PDA

Zobacz pełną wersję : Mitsubishi Concept Sportback

Krzysztof Cieślak
11-08-2005, 13:44
Pierwsze oficjalne zdjęcie. Wcześniej były tylko szkice tego auta.

Kobi
11-08-2005, 13:49
Dość agresywna stylizacja . Podoba mi się . Podobno to auto będzie wyznaczać nowe trendy w stystice tej marki . Jestem ciekaw co z tego będzie .

MKa
11-08-2005, 13:52
Wygląda agresywnie. Duży grill ale ładnie stylizowany. I świetne przednie lampy. Podoba mi się :!: :cool: :mryellow:

fischer777
11-08-2005, 13:54
W bardzo dobrym kierunku podąża Mitsubishi. Prototyp EVO X wygląda podobnie.

Wielbłąd
11-08-2005, 13:58
ładna agresywna stylistyka podoba mi sie ten przód z ta dalej wysunieta maska ładnie to wyglada moze teraz mitsu zrobi nowy design swoich modeli i tem moze mi sie bardziej spodoba :smile:

Ice
11-08-2005, 14:43
Evo ... rest in peace... :sad:

Nie podoba mi się. Obawiam się, że ten koncept może mieć wiele wspólnego z Evo. Nie pasi mi to kompletnie.

BKX
11-08-2005, 15:06
Ja jestem zachwycony tym projektem, jesli w tym kierunku pojdzie Mitsubishi EVO X, to obawiam sie, ze juz Subaru nie bedzie mi sie bardziej podobalo od niego, chyba ze oni tez cos kosmicznego wymysla :wink: Super zaprojektowali te przednie lampy, taki male i z technika diod LED, bardzo fajna sprawa... Bo w niektorych samochodach duze lapy strasza :smile: A tak malych juz dawno nie wiedzialem, ostatnio jest jakas tendencja do ich powiekszanaia, szczegolnie Francuzi w tym temacie szaleja :grin:

Emenems
11-08-2005, 16:52
Widze że stylistyczna choroba "otwartej paszczy" się rozprzestrzenia, ale nie jest źle. A tak pozatym to z tego prototypu wyrośnie EVO X.

Sowison
11-08-2005, 19:12
Z młodych gniewnych wyłaniają się powoli starzy [email protected] :mryellow: Piękny... Troche ten wysunięty przód mi Mustangiem zajeżdża... :wink: Ale przyznam, że wygląda nawet lepiej niż w Amerykańcu... I te piękne reflektory!!!!!!!!!! :shock:

Mercedesw123
11-08-2005, 19:15
fajny grill wielki ale po 1 pasuje a po 2 jest ladny. Auto ma chyba zastapic Lancera Evo(ale niewiem czy albo w WRC albo S2000)

Potek
11-08-2005, 19:27
Wow bardzo ładny projekt , troszku go szpeci ta maska ... lampy tez nie są takie strasznie "fajne" wg mnie ale ogolnie bardzo mi sie podoba. Jeśli chodzi o linie boczną troszku mi przypomina audi rs4 co mi sie tym bardziej podoba w tym aucie . Przypomina mi japońskie komiksy, linie rysowane z rozmachem i przesadziste to mi sie podoba. Wg mnie wygląda elegancko, dostojnie (gdyby nie ta maska oczywiście) mógłby byc ładnym samochodem klasy D (jako rywal A4, Passata, mondeo, 407, klassy C) ale nie nadającym sie do rajdów(nie wyobrazam sobie jeszcze potwornego spojlera z tyłu). Na evo bym wolał zeby auto było bardziej spartańskie (i tak nic nie przebije evo VI - to było najpiękniejsze)
Piękne auto ale nie do rajdów !!

MKa
12-08-2005, 00:36
Te szkice nie wyglądały zbyt obiecująco za to oficjalna fota jest świetna :!: :cool:

MikI MałS
12-08-2005, 17:27
Mmmmmmm agresywny -> super.Przód bardzo fajny.Wloty powietrza.Mini bad look.Duży grill.Wszystko prezentuje się świetnie.Jeśli tył będzie podobny do tego z projektu to wóz będzie totalnie wymiatać :twisted: :twisted: :twisted:

Krzysztof Cieślak
20-08-2005, 09:01
Kolejne nowe zdjęcia: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=312

Yoda
20-08-2005, 10:21
z prodzu bardzo mi przypomina starego galanta (małe światełka) :grin: SUPER :mryellow:

Potek
20-08-2005, 12:33
Concept Sportback bezwstydnie pieści oczy zdumiewającymi detalami - spójrz na felgi, boczną "zmarszczkę" i niemalże wyrzeźbione błotniki!. Designerskie mistrzostwo świata!
I to by sie pokrywało z moim zdaniem... lecz... przyjzalem sie mu dokładniej, mimo ze pierwsze zdjęcie wyglądało jak ideał.. ale jak juz taki agresywny przód to mógł byc to sedan .. a nie compact. Jest piękny .. ale do ideału mu brakuje (choc bardzo nie wiele ..) . Nie podoba mi sie (to 2 rzecz po masce) tylny zderzak mi by sie bardziej podobało jakby był od świateł prosto w dół i jeszcze bardziej wystawał ... wtedy by miał bardzeij dynamiczną linie wg mnie oczywiście

bartixxx
20-08-2005, 18:26
Bardzo agresywny przód...Nie wiem czy przyjmie sie na naszym rynku

qoompel
21-08-2005, 15:15
Moze byc, troche male swiatelka, ale co tam-wporzo