PDA

Zobacz pełną wersję : 2007 Nissan Skyline GT-R

aston
12-08-2005, 14:01
Nissan says the next Infiniti flagship might not be a Q45 sedan replacement, and hints that the Skyline GT-R supercar that appeared as a concept in '01 could be the next flagship. And now the bad news: the GT-R won't launch until calendar year 2007.

Di Kej
12-08-2005, 14:24
Ten pierwszy rysunek to okroność, tragedia.
Ten drugi to już co innego. Fajnie że z sedana zrobili coś ładniejszego. Ładna sylwetka. Nie mam nic przeciwko jego wejściu na rynek.

BABELEC
12-08-2005, 15:46
Ten pierwszy Nissan jest już dość starym konceptem (2-3 lata) ale prezentuje się znakomicie. Ostre, agresywne kształty są interesujące. Drugi też nieźle wygąda. Dosyć potężnie. Ciekawe co wprowadzą do produkcji.

MKa
12-08-2005, 15:53
Tak jak aktualny Skyline nie zabardzo mi się podoba, tak i ten projekt. Taki chociaż sportowy to dziwny wygląd. Jakoś mi nie pasuje... :???:

Emenems
12-08-2005, 16:40
Wątpie żeby na Tym Aucie powstał Skyline GT-R, nie ma w nim tego ducha. Cały Sens Skylinea jest właśnie w tym że wygląda jak zwykły sedan (to samo można powiedzieć o Imprezie i Lancerze). Prawdziwy Skyline nie powinien wyglądać jak jakiś Supercar

MikI MałS
12-08-2005, 17:24
Hehehehe przpraszam tak może wygląd przyszły Skilyne??Już sram w gacie.Totalna kaszana.Terażniejszy Skyline jest o wiele lepszy, a to to jakaś pomyłka :damn:

Dominik999
12-08-2005, 18:09
No cóż, źle nie jest, ale nic nie dorówna obecnemu modelowi, własnie najbardziej w podoba mi się w nim ta klasyczna linia (i okrągłe tylne światła :wink:), a nowy to już nie to samo... Być moze jest bardziej agresywny wizualnie, ale co z tego... :roll:

BKX
12-08-2005, 22:57
Kurcze szkoda slow... Ale tak juz czasem bywa, wystarczy zobaczec normalna wersje nawego Skyline i widac, ze nie bardzo da sie z tego zrobic piekne sportowe auto... :neutral:

Seth
13-08-2005, 11:26
No cóż, źle nie jest, ale nic nie dorówna obecnemu modelowi, własnie najbardziej w podoba mi się w nim ta klasyczna linia (i okrągłe tylne światła :wink:), a nowy to już nie to samo... Być moze jest bardziej agresywny wizualnie, ale co z tego... :roll:
chyba nie mówisz o obencnym skylinie.... Obecny wygląda tak

MikI MałS
13-08-2005, 11:37
Obecny też wygląda okropnie.Przód jest jeszcze jakiś, ale tył ochyda.Już go widziałęm.Dostał go Alessandro Del Piero za udział w meczu z Yokohama F-Marinos

Dominik999
13-08-2005, 11:47
chyba nie mówisz o obencnym skylinie.... Obecny wygląda tak
No sorry, błąd, jasne, ze nie o tym :wink: Przepraszam, pomyliło mi się :oops: chodziło mi o starszy :mryellow:

MKa
13-08-2005, 16:21
Mi się żaden Skyline nie podoba. Kształty tych aut są dziwaczne. Ni przepadam... (jako jeden z niewielu chyba).

BKX
13-08-2005, 17:01
A nie macie wrazenia, ze to taka wewnetrzna konkurencja u Nissana? Co prawda ten model sprzedawany jest w Stanach pod marka Infinity, ale jesli sie nie myle to ma sporo wspolnego z 350Z, czyli wynika z tego, ze to wlasnie ten model przejal paleczke po Skylinie GTR... Nie wiem, moze sie myle, ale nie spodziewam sie nastepcy Skyline zbyt szybko :neutral:

Potek
13-08-2005, 17:32
Własnie bo powiem szczerze ze nawet nie wiedziałem ze jest taki skyline jak pokazał Seth jakos mi to umknęło .. cały czas myślałem ze jest tylko Infinity. To faktycznie wygląda na wewnętrzną konkurencje .. cos w rodzaju uwazanej przez niektórych konkurencji w Seacie gdzie są 3 Toledo

Emenems
13-08-2005, 20:36
Własnie bo powiem szczerze ze nawet nie wiedziałem ze jest taki skyline jak pokazał Seth jakos mi to umknęło .. cały czas myślałem ze jest tylko Infinity. To faktycznie wygląda na wewnętrzną konkurencje .. cos w rodzaju uwazanej przez niektórych konkurencji w Seacie gdzie są 3 Toledo

Ten Skyline jest sprzedawany tylko w Japonii, a Infinity jest produkowany tylko na rynek USA

Potek
14-08-2005, 11:11
Ten Skyline jest sprzedawany tylko w Japonii, a Infinity jest produkowany tylko na rynek USA

aha to dlatego nie wiedziałem ... bo nie dawało mi spokoju to (http://www.rsportscars.com/eng/cars/nismo_gt-r_z-tune.asp). Model 2005 a tu piszecie ze skyline wygląda inaczej .. ale tez nie rozumiem dlaczego i tak na takiej stronce nie ma wzmianki o tym ani zdjęc japońskiego skyline

Emenems
14-08-2005, 12:35
Ja to raczej odbieram nie jako date produkcji, tylko date Tuningu przez NISMO

Potek
14-08-2005, 12:43
No dobra .... ale jakos tak mi to nie pasowało .. (i nie wiem dlaczego to NISMO nie było w dziale tunnów tylko nissana czyli to tak zrozumiałem jak AMG jest dla Mercedesa .. a oni by nie wydawali tunnów modeli samochodów które sa juz nie produkowane)

Emenems
14-08-2005, 13:26
Powiedzmy tak, Nissan Skyline w wersji GT-R (ten co jest na tej stronie)jest ostatni. Tylko już go kawałek czasu nie produkują. A Ostatni Skyline nie dorobił sie wersji GT-R

Sowison
15-08-2005, 19:36
Ostatni Skyline był beznadziejny, nie miał tego czegoś co poprzednicy... A prezentowany Concept... Hmmm no jako samochód to ciekawy, ale nie wiem czy do tradycji Skylina pasuje... Zobaczymy jak będzie produkowany :mryellow:

Imperius
18-08-2005, 15:09
Przed ostatni Skyline był wprost stworzony do tuninigu, ciekawe czy fani tuningu pokochają bardziej nowy model od starszego.

Wielbłąd
18-08-2005, 15:10
Ostatny Skyline stworzony do tuningu ??? hmm chyba go nie widziałes !!!

Imperius
18-08-2005, 15:14
Ostatny Skyline stworzony do tuningu ??? hmm chyba go nie widziałes !!!

Sorry za pomyłkę to był przed ostatni Skyline

MarcinT
22-08-2005, 12:24
Obecny i koncept nie są złe. Ale to legendy im bardzooooooooooooo daleko.