PDA

Zobacz pełną wersję : Focus RS 2006

aston
07-09-2005, 09:14
Nowy silnik od Volvo 6-cylindrowy 3 lub 3,2 litra
350KM i 446Nm
Napęd AWD
Do sprzedaży ma wejść w 2007 roku
http://img.photobucket.com/albums/v34/zebby/focus.jpg
wiem, ze tak zdjęć się nie powinno tutaj dawac, ale to jest malutkie (źródło: Google)

źródła nie podaję, bo to informacje z różnych stron, ale jak ktoś chce to tu jest króki tekst:
http://www.autocar.co.uk/News_Article.asp?NA_ID=215449

BABELEC
07-09-2005, 10:09
Jeżeli to się potwierdzi, to prawdopodobnie będziemy mieli mistrza kompaktów, jeśli chodzi o osiągi. A wyglądem i tak już przebija kolegę z Wolfsburga.
Czekam z niecierpliwością na więcej info o tym Fordzie.

Potek
07-09-2005, 11:04
A wyglądem i tak już przebija kolegę z Wolfsburga.
a czy ten focus sie cos rózni od serii??:> Wiem ze o gustach sie nie dyskutuje tak ze nic nie pisze który moim zdaniem ładniejszy
Silnik robi wrazenie golf z tylu samo litrów wyciąga sto koni mniej ... :>

Matador
07-09-2005, 12:22
Super, prawdziwy Golf's Killer. A ten silnik ma być także montowany w nowym Volvo S80...

Seth
07-09-2005, 12:41
ciekawa fotka.. o ile widze, to jest muł :D... czyli w nadwoziu seryjnego focusa testowany napęd i siulnik RSa.... na wyglą ereski będize trzeba poczekać... ale osiągi zapowiadają golf killera

MikI MałS
07-09-2005, 14:19
Jeżeli to się potwierdzi, to prawdopodobnie będziemy mieli mistrza kompaktów

Tak to fakt.350 koni do baaaaaaaaaaaaaardzo dużo.Pewnie ma świetne osiągi.Co do jego wyglądu to nie widzę jakiś większych zmian od zwykłej wersji :???: Już więcej ma zmian ST.Mówię tu oprócz felg nie widzę większych zmian.

Po rusku nie rozumiem................. :twisted:

aston
07-09-2005, 14:39
Jeżeli to się potwierdzi, to prawdopodobnie będziemy mieli mistrza kompaktów

Tak to fakt.350 koni do baaaaaaaaaaaaaardzo dużo.Pewnie ma świetne osiągi.Co do jego wyglądu to nie widzę jakiś większych zmian od zwykłej wersji :???: Już więcej ma zmian ST.Mówię tu oprócz felg nie widzę większych zmian.

Po rusku nie rozumiem................. :twisted:

Zdjęcie jest tak tlyko, wersja do testowania, na pewno nei bedzie tak wyglądał

Di Kej
07-09-2005, 18:27
Jeżeli to się potwierdzi, to prawdopodobnie będziemy mieli mistrza kompaktów, jeśli chodzi o osiągi. A wyglądem i tak już przebija kolegę z Wolfsburga.

No nie wiem, jest jeszcze przecież Lancer EVOLUTION VIII MR FQ 400

BABELEC
07-09-2005, 19:10
W moich slowach, które przytoczyłeś ale chyba nie czytałeś, napisałem o bezpośrednim konkurencie Focusa a nie ogólnie oo całej klasie.

aston
07-09-2005, 19:37

No nie wiem, jest jeszcze przecież Lancer EVOLUTION VIII MR FQ 400

Tylko, ze to jest już inna kalsa, nie wiem czy wiesz, ze on jest o jakieś 100% droższy od normlanego Evo

Yoda
07-09-2005, 20:17
byl temat o fiescie ST... myslalem czemu by nie mieli wypuscic fiesty AWD z 350 km... no i prosze, wyszlo moze nie fiesta bo focus (piekne autko tak na marginesie :wink: ) ale to jest AWD i ma 350 koni :twisted:

MKa
07-09-2005, 20:19
Silnik łagodnie mówiąc mocny, ciekawe co zrobią => zmienią w nadwoziu. To może być bardzo ciekawa propozycja a zarazem duża konkurencja... :grin: :cool: