PDA

Zobacz pełną wersję : Chevrolet Nubira WTCC R+

Krzysztof Cieślak
17-09-2005, 12:39
Bliskie wersji drogowej Speed Study: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=355

JaCie
17-09-2005, 14:18
Nie wiem, czemu mają służyć takie auta. Niewyżytym tatusiom podczas samotnej jazdy? Silnik nie jest żaden specjalnie mocny, więc twarde zawieszenie będzie tylko denerwować resztę rodziny.

Ajronmen
17-09-2005, 14:56
Jakbym nie wiedział że to Daewoo (czyt. DajEwo) to bym powiedział, że mi się podoba i pomysł i samochód. Ale niestety nie :(

Matador
17-09-2005, 15:22
Hmmm, Chevrolet zaskoczył mnie wystawiając ten samochód w WTCC. W ogóle nie myślałem że jako marka tak postąpi. Fajny samochód, co prawda bez prestiżu ale pomysł mi się podoba. Chociaż nie nowy bo od lat producenci samochodowi wypuszczają coś w rodzaju cywilnych aut "wyciągniętych" z toru. Styliacja OK, jakość pewnie średnia. Na pewno za panowania Daewoo czegoś takiego by nie było...

Potek
17-09-2005, 15:24
to Daewoo (czyt. DajEwo)

Ewa to ta panienka z twojego Avatarka :P ?? hehe
a tak serio .. samochód sie faktycznie prezentuje nieźle..
moze sie nieźle prowadzic .. we wnętrzu nie wygląda az tak tandetnie..ciekawa propozycja Chevroleta :razz: hehe

BABELEC
17-09-2005, 16:19
Chevrolet (Daewoo) próbuje chyba udowodnić, że stać go na robienie porządnych aut o sportowym image'u. Moim skormnym zdaniem wychodzi im to raczej nie bardzo. Nie przekonuje mnie ten samochód.

Łukasz (POPEK)
17-09-2005, 17:42
Chevrolet jest bardzo ładny. Z przodu bardzo przypomina Fiata Crome.

fischer777
17-09-2005, 17:43
Bardzo dobre auto w połączeniu z sportowym stylem powinien dać Chevroletowi sukces.

Ajronmen
17-09-2005, 17:53
Ewa to ta panienka z twojego Avatarka :P ??

No nie, ma na imię Brooke, ale możesz jej mówić Ewo :mryellow:

Davis
17-09-2005, 18:46
Stylistycznie nie jest najgorzej... Moze to nic niezwyklego, ale fura przyjamna dla oka(przynajmniej mojego :mrgreen:)... Poza tym 172KM to całkiem sporo... Ja tam nie mam zastrezen - jest spox :razz:

Jacobser
17-09-2005, 19:54
Niezła wyścigówka,był sedan,teraz jest kombi.Ale dla mnie nie liczy się samo auto,tylko nazwa.W Polsce to jest Chevrolet Lacetti,na zachodzie Chevrolet Nubira,a na wschodzie Daewoo Nubira.Czy wy mi możecie powiedzieć oco tutaj chodzi,jaki samochód się tu kryje ???Bo niestety dealer lakonicznie mi powiedzial,że to wschodnia filia GM.

tomash_k
18-09-2005, 08:50
Ten samochód ma taki sens istnienia jak Phaeton u VW... próba budowy prestiżu marki... tylko kto to kupi.

fischer777
18-09-2005, 09:48
Ten samochód ma taki sens istnienia jak Phaeton u VW... próba budowy prestiżu marki... tylko kto to kupi.

Otóż kupi bardzo dużo osób. Nubira jest bardzo dobrym autem klasy średniej, chociaż może trochę odbiegać od wyposażenia. Te ubytki uzupełnia ta wersja i przy tym ma mocny silnik. Zapewne nie będzie kosztować zbyt dużo.

BKX
18-09-2005, 09:52
Jedyne co ten samochod ma ladne, to wnetrze, reszta wyglada jak "wiejski" tuning... Nie wiem co oni sobie mysla, robiac ten concept :???: Po pierwsze ten kolor, po drugie felga, po trzecie ospoilerowanie... krotko mowic bleee i nie zmienie tego zdania...

endrju
18-09-2005, 11:12
Mi się podoba jest bardzo fajny, ale jak pomyślę że kiedyś to Daewoo miało Nubire to przestaje mi się podobać... W tym Chevrolecie mogli nazwę zmienić, wtedy więcej ludzi by na to leciało :wink:

MikI MałS
18-09-2005, 13:46
Nie lubię Daewoo, ten samochód mi się totalnie nie podoba, ma ładne wnetrzę.............koniec

Rolex aka JoHnSoN
18-09-2005, 15:06
a ja powiem ze od kiedy Daewoo przestalo isteniec i cala inidcjatywe przejal chevrolet samochody sa o wiele ladniejsze ... po za tym wszyscy tak pluja na daewoo ... rozmawialem z kilkoma osobami ktore jezdza daewoo i powiedzieli po prostu ze daewoo to niedoceniona marka ...

Delta 38
18-09-2005, 15:51
Według mnie to auto nie nadaje się na sportowe kombi, tylko na rodzinny wóz. Lacetti choćby nie wiem jak sportowy nigdy nie będzie kojarzony z osiągami, tylko z pojemnym bagażnikiem. To nie Evo, ani Impreza. Oczywiście nie można odmówić mu sportowego charakteru, ale wydaje mi się, że ten pomysł jest chybiony i sportowe wersje tego auta nie będą się cieszyć zbyt dużą popularnością. Takie jest moje zdanie na ten temat. :smile: