PDA

Zobacz pełną wersję : Reaktywacja

Ice
01-08-2005, 23:28
Nazywajcie to jak chcecie, bezszczelnością, czym kolwiek.

Narazie żadnej odpowiedzi na swoje pytania nie otrzymałem.

Wnosze, jeśli to możliwe, o przywrócenie rangi VIP'a i możliwość kandydowania w wyborach na MOD'a. \

Jestem bezszczelny? Nie, stawiam sprawy jasno. A chętnych do dyskusji na temat wydanień ubiegłego tygodnia zapraszam do osobnego topic'a.

Robak
01-08-2005, 23:33
Wnosze, jeśli to możliwe, o przywrócenie rangi VIP'a i możliwość kandydowania w wyborach na MOD'a.
Chyba z byka spadłes :lol:
do tego zasmiecasz forum bezsensownymi tematami

Ice
01-08-2005, 23:35
Akurat ty w tej kwesti masz najmniej do decydowania.

do tego zasmiecasz forum bezsensownymi tematami

A ty swoimi postami :lol:

Nie wcinaj się miedzy wódkę a zakąske. Ten topic jest raczej dla Krzysztof'a i modów. Nie pisałem nic na PW, żeby grać w otwarte karty.

Robak
01-08-2005, 23:48
Powiem ze tymi postami i tematami przyspieszasz swoj koniec na tym forum.
Ludzie nie sa głupi.

Ice
01-08-2005, 23:50
Powiem ze tymi postami i tematami przyspieszasz swoj koniec na tym forum.

Groźba czy ostrzeżenie? Na to akurat nie zwracam uwagi, albo wóz, albo przewóz. Ciekaw jestem co na to wszystko powie Krzysztof.

AML
02-08-2005, 00:31
Wnosze, jeśli to możliwe, o przywrócenie rangi VIP'a i możliwość kandydowania w wyborach na MOD'a.
To jest nie możliwe.

Akurat tak się składa że Ja i Przemek zarządzamy strefą VIP, więc mam tu coś do powiedzenia.

Poniewarz złamałeś nie pisaną zasadę uczciwości w jakich kolwiek wyborach, nie wolno zbierać wszystkich z jakiegoś forum tylko po to żeby zagłosowali na ciebie bo ty chciałeś nachrzanić na aG, to nie jest fair wobec innych kandydatów, tak się po prostu nie robi, tego wymaga kultura, co kolwiek to by było zbieranie "paczek" na forach, pw, gg, jest nie uczciwe.
Jest takie mądre słowo określające to zachowanie, "nepotyzm", pozytywna cecha jak każdy wie to nie jest.

A ludzie nie grający fair w już nie byle błachostkach nie pasują do szablonu VIP'a - człowieka wzorowego, jak VIP'em może być ktoś kto oszukał własnych kolegów w pełni świadomie?

Otóż być nim nie może i to jest moje stanowisko oficjalne na temat Vipostwa i kandydaty.

Krzysztof Cieślak
02-08-2005, 01:30
Jeśli chodzi o Twoją kandydaturę w Wakacyjnym Moderatorze, to nie ma szans. Zakpiłeś sobie z naszych wyborów zachęcając do rejestracji i głosowania na Ciebie użytkowników z innego forum.

Co do VIP'a, to mogę się zgodzić na głosowanie w tej sprawie reszty VIP-ów oraz moderatorów za ok. miesiąc. Zaczynasz się udzielać także w tematach motoryzacyjnych, może przez ten czas dasz się poznać z lepszej strony.

Ice
02-08-2005, 06:50
zachęcając do rejestracji i głosowania na Ciebie użytkowników z innego forum.

W ramach ścisłości - nikogo nigdy do żadnej rejestracji nie namawiałem! To dotyczyło wyłącznie ludzi, którzy tutaj byli już zarejestrowani. A nowych zalogowało się dwóch.

Akurat tak się składa że Ja i Przemek zarządzamy strefą VIP, więc mam tu coś do powiedzenia.

Zgdza się. Na waszą opinie również czekałem.

jak VIP'em może być ktoś kto oszukał własnych kolegów w pełni świadomie?

To to wynika w takim razie, ze nieswiadomie, bo ja wciaz nie moge pojac z czego zostala zrobiona tak wielka afera.

Zaczynasz się udzielać także w tematach motoryzacyjnych, może przez ten czas dasz się poznać z lepszej strony.

Hehe...a te przeszło 2 tysię postów nie pozwoliły mnie jeszcze poznać? ;)

debosy
02-08-2005, 08:04
To jest nie możliwe.

Poniewarz złamałeś nie pisaną zasadę uczciwości w jakich kolwiek wyborach, nie wolno zbierać wszystkich z jakiegoś forum tylko po to żeby zagłosowali na ciebie bo ty chciałeś nachrzanić na aG, to nie jest fair wobec innych kandydatów, tak się po prostu nie robi, tego wymaga kultura, co kolwiek to by było zbieranie "paczek" na forach, pw, gg, jest nie uczciwe.
Jest takie mądre słowo określające to zachowanie, "nepotyzm", pozytywna cecha jak każdy wie to nie jest.

A ludzie nie grający fair w już nie byle błachostkach nie pasują do szablonu VIP'a - człowieka wzorowego, jak VIP'em może być ktoś kto oszukał własnych kolegów w pełni świadomie?

Otóż być nim nie może i to jest moje stanowisko oficjalne na temat Vipostwa i kandydaty.

Teraz się tak zastanawiam co ja w tobie dobrego widziałem że próbowałem ci pomóc w odzyskaniu funkcji moderatora kiedy ją utraciłeś.
Jęczałeś wtedy że niewiadomo co oni od ciebie chcą i robiłeś z siebie wielkiego męczennika.

Niestety taka smutna prawda napuszyłeś się jak nie wiadomo kto , pokazujesz jaki to wszechmocny jesteś i teraz dopiero przejrzałem na oczy...
J teraz wiem że gdy twoja pozycja jako moderatora zawiśnie na włosku NA PEWNO ZAGŁOSUJE ZA TYM ABY ODEBRAĆ CI TĄ FUNKCJĘ.

I nie tylko ja tak sądzę , bo z tego co widzę wielu użytkowników tak uważa

AML
02-08-2005, 08:16
"Napuszyłeś", "pokazujesz że jesteś wszechmocny".
Daruj sobie takie gadania, nie mam nic takiego na celu a to że jestem jednym z modów to nie znaczy że będę siedzieć cicho, ale że coś mówię źle po twojej myśli to już się chęłpię, tak?, nie wciskaj mi takiego kitu, robisz to specjalnie żeby po prostu mi dopiec, to tak samo jak odzywa się admin, to że się wypowiada w sprawie to według tego myślenia on powinien być tyranem i drakulą bo to admin, napisałem w tym poście wyraźnie powód tego że się nie zgadzam, więc co masz do mnie, ludzie którzy są do mnie przyjaźnie nastawieni jakoś nie postrzegają mnie jako "wszechmocnego" etc., pozatym ja zauważyłem że jak się robi gorąco to zawsze ktoś tam tak o mnie gada bo boli go to że w pewnej części z moim zdaniem musi się liczyć.

debosy
02-08-2005, 08:20
Nic do ciebie nie mam tylko według mniwe twoje zachowanie nie bardzo przystoi moderatorowi...

Zauwarz że kiedyś jednak trzymałem twoją strone a jednak zmieniłem o tobie zdanie...

Dowodów??

Nie kryje swojego zdenerwowania , ale jednej rzeczy nie rozumiem.

Pytam więc... Dlaczego cała sprawa zaczeła sie od wywalania moderatorów??

Po pierwsze nie możecie obarczać winą moderatorów za sytłacje na forum.

APELUJE o przywrócenie moderatorów!!!!!!!!!

I proszę zastanówcię się czemu oni są tak naprawde winni.
Nie mogą oni wiedzieć przecież co komu się podoba a co nie.
Proponuje przywrócić moderatorów , a jeżeli coś się komuś nie podoba na forum to niech to ZGŁASZA. MY WSZYSCY WSPÓŁTWORZYMY TO FORUM i trudno wymagać od moderatorów by DOMYŚLALI się co się komu podoba a co nie.

WEDŁUG MNIE POWINNO TO TERAZ WYGLĄDAĆ TAK:

1)POWRÓT MODERATORÓW
2)I W CHWILI GDY JAKIŚ TEMAT SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA ZGŁASZA TO DO MODERATORA Z ARGUMENTAMI.+ głosy poparcia innych.(na prywatną wiadomość).

debosy
02-08-2005, 08:32
Po za tym ja pamiętam cię jeszcze w momencie w którym nie byłeś moderatorem , wtedy byłeś zupełnie innym człowiekiem i niewiem co się z tobą stało.

Pomyśl , może trzeba by wreszcie coś w sobie zmienić bo skoro duża część użytkowników się ciebie czepia to chyba coś musi być nie tak i trzeba by to zmienić na leprze...

AML
02-08-2005, 10:06
Nie potrzebne mi są dowody bo ja dobrze wiem jak było, muszę ci jednak powiedzieć że to że się zmieniłem to twoje odczucie, w końcu znam siebie najlepiej i mogę ci powiedzieć że nie zmieniłem się w postępowaniu wcale, nadal jestem jaki byłem, miano "dyktatora" to twoje jakieś odczucie, co jest zgoła dla mnie dziwne poniewarz ludzie z aG z którymi utrzymuję kontakt poza forum i to znacznie personalny niż forum tak nie twierdzą, z resztą czy duża część ludzi czy mała się mnie czepia to tego akurat nie wiadomo, bo ty pamiętasz tych którzy się mnie czepiają a ja tych którzy mnie lubią, albo czemu nie pomyślisz ile ludzi nie lubi Ica?, więc nie stawiaj kropki skoro nie wiesz jaka to jest litera, a nie możesz mnie naskakiwać dlatego że tylko wyrażam swoje zdanie, a to że jestem moderatorem to cóż, w końcu należę do ekipy i muszę się interesować tym co się dzieje, więc jak mogę w różnych kwestjach milczeć, moderatorstwo mnie zoobowiązuje do czegoś i nie mam na to rady.

Krzysztof Cieślak
02-08-2005, 10:24
W ramach ścisłości - nikogo nigdy do żadnej rejestracji nie namawiałem! To dotyczyło wyłącznie ludzi, którzy tutaj byli już zarejestrowani. A nowych zalogowało się dwóch.
Nie zachęcałeś, a pomimo tego tak się stało za Twoją sprawą. Więc nie pisz, że to nie Twoja wina.

To to wynika w takim razie, ze nieswiadomie, bo ja wciaz nie moge pojac z czego zostala zrobiona tak wielka afera.
Zamiarem Twoim był zdobycie większego poparcia, wśród osób, które są z forum SŚ i mają konta na forum aG. Tylko, że sprawa wystarczająco dobrze była nagłośniona na forum aG i zainteresowani tematem mogli oddać głos. Co innego głosowanie tych którzy nie są na bieżąco i dowiadują się o tym z innego forum. Przecież to był wybór moda forum aG, a nie SŚ.

Hehe...a te przeszło 2 tysię postów nie pozwoliły mnie jeszcze poznać? ;)
Ludzi się zmieniają i o ludziach świadczą czyny.

PS. Panowie AML i debosy rozmawiamy tutaj o kimś innym.

AML
02-08-2005, 10:26
PS. Panowie AML i debosy rozmawiamy tutaj o kimś innym.
Ja akurat wiem o tym, to pan Debosy odwraca dyskusję. :neutral:

el_
02-08-2005, 10:56
Co innego głosowanie tych którzy nie są na bieżąco i dowiadują się o tym z innego forum.
Nie chce odwracać kota ogonem, ale w takim razie po co wysyłałeś wszystkim mail'e z informacją o głosowaniu :susp:

Krzysztof Cieślak
02-08-2005, 11:12
Nie chce odwracać kota ogonem, ale w takim razie po co wysyłałeś wszystkim mail'e z informacją o głosowaniu :susp:
Aby wyrównać szanse. Więcej głosujących to rzetelny wynik. Co innego reklama ankiety na innym forum, bo maile z informacją o wyborze moderatora, dostali tylko zarejestrowani użytkownicy forum.

dejna
02-08-2005, 12:52
co do wrocenia rangi vip ICEowi uwazam ze powinni zadecydowac o tym nie tylko moderatorzy ale rowniez uzytkownicy forum,bo vip powinien swiecic przykladem...a mysle ze o tym najlepiej zadecyduja forumowicze

Davis
02-08-2005, 12:59
Ice ty jestes smieszny... Naprawde sadzisz ze po tym co zrobiles powinienes byc Vipem lub moderatorem ?|!| Wez sobie daruj i zachowaj chociarz tyle powagi aby przyznac sie ze zle zrobiles, a nie jeszcze sie ryjesz do VIPostwa i moderatorstwa...

AML
02-08-2005, 13:34
co do wrocenia rangi vip ICEowi uwazam ze powinni zadecydowac o tym nie tylko moderatorzy ale rowniez uzytkownicy forum,bo vip powinien swiecic przykladem...a mysle ze o tym najlepiej zadecyduja forumowicze
Jak kolwiek zdecydują VIP w tym wypadku jest nie możliwy, to bedzie niesprawiedliwe wobec innych VIP'ów którzy tak się starali o status, a teraz ktoś kroi taki numer i jest lepszy od nich, bez zartów, jak wszystkich to wszystkich, bez wyjątku.

el_
02-08-2005, 13:46
Aby wyrównać szanse. Więcej głosujących to rzetelny wynik. Co innego reklama ankiety na innym forum, bo maile z informacją o wyborze moderatora, dostali tylko zarejestrowani użytkownicy forum.
No właśnie - więc jeżeli ktoś jest z sś i rzadko bywa na aG, dostał maila, zobaczył że wśród kandydujących jest Ice którego najlepiej ze wszystkich zna to na niego zagłosował.

Davis
02-08-2005, 14:13
No właśnie - więc jeżeli ktoś jest z sś i rzadko bywa na aG, dostał maila, zobaczył że wśród kandydujących jest Ice którego najlepiej ze wszystkich zna to na niego zagłosował.

Tak mogloby byc gdyby Ice na SŚ nie napisal tego co napisal... Czyli zeby zaglosowac na niego, mimo ze wiekszsc ludzi z SŚ nie mieli pojecia jaki jest na aG

Seth
02-08-2005, 14:34
ale akurat zagłosowali Ci, którzy mają pojęcie

el_
02-08-2005, 18:04
Tak mogloby byc gdyby Ice na SŚ nie napisal tego co napisal... Czyli zeby zaglosowac na niego, mimo ze wiekszsc ludzi z SŚ nie mieli pojecia jaki jest na aG
Nie rozumiem Twojego wywodu. Czytałem go 3 razy :???:

Davis
02-08-2005, 19:36
Nie rozumiem Twojego wywodu. Czytałem go 3 razy :???:

No to pomysl jeszcze 20 razy jesl to za ciebie za trudne... :???:

el_
02-08-2005, 20:26
Bo z tego co zrozumiałem to to, że Ice na aG jest zupełnie inny niż na SŚ - a to zupełna bzdura i niedorzeczność, więc grzecznie pytam.

Ice
02-08-2005, 21:59
Aby wyrównać szanse.

Gdybym wiedział, że takie maile mają miejsce to całą kampanie bym sobie odpuścił - proste. A sądze, że te 2 głosy ,które padły ze "świeżych kont" w całym głosowaniu i tak niewiele zmieniają.

Tak mogloby byc gdyby Ice na SŚ nie napisal tego co napisal...
Ta, gdyby babcia miała wąsy to był by dziadek.

A co do tematu debosy'ego. Prawda jest taka, że ja czuje często, jak by to AML był adminem tego forum, a nie ktoś inny. Tyle w OT.

Davis
03-08-2005, 12:13
Bo z tego co zrozumiałem to to, że Ice na aG jest zupełnie inny niż na SŚ - a to zupełna bzdura i niedorzeczność, więc grzecznie pytam.

A wiec ja grzczecznie mowie ze OK, bo nie jestem zarejestrowany na SŚ to nie wiem :???: