o co chodzi, ale zaraz zrobie tu porządek. Widać, że w swoim bardzo małym rozumku nie potrafisz odróżnić głupiego wybryku - parodii kampanii prezydenckiej od zagrań prawdziewie nie fair obrażających innych.

Rolex aka JoHnSoN
01-08-2005, 15:29
... skąd wiesz, ze Doktorek czy ktośinny, ktio miał wiecej głosów nie zrobił dokładnie tego samego, tylko przez PW czy GG?

ja mialem rowno glosow co Doktorek ... pomijajac to ze sam na siebie zaglosowalem ... zarzucasz mi ze zrobilem to co Ice tylko w mniej oficjalny sposob ????????????????????????????????

Ice
01-08-2005, 15:42
ja mialem rowno glosow co Doktorek ... pomijajac to ze sam na siebie zaglosowalem ... zarzucasz mi ze zrobilem to co Ice tylko w mniej oficjalny sposob ????????????????????????????????

Zluzuj, nikt tu Ci nic absolutnie nie zarzuca.

Przekroczyłeś tym samym każde dopuszczalne granice rozsądku oraz uczciwości wobec ludzi, pokazałeś że z nikim się nie liczysz i masz każdego w dupie.

No to słycham. Czym udowodniłem, że mam każdego w dupie. Sorry, ale chyba w swojej konsekwencji we wrogości do mnie zapomniałeś się w najeżdżaniu, i robisz t o "ot tak sobie" nie mając argumentów.

PYTAM SIĘ: Co złego było konkretnie w moim zachowaniu, argumenty co ja zrobiłem takiego, że stworzyła się taka afera. Bijesz piane, a nie potrafisz mi odpowiedzieć.

AML
01-08-2005, 15:42
Takie jest moje zdanie i tyle, nikogo z siebie nie robię tylko mówię co myslę, a wasze domysły co do tego są nedzne, tym bardziej te że bał bym się ica jako moda, żenada, jak bym się go bał to nie szczał bym na niego teraz, wybryk przestaje być wybrykiem kiedy mógł się przerodzić w skuteczne oszustwo.
Dowody:
temat na sś
ankieta na ag
Proste, byście chcieli dowody, jak głupie jełopy, tu ślepy by zobaczył co jest grane i wy sami dobrze wiecie co jest grane, a nawet jeśli winy pan nie widzi to świadczy to o bydlęctwie i niczym innym.
Panom już podziękujemy.
Powiedziałem co myśle i nie bedę z wami już tutaj dyskutował bo po parapeciarsku nie potrafię.
Żegnam cię Ice.

Ice
01-08-2005, 15:45
I dalej bijesz piane, wciąż nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytania. Nie sądzisz, że to jest zdecydowanie bardziej żałosne?

EDIT:

nie bedę z wami już tutaj dyskutował bo po parapeciarsku nie potrafię.

Nie, ty nie potrafisz dyskutować z użyciem ARGUMENTÓW, i udowadniasz to w każdym poście. Napiszesz, oskarżysz, ale brak Ci na to argumentów, brak Ci również odpowiedzi na niewygodne pytania.

Panom już podziękujemy.
(...)
Żegnam cię Ice.

Stanowczosć zdecydowanie nie jest twoją mocną stroną. Żegnać to możesz na swoim podwórku, tutaj co najwyżej możesz mnie olać, a takimi tekstami udowadniasz, że trochę nazbyt jesteś pewny swojej władzy.

jak bym się go bał to nie szczał bym na niego teraz

Nie szczasz na mnie. Jak byś mnie olewał to byś pominął ten topic, a nie się w niego tak wczuwał.

Emenems
01-08-2005, 16:04
AML takie teksty nie przystoją Modowi. Sądzisz że jesteś najlepszy, najmądrzejszy i nieomylny. Niestety ...tylko Ty tak sądzisz.
Jak tylko robi sie gorąco, przeważające siły wroga, a Ty nie masz Argumentów to podwijasz ogon i uciekasz w jakże znanym stylu :

Powiedziałem co myśle i nie bedę z wami już tutaj dyskutował .

I Finito, on wie lepiej i koniec. Oj będziesz mial ciężko w życiu.
I jeszcze raz powtarzam. MODERATOROWI tak nie przystoi.

Seth
01-08-2005, 16:16
... skąd wiesz, ze Doktorek czy ktośinny, ktio miał wiecej głosów nie zrobił dokładnie tego samego, tylko przez PW czy GG?

broń boże chodziło mi o bezosobowe vstwierdzenie, żę każdy mógłby tak zrobić, a wszyscy czepiają się tylko Ice'a pomijając to, że nie uważam tego za coś złego, ot, zwykła kampania, takze nie beirz tego do siebie, to, że akurat ty miałeś tyle samo głosów, nie ma znaczenia

el_
01-08-2005, 16:32
wybryk przestaje być wybrykiem kiedy mógł się przerodzić w skuteczne oszustwo.
No jasne :grin: Jak Ice by został modem, to potem by był adminem, a na końcu prezydentem. I tam też by zrobił kampanie :grin: :cool:

Hania
01-08-2005, 16:48
Co sie z wami dzieje Chlopcy?
Ostatnio tylko sie klocicie i rzucacie wyzwiskami w swoim kierunku.
Moze powinniscie sie dowiedziec o czyms co sie nazywa kultura dyskusji? A moze poprostu nie wiecie czym jest dyskusja?
Jesli nie potraficie ze soba rozmawiac wiec moze sobie darujcie?

Kazdy kto obserwuje forum wie jak wszystko wyglada i juz mial czas zeby wyrobic sobie na ten temat opinie wiec ja uwazam,
ze Twoja wypowiedz Ice niczego albo bardzo malo zmieni. Nie wyjasniaj niczego bo i tak ci, ktorzy sa wrogo nastawieni nie zmienia zdania.
Zreszta Twoja wypowiedz jest pelna oskarzen i zarzutow pod adresem innych. Ja radze Ci zastanowic sie nad soba.

Co do AML juz powiedzialam Ci co sadze o Twojej osobie moderatora. Skoro wedlug Ciebie Ice tak zle postapil to genialnym rozwiazaniem
jest go obrazac zeby pokazac swoja wyzszosc nad nim. Chcesz udowodnic, ze Ty jestes najwazniejsza osoba na tym forum, ktora zawsze
i na kazdy temat ma najlepsze zdanie i powinna byc autorytetem dla innych. Dal mnie jestes osoba za bardzo zapatrzona w siebie i za bardzo przywiazana do swojego "stanowiska". Pamietaj tylko, ze im wyzej sie siedzi tym dluzej sie spada. A spadajac napewno spotkasz wszystkich, ktorzy zawsze byli nizej niz Ty. Nie zycze Ci zle ale przeciez w zyciu tak roznie bywa...
Zastanow sie nad soba bo Twoj poziom jest taki sam jak osobo, ktorych tak nie szanujesz.

Ice
01-08-2005, 16:54
Co sie z wami dzieje Chlopcy?
Ostatnio tylko sie klocicie i rzucacie wyzwiskami w swoim kierunku.
Moze powinniscie sie dowiedziec o czyms co sie nazywa kultura dyskusji? A moze poprostu nie wiecie czym jest dyskusja?
Jesli nie potraficie ze soba rozmawiac wiec moze sobie darujcie?

Ja ze swojej strony nikogo nie wyzywam, dyskutuje jak najbardziej kulturalnie, a odpuscic sobie nie odpuszcze, bo nie zostawie tego od tak sobie.

Nie wyjasniaj niczego bo i tak ci, ktorzy sa wrogo nastawieni nie zmienia zdania.
Aha, czyli jeżeli ja na przykład zaczne rzucać w Twoją stronę bluzgami i oskrażeniami... to to jest ok, bo ja tak uważam tak?

Zreszta Twoja wypowiedz jest pelna oskarzen i zarzutow pod adresem innych. Ja radze Ci zastanowic sie nad soba.

Oskarżeń i zarzutów w czyją stronę, słucham? Jeżeli kogoś tam oskarżyłem, to zaręczam, że mam do tego pełne powody i jeżeli trzeba mogę je jeszcze raz podać bez problemu.
A zastanawiać się nie ma nad czym, bo zaistniała chora sytuacja, i narazie (o zgrozo!) nikt nie potrafi mi wyjaśnić za co zostałem zabanowany, zmieszany z błotem i cały mój staż został tu niemalże wyzerowany. To zaczyna być po prostu śmieszne! Jak dostałem bana, to sami mocni w gembie byli, teraz nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na pytania za co to wszystko, nikt.

Hania
01-08-2005, 17:02
Wiesz Ice zamiast wszystkich oskarzac porozmawiaj spokojnie z osobami, ktorym masz cos do zarzucenia ale na priv a nie przez ogolna dyskusje.

Z jednym sie z Toba zgadzam nie powinienes dostac bana bez wczesniejszej rozmowy z Toba. To byl chyba czyjsc blad. Wedlug mnie kazdy powinien miec prawo do obrony.
To wszystko co bylo wokol Twojej osoby jak dla mnie nie mialo wiekszego sensu.
Duzo zlosci, duzo wypowiedzianych slow a jakos rezultatu nie widac...

Guerrillero
01-08-2005, 17:49
Zazdrość to straszna rzecz...

Ice
01-08-2005, 17:55
Duzo zlosci, duzo wypowiedzianych slow a jakos rezultatu nie widac...

Tak, i to ze wszystkich stron. Więc pytam się teraz, gdzie Ci wszyscy ludzie i Ci krzykacze się podziali, brak mi odwagi żeby powiedzieć coś wprost?

"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz...."

Ja emocje od początku miałem stonowane i te dwa dni bana niewiele zmienily, jedynie moge na to wszystko spojrzeć z większego dystansu.

Wiesz Ice zamiast wszystkich oskarzac porozmawiaj spokojnie z osobami, ktorym masz cos do zarzucenia ale na priv a nie przez ogolna dyskusje.

Ale powiedz mi, kogo ja tu oskarżam?

Robak
01-08-2005, 18:14
Obserwuje ta sytuacje i troche sie zamotałem w tym wszystkim.W sumie Ice nie jest tak, ze jestes bez winy.
Były to wybory na moda dla AG i osoby, które aktywnie uczestnicza w forum, przedstawiały swoje kandydatury wraz z uzasadnieniem wyboru.Jesli chodzi o twoja osobe nie widzałem zadnego entuzjazmu który by sie przejawiał w poparciu ze strony uzytkowników.Ty chciałes je sobie zdobyc osobami, które maja znikomy wpływ, nie pisza tu postów a jedyne co tu zrobili to zalogowali sie rok swietlny temu.Wytłumacz mi jak te osoby, które nie wiedza co sie dzieje na tym forum moga wybrac DOBREGO kandydata na to stanowisko.Byli to twoi kolesie, którzy sraja na te forum bo maja inne, bardziej im odpowiadajace.
Wg mnie to jest ta taka sama sytuacja jak w panstwie polskim gdzie politycy którzy gowno robia i gowno wiedza chca sie dostac na stołki poprzez jakies tam koneksjea potem wychodza wszelkie wałki.
Z takimi zachowaniami nalezy walczyc.

rumcajs
01-08-2005, 19:48
Podpisuję się pod słowami Robaka. Dodam od siebie, że trochę chyba się wstydzisz Ice przebywać na tym forum bo na ŚS napisałeć:Ja....uwielbiam tak wejść czasem w jakiś temat i zjechać ich za niewiedzę :twisted: :twisted: :twisted: . I powiesz, że ten post nic nie znaczy, ale twoja odpowiedź na post fischera777, który sugerował, że frajerzy siedzą na AG, a elita na ŚS, świadczy o tym, że nie chcesz aby się okazało, że jesteś tu jednym z najaktywniejszych osób. I wcale nie objeżdżasz tu wszystkich za niewiedzę, wręcz przeciwnie-piszesz własne tematy, komentujesz-jesteś normalnym użytkownikiem. Więc nie mów, że wszyscy oskarżyciele z AG to dzieciaki z piaskownicy-bo sam przytakujesz, że coś jest złe, głupie, a sam tego używasz, za plecami innych.
Po za tym nie pisze się "od tak" tylko "ot tak" choć może to wyglądać kretyńsko.

Emenems
01-08-2005, 20:39
To ja też coś dorzuce. Ice to co zrobiłeś nie bylo jakąś tam zbrodnią czy czynem zakazanym, to co zrobiłeś bylo troche hmmm niemoralne. Poparcia powinieneś szukać nie u kumpli na SŚ tylko u ludzi na których będą wpływać Twoje przyszłe decyzje, jeśli został byś moderatorem, czyli u czynnych userów AG.
Ban był dla Ciebie troche niesłuszny, ale jestem w stanie zrozumieć Krzysztofa, bo sytuacja była troche niejasna.

Ogólnie jesteś Wporzo..każdemu zdarzają się błędy.

Ice
01-08-2005, 21:05
Ja....uwielbiam tak wejść czasem w jakiś temat i zjechać ich za niewiedzę

No jasne, bo czasem jak ktoś coś palnie, to jak by to było forum brawo, a nie motoryzacyjne.

, nie pisza tu postów a jedyne co tu zrobili to zalogowali sie rok swietlny temu.

Hm. Nie piszą postów? :lol: Oni mają więcej postów niż ty. A po drugie, przypominam

Czy ludzie, którzy nie udzielają się na tym forum ale mają wciąż aktywne konta nie mogą zagłosować?

Czyli co, ludzie którzy od jakiegoś czasu nie są tak aktywni jak kiedyś, powinno się im kasować konta? To było głosowanie na 4um, głosowali ludzie przebywający i zalogowani na forum. Ja zrobiłem zwykła reklame. I czy za to dosstaje sie bana, zostaje sie zmieszanym z błotem i traci VIP'a... i to do tego bez jakiej kolwiek argumentacji. Zostałem potraktowany jak zwykły śmieć.

Wdzięczny bym był, jak by Krzysztof raczył coś w tej sprawie napisać.

Robak
01-08-2005, 21:24
Hm. Nie piszą postów? :lol: Oni mają więcej postów niż ty.
Moze chodzi ci o fiszera, ktory sie niedawno zalogował.Wez mnie oswiec,którzy to sa ludzie u których masz takie poparcie na moda i sa aktywni na tym forum obecnie.Powedz gdzie oni sa.Bo jestem slepy i ich nie widze. :???:

Ice
01-08-2005, 21:34
Moze chodzi ci o fiszera, ktory sie niedawno zalogował.Wez mnie oswiec,którzy to sa ludzie u których masz takie poparcie na moda i sa aktywni na tym forum obecnie.Powedz gdzie oni sa.Bo jestem slepy i ich nie widze. :???:

Fiszer i spider. Jedyne dwie osoby, przy czym jedna została na 4um. A reszta ponad 10 głosów to ludzie, którzy są tu sporo czasu. Kto? Seth, el_payaco, Wilu, Tomasz i jeszcze paru innych. Jak Ci tak na tym zależy to sobie poszperaj.

Robak
01-08-2005, 22:41
zeby nie było watpliwosci:
Seth-przez ostatnie 6 miesiecy 1 post
Wilu-przez ostatnie 6 miesiecy 1 post
Tomasz-przez ostatnie 2 miesiace 0 postow
Spider i fisher777 zalogowali sie 4 dni temu
Jeden wyjatek to el payaco
To sa te osoby które interesuja sie sprawami AG i czynnie uczestnicza w zyciu forum?
Bajki to my a nie nam.
Komu tu zamydlasz oczy.Jest to oczywiste ze nie miałes poparcia na AG na stanowiska moda wiec poprosiłes swoich kumpli z sś którzy dawno olali AG zeby tu weszli i na ciebie zagłosowali.
Nie umiesz probowac walczyc w uczciwej potyczce z innymi kandydatami wiec posunałos sie do haniebnego czynu a teraz masz czelnosc pisac tu ze wszyscy na ciebie najezdzaja bezpodstawnie.Tak postepuje tylko najgorsza kanalia.Jak w ogole mozesz tu twarz pokazywac?
Odwracasz kota ogonem.Jestes człowiekiem bez jakichkolwiek zasad moralnych.Nie wiem jak by mozna sie było cieszyc z takigo ewntualnego zwyciestwa.Posłuzyłes sie raz kuplami a potem znowy by pewnie tu zawitali za poł roku zeby zrobic nastepny przekret.
Moja rada dla ciebie: skul ogon, uszy po siebie i sklejaj powoli to co rozpieprzyłes bo jesli bedziesz to dalej rozgrzebywał tym gorzej dla ciebie

Seth
01-08-2005, 23:05
hmm, mam jakies 15 postów od ostatniego tygodnia, a nie jeden przez 6 miesięcy.... poza tym skąd wiesz zę nie czytam i nie wiem co się dzieje.... a wszyscy traktujecie Ice'a jakby kogoś zabił :roll: fascynujące jest to, jak nagle wszyscy znajdują sobie jedną ofiarę i stają się krysztalowo czysci...
SPÓJRZCIE NA SIEBIE, ZANIM ZACZNIECIE KRYTYKOWAĆ!!!

Ice
01-08-2005, 23:15
Moja rada dla ciebie: skul ogon, uszy po siebie i sklejaj powoli to co rozpieprzyłes bo jesli bedziesz to dalej rozgrzebywał tym gorzej dla ciebie

Może ty tak robisz, ja na pewno nie.

Czyli co, ludzie, którzy od jakiegoś czasa nie postuja nie mają prawa do głosowania? To może powinno się im po prostu konta kasować?

Jasne, posłużyłem się znajomymi w głosowaniu, ale powtarzam - zwykła reklama - nie ma w tym nic złego, a jeżeli jest, to niech ktoś mi tu udowodni. Mieli pełne prawo do tego głosowania tak samo jak i ty i reszta forumowiczów.

Fester
01-08-2005, 23:20
w takim razie to kazdy kandydat mógł namówić całą rodzinkę (z tą mieszkajacą za granicą włącznie)kumpli, i użytkowników innych for aby zarejestrowali się na AG i głosowali na niego.? Teraz robisz z siebie wielkiego cierpiciela, a dlaczego nie powiedziałeś wtedy co zrobiłeś? http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=2620&postdays=0&postorder=asc&start=60

Ice
01-08-2005, 23:25
w takim razie to kazdy kandydat mógł namówić całą rodzinkę (z tą mieszkajacą za granicą włącznie)kumpli, i użytkowników innych for aby zarejestrowali się na AG i głosowali na niego.?

O czym ty w ogóle mówisz? Poza 2 użytkownikami, reszta, grubo ponad 10 osób to ludzie którzy na tym forum są, co poniektórzy, dłużej niż ty! Więc brak logiki w twoim rozwarzaniu.

Wielbłąd
01-08-2005, 23:34
Ice bardzo najechałes na Dj i Doktorka ze głosowali na siebie... nazwałes to gratuluje pomysłu itp... ale przeciez Ty zrobiłes duzo wiecej !! namówiłes kolegów z innego forum aby załozyli konta tutaj a ci co juz miale aby głosowac na siebie... ja ani od Dj ani od Doktorka niee dostałem nac ani na pw ani na gg a na forum to mozesz sobie sprawdzc.. nic niee pisali głosuj na mnie... głosowali na Ciebie ludzie całkiem nowi którzy niee maja zabrdzo pojecia co sie dzieje na tym forum itd... zasłaniasz sie tym ze głosawali na Ciebie ludzie co maja tutaj bardzo długo konta... prawda ! ale bardzo dawno tutaj niee zagladali wiec niee wiedza co soe tutaj dzieje !! wiec niee jestes bez winy !!

Ice
01-08-2005, 23:39
Ice bardzo najechałes na Dj i Doktorka ze głosowali na siebie... nazwałes to gratuluje pomysłu itp...

Tekst "gratuluje pomysłu" nazywasz najeżdżaniem. Heh, bez przesady, to był zwykły komentarz i to bardzo delikatny

namówiłes kolegów z innego forum aby załozyli konta tutaj a ci co juz miale aby głosowac na siebie...

Pisze to już po raz 10x, napisałem, żeby glos oddadli Ci, którzy tu są zarejestowani. A że zalogowało się TYLKO 2 - dwa głosy i tak niewiele w całej sytuacji zmieniają

jgłosowali na Ciebie ludzie całkiem nowi którzy niee maja zabrdzo pojecia co sie dzieje na tym forum itd...

Nowych było dwóch, powtarzam - DWÓCH

zasłaniasz sie tym ze głosawali na Ciebie ludzie co maja tutaj bardzo długo konta... prawda ! ale bardzo dawno tutaj niee zagladali wiec niee wiedza co soe tutaj dzieje

Część z tych ludzi zaglądało swego czasu tutaj w niektóre "śmieszne" topici po przez linki, więc pojęcie co tu się dzieją mają.

Cieszę się, że mam do czynienia z osobą z którą można normalnie dyskutować, szkoda, że to rzadkość.

Fester
01-08-2005, 23:40
w takim razie to kazdy kandydat mógł namówić całą rodzinkę (z tą mieszkajacą za granicą włącznie)kumpli, i użytkowników innych for aby zarejestrowali się na AG i głosowali na niego.?

O czym ty w ogóle mówisz? Poza 2 użytkownikami, reszta, grubo ponad 10 osób to ludzie którzy na tym forum są, co poniektórzy, dłużej niż ty! Więc brak logiki w twoim rozwarzaniu.

Nie chodzi mi o to kto zagłosował tylko o to ,że namawiałeś.

Ice
01-08-2005, 23:41
Nie chodzi mi o to kto zagłosował tylko o to ,że namawiałeś.

Rozróżniasz namawianie od zwykłej reklamy, kampanii..nazwijcie to jak chcecie. Nikomu nic nie persfadowałem, nikogo nie namawiałem niewiadomo jak, rzuciłem tylko krótkie hasło - Ci, którzy są na aG niech puszczą na mnie głos jeśli to nie problem - tyle.

Krzysztof Cieślak
02-08-2005, 02:58
Dopiero teraz znalazłem czas, aby wszystko przejrzeć i zabrać głos. Sorry Ice, że musiałeś trochę poczekać.

Cała sytuacja jest dla mnie jednym wielkim nieporozumieniem. Przede wszystkim zanim się oskarżonego osądzi powinno mu się przede wszystkim przedstawić zarzuty. Ja wracając do domu dowiaduje się, że otrzymałem bana. Za co i czemu on miał służyć? Nie mam pojęcia i znając argumenty wysuwane na aG nigdy się tego nie dowiem. Każdy z moderatorów miał swoich sympatyków - to oczywiste - którzy na niego głosowali. Przy wyborach zwykła kampania wyborcza, jaką ja sobie w tym wypadku urządziłem, jest jak najbardziej dozwolona. Wiec co ja zrobiłem tu niedozwolonego? Czy głosowałem na siebie? Zakładałem konta by głosować na siebie? Nie. ...

Zachęcanie do rejestracji i głosowania na Ciebie użytkowników z innego forum. Nie chodzi tutaj o starych użytkowników, którzy mają aktywne konta, bo przecież każdy user forum dostał maila z informacją nt. ankiety. Poza tym ten mail był próbą wyrównania szans, faforytów z np. Tobą.

Poza tym konta użytkowników po 200 dniach o napisania ostatniego posta są kasowane automatycznie.

Teksty typu "ty skur...." . Z mojej strony interpretacja jedno znaczna - inteligencja - brak mi słów. A przede wszystkim brak honoru. Dlaczego? Wrzu ten jest nie tyle wrzutem na mnie, co na bliską mi osobę - dla ludzi nie rozumiejących tego słowa - po prostu wrzut na moją mamę. Reakcja ze strony moderatora, czy admina? Zero.
Nie będę przytaczał tu wszstkich bluzg, bo mija to się z celem. Razi mnie jedno - zero reakcji.

Przyznaje się do braku rekacji na bardzo bolesne wyzwiska. Nie wiem jak to przeoczyłem. Ice, przepraszam.

Krzysztof, od Ciebie wymagałem przede wszystkim jednego - zimnej krwi, obiektywizmu i umiejętności znalezienia się w całej sytuacji po środku. Niestety, zawiodłem się. Szkoda, że dałeś się nakręcic w tej machinie - od admina oczekiwałem czegoś więcej. Wpadasz tu naprawdę rzadko, oczywiscie nie mam Ci tego za złe, ale czasem po prostu nie znając całej sytuacji odrazu podchodzisz do sprawy krótko - dyskutuje ktoś z SŚ? To pewnie wina z ich strony.... a szkoda. Szkoda również, że co poniektórzy nie rozumieją (albo jak jeden z użytkowników aG to określił - " nie rozumią" ), że my, ludzie z SŚ, jesteśmy tu z sentymentu, z żalu za tym co było kiedyś. Szkoda, że część nie może pojąć, że każdy nas tutaj "atak", który w rzeczywistości zazwyczaj jest krytyką na jakiś bezsensowny post - ma na celu jedno - przywrócenie temu forum tego co było jakiś czas temu. To tyle w ramach "konfliktu SŚ vs. aG", który przy rozmowach i rozstrząsaniu całej sprawy został poruszony.

Tak, może powinienem się bardziej zastanowić, ale nie spodobało mi się to co zrobiłeś. Jako, że byłeś na forum od początku, nie myślalałem, że dopuścisz się takiej "kampanii wyborczej".

Ja zostałem tu w pewien sposób potraktowany jako przestępca. Jak mawiali starożytni Rzymianie "pPrzestępstwo popełnia się, gdy występuje zamiar wyrządzenia szkody", a jakie były moje złe intencje postrzegane tutaj? Tego też mi pewnie nikt nie wyjaśni.

Zwykła nieuczciwość i brak równych szans.

Szkoda, że mimo upływu tysięcy lat niektórzy nadal nie potrafią uświadomić sobie rzeczy, którzy znali już ludzie w starożytności, po prostu:
ABSENTEM IN CRIMINIBUS DAMNARI NON OPORTET -nie należy skazywać za przestępstwo nieobecnego. Każdy chociaż w całej sprawie powinien mieć prawo obrony, ja mimo tego, że jestem tu od dawna, byłem jak 4um raczkowało - zostałem potraktowany jak zwykły smiec. Tak więc, czemu służył mój ban, odebranie rangi VIP'a, i konkretnie w zasadzie o co zostałem pozwany?

Jedyną i ostateczną karą na forum jest banicja. Na szczęście Ciebie nie dotknęła ta dożywotnia i po powrocie możesz się bronić, tak jak to z resztą robisz w tym temacie.

Żeby było wszystko jasne oto lista 16 osób, które głosowały na Ice'a: Davis, Wilu, bartixxx, Raffi, spider, Noname, Guerrillero, Furious300, Dj Boowzy, Przemek1771, iq3b, debosy, fischer777, fischer, Wck, Seth
Proszę nie wyciągać żadnych wniosków z tych głosów, zostały podane tylko aby ukrócić domysły.

Ice
02-08-2005, 06:56
Zachęcanie do rejestracji i głosowania na Ciebie użytkowników z innego forum.

Zgdzam się. Jeśli tak by było w istotcie, to by były po prostu puste głosy, to tak jak ja bym sam założył nowe konta i na siebie głosował niemalże. Ale przypominam, pod tym zarzutem zagłosowały na mnie dwie osoby - fischer777 (na dwóch kontach) i spider. Podkresłam, ja wyraznie napisałem w swojej "reklamówce" zeby oddali na mnie głos ludzie Ci, którzy po prostu są na aG. Nigdzie nie bylo nic napiasne szeby ktos sie rejestrował i na mnie walnął głosa. A ze 2 osoby tak zrobily - nie miałem na to wpływu. Reszta jak widać to uzutkownicy, którzy są na 4um od jakiegos czasu. Jedyną osobą której nie kojarze z forum ani z nikąd indziej to Przemek1771. Tak więc rozumiem pretencje do tych dwóch głosów z niemalże nowych kontów. Ale co z 13 pełnoprawnymi głosami?

Poza tym, gdybym wiedział, że idzie taki "reklamowy" mail do całej sondy, to sprawe bym olał i nie puszczał tej reklamy, bo moi zwolennicy dostali by powiadomienie.

debosy
02-08-2005, 07:54
Oszustwo?? Manipulację??

Pokażcie mi gdzie Ice się tego dopóścił...
"Ice nigdzie nie napisał rejestrujcie się na aG i głosujcie na mnie" , w takim razie gdzie to OSZUSTWO , poza tym my także jesteśmy urzytkownikami aG i mieliśmy pełne prawo wziąść udział w tym głosowaniu , w osądzacie Ice'a chociarz większość osób go tak naprawde niezna.

Ja wiem że jeżeli Ice byłby wybrany to dużo serca włożył by w odbudowę tego forum i wiem ŻE ZAGŁOSOWAŁ BYM NA NIEGO ZNOWU GDYBY DANO MU SZANSĘ...

P.S:Oczywiście w żaden sposób nie mogę tutaj usprawiedliwić postawy Fishera777 który założył dwa konta ale dziwię się dlaczego z tego powodu cała wina runęła na Ice'a

Guerrillero
02-08-2005, 08:48
Żeby było wszystko jasne oto lista 16 osób, które głosowały na Ice'a: Davis, Wilu, bartixxx, Raffi, spider, Noname, Guerrillero, Furious300, Dj Boowzy, Przemek1771, iq3b, debosy, fischer777, fischer, Wck, SethGwoli ścisłości proponuję sprawdzić głosy oddane na wszystkich.

Krzysztof Cieślak
02-08-2005, 10:40
Nie chodzi o to, że to były akurat 3 głosy, bo gdybym nie anulował Twojej kandydatury było by ich napewno więcej. Tak jak osób specjalnie się rejestrujących, aby zagłosować.

Gwoli ścisłości proponuję sprawdzić głosy oddane na wszystkich.
Nie ma takiej potrzeby.

dejna
02-08-2005, 13:10
jak chcial sie "zareklanowac" to mogl to zrobic na forum aG a nie na SŚ wtedy bylo by sprawiedliwie,albo mogl o tym powidziec ze robi sobie kampanie a robiac to potajemnie OSZUKIWAL i jezeli on sam nie rozumie swojego bledu to nikt mu go nie wytlumaczy bo on tego nie chce przyjac-argumentami moge ci rzucac caly dzien ice ale ty i tak sie glupio wytlumaczysz wiec jest to bez sensu

dla przykladu jak napisalem powyzej to co sie dzieje na aG dotyczy aG i tu sie bylo reklamowac,czemu tutaj tego nie zrobiles(bo wiedziales ze jest to nieuczciwe i tchorzowskie)poleciales do koleszkow na SŚ i tam im powiedziales i to jeszcze z tekstami typu ja im pokaze

skoro ty sie uciekales do argumentowania jakimis "kampaniami wyborcczymi" to ja tez tak zrobie.zrobiles tak jakby teraz kandydat na polskiego prezydenta zrobil sobie kampanie w Chicago(zakladajac ze nie byla zorganizowana przez polski rzad) bo tam mieszka duzo polakow ktorzy maja polskie obywatelstwo.jest to niemozliwe

tyle odemnie,jezeli nadal tego nie zrozumiesz to skoncz te swoje uzalanie bo smiecissz

PS.
napisales ze podalbys doktorka do sadu bo masz znajomego prokuratora,piszac to zachowujesz sie jak pierwszorzedny gowniarz,jak dziecko z przedszkola,ja wlasnie wtedy tak straszylem kolegow,zreszta myslisz ze twoj kolega nie ma co robic tylko bawic sie w twoje sprawy(kim ty jestes??),wysmialby cie,zrobilbys z siebie blazna

Seth
02-08-2005, 13:14
.zrobiles tak jakby teraz kandydat na polskiego prezydenta zrobil sobie kampanie w Chicago bo tam mieszka duzo polakow ktorzy maja polskie obywatelstwo.jest to niemozliwe

akurat to jest dopuszczalne, Polacy w Poloniach głosują, i są tam kampanie takie same jak u nas, jak nie masz o czymś pojęcia, to nie dawaj tego jako argumentu

Ze sztabu wyborczego Marka B. pozdrawiam
Seth :D

dejna
02-08-2005, 13:17
no dobrze niech ci bedzie,glosuja ale jak jest to zorganizowane przez rzad polski,przez prezydenta(potrzebne jest pozwolenie) a nie przypominam sobie zeby moderatorzy i krzysiek robili glosowanie na SŚ!!!!!!

nie wiem czy dobrze pamietam ale jak byly wybory UE to zeby zaglosowac musieli przyjechac do Polski(moge sie mylic)

Seth
02-08-2005, 13:20
każda polonia, która wyrazi chęć głosowania w wyborach, ma do tego prawo, i kandydaci w swoim zakresie mogą walczyć o jej głosy, jesli się odpowiednio ta polonia zorganizuje...

dejna
02-08-2005, 13:23
alre to musi byc jawne a nie poszedl sobie zrobil glosowanie,zreszta dwoch uzytkownikow chyba zarejestrowalo sie specjalnie po to

zreszta co bedziemy piep... na ten temat(spamujemy),mam nadzieje ze ty rozumiesz co chcialem przekazac a jak nie to... trudno

Seth
02-08-2005, 13:27
Było jawne.... jakby nie było, to by to zrobił przez gg albo PW

dejna
02-08-2005, 13:31
ALE NAJWAZNIEJSZA OSOBA NA FORUM CZYLI ADMIN O TYM NIE WIEDZIALY A TO JEST ZLE GDYBY WIEDZIAL NAPEWNO BY SIE NIE ZGODZIL

tamto to byl przyklad zeby pokazac ze nie bylo rownych szans ze to nieuczciwe ZROZUM TO

Seth
02-08-2005, 13:40
poza rejestracją nowych userów, na co akurat nikt nie miał wpływu nie widzę w tym nieuczciwości... zwłaszcza, ze najpierw dostałem maila od Krzysztofa...

Ice
02-08-2005, 22:05
napisales ze podalbys doktorka do sadu bo masz znajomego prokuratora

Ja mu tylko uświadomiłem w jakie wielkie gówno mógł wdępnąć...

poza rejestracją nowych userów, na co akurat nikt nie miał wpływu nie widzę w tym nieuczciwości...

Otóż to....

Nie chodzi o to, że to były akurat 3 głosy, bo gdybym nie anulował Twojej kandydatury było by ich napewno więcej. Tak jak osób specjalnie się rejestrujących, aby zagłosować

Bez urazy, ale takie gdybanie to naprawdę można wiele wygdybać. Liczą się fakty, a fakty są takie, że zalogowali się tylko nowi - 2 osoby, no liczmy 3 bo fisher x2, przy czym zrobili to z własnej woli, bez mojego wpływu i dodatkowo dodam, że nawet jak by odjąc te dwa głosy to i tak zdecydowanie niewiele to zmienia w całej sytuacji.