PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy top aG

Krzysztof Cieślak
09-09-2005, 12:09
To prawda, że rano ma się najlepsze pomysły. Z pomocą Przemka i DJ-a opracowałem nowy top autoGALERII. Jako, że lepszy ten niż żaden od razu dałem go na stronę.

Czekam na wrażenia :-)

ilovebmw
09-09-2005, 12:32
wrazenia pozytywne, nawet bardzo....

Wielbłąd
09-09-2005, 12:34
u mnie bardzo podobie jak u kolegi...

Davis
09-09-2005, 12:47
Mi sie rownierz bardzo podoba :smile: Spoko bryka... Chiciarz moglby byc wiekszy :wink:

BKX
09-09-2005, 12:52
Wszystko bardzo fajnie, dobrze wykonane, ladne przejscie kolorkow, ale... dlaczego cala strona nie jest w takiej kolorystyce? Bo jakos mi sie to lekko gryzie z tym zielonym :D

Di Kej
09-09-2005, 12:54
Extra autko, kolorek, napis też fajny, ale rzeczywiście gdyby cała strona miała taki kolor.............
..byłoby super :mryellow:

Rolex aka JoHnSoN
09-09-2005, 13:14
Ja jeszcze dodam jakby ktoś nie zauważył że kliknięcie na logo umieszcznoego na topie przenosi do strony głównej aG ...

AML
09-09-2005, 13:16
Danie tego VW na top było wielkim błędem, bo wielu ludzi nie cierpi tego auta, a teraz będzie ono kojażone z ag.

Krzysztof Cieślak
09-09-2005, 15:26
Danie tego VW na top było wielkim błędem, bo wielu ludzi nie cierpi tego auta, a teraz będzie ono kojażone z ag.
Każde auto ma swoich zwolenników i przeciwników. Nie można stwierdzić, że akurat Veyron ma więcej tych drugich.

Nie sądzę też, aby to jakie auto jest w nagłówku budziło na tyle złe skojarzenia, by przeniosły się one na stronę.

dlaczego cala strona nie jest w takiej kolorystyce? Bo jakos mi sie to lekko gryzie z tym zielonym :D
Ponieważ zielony dobrze komponuje się z niebieskim i innymi kolorami z nowego topu.

Mi sie rownierz bardzo podoba :smile: Spoko bryka... Chiciarz moglby byc wiekszy :wink:
Owszem mogłoby być większe, ale wtedy za bardzo by rozpraszało uwagę użytkownika. A tak jest dużo przestrzeni między logo, autem i szukarką.

PS. A co myślicie o nowym sloganie: "Piękno motoryzacji". Może macie lepsze pomysły?

Wielbłąd
09-09-2005, 16:16
Mi slogan "Piękno motoryzacji" jak najbardziej odpowiada i stwierdzam ze jest udany...

fischer777
09-09-2005, 16:21
Co do topu jest bardzo dobry. Slogan jest zupełnie nie potrzebny. W serwisie trochę źle rozplanowane są banery i się robi nieczytelnie. Najlepiej by było jak by do forum wprowadzić styl podobny do serwisu. Tyle ode mnie :wink:

Emenems
09-09-2005, 16:40
Dla mnie Slogan nie jest potrzebny, wygląda jak reklama podpasek.
No ale jak już musi byc to wybrał bym troche inne hasło, bardziej związane z Tapetową tematyką strony.

Davis
09-09-2005, 16:48
Dla mnie Slogan nie jest potrzebny, wygląda jak reklama podpasek.
No ale jak już musi byc to wybrał bym troche inne hasło, bardziej związane z Tapetową tematyką strony.

:lol: Reklama podpasek... :lol: :wink: Jesli chodzi o bycie, lub nie bycie slogana to jest mi to obojetne, bo i tak nie zwracam na niego raczej uwagi... Ale ten jest OK :cool:

Małe Joł
09-09-2005, 17:04
Chociaż jestem z konkurencji, pod względem tematyki oczywiście, to bardzo podoba mi się nowy top aG. Oby tak dalej...:)

renówa
09-09-2005, 18:30
bardzo mi sie podoba
Bardzo ładny

Ice
10-09-2005, 15:29
Naprawdę świetny, bardzo dopracowany graficznie. Niestety IMO kolorystycznie nie pasuje do zielonej szaty aG.

debosy
13-09-2005, 18:28
Teraz wygłąda bardzo ładnie i bardziej przejrzyście poniewarz zdjęcie w ostatnim newsie na stronie głównej jest większy...

Kawał dobrej roboty panowie...

Zgadzam się z Ice'm i proponuje przywrócić stara kolorystykę aG , bo według mnie ładniej się prezentowała...