PDA

Zobacz pełną wersję : MINI Concept Frankfurt

Krzysztof Cieślak
13-09-2005, 22:28
Ostatnia nowość dzisiaj: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=345

BABELEC
14-09-2005, 10:18
Zastanawiam się, do kogo skierowana jest ta propozycja. Auto dziwne w formie i nie wiadomo do czego. Ani to kombi dla dużej rodziny anie zgrabne mini. :roll:

JaCie
14-09-2005, 12:27
Nie jest złe, ale wygląda na to, że pozostanie tylko prototypem. Nie podoba mi się tylko ta tylka klapa z uszczelkami na środku szyby.

M.A.C.K.
14-09-2005, 16:22
Bardzo fajne autko. :razz:

Taki większy mini wreszcie dla 4 osób albo dla 2 z jakimś sprzętem sportowym.

Jeszcze jak mu dadzą 4x4 i dobry silniczek to będzie naprawde cool :smile:

MikI MałS
14-09-2005, 18:10
Jestem wielkim entuzjastą samochodów spod znaku MINI, ale ten model totalnie mi się nie podoba.Tak w ogóle to do kogo jest kierowany ten model.3-drzwiowe kombii.................głupi pomysł, tak samo jak 3-drzwiowy van(Avantime).Podoba mi się wnetrze.

Jacobser
14-09-2005, 20:45
I oto mamy kolejny przykład łamania motoryzacyjnych legend.Kiedyś i owszem,byly różne użytkowe wersje miniaka,ale żeby zrobić takie coś w XXI wieku :?: Tylne dzwi jak od stodoły,wygląd ciekawy,retro,ale i tak i tak beznadzieja.

MKa
14-09-2005, 22:26
Aż takie krytyczne to nie jest ale moim zdaniem designerzy z nódów już nie mają co wymyślać. To poprostu lekka przesada... dziwne... :neutral:

Mercedesw123
15-09-2005, 06:54
pamietal byl kiedys 3drzwiowy Kadett Kombi(jezdzi u mnie po miescie) i z tego co wiem byl bardzo popularny.
A Mini?
Lubie to auto, ale kombi jest ochydne, przod patrzy w gore, brzydkie drzwi, strasznie dlugie, i ten tyl, cochyda

Di Kej
15-09-2005, 06:56
pamietal byl kiedys 3drzwiowy Kadett Kombi(jezdzi u mnie po miescie) i z tego co wiem byl bardzo popularny.
A Mini?
Lubie to auto, ale kombi jest ochydne, przod patrzy w gore, brzydkie drzwi, strasznie dlugie, i ten tyl, cochyda

Jest jeszcze dwudrzwiowa MYDELNICZKA KOMBI :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Co do miniaka to jedyna fajna rzecz to lampy przednie....
....reszta do kitu :???: :???: