PDA

Zobacz pełną wersję : Mercedes Vision R63 AMG

Krzysztof Cieślak
05-09-2005, 15:49
News i zdjęcia będą dostępne pod tym adresem za kilkadziesiat minut: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=328

[edit]
Wszystko gra. Czekam na komentarze.

BABELEC
05-09-2005, 16:18
No comments. :razz:

Nie podoba mi się ten MB. A wersję AMG uważam za totalnie bezsensowną. Bo do kogo jest ona kierowana?
1. Do dynamicznego kierowcy? Nie weźmie czegoś, co wygląda jak van czy dostawczak. Kupi sportowe auto, ewentualnie szybkiego Mercedesa (CLS, CL), którego celowo nie nazywam sportowym.
2. Do ojca rodziny (żona + dzieciaki na pokładzie)? Żona zacznie go okładać torebką i wyzywać od wariatów i idiotów, gdy będzie wykorzystywał możliwości silnika. Poza tym, przy takiej mocy siły bezwładności działające na pasażerów mogą, co słabszych, przyprawić o mdłości lub wręcz pawia. A dzieciaki będą latały po calej tylnej kanapie z przedziałem bagażowym włącznie.
Nie mam nic przeciwko szybkim, mocnym samochodom. Wręcz przeciwnie. Ale mówię stanowcze nie luskusowemu dostawczakowi o mocy ponad 500 KM.

BKX
05-09-2005, 16:24
Równierz jestem tego samego zdania co BABELEC, MB robi coś na na siłe... Ile egzemplarzy tego modelu bedzie sprzedawanych? 100? 500? To i tak chyba za dużo... Ja wiem, że tą firme stać na eksperymenty, ale sa jakies granice... Z tym modelem bedzie jak z Renault'em Avantime... Przynajmniej ja mam takie wrażenie :???:

Emenems
05-09-2005, 17:26
Z tym modelem bedzie jak z Renault'em Avantime... Przynajmniej ja mam takie wrażenie :???:

Wiesz, Aventime zmarł bo nie mogli się uporać ze skomplikowanym systemem zamykania tych ogromnych drzwi, a jak już się uporali to auto się lekko przewartościowało.
Sądze że Mercedes szuka nowych nisz, rynków (żył złota), nawet dobrze, powstaje cos niezwykłego i nowatorskiego. To nic że jest niezbyt ładne, ale przynajmniej ciekawe.

BKX
05-09-2005, 18:23
Z tym modelem bedzie jak z Renault'em Avantime... Przynajmniej ja mam takie wrażenie :???:

Wiesz, Aventime zmarł bo nie mogli się uporać ze skomplikowanym systemem zamykania tych ogromnych drzwi, a jak już się uporali to auto się lekko przewartościowało.
Sądze że Mercedes szuka nowych nisz, rynków (żył złota), nawet dobrze, powstaje cos niezwykłego i nowatorskiego. To nic że jest niezbyt ładne, ale przynajmniej ciekawe.
Oczywiscie, ze wiem jaki byl powod zaprzestania produkcji tego ciekawego modelu, ale jak wiesz przwaznie podaje sie go za przyklad wlasnie w takich sytuacjch... Mysle, ze Mercedes robi sobie cos w rodzaju wewnetrznej konkurencji, ale z ta roznica, ze kasa i tak zostaje w firmie :) Bo ktos, kto ma kupic S klase, a chce miec sporo wnetrza tak jak w modelu V (Viano), nie chcac przy tym miec takiego kolosa, kupi wlasnie ten model... Tak czy inaczej, podobaja mi sie w nim tylko detale, a calosc nie przekonuje mnie wcale, choc chyba wole ten model o S klasy, ktora jest "mniejszym Maybach'em" ;)

MikI MałS
05-09-2005, 18:49
Kurde, kto kupi ten samocho.Ta wersja jest dla mnie tak samo bezsensowna ja ML AMG.Kto to kupi to auto rodzinne i nic się z niego nie zrobi.Co do tuningu zastosowanego w tym samochodzie to bardzo mi się poodba.Super przedni zderzak.Felgi wymiatają.Cztery wydechy to juz tradycja.Samochód ładny, tylko kto go kupi.......................... :roll:

Czy czasem renówa nie zrobił tego samego tematu?? :susp:

aston
11-09-2005, 18:21
7-osobowa S-klasa
W jasnych kolorach mi sie nie podba, ale w takim moze być (światła przednie)
Jest za...

qoompel
13-09-2005, 08:11
No niestety musze to powiedziec-dla mnie jest brzydki (no sorry!). W srodku super ale te przednie swaitla...................do niczego