PDA

Zobacz pełną wersję : Nissan Almera sedan vs Toyota Corolla sedan

bartixxx
04-08-2005, 16:24
Prosze napiszcie prawde , który wam sie podoba i dlaczego?? :susp:

Mercedesw123
04-08-2005, 16:34
facet czy Tobie odbilo?
robisz juz po raz ktorys ten sam temat
AML na Ciebie jest zdenerwuje i moze nie bedzie wiecej Ciebie...

Robak
04-08-2005, 16:39
Chyba juz kilka razy dostałes po uszach za ta Almere ale jak sie tak uparłes to prosze.
Na moj gust to auta bardzo zblizone jednak ja bym wybrał toyote.
Toyota ma nieco przestronniejsze wnetrze i co ja wyroznia duzo lepsza jakosc materiałow oraz lepsze spasowanie elementow kokpitu.Ostatni siedziałem w salonie w Almerze. W srodku jest tanio jak w szmateksie az sie przeraziłem.Gama silnikow almery tez jest srednia a wszystkie jednostki sa leciwe i nie wyrozniaja sie niczym(wyjatek to 1.5 dci) natomiast w Toyocie sa nowoczesne motory ze zmiennymi fazami rozrzadu.Gdziie nie spojrzysz wszyscy je chwala za dynamike, cicha prace i niskie spalanie.Dobre deasle to tez atut toyoty.Oba auta sa mało awaryjne i trwałe.
Cena przemawai na kozysc nissana.Takze nissan ma wg ładniejsza stylizacje.
Wybieram Toyote bo jest nowoczesniejsza

bartixxx
04-08-2005, 16:40
Spoko ja sie tylko chce dowiedzieć który lepszy....Może naprawde już przeginam sorrry... :evil:

Mercedesw123
04-08-2005, 16:54
no to Almere dla mnie bardziej sie podoba (Toyota ma straszny przod). Poza tym Nissan jest tanszy. Oba auta sa napewno bardzo malo awaryjne. Wybierma Nismo...

Ice
04-08-2005, 17:08
Spoko ja sie tylko chce dowiedzieć który lepszy....

To poczytaj fachową lektóre który lepszy. Mi Ci tu jedynie możemy odpowiedzieć który nam bardziej odpowiada.

A tak poza tym to kolejny topic w twoim wydaniu który wg. mnie istnieć nie powinien.

fischer777
04-08-2005, 17:54
Batrixxx robisz wszystko, aby dostać bana. Daj jakieś zdjęcia i parametry wtedy pogadamy. Osobiście wolę Toyote.