PDA

Zobacz pełną wersję : Ford F-150 Lightning

AML
14-08-2005, 19:09
Niedawno był test tego pickupa w TG i zgadzam się wykonanie jest nędzne ale po mimo to mi się silnik i wygląd tego auta bardzo podoba, to jest cienki produkt ale mimo to bardzo bym chciał mieć takie coś w garażu jako "dodatek".
A wy?

endrju
14-08-2005, 19:35
No właśnie, jako "dodatek" to czemu nie, jak mi ktos zafunduje :mryellow: to biorę. A tak ogólnie to o ile dobrze pamietam to był odc. 6x11 i właśnie Jeremy pokazywał jak kończy się przeworzenie zakupów pick-upami :mad: . W Europie są po prostu nie praktyczne, a szkoda bo są fajne. Jedynie tunningowcy się nimi interesują. Po wizycie w warsztacie (odpowiednim) wygladają naprawdę dobrze :twisted:

A co do samego samochodu to całkiem, całkiem tylko gdyby miał lepszy środek :roll:

Potek
14-08-2005, 19:37
Ja nie przepadam za Fordami dlatego raczej bym go nie chciał .. ale jeśli chodzi jemu podobne to bym moze wolał Rama SRT-10... Ale faktycznie tylko jako taki n-ty samochód w garazu bo bym raczej nie kupił czegos takiego.

Ice
14-08-2005, 19:41
zgadzam się wykonanie jest nędzne

A co, siedziałeś w nim, dotykałeś?

Autko mi się podoba. Co do jakości - nie wymagajmy za wiele, w końcu to jak by nie patrzeć amerykański pick-up ;) Ale autko samo w sobie naprawdę bardzo mi się podoba.

BABELEC
14-08-2005, 19:43
Można się nieźle pobawić nim w mieście. Objedzie sporo fur. I szyku da się nim zadać, bo z pewnością sporo osób będzie się za nim oglądało.
Jak już wspomnieliście, fajne auto jako któreś tam z kolei.

Sowison
14-08-2005, 20:24
Jeden z najlepszych pick-upów jak dla mnie :] Gdyby nie to że ma 2 cylindry mniej w najmocniejszej wersji od Rama SRT to mógłby być pierwszy :P

aston
14-08-2005, 23:53
Wnętrze wygląda jak w samochodach sprzed dekady, ale kogo to obchdozi.
Braki pod względem bezpieczeństwa, ale kogo to obchodzi.
Ważne, ze jest 380KM pod maską, poniżej 6 sekund do setki, oraz wyglądem zwróci na siebie uwagę każdego, cóż wiecej chcieć, a że nie jest praktyczny, kogo to obchdozi:)

walić kompromisy

PS
U mnie właściciel jednego baru ma Rama, świetla rekmala:)

AML
15-08-2005, 00:00
Nie, ale nie muszę w nim siedzieć żeby to stwierdzić, film dokładnie prezentuje to o czym mówię. :???:

Ice
15-08-2005, 12:03
Nie, ale nie muszę w nim siedzieć żeby to stwierdzić, film dokładnie prezentuje to o czym mówię. :???:

Telewizja kłamie :twisted: A uznawanie modne uznawanie ostanio wszystkiego co powie Jeremy w TG za świete uważam za herezje, która ogarnęła część ludzi.

aston
15-08-2005, 13:45
Telewizja kłamie :twisted: A uznawanie modne uznawanie ostanio wszystkiego co powie Jeremy w TG za świete uważam za herezje, która ogarnęła część ludzi.

zgadzam sie z Tobą absolutnie

Czasem jak słucham co wygaduje Jeremy to aż mnie dziw bierze, choćby o silniku z 350z któy jest według niego głośnym francuskim silnikiem, a tak naprawde jest nagradzany za dźwięk i inne rzeczy pozatym jest to linia silnkikowa za którą nissan juz od pnad 10 lat dostaje nagrody.
Komentarze sa czasem strasznie stronnicze i moim zdaniem nie podparte rzadnymi konkretami.

oglądałęm ten film, i nie wygląda to jak w obecnych samochdach, jednak nic to dziwnego za tą cenę, a moim zdaniem to jak wygląda wnętrze aż tak ważne nie jest

Ajronmen
15-08-2005, 14:33
linia silnkikowa za którą nissan juz od pnad 10 lat dostaje nagrody.

Taaaaak ?? Ja nic o tym nie słyszałem ....

Jakość amerykańskich samochodów spada z dnia na dzień, jest to w stanie potwierdzić każdy kto nimi jechał. A jeżeli ich produkcja jest tak masowa to wcale się nie dziwie.

Seth
15-08-2005, 14:34
jak oglądając film można sprawdzić jakość wnętrza... przyjemność w dotyku plastików, spasowanie i to, czy nie skrzypi?? jeśli są takie telewizory interaktywne.. to gdzie można taki kupić !!!

BKX
15-08-2005, 14:34
Nie ogladalem tego flmu i nie mam zamiaru... Zaczyna sie robic nudne, jak czesc uzytkownikow pisze: A dzisiaj w TG to... A Jeremy powiedzial... A Jeremy jezdzil i ... itd. Trele morele, nie macie wlasnego zdania? Ciekaw jestem co by bylo, gdyby Jeremy jezdzil takim samochodem jak ten, co o tym pisze i uwaza swoj samochod za dobrze wykonany, solidny i ladny pojazd, a Jeremy by go zjechal do suchej nitki itd. Co wtedy? Zmienicie zdanie o wlasnym samochodzie? Az nie moge tego czytac bo, mnie na wymioty zbiera... :damn: Sorki za ten OT

Odnosnie samochodu, to dosc fajna koncepcja pojazdu, chetnie bym takiego kupil... Wnetrze jak to w amerykanskich samochodach kiepskie, ale to juz chyba taka tradycja ;) Jesli chodzi o jazde itd. nie wypowiadam sie bo nie jezdzilem... Koledzy wczesniej napisali, ze wola chyba Ram'a SRT, zgodze sie z tym... choc zwyklym Ram'em tez nie pogardze i to jest chyba najlepszy Pickup jaki znam :)

AML
15-08-2005, 17:08
Za to ty masz obsesję na tym punkcie, na filmie widać jak pasują plastiki i widać jakie są szpary między nimi i tego nie da się zakwestjonować wcale, a jeśli nadal masz jakieś ale to ci walne screena i bedzie po sprawie. :twisted:

Seth
15-08-2005, 17:24
to nie my tu mamy obsesję... ostatnio przestałem oglądać TG... mam dość... boję się lodówki otworzyć, żeby nie zobaczyć Jeremy'ego.... :???: a ja prosze o tego screena z filmu, gdzie widać spasowanie plastiku... o ile nie jest to maluch, to takie spasowanie widać z ok 10 cm... poproszę

AML
15-08-2005, 18:35
bedę wysyłac ten film

Seth
15-08-2005, 19:17
nie chcę całego filmu, chcę screena z tej sceny, w której widać dobrze, jak to fatalnie są spasowane elementy w tym samochodzie... możesz nawet zrobić parę screenów

AML
15-08-2005, 19:44
bedę wysyłac ten film
to jedyna opcja...

Seth
15-08-2005, 19:57
jeśli nadal masz jakieś ale to ci walne screena i bedzie po sprawie. :twisted:

wcześniej tak pisałeś.... teraz się wykręcasz... powiedziałeś, że w filmie, jest to dokładnie pokazane... jeśli tak ciężko Ci zrobić screena, to powiedz z dokładnością co do sekundy w którym to jest momencie i wyślij film... to zobaczymy

Ice
15-08-2005, 21:49
Za to ty masz obsesję na tym punkcie, na filmie widać jak pasują plastiki i widać jakie są szpary między nimi i tego nie da się zakwestjonować wcale, a jeśli nadal masz jakieś ale to ci walne screena i bedzie po sprawie. :twisted:

Jasne, taką rzecz jak źle spasowane plastiki mozna zobaczyc, ale jezeli jest to coś a'la Fiat doblo, gdzie przy Rentgenie w szpary miedzy plastkikami dało się włożyć fajkę.

AML
16-08-2005, 00:10
wcześniej tak pisałeś.... teraz się wykręcasz... powiedziałeś, że w filmie, jest to dokładnie pokazane... jeśli tak ciężko Ci zrobić screena, to powiedz z dokładnością co do sekundy w którym to jest momencie i wyślij film... to zobaczymy
po prostu to wyśle, zmuszę cię do obejżenia tego całego skoro ci tak zależy :twisted:

Seth
16-08-2005, 00:27
nie rozumiesz chyba, co mówię... mogę obejrzeć cały, tylko napisz mi, gdzie wg. ciebie widać tą jakość i złe spasowanie elementów, dokładnie...

aston
16-08-2005, 08:54

Tak z ciekawości spytam:
czy nie sądzisz że prędzej to nie spasowanie plastików nie wynika bardziej z nieumiejętnego przełozenia kierownicy i deski rozdzielczej na niewłąsciwą stronę??

Wielbłąd
16-08-2005, 11:42
eeee Aston w USA kierownica jest po lewej stronie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a tak wogóle to tutaj chodziło o fabryczna wersje w której widac wnetrze t6akie jak z fabryki... amerykanie nigdy niee robili ładnych wnetrz przynajmniej dla mnie i narazie nic sie niee zmienia... oni dopiero sie uczą :wink:

aston
16-08-2005, 12:02
eeee Aston w USA kierownica jest po lewej stronie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a tak wogóle to tutaj chodziło o fabryczna wersje w której widac wnetrze t6akie jak z fabryki... amerykanie nigdy niee robili ładnych wnetrz przynajmniej dla mnie i narazie nic sie niee zmienia... oni dopiero sie uczą :wink:

nie bedę tego nawet komentował, bo chyba nie wiesz co psizesz

PS
na topgear miali wersję z kierownicą po prawej