PDA

Zobacz pełną wersję : Heineken Open'er 2010.

zychu
18-06-2010, 08:53
Jak wszyscy wiedza już niedługo , bo w dniach 1-4 lipca tego roku odbędzie się jeden z największych festiwali muzycznych w europie i na świecie - Heineken Open'er Festival. Jak wiadomo lotnisko Babie Doły w Gdyni.
http://www.opener.pl/pl/artists - spis artystów/zespołów/wykonawców/etc

I tutaj pojawia się pytanie ode mnie. Kto z obecnych aktywnych forumowiczy jedzie na Open'er?

Jadę ja , jeśli ktoś z forum jedzie to chętnie się spotkam ;) Można urządzić Open'erowy spocik.

p.s
Byku nawet jeśli napiszesz , że będziesz to ja już wiem ,że będzie inaczej ;p

Szakal
18-06-2010, 10:32
o_O nawet nie wiedziałem o tym. Jeśli wszystko ułoży się po mojej myśli to może się zjawie. W końcu to niedaleko już odemnie. Zostało jeszcze 2 tygodnie więc wszystko może się zdarzyć. ;) Jak coś dam znać. Będzie można kupić bilet tam na miejscu?

zychu
18-06-2010, 12:44
350 na wszystkie cztery dni

390 na to samo tylko ,że możesz wbić na pole namiotowe ;)

cena za jeden dzień 150 zyla ;d

innych cen nie znam ;p

jak można nie wiedzieć o Open'er? :P

Pan Mike
18-06-2010, 12:44
Dziewczyna ogarnia mi bilety bo nie dostalem darmowych VIPow (I'm not VIP enough I guess), i "normalnie" bede. Nie bede w WWA przed ta data wiec spot obowiazkowy

Szakal
18-06-2010, 12:48
innych cen nie znam ;p

155zł kosztuje jeden dzień. Wiem o tym bo widziałem na strone. Tylko ja pytałem się czy będzie je można kupić też tam na miejscu? Czy w grę wchodzi jedynie przez internet?

zychu
18-06-2010, 13:31
ofc ,ze mozna na miejscu :)

ja w zeszlym roku przypadkiem wpadlem na ostatni dzien open'era i kupilem przed wejsciem w kasie ^^

Mike no to gr8 ....widzimy sie i pijemy ~~

RX-7
18-06-2010, 14:40
Będzie Kasabian, będzie Massive Attack, będzie Pearl Jam, będzie Archive (:lover::lover::lover:), tylko RX'a pewnie nie będzie :(.

Sesjo, Ty bezwzględna zdziro :hammer:!!!!

GRUBY
18-06-2010, 14:55
Kolego, sesja to jest we wrześniu. ;)

RX-7
18-06-2010, 14:59
Wiesz, ja wolę jednak pójść na pierwszy termin ;)

Q-Taz
18-06-2010, 16:14
Co ty studiujesz, że ci sesja przeszkadza? Chyba, że egzamin masz w tym czasie po prostu:P

RX-7
18-06-2010, 16:16
30 mam materiały, 1 drugi termin z fizyki.

Poza tym i tak nie mam 350zł na karnet ;p

kocie_ruchy
18-06-2010, 23:58
Dziewczyna ogarnia mi bilety bo nie dostalem darmowych VIPow (I'm not VIP enough I guess), i "normalnie" bede. Nie bede w WWA przed ta data wiec spot obowiazkowy

a ja dostałem - 1:0 dla mnie :D

PS no i mieszkam na polu, bo rok temu nie podobało mi się jak nie mieszkałem na polu, czyli tak jak byłem tam wcześniej - nie ma tego festiwalowego feelu. szykuja sie jakieś biby pod namiotami? :P

Pan Mike
18-06-2010, 23:59
Spadaj!! (za krotko)

kocie_ruchy
19-06-2010, 00:04
no ale bilet chyba i tak muszę kupić bo vip nie daje wejścia na pole namiotowe, co za bez sęsu :o

Pan Mike
19-06-2010, 00:48
no ale bilet chyba i tak muszę kupić bo vip nie daje wejścia na pole namiotowe, co za bez sęsu :o
Spimy czy tak czy siak w hotelu (jeszcze nie zabookowany nie wiem czy sie ogarne), kupuje Ci bilet, dajesz mi VIPa jak Kasi sie dla 2ch nie da ogarnac.
:mryellow:

zychu
19-06-2010, 06:26
ooo widze kolejny zawodnik do flaszki :D ~~

kocie_ruchy
19-06-2010, 13:11
zychuuu miałem do ciebie pisać na fb... bedziesz na polu czy gdzie?

zychu
19-06-2010, 16:12
ja bede na polu :D

kocie_ruchy
19-06-2010, 19:36
yesss to sie ustawimy gdzieś blisko i bedziemy bibki robić :P reszta na privie :P

zychu
22-06-2010, 08:55
od mej lubej wiem ,ze lepiej sie robi bibki na parkingu miedzy autami :P

Lay'S
22-06-2010, 15:57
Hehe, ja to każdego roku mam jaśniutko na niebie, słychać słabo, bo to jednak kilka ładnych kilometrów z dużym lasem po drodze ;)

zychu
05-07-2010, 15:22
no i stalo sie...Open'er sie skonczyl :((((

zaczne od tego ,ze spotkalem sie z kocie_ruchy i Panem Mikie'em :)

milo bylo was znowu spotkac panowie - szkoda ,ze nie bylo mozliwosci na dluzszy wspolny melanz :P

a teraz koncerty ....bede tylko mowic o tym , co widzialem

1. Pearl Jam - pan Vedder bardzo mnie zaskoczyl tym ,ze nauczyl sie mowic po Polsku :D Fakt ,ze czytal z kartki , ale i tak wielki szacun ^^ Generalnie facet dbal o to ,zeby nikomu nic sie nie stalo na publice ;D Zagrali jak trzeba , a nawet lepiej. "do the evolution" na zywo ....zmiekly mi nogi :D Generalnie jeden z lepszych koncertow.

2. Die Antwoord - dziwacy z RPA , do ktorych nie bylem przekonany. Ale po koncercie stwierdzilem ,ze sa swietni.... Zrobili bardzo fajne szol i sie super bawili z publika. No i nam dziekiwaoli bardzo za poznanie bardzo ladnego bluzga ..."kurwa" :D

3. Massive Attack - swietny koncert , troche materialu z nowej plyty i troche starych kawalkow....tak wiec "teardrop" , "karmacoma" , etc.

4. Skunk Anansie - znalalem tylko jeden kawalek od nich....po koncercie zlapalem zajawke na ten zespol. Jak dla mnie najprzyjemniejszy koncert calego Open'era :D

5. Fat Boy Slim - facet robi swietne szol , ale muzyka jaka zagral spowodowala ,ze wyszedlem w polowie , bo juz nie moglem sluchac tego szitu. Ponoc w po tym jak wyszedlem zaczal grac normalniej , ale i tak mam na niego focha :P

6. Tricky - wyszedl na scene ....zapalil jointa , pobujal sie , nieogarnial , wyszedl w publike , potem zaprosil ludzi na scene ...generalnie dziwny , aczkolwiek ciekawy koncert

7. Gorillas Sound System - nie wiem jaki DJ sie tym zajmowal , ale zrobil fajny mix "clint eastwood". W sumie szalu nie bylo...no scenografia byla spoko ^^

8. Empire of the Sun - tutaj tylko powiem ,ze to kolejny super koncert. Milo mnie zaskoczyli :D

9. The Dead Weather - nie rozumiem czym ludzie sie tak jaraja :P

10. Cypress Hill - tutaj zaluje tego koncertu....beznadziejnie byl naglosniony. Fakt grali fajne kawalki i sie dobrze bawili z publika....ale przez to naglosnienie szkoda mi jest ,ze wyszedlem z Empire of the Sun w polowie ;/

11. Grace Jones - wiekowa kobieta , a zrobila genialny koncert. Bardzo sie ciesze ,ze moglem zobaczyc ja "live"

12. Łąki Łan - oni sa boscY !!!!!!!!!!!111111111111

A tak poza tym co ja widzialem , to moja luba byla na Mando Diao i twierdzi ,ze to najlepszy koncert calego HOF :)

Kaczor
05-07-2010, 17:15
A jak Nas i Damian ? Byłeś? Po tym co stworzyli razem na distant relatives fajnie by było zobaczyć ich na żywo.

RX-7
05-07-2010, 17:55
A Archive? Kasabian?

MCL
06-07-2010, 00:34
Archive? Kasabian? Yeasayer? Wild Beasts? :)

zychu
06-07-2010, 07:35
mam swoje gusta i to co wymieniacie jakos mnie nie kreci , wiec nie bylem tam ...w tym czasie byly dla mnie ciekawsze koncerty ^^

moze kocie_ruchy albo Mike widzieli cos z tego ~~

Pan Mike
06-07-2010, 16:00
Kasabian, naglosnienie srednie ale udane. Troche niemiecke powiedzialbym ale dluugo grali wiec fajnie.

kocie_ruchy
08-07-2010, 12:12
9. The Dead Weather - nie rozumiem czym ludzie sie tak jaraja :P

że coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :mryellow: zdecydowanie najlepszy koncert całego openera, jack white jest po prostu BOGIEM!!!!!! rzucałem sie w tłumie, ryczałem do zdarcia gardła, byłem na łejwie itd... ten koncert zapamietam bardzo długo :=

nr.2 dla mnie to ukochani die antwoord, naprawde jarałem sie że w końcu zobacze ich na żywo no i koncert spełnił moje wygórowane oczekiwania :D szkoda tylko że tak krótko (ze 40 minut), ale jak gadałem z zychem - chyba po prostu zabrakło im piosenek na wiecej :tooth:

nr.3 to dla mnie regina spektor - lubiłem ja do tej pory a teraz mnie po prostu ujęła, w pewnym momencie ledwo co opanowywała łzy bo tyle ludzi przyszło na koncert i znali jej piosenki i śpiewali razem z nia, i wtedy wszyscy sie tak wzruszyli i było tak aaaaaaa :=

czyli jak widać mnie interesowało zupełnie co innego niż zycha ale fajnie że opener jest właśnie taki że zapewnia przeżycia dla wszystkich, a i stanowi szanse na poszerzenie swoich muzycznych zainteresowań :=

zychu
08-07-2010, 16:07
ja nie zapomne 1 dnia jak dojechalem ...rozpakowywuje auto ...widze jedzie czrwona spider i jakis chudzielec w kapeluszu za kolkiem :D

biegne i krzycze "Mateusz !!!" a ten tak glosno lsuchal muzy ,ze nie slyszal ...parowa...i nie dal mi pojezdzic ><

dżony
08-07-2010, 20:14
nr.2 dla mnie to ukochani die antwoord, naprawde jarałem sie że w końcu zobacze ich na żywo no i koncert spełnił moje wygórowane oczekiwania :D szkoda tylko że tak krótko (ze 40 minut), ale jak gadałem z zychem - chyba po prostu zabrakło im piosenek na wiecej :tooth:

Chyba jednak trochę im zostało tych kawałków;) na płycie jest ich 18, tasiemcami nie są ale razem trwa to trochę więcej;)
Też ich lubię:= dla samego akcentu warto ich słuchać;)

kocie_ruchy
08-07-2010, 23:39
ja nie zapomne 1 dnia jak dojechalem ...rozpakowywuje auto ...widze jedzie czrwona spider i jakis chudzielec w kapeluszu za kolkiem :D

biegne i krzycze "Mateusz !!!" a ten tak glosno lsuchal muzy ,ze nie slyszal ...parowa...i nie dal mi pojezdzic ><

bym dał no ale sam wiesz że jakoś tak... nie było kiedy :\ ciągle sie coś działo :\