PDA

Zobacz pełną wersję : Volvo S60

Emenems
05-08-2005, 11:06
Z racji że Ten dział jest ostatnio lekko skostniały, więc postanowiłem troche poszperać na www.autobild.de i oto co znalazłem. Jest to Wizja oparta na zakrytym testowanym właśnie modelu. Niestety więcej na jego temat nie potrafię powiedzieć. Pierwszą myślą jak zobaczyłem te Fotki to było ...CLS

Robak
05-08-2005, 11:45
Z ta wizja jest jak z laska.Widzisz ja na ulicy.Stoi tyłem do ciebie widzisz zgarabny tyłeczek i powabne kształty.Jest szczupła a zarazem atletyczna. Nagle sie odwraca i co ... zonk-Paszczur.Paskudne rysy twarzy i nos jak klamka od zakrystii.Dla mnie jest tak z tym samochodem.Brzydkie swiatła przednie jakby sciagnie z nowej piatki, tylko jeszcze gorsze.Brzydka płaska,garbata maska z oklepanym przetłoczeniem zbiegajacym sie na grilu.Czy Volvo nie mozna juz wymyslic czegos innego.Nie chciał bym miec dziwczyny z brzytka twarza i tak samo samochodu z takim jak ten przodem.

MisQLL
05-08-2005, 12:00
Robak... pomysl inaczej.. ze ta laska .. to nie laska tylko dziewczynak i zmieni sie w piekna laske :twisted:

MikI MałS
05-08-2005, 12:00
Mmmmmm mega fajne to Volvo strasznie mi się podoba

brzuchi
05-08-2005, 13:50
Super chce takie miec, a tak apropo słyszał ktos cos o nowym Volvo XC 90 znaczy jakies pokazy, premiery czy coś takiego?

BKX
05-08-2005, 14:02
A moje pierwsze skojarzenie to BMW 3... sam nie wiem dlaczego... Przednie swiatla piekne, tylne moze za delikatne, ale tez niczego im nie brakuje... Bardzo bym sie cieszyl, gdyby w takiej wersji (lub zblizonej) weszlo do produkcji.

Wielbłąd
05-08-2005, 15:45
Hmm... jekies dziwne to nowe Volvo... próbuje robic nowy styl ale chyba niee zabradzo im to wychodzi... mam nadzieje ze to tylko wizja AUTOBILDA a za seryjny bedzie miał niewiele z nia wspólnego... Volvo jeszcze niee zapomniało jak sie robi piekne samochody potwierdził to chociaz Volvo C70

Emenems
05-08-2005, 16:58
Hmm... jekies dziwne to nowe Volvo... próbuje robic nowy styl ale chyba niee zabradzo im to wychodzi... mam nadzieje ze to tylko wizja AUTOBILDA a za seryjny bedzie miał niewiele z nia wspólnego... Volvo jeszcze niee zapomniało jak sie robi piekne samochody potwierdził to chociaz Volvo C70

Tak jak pisałem, Jest to Wizja oparta na Zakrytym Testowym Modelu. No z tego Co widać, produkcyjny model może się różnić tylko detalami. Więc jest to dość wiarygodna wizja. Wysarczy zerknąć na linie nadwozia.

el_
05-08-2005, 19:26
A moje pierwsze skojarzenie to BMW 3...
Bo ten VT był robiony na bazie jej zdjęcia ;) A ten drugi na bazie fotki nowego Paska. Mogliby się zdecydować :lol:

BKX
05-08-2005, 20:06
A moje pierwsze skojarzenie to BMW 3...
Bo ten VT był robiony na bazie jej zdjęcia ;) A ten drugi na bazie fotki nowego Paska. Mogliby się zdecydować :lol:
Ale ty masz oko... dopiero teraz to widze... :)