PDA

Zobacz pełną wersję : Kia Multi-S

Krzysztof Cieślak
15-09-2005, 08:39
Zaczynamy kolejny dzień nowości: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=349

JaCie
15-09-2005, 12:55
po pierwsze przód: po lampach widać, że to KIA, co nie jest cechą negatywną, fajny, masywny zderzk, ładne lampki przeciw mgielne. Linia boczna jak typowego MPV-a, dość ładne ostre linie. Tył średniej urody: szeroka klapa bagażnika, a wązka szyba. Chcieli zrobić z tego auta sportowca, na co wskazują lampy i wydech. Ogółem: fajny, ale jak na KIĘ (nie zachwycający). Wydaje mi się że od produkcji seryjnej nie dzielą go hektary (Koreańczyków nie poziosła zbyt fantazja) i że kilka "unormalnień" i będzie można go kupić.

Delta 38
15-09-2005, 13:02
Niezle autko dla rodziny :wink: . Napewno nie wejdzie do produkcji z takim wyglądem. A szkoda, bo zastanawiałbym się co kupić, Opla Zafirę II, czy tą nową koreańską bryczkę.

AML
15-09-2005, 13:46
I tak sto razy lepsza jest Zafira, przynajmniej do Opla ma się pewne zaufanie a KIA to marka z ktora naj mniej bym chciał mieć do czynienia.

M.A.C.K.
15-09-2005, 14:09
zgadzam się z moim przedmówcą jak masz już kupić to Opla ( sprawdzony produkt ) a KIA niema zbyt dobrego słowa przynjamniej umnie

A co do autak to takie sobie.

Mercedesw123
15-09-2005, 15:14
ladne autko, Kia robi coraz lepsze i ladniejsze auta.W aucie widac kierunek Kii stylistyczny. Bryla troche przypomina H. Matrixa i jesli to auto wejdzie do produkcji z malymi zmianami to bedzie swietne...

MikI MałS
15-09-2005, 17:49
I ja też zgodzę się z AML, ale muszę przyznać że Kia z modelu na model robi coraz ładniejsze samochody(w tym momencie prototypy).Mam nadzieje, że ten model wwejdzie do seryjnej produkcji.Oby tak dalej

ttadekk
15-09-2005, 19:11
Auto wg mnie jest zwykłem nie wyróżniającym sie z tłumu minivanem :???: Jednym słowem nic specjalnego, ale nie moge się zgodzić z redaktorem w kwestii tego że to auto nie wejdzie do produkcji seryjnej, przeciez to jest następca Kii Carens :mryellow:

Jacobser
15-09-2005, 20:00
No chyba nie muszę wam mówić,że jestem wielkim fanem marki KIA.Ci co niewiedzieli teraz przynajmniej się o tym fakcie dowiedzieli.Bardzo mnie cieszy w jakim szybkim tempie ta marka się rozwija,a mówiąc już o najnowszym projekcie firmy to...no cóż,klęska.Przód jeszcze typowy dla tej marki,ale tył jakby wprost od Seata Altea i to jeszcze po nędznym tuningu.

MKa
16-09-2005, 10:20
Ja też nie przepadam za tą marką ale tym autem wg mnie dali duży popis.

P.S. KIA - Kup Inne Auto :wink:

qoompel
20-09-2005, 08:30
Przód to Opel Astra III, tyl no sam nie wiem, ale ... jakos tako mi "pasuje". To troche dziwne (sam nie wiem czemu...), ale Kia zaczyna robic dobre samochody. Nie, ze bym sie smial czy co, ale przyznacie sami, ze "Koreańczyki" robia postepy?