PDA

Zobacz pełną wersję : Mazda Sassou

fischer777
30-08-2005, 12:48
Prototyp, który zostanie zaprezentowany we Frankfurcie.

MikI MałS
30-08-2005, 13:01
Trochę kosmiczna, ale...............mi się bardzo podoba.Fajna sylwetka.Przednie i tylnie światła wymiatają!!Wnetrze też dziwaczne, ale wszystko wyglada świetnie.Bardzo podoba mi się ten prototyp :twisted:

MKa
30-08-2005, 15:32
Tył świetny - wydechy, lampy - ogólnie cały tył udany wg mnie :!:
Przód taki średni - dziwnie wygląda ta nakładka na zderzaku w innym kolorze czy przeźroczysta - matowa... nie wiem ale mi to nie pasuje.
Natomiast wnętrze jest już... nie takie. Jeszcze te połączone fotele i kierownica ujdą ale panel środkowy i zegary to komletnie źle wygląda.
Ogólnie auto średnio mi się podoba...

Davis
30-08-2005, 16:11
Zazwyczaj nie podobaja mi sie takie "kosmiczne" prototypy, ale ten jest naprawde swietny. Tył jest bardzo ładny, szczególnie reflektory. Przod zdziebko słabszy, chodz nie znaczy to ze mi sie niepodoba, kierynkowskazy sa naprawde ciekawe i pomyslowe. Wnetrze jest OK, ale niepodobaja mi sie fotele

Mercedesw123
30-08-2005, 16:46
ja rowniez nigdy nie lubilem kosmiczny aut(Honda Civic np.) ale to jest ladne, a powiem wiecej ze nawet bardzo, jedynie te polaczone fotele...

Emenems
30-08-2005, 16:59
Weź teraz tekim autem wyjedź na czołówke, lub puknij na parkingu, jak cały przód jest z plexi :smile: . Fajne migaczo-strzałki, pokazują w którym kierunku skręcamy :wink:

endrju
30-08-2005, 17:00
Z zewnątrz jest całkiem, całkiem...hmmm podoba mi sie :smile: , ale wnętrze jest już przesadzone :???:

Di Kej
30-08-2005, 19:22
Kosmiczny ten samochód ale bardzo mi się podoba.
Dwudrzwiowy ale tylna szyba też się do końca otwiera.
Bardzo mi się podoba ten system taki jak w Avantime.....
....sam Avantime mi się podoba.....
Ten jest równie ładny.

Wielbłąd
30-08-2005, 23:23
juz to pisałem i napisze jeszcze raz :razz: kompletnie nie podobaja mi sie takie "UFO" i nie zmienie swojego zdania !! Szkoda ze bardzo duzo concept carów idzie w ta strone :sad: mama nadzije ze swiat motoryzacji sie jakos opamienta i przerwie to podazanie za avangarda na której widak zbiera mi sie na wymioty.

BKX
31-08-2005, 09:33
Mnie ten samochod nie szokuje... No moze te migacze, ktore mi sie oczywiscie bardzo podobaja :D Gdyby wymienic wnetrze, samochod stylitycznie nadaje sie juz na drogi... ;)

BABELEC
04-09-2005, 20:08
Sassou będzie wyposażone w port USB służacy do wgrywania muzy i innych danych do wbudowanego kompa oraz do...uruchamiania samochodu za pomocą pendrive'a. To rozwiązanie nie wejdzie najprawdopodobniej do użytko ze względu na problemu z zabezpieczniem dostępu.

Pelne info na PC Wolrd Komputer (http://www.pcworld.pl/news/news.asp?m=7&id=82678)