PDA

Zobacz pełną wersję : Smart Crosstown

Krzysztof Cieślak
14-09-2005, 15:00
Informacje o zdjęcia następcy Smarta Fortwo: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=347

Mercedesw123
14-09-2005, 15:08
nie nie podoba mi sie,
myslalem ze to jakis tanszy Smart a to nastepca ForTwo, ble!

Dominik999
14-09-2005, 15:41
To ma być następca Fortwo?? To chyba jakas pomyłka :? naprawde lubiłem to autko, a ten jest.... okropny :/ a wnętrze to totalna porażka

BABELEC
14-09-2005, 15:46
Tragedia, koszmar to najdelikatniejsze określenia tego czegoś.
Cyt: "Smart zebrał swoich designerów, zamknął ich gdzieś na pustkowiu (literówkę macie w art.) i wydał polecenie zaprojektowania następcy fortwo."
Zamknął ale chyba w ciemnej piwnicy, uprzednio faszerującjakimiś prochami. Tak, jak wcześniej Smart miał problemy, tak teraz zdechnie w blokach startowych.
Wnętrze przypomina urządzenia Zelmera. :???:

AML
14-09-2005, 15:52
Smart według mnie to nie producent samochodów, to jest zdaje się producent opakowań plastikowych, to tylko takie zbiorniki na wodę które przypominają samochody, tak na prawdę to wielka ściema.
To już jest niemożliwe żeby ta marka wypuściła coś choć trochę ładnego, nic tylko plastik, plastik, plastik.
Popatrzcie na to auto stary FT był idiotycznie wyglądającym autem o idiotycznym załozeniu, kiedyś wyprzedzałem to auto na trasie, widziałem jak ten koleś w tym siedział, w ogóle co za szajs, aż mnie uderzyło współczucie, on siedział jak na starym romeciku pełniącego funkcję opcjonalnej trumny bądź śpiwora, przy zderzeniu i np. Mercedesem stary smart stanowił bułkę pszenną a kierowca został przerobiony na hamburgera.
Nie dość że ta nowość naśladuje rozmiarowo staruszka to projektanci osiągneli kolejny poziom kiczu, no spójżcie na to, istne gówno i nie mówcie mi tu o osiągach albo przeznaczeniu dla klienta bo to i tak nie ma sensu jeśli toczymy tu rozmowę o szczerze mówiąc dwu osobowym motocyklu obudowanym blachą po starych konserwach.

M.A.C.K.
14-09-2005, 16:14
pic na wode fotomontarz :damn:

to auto to jeden wilki kicz, wygląda jakby sie naćpało

Oglądając ostatnie projekty smarta myślałem ze zrobią coś fajnego a tu lipa.

Samochód dla ludzi któży mają IQ poniżej 50 i nie wiedzą co zrobić z forsą.

BKX
14-09-2005, 16:21
Smart według mnie to nie producent samochodów, to jest zdaje się producent opakowań plastikowych, to tylko takie zbiorniki na wodę które przypominają samochody, tak na prawdę to wielka ściema.
To już jest niemożliwe żeby ta marka wypuściła coś choć trochę ładnego, nic tylko plastik, plastik, plastik.
Popatrzcie na to auto stary FT był idiotycznie wyglądającym autem o idiotycznym załozeniu, kiedyś wyprzedzałem to auto na trasie, widziałem jak ten koleś w tym siedział, w ogóle co za szajs, aż mnie uderzyło współczucie, on siedział jak na starym romeciku pełniącego funkcję opcjonalnej trumny bądź śpiwora, przy zderzeniu i np. Mercedesem stary smart stanowił bułkę pszenną a kierowca został przerobiony na hamburgera.
Nie dość że ta nowość naśladuje rozmiarowo staruszka to projektanci osiągneli kolejny poziom kiczu, no spójżcie na to, istne gówno i nie mówcie mi tu o osiągach albo przeznaczeniu dla klienta bo to i tak nie ma sensu jeśli toczymy tu rozmowę o szczerze mówiąc dwu osobowym motocyklu obudowanym blachą po starych konserwach.
AM, nie wiem co sie z toba ostatnio dzieje... Piepr... jak potracony! Twoje posty w ostatnim czasie sa na miernym poziomie :???:

stary FT był idiotycznie wyglądającym autem o idiotycznym załozeniu Jakim idiotycznym autem i o jaki zalozeniu????????????????? To jest (mial byc) samochod miejski, wymagania spelnil, tyle ze firma-matka zafundowala mu za duzo elektroniki, dbalosi o drogie detale itd. stad ta ddduuuzzaaa cena... Choc i tak nie jest az tak wysoka, bo samochody konkurencyjne, wcale nie sa duzo tansze...

kiedyś wyprzedzałem to auto na trasie, widziałem jak ten koleś w tym siedział, w ogóle co za szajs, aż mnie uderzyło współczucie
Ty lepiej zobacz jak wygladasz w maluchu, ktory ledwo leci setke, a pod gorke trzeba go pchac... byles kiedys za granica? np. Wlochy, Francja, Hiszpania? Widziales ludzi tym jezdzacych? Watpie... Wyobraz sobie, ze mialem przyjemnosc siedziec w ty samochodzie i dla dwoch osob jest wystarczajaco miejsca, nawet wysokim pasazerom nie jest najgorzej... To jak ten facet siedzial w tym samochodzie? Na kolanach? Moze lazal? Co?

Mercedesem stary smart stanowił bułkę pszenną a kierowca został przerobiony na hamburgera
kolejna bradnia... widziales testy zdezeniowe w TV? w to tez watpie...

A teraz moze ja sie wypowiem na temat tego samochodu... rzeczywiscie stylistycznie chca na sile zrobic cos kultowego w stylu Mini... Z zewnatrz jeszcze przezyje, taka zabaweczka, ale wnetrze to juz szczyt szczytw do przesady paskudne.. Ale chyba nie ma sie co dziwic, oni musza zaczac na siebie zarabiac, a robiac takie samochody jak stary FT, nigdy nie wyjda na prosta... Jesli to wejdzie do produkcji, to mysle ze bedzie nieco tansze, za to bedzie przynosilo zyski... Smart sie stal podobny do swoich konkurentow, ale z tym samochodem chyba wiele nie zdziala...

endrju
14-09-2005, 16:23
Mi sie nie podoba i tyle. Fortwo też mi się nie podobał choć naprawdę próbowałem sie do niego przekonać :smile:

Łukasz (POPEK)
14-09-2005, 16:29
zgadam sie. ten samochód jest ochydny. Jednym słowem jest to jeżdżący, wielki KLOCEK :twisted: :twisted: :twisted:

Robak
14-09-2005, 17:39
AM, nie wiem co sie z toba ostatnio dzieje... Piepr... jak potracony! Twoje posty w ostatnim czasie sa na miernym poziomie :???:

Ja w 100% popieram AML.Jego opis oddaje dokładnie czym to cos własciwie jest. A jast pokraczna plastikowa zabawka dla popapranych zasrancow cierpiacych na bezguscie.Kto kupuje takie cos musi byc chory psychicznie.Jak bym kogos takiego miał pierwszy raz poznac, zanim bym mu reke podał to bym go zjechał za to gowno w ktorym jezdzi a potem baseballem w łeb.U mnie w białym jezdzi tylko jeden i całe szczesie bo nie musze tego kału ogladac na codzien.Dla włascicieli smartow ft bym był Hitlerem.
Nowy ft to tez gowno, tylko taka wersja po zatwardzeniu.

Przemek
14-09-2005, 17:39
Dlaczego poraz kolejny uzywane jest okreslenie "designerow"...Projektanci lub stylisci. Survivalu?? A moze tak przetrwania? Ludzie czy naprawdze brakuje wam polskich odpowiednikow??? To jest zwyczajna blazenada jezykowa. A co do Smarta to osobiscie podoba mi sie. Na razie to koncept bo to co widac z zewnatrz nie weszlo by do masowej produkcji, koszty panowie, koszty.

Di Kej
14-09-2005, 17:40
nie nie podoba mi sie,
myslalem ze to jakis tanszy Smart a to nastepca Forfoura, ble!

Nie bój się o Forfoura, to następca ForTWO.

Co do starego Fortwo to autko miejskie, ale przydałoby mu się lepszego przyspieszenia, bo korki się robią przez niego :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Nowy jest brzydki

MikI MałS
14-09-2005, 17:42
Ja powiem tylko tyle, że wygląda okropnie.I totalnie mi się nie podoba.Jego zegary wyglądają jak odświerzacze powietrza :twisted:

JaCie
14-09-2005, 18:37
Według mnie z autka, auteczka, wręcz auteńka chcieli zrobić coś SUV-owatego (tak wygląda m.in. po oponach), dla ludzi młodych i z jak najtańszych materiałów. Że PROJEKTANTOM (dedykacja dla Przemka) skąpili przestrzeni, wyszło, to co widać. Wydaje mi się, że do produkcji seryjnej jeszcze trochę, i to mnie pociesza.

BKX
14-09-2005, 19:59

Ja w 100% popieram AML.Jego opis oddaje dokładnie czym to cos własciwie jest. A jast pokraczna plastikowa zabawka dla popapranych zasrancow cierpiacych na bezguscie.Kto kupuje takie cos musi byc chory psychicznie.Jak bym kogos takiego miał pierwszy raz poznac, zanim bym mu reke podał to bym go zjechał za to gowno w ktorym jezdzi a potem baseballem w łeb.U mnie w białym jezdzi tylko jeden i całe szczesie bo nie musze tego kału ogladac na codzien.Dla włascicieli smartow ft bym był Hitlerem.
Nowy ft to tez gowno, tylko taka wersja po zatwardzeniu.

Ty jestes chyba psychicznie chory... albo nie wiem z kim rozmawiam (pisze), mozy ty masz jakies problemy? Komus sie nie podoba, spox, sam napisalem, ze nie jest cudem swiata, innemu sie podoba tez spox. Ja chetnie widze w swoim garazu kazdy model produkowany aktualnie przez Smarta, a w szczegolnosci wlasnie FT w wersji Cabrio lub wersje od Brabusa. Te slowa swiadcza tylko o twojej kulturze osobistej, szczegolnie to: "Jak bym kogos takiego miał pierwszy raz poznac, zanim bym mu reke podał to bym go zjechał za to gowno w ktorym jezdzi a potem baseballem w łeb" Nie wiem czy wiesz, ale mamy pelna swobode wyboru, zyjemy w demokratycznym kraju, a ty sie nadajesz co najwyzej do "sredniowiecza" z takimi pogladami... :wink:
http://img340.imageshack.us/img340/7092/smart0310243ap.th.jpg (http://img340.imageshack.us/my.php?image=smart0310243ap.jpg) http://img22.imageshack.us/img22/3894/smartfortwoc0610241gi.th.jpg (http://img22.imageshack.us/my.php?image=smartfortwoc0610241gi.jpg) http://img22.imageshack.us/img22/372/smartfortwoc0510240ir.th.jpg (http://img22.imageshack.us/my.php?image=smartfortwoc0510240ir.jpg)

Jacobser
14-09-2005, 20:01
Ale się narobiło.Słyszałem,że nie ma pojawić się terenowy Smart.I to jest prawda,tylko jak zobaczyłem najnowszy projekt następcy Fortwo to wszędzie czuję jego obecność.Począwszy od nazwy (przedrostek cross) przez przednią część nadwozia (wstylu Jeepa) do koloru (tu może przesadzam,ale zielony kojarzy mi się z terenem :oops: ).Reasumując powstał niezły misz-masz.

Yoda
14-09-2005, 20:17
mialem okazję siedzieć w smarcie i jak by nie patrzec miejsca bylo duzo, gdyby nie brak przodu to wydawalo by sie ze sie siedzi w jakims duzym aucie , a wersję Brabus widzialem w Wa-wie, śmiesznie wyglądał z szerokimi oponami z tyłu
:mryellow:

AML
14-09-2005, 22:35
Mercedesem stary smart stanowił bułkę pszenną a kierowca został przerobiony na hamburgera
kolejna bradnia... widziales testy zdezeniowe w TV? w to tez watpie...
Jasne że tak, co nie zmienia faktu że to nie jest bardziej wytrzymałe niż dany Mercedes.
A ogólnie to takie jest moje zdanie na temat tego "pojazdu", dość brutalne ale przynajmniej prawdziwe, sory jeśli cię uraziłem. :roll:
Ogólnie mówiąc to auto to nic innego jak kanapka z tuńczkiem, nie wiadomo czego z niego nie będzie i i tak nie będzie się nigdy równało z np. Jazz, a tym bardziej z żadnym z Hatch'ów (Astra, Golf), to inna klasa już ale stokroć lepsze jest to od FT.

MKa
14-09-2005, 22:37
Wg mnie smart jakoś nie ma ręki do samochodów...

Robak
15-09-2005, 08:04
Nie wiem czy wiesz, ale mamy pelna swobode wyboru, zyjemy w demokratycznym kraju, a ty sie nadajesz co najwyzej do "sredniowiecza" z takimi pogladami... :wink:
Smieszny z ciebie człowiek.Tłumaczysz mi to tak jak nauczyciel w podstawowce dzieciom.Teraz ja.Nie wiem czy wiesz,ale mamy pełna swobade wypowiedzi i bla bla ...Wiec mowie co chce.do tad az mi nie da ktos bana tak bedzie.Z moja kultura jest roznie to przyznaje, ale znajomi i dziewczyna nie nazekaja, jesli jestes obrazonym własciciel smarta to bardzo...mam to gdzies. :lol: