PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy layout autoGALERII

Krzysztof Cieślak
16-08-2005, 13:10
Póki co trwają pracy i wszystko się pewnie zmieni do ostatecznej wersji, ale już teraz możecie komentować i pisać co Wam się nie podoba, co należało by zmienić.

el_
16-08-2005, 13:17
Więc tak :twisted: :lol: :wink:
napis Autogaleria.pl w topie zrobiłbym taką czcionką jak jest w obecnym - imo jest bardziej charakterystyczna.
niebieskie ramki zamieniłbym na zielone - takie jak te wyżej. Zielony kolor jest w obecnej odsłonie i wydaje mi się, że powinien pozostać - żeby były elementy wspólne.
Reklamy z Googli zrobiłbym szare.
Jak coś mi przyjdzie do głowy to się podzielę swoimi spostrzeżeniami ;)

Fester
16-08-2005, 13:20
Stare logo jakoś bardziej mi się podoba. Reszta spoko!!! :wink:

Dominik999
16-08-2005, 13:30
Mi się jakoś nie podoba, mniej czytelny od obecnego

napis Autogaleria.pl w topie zrobiłbym taką czcionką jak jest w obecnym - imo jest bardziej charakterystyczna.
podpisuje sie pod tym, poza tym powinna być większa

niebieskie ramki zamieniłbym na zielone - takie jak te wyżej. Zielony kolor jest w obecnej odsłonie i wydaje mi się, że powinien pozostać - żeby były elementy wspólne.
Reklamy z Googli zrobiłbym szare.
Z tym także się zgadzam :wink:

Rolex aka JoHnSoN
16-08-2005, 13:38
mi sie ogolnie podoba tylko logo aG jakies takie male jest ... slabo zauwazalne ... reszta mi odpowiada ...

Potek
16-08-2005, 14:20
Mi sie nie podoba w obecnej wersji ze jest takie szare tło przez co cała strona jest smutna. W nowej wersji jest własnie dobrze ze na białym tle jak narazie przynajmniej .. Co do zielonych ramek sie zgadzam .. Trosze mi brakuje pionowego menu po lewej stronie. Nowosci by byly bardziej po prawej ... a ta reklama wogole przeszkadza.. ;/ "Uzytkownicy piszą" tez mi bardziej pasuje po lewej stronie za to "warto zobaczyc" mogło by byc po prawej.
->Poprostu układ mi sie bardziej podoba obecnej ale kolorystyka bardziej tej nowej ..

pyro
16-08-2005, 15:25
szczerze mówiąc to mało funkcjionalne i przejrzyste

okiem grafika: mało czytelne, estetyczne i przejrzyste, mało grafiki, belki za małe, menu mało funkcjonalne i widoczne, strona na pierwszy rzut oka nastawiona na zyski niż na użytkownika

moja propozycja: ogłoszenie konkursu na forum na nowy design, napewno są tu jakies osoby znające ps'a i potrafiące robic strony

to tylko moje zdanie

Di Kej
16-08-2005, 17:04
Moim zdaniem teraz jest ładnie tylko tło mogłoby być jakieś np. bladozielone. Co do nowego to jest mniej przejrzysty i moim zdaniem niepotrzebnie umieszczona jest zakładka publicystyka, w której od paru miesięcy nie ma nic nowego. Wtedy możnaby było dać większe czcionki dla np. użytkownicy piszą oraz powiększyć tą listę.

P.S. Napis i logo mogły by wyglądać tak (2 rodzaje tła):

GuGi
16-08-2005, 18:09
No to tak subaru bardzo Ciekawe ale dal bym czarne :P jesli trzeba bedzie podesle link lub dam zdjecie :P wszystko ladnie i pieknie poukladane jednak nie podoba mi sie umieszczenie reklamy (powinna byc gdzies na dole) i co do tla to bym sie czepial ze takie biale :P

Krzysztof Cieślak
16-08-2005, 18:10
1. Logotyp, czyli napis autogaleria.pl, który został zaprezentowany w projekcie to tylko inwencja grafika. Możliwe, że logotyp będzie wyglądał tak jak w załączniku.

2. Różne kolory box-ów dają moim zdaniem lepszy efekt, więcej życia na stronie. Planuje może dodać trzeci np. pomarańczowy. Owe boxy ułożone kolorami poziomo dałyby taki podział na stronie głównej co jest ważne i mniej ważne.

3. Reklamy Google'a nie mogą być szare. Nikt by w nie wtedy nie klikał.

4. Pionowe menu będzie, grafik musi znaleźć dla niego dobre miejsce.

5. Co do dużej reklamy dam może się ją rząd niżej, newsy się trochę przesunie w prawo, ale wtedy będzie układ tak jak teraz. Jeszcze do dyskusji.

6. Co do konkursu na nowy design jak proponuje pyro nie mam na tyle czasu, aby pracować z kilkoma osobami, a nikt nie trafi dokładnie w potrzeby strony. Dopracowywanie to czasochłonne zajęcie.

7. Co do boxu Publicystyka, możliwe, że wkońcu będzie tam większy tuch, jak nie to, to będzie miejsce na relacje z testów aut.

PS. Proszę nie zamieszczać własnych projektów, komentujemy tu tylko te zamieszczone przeze mnie.

Ice
16-08-2005, 22:36
IMO troche to wszystko zbyt mało przejżyszte. To fakt jestem do obecnej szaty przyzwyczajony i zdecydowanie ją wole.

AML
16-08-2005, 22:42
Według mnie nowy lay jest profesjonalniejszy.

pyro
17-08-2005, 08:38
6. Co do konkursu na nowy design jak proponuje pyro nie mam na tyle czasu, aby pracować z kilkoma osobami, a nikt nie trafi dokładnie w potrzeby strony. Dopracowywanie to czasochłonne zajęcie.

Mi chodziło o konkurs w takim sensie ze ty dajesz temat z twoim opisem co i jak ma wygladać (układ, kolorystyka, top, rozmieszczenie reklam itp.) a osoby chętne wykonują design pod twoje wytyczne, ty wybierasz ten projekt który ci sie najbardziej spodoba i zlecasz ewentualne poprawki

według mnie to nie jest czasochłonne a efetky mogą być naprawde ciekawe

Sowison
20-08-2005, 19:30
Jak dla mnie jest zbyt chaotycznie... Nie wiem, ale ciężko by mi się było połapać co gdzie jest... I ta reklama na niemalże na środku nie pasuje... Lepiej gdzieś z dołu jakby była. :cool:

Davis
29-08-2005, 15:23
Bardzo podoba mi sie taka skurka aG... Jednak mimo wszystko obenca jest ładniejsza :twisted: Ten pomysl bylby wdl. mnie ciekawszy gdyby zamiast koloru bialego bylby jakis inny, pastelowy...

Di Kej
29-08-2005, 19:06
Wiem że nie przyjmujecie projektów ale fajnie by było jakbyście zrobili obecne logo forum (bardzo charakterystyczne) aG :wink: i obok duży napis Motoryzacja i zdjęcia. Byłoby naprawdę ładnie! :lol: No chyba że nie może być taki duży napis...... :neutral:

debosy
13-09-2005, 18:33
Według mnie jest dobrze tak jak jest.

Po co poprawiać coś co jest dobrę. (no może kolorystyka ta niebieska była leprza).

BABELEC
05-01-2006, 20:46
Zmnieliście belkę nawgacyjną i teraz się gubię :razz:
Za każdym razem trafiam w publicystykę zamiast na forum.
Czlowiek wyrabia w sobie pewne odruchy. Wiążą sie one także z klikaniem w określone, znane miejsca. Popsuliście to :razz: :mryellow:

Golden Boy
05-01-2006, 21:37
Hmm... moim zdaniem to calkiem pozytywnie wyszedł ten lay. W sumie zawsze zmiany wychodza na lepsze. Tylko w dziale tapet zatroszczcie sie o usystematyzowanie tapet pod wzgledem modeli. Tzn. Ferrari--->Enzo
---->360 itd.
Ciezko mi czasem szukac tapet wybranego modelu wsrod 14 stron tapet jednej marki.

Suchy
05-01-2006, 21:45
Nie wiedziałem gdzie to wcisnąć więć napisze to tutaj. Mianowicie forum aG bardzo mi się podoba i według mnie jest to jedno z najlepszych for jak nie najlepsze. Dziś jakiś koleś zachęcał do odwiedzenia forum o BMW (www.bmwauto.pl). Bardzo lubie marke BMW ale tylko raz byłem na te stronie i raczej jej już nie odwiedze bo wszystko tak tam mają pomieszane że nie można się połapać co, gdzie jest a na aG jest wszystko si. Pozdrawiam wszystkich z forum autoGALERIA.pl