PDA

Zobacz pełną wersję : PredatoR > MikI MałS

MikI MałS
09-08-2005, 11:23
Oznajmiam, że zmianiam nick z PredatoR na MikI MałS.Nie wiedziałem czy w ogóle robić ten temat, ale go zrobiłem.No to już wiecie

Krzysztof Cieślak
09-08-2005, 12:18
Od tej chwili każdy user chcący zmienić nazwę użytkownika proszony jest o wiadomość PW do mnie o temacie "[nick] stara_nazwa > nowa_nazwa", a w treści krótkie uzasadnienie.

PS. Takie rozwiązanie zapobiegnie małemu bałaganowi jaki się przez zmianę nazwy użytkownika tworzy.

Ice
09-08-2005, 14:46
Bez urazy dla nikogo, ale zaczyna mnie to irytować. Pomijam już fakt, że zazwyczaj nowe nicki wydają mi się dużo gorsze od poprzednich i troche popieprzone.. a ten twój to już całkiem idiotyczny.

Ale powoli coraz ciezej bedzie sie polapac kto jest kto, a kto kim był :?

Fester
09-08-2005, 15:00
Gdyby nie avatary to już dawno bym nie wiedział kto jest kto :???:

BKX
09-08-2005, 15:27
A ja mysle, ze jak juz to tak wszystkim sie spodobalo, to powienien byc zalozony temat, nich tam sie kazdy wpisze i juz po sprawie, albo moze prosciej... niech kazdy da podpis o zmianie niku i nie zmienia go przez jakis czas , wtedy sprawa bedzie zalatwiona, bo jak tak kazdy bedzie chcial zmieniac nik i zakladac temat, to bedzie balagan. :wink:

MikI MałS
09-08-2005, 15:47
Bez urazy dla nikogo, ale zaczyna mnie to irytować. Pomijam już fakt, że zazwyczaj nowe nicki wydają mi się dużo gorsze od poprzednich i troche popieprzone.. a ten twój to już całkiem idiotyczny.

Tak na mnie mowią poprostu, a PredatoR to głupie.Nie wiem czemu sobie taki dałem

fischer777
09-08-2005, 16:13
Proponuje, aby zrobić taki system zmieniania nicków jak w SŚ. Samemu ich nie można zmieniać, jedynie za prośbą do admina, lub moderatora. Wtedy nie będzie tego typu zamieszania :wink:

Krzysztof Cieślak
09-08-2005, 16:22
Proponuje, aby zrobić taki system zmieniania nicków jak w SŚ. Samemu ich nie można zmieniać, jedynie za prośbą do admina, lub moderatora. Wtedy nie będzie tego typu zamieszania :wink:
Tak już jest postanowione kilka postów wyżej. Zrobił się mały OT, ale to dobrze przynajmniej będzie wszystko jasne.

fischer777
09-08-2005, 16:26
Aha :oops: Myślałem, że tylko nie powinno się wpisywać bez zgody. Ale zobaczyłem, że jest już blokada, no i bardzo dobrze. Proszę też o zamknięcie tego typu tematów :wink:

MikI MałS
09-08-2005, 17:46
Proszę też o zamknięcie tego typu tematów :wink:

No proszę zamknąć ten temat.Zrobiłem go tylkorzebyście się dowiedzieli, bo tak w poście w innym temacie to mało oficjalnie. :mryellow:

el_
09-08-2005, 17:52
Zgodnie z prośbą temat zamykam