PDA

Zobacz pełną wersję : Davis > XeNon

Davis
07-08-2005, 13:40
Jak juz kiedys powiedzialem, zmieniam w koncu Nicka... :roll:

Wielbłąd
07-08-2005, 13:46
zegnaj Davisie WITAj XeNonie :mryellow: :smile:

Robak
07-08-2005, 14:10
zwykły spam-temat co to za roznica jaki kto ma nick i po co je w ogole zmieniac

Ice
07-08-2005, 14:21

Po to ten temat, zeby potem można było się połapać kto jest kto. Mnie też drażni zmienianie nick'ów, no ale jeśli ktoś ma taką potrzebe to ma do tego pełne prawo.

XeNon, nie zmieniał przez jakiś czas avatara zeby sięmożna było przyzwyczaić ;)

Rolex aka JoHnSoN
07-08-2005, 14:36
Witaj XeNonie :razz:
co do zmieniania nicków AML zmienił nicka na TVR ... tylko ze nic o tym nie powiedział ... przypadkiem to zauważyłem ...

Davis
07-08-2005, 14:38

Po to ten temat, zeby potem można było się połapać kto jest kto. Mnie też drażni zmienianie nick'ów, no ale jeśli ktoś ma taką potrzebe to ma do tego pełne prawo.

XeNon, nie zmieniał przez jakiś czas avatara zeby sięmożna było przyzwyczaić ;)

OK, ale i tak mam podpis odpowiedni. A co do Robaka, to wszystko to co chcialem napisal juz Ice...
Johnson - naprawde ?| :ogh: Mogl o tym powiadomic innych...
Ale chyba nie, bo w przedstawieniu prosfilu nadal jest Aston MArtin itd....

Wielbłąd
07-08-2005, 15:01
Witaj XeNonie :razz:
co do zmieniania nicków AML zmienił nicka na TVR ... tylko ze nic o tym nie powiedział ... przypadkiem to zauważyłem ...

He tez to wczoraj w nocy zobaczyłem !! ok 24 i siedziałem do ok 3 to był TVR a w postach TVR Sagaris :wink: :wink: szkoda ze powrócił do AML :P

MKa
07-08-2005, 17:16
Ja tam wolałem Davis... :wink:
Ale Twoja sprawa...

Emenems
08-08-2005, 17:16
Kombinacje.

MikI MałS
09-08-2005, 10:58
Ja powiadamiam, że zmieniam swój nick na MikI MałS już dawno chciałem to zrobić.I dziwie się dlaczego dałem sobie PredatoR

fischer777
09-08-2005, 11:13
Ja się zastanawiam tylko po co :?: Zmieniasz po to, aby ukryć swoje brudy? :roll:

Davis
09-08-2005, 12:26
Ja się zastanawiam tylko po co :?: Zmieniasz po to, aby ukryć swoje brudy? :roll:

No wiesz :roll: Po pierwsze, mysle ze nie ma "brudow" i sadze ze jestem dobrym forumowiczem, bo jestem tu juz dlugo i pisze do rzeczy... Zreszta bardzo dlugo sie wachaem czy zmienic nicka, wlasnie dlatego zeby nie namieszac, bo chce zeby kazdy wiedzial ze ja jto ja... I wlasnie d;atego napisalem ten temat , a zreszta mam takze podpis...

fischer777
09-08-2005, 12:29
Spoko, akurat przez Ciebie zmiana nie jest zła. Chodzi mi o to, że robi to się nagminne i bezpodstawne. Taki rodzaj spamu. Ale jeżeli to ma jakieś znaczenie no to repsect :wink:

el_
09-08-2005, 12:35
Wydaje mi się, że wszyscy już się dowiedzieli, że Davis to teraz XeNon, napisali co o tym sądzą więc niniejszym po raz pierwszy korzystam z obowiązków moderatora i zamykam temacik. Jeśli ktoś spóźniony ma jeszcze jakieś pytania to jestem pewnien, że XeNon Wam na nie odpowie przez PW lub GG ;)