PDA

Zobacz pełną wersję : Peugeot Moovie

fischer777
29-08-2005, 20:47
Peugeot Moovie, który zostanie zaprezentowany we Frankfurcie
(c) autobild.de

Davis
29-08-2005, 20:49
:lol: Bosh... Kolejny cudak... Po co komu takie kretynstwa ?| Niewyobrazam sobie, aby ktokolwiek odwarzylby sie do czegos takiego wsiasc...

PS: A ty nadal lejesz na zalączniki :lol: :neutral:

Wielbłąd
29-08-2005, 20:49
OO Boze !! co to ma byc ?? wogóle mi sie nie podoba i jak tak ma wygladac przyszłosc motoryzacji to ja podziekuje !! nic wiecej nie mam do powiedzenia bo jak zobaczyłem fotki to az mnie scieło !!

Di Kej
29-08-2005, 20:54
Jakbym miał firmę to bym wsadził to jako samochód do przemieszczania sie po zakładzie. Tak w ogóle to:Buhahahahahahahahahahahahaha
HOLERNIE ŚMIESZNY TEN WOZIK!!!! :lol: :lol: :lol:

P.S. Powinien się nazywać 007 i należeć do Luksusowej klasy w.......
.....
.....
.....
.......zabawkach dla dzieci. :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow:

AML
29-08-2005, 21:00
Już o tym kiedyś było, niech ktoś pomoże znaleść tamten temat... :roll:

kocie_ruchy
29-08-2005, 21:10
Już o tym kiedyś było, niech ktoś pomoże znaleść tamten temat... :roll:

zapewne nie bylo o nim tylko o protoplascie tego auta, peugeocie m00vie (takie te 00 jak w 1007) zaprojektowanym przez jakiegos tam iranczyka ktory zwyciezyl w ostaniej edycji konkursu peugeota a auto bylo zaprezentowane w genewie

wracajac do tematu, moze teraz sie smiejecie ale za 20 lat zobaczycie ze sami bedziecie jezdzic takimi autami. konstruuje sie je nie po to zeby badac wasze reakcje na wyglad ale na zamieszczone w srodku technologie, a takze krok po kroku oswajac z przyszlosciowymi rozwiazaniami...

AML
29-08-2005, 21:14
Kto bedzie chciał jeżdzić takim czymś to nie ważne, i tak co to bedzie za problem kupić coś konwencjonalnego używanego, a nawet jeśli takie pudła się pojawią to jako zamienniki ryksz. :twisted:

roman311
29-08-2005, 21:26
To wyglada jak budka telefoniczna na kolkach,jak mam jezdzic czyms takim za pare lat to dziekuje

kocie_ruchy
29-08-2005, 21:47
a pamietacie co 20 lat temu mowilo sie o renault espace?
albo o renault clio?

ludzie zawsze sa konserwatywni, nie potrafia przewidziec co beda lubic za kilka lat, ale niektorym placi sie za to zeby oni to wiedzieli za was. zobaczycie ze sami bedziecie sie zastanawiac pomiedzy trzecia generacja citroena C1 (ktora zapewne nie bedzie zbytnio odbiegala wygladem od tego puga) a wlasnie nim

Potek
29-08-2005, 22:18
a pamietacie co 20 lat temu mowilo sie o renault espace?
albo o renault clio?

ludzie zawsze sa konserwatywni, nie potrafia przewidziec co beda lubic za kilka lat, ale niektorym placi sie za to zeby oni to wiedzieli za was. zobaczycie ze sami bedziecie sie zastanawiac pomiedzy trzecia generacja citroena C1 (ktora zapewne nie bedzie zbytnio odbiegala wygladem od tego puga) a wlasnie nim

20 lat temu to ja jeszcze mówic nie umiałem :P hehe
Z jednej strony racja .. pamientam jak sie przyglądałem prototypom jak bylem mały .. a co teraz jeździ .... :> .. ale i tak nie wierze ze będzie cuś w tym stylu będzie sie poruszało po naszych .. (w świecie moze bardziej) drogach....
Wygląda ciekawie .. napewno by fajnie było sie czyms takim przejechac.. ale to ... hmm . potrzeba by było bardzo duzo czasu zeby cos w tym stylu weszło .. :> jak dla mnie nie ma szans .. po pierwsze i ostatnie bezbieczeństwo !!! jak by tym gdize udezył ?? .Wydaje mi sie ze to by samo sobie jechało(byli by tylko pasarzerowie bez kierowcy ) .. no dobra ale napewno na drogach by było jeszcze troszku aut z "naszych" czasów ktore nie maja powiedzmy inteligentnych tempomatów .. systemow które same parkują .. czy tam innych systemów .. i one by były powaznym zagrozeniem dla takich pojazdów .. :>

TuningPan
29-08-2005, 22:53
wlaczam sobie forum aG dzial Prototypy i Wizje, temat Peugeot Moovie i pierwsze slowa ktore powiedzialem sam do sobie widzac te foty to "Jakie gówno" nic wiecej napisze wiadmo o co mi chodzi

kocie_ruchy
30-08-2005, 08:54
20 lat temu to ja jeszcze mówic nie umiałem :P hehe
Z jednej strony racja .. pamientam jak sie przyglądałem prototypom jak bylem mały .. a co teraz jeździ .... :> .. ale i tak nie wierze ze będzie cuś w tym stylu będzie sie poruszało po naszych .. (w świecie moze bardziej) drogach....
Wygląda ciekawie .. napewno by fajnie było sie czyms takim przejechac.. ale to ... hmm . potrzeba by było bardzo duzo czasu zeby cos w tym stylu weszło .. :> jak dla mnie nie ma szans .. po pierwsze i ostatnie bezbieczeństwo !!! jak by tym gdize udezył ?? .Wydaje mi sie ze to by samo sobie jechało(byli by tylko pasarzerowie bez kierowcy ) .. no dobra ale napewno na drogach by było jeszcze troszku aut z "naszych" czasów ktore nie maja powiedzmy inteligentnych tempomatów .. systemow które same parkują .. czy tam innych systemów .. i one by były powaznym zagrozeniem dla takich pojazdów .. :>

wiadomo ze auto nie wejdzie w calosci w takiej formie w jakiej jest tutaj prezentowany, ale na pewno duzo rozwiazan (w tym nadwoziowych) zostanie uzytych w przyszlosci

MKa
30-08-2005, 09:00
Mnie i tak, i tak taka wizja przyszłości wcale nie cieszy... :???:

renówa
30-08-2005, 09:09
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :mad:
To można nazwać samochodem? :???:

Dominik999
30-08-2005, 09:30
Może rzeczywiście to samochód nie jest, ale ja uważam, że to nawet ciekawy i sympatyczny pomysł. Przeciez oczywiste est, ze te "pojazdy" nie wyprą samochodów, bo nie wyobrażam sobie tego np. na autostradzia albo scigającego się na torze. Ale do miasta może być bardzo wygodne, do tego nie zajmuje duzo miejsca, wygląda w dodatku na dośc przestronne w środku i musi być dośc poręczny. Zresztą tak samo sceptycznie podchodzono do smarta, który teraz sprzedaje się nie najgorzej :wink:

AML
30-08-2005, 09:33
Po pierwsze każdy jak bedzie miał do wyboru kupić to pudło a konwencjonalny samochód wybierze konwencjonalny.
I tak jak mówiłem ten pojazd może zastąpić Irańskie ryksze, a przy okazji Japońskie, Chińskie, Indyjskie itd.

MKa
30-08-2005, 09:34
Gorzej tu natomiast z bezpieczeństwem podrużujących... :???:

Dominik999
30-08-2005, 09:35
każdy jak bedzie miał do wyboru kupić to pudło a konwencjonalny samochód wybierze konwencjonalny.
Skąd to możesz wiedzieć :?:

Gorzej tu natomiast z bezpieczeństwem podrużujących... :???:

a smart? tez jest maleńki, ale baaardzo sztywny, moze jakoś rewelacyjnie bezpieczny nie jest, ale najgorszy też nie

MKa
30-08-2005, 09:40
Tylko Smart nie jest cały przeszkolny oraz siedzenia nie są umieszczone tak, że koła przejeżdżających obok TIR-ów, autobusów czy Jeep'ów kręcą się na poziomie naszej głowy... :???: Uff... :???:

Emenems
30-08-2005, 10:43
Ja bym się bał czymś takim jechać. Na szczęście to tylko praca konkursowa, bardzo pomysłowa, lecz nigdy nie wejdzie w życie i dobrze

Dominik999
30-08-2005, 11:39
nigdy nie wejdzie w życie
Nigdy nie mów nigdy.... :wink:

Imperius
30-08-2005, 12:27
Owszem kupiłbym taki samochód ale tylko po to aby go od razu drożej sprzedać :mryellow:

fischer777
30-08-2005, 12:43
Na szczęście to tylko praca konkursowa
Poprzednia wersja była pracą konkursową, a ta jest opracowana przez Peugeota.

To jest zdjęcie wersji konkursowej:
http://www.autoweek.nl/images/480/9401.jpg

MikI MałS
30-08-2005, 13:04
Kurde :???: Nie zdiwiłbym się gdyby ktoś w tym prał ciuchy. :evil: Shit co to ma być totalna szmira.Kto będzie tym jeździł.Totałna bulshit

AML
30-08-2005, 13:44
Już ja widze zachowanie tego na zakrętach, na zakręcie bedziesz musiał zwalniać do 20 km/h żeby się nie kopyrtnąć. :???:

fischer777
30-08-2005, 14:10
Najprawdopodobniej system skręcania będzie podobny jak w Mercedesie F400 Carving.Uważam, że pomysł jest bardzo ciekawy, aczkolwiek potrzeba czasu, by zastosować taką technologię, aby pojazd nie odbiegał od zwyczajnych samochodów.

Emenems
30-08-2005, 17:02
Na szczęście to tylko praca konkursowa
Poprzednia wersja była pracą konkursową, a ta jest opracowana przez Peugeota.

To jest zdjęcie wersji konkursowej:
http://www.autoweek.nl/images/480/9401.jpg

No rzeczywiście masz racje, ale nie straszcie mnie że coś takiego wyjedzie kiedykolwiek na drogi. Wiem że to nowoczesna technologia, ale są pewne granice dobrego smaku.

endrju
30-08-2005, 17:08
aaeeooiiuu :ogh: WHAT IS THIS???
Tego samochodem nazwac przecież nie można... Mi to łeb diabeła :twisted: przypomina lusterka to rogi, a światła to sprytne ślepia...(mówię o fotce na drugiej stronie)....Ma się skojarzenia :roll:

BABELEC
30-08-2005, 21:13
Przecież to tylko wizja wybiegająca w przód na ładnych kilka -naście lat. A niektórzy tak emocjnalnie podchodzą do tematu, jakby po Frankfurcie miał trafić do salonów. :damn: Cholera wie, czy za 15 lat tak będzie wyglądała nasza motoryzacja i czy nasze upodobania się zminią tak, że to będzie nas kręciło jak teraz Astony, Jagi, Koenigseggi czy lambo.

Mi na dzien dzisiejszy to w ogóle nie podchodzi.

MikI MałS
31-08-2005, 20:36
Już ja widze zachowanie tego na zakrętach, na zakręcie bedziesz musiał zwalniać do 20 km/h żeby się nie kopyrtnąć. :???:

Hehe.................a póżniej jak w beczce śmiechu............hehe :mryellow: :twisted:

Bunio
01-09-2005, 12:57
gdzie to coś ma koła :/ ?
co za poduszkowy-wózek elektryczny :/
jakby następca 1007 (patrz : dzwi) :)