PDA

Zobacz pełną wersję : [opinie] Peugeot 806

Potek
19-09-2005, 19:23
Co myślicie o tym samochodzie ... w sumie eurowanie z Evasionem, Zetą, i Ulissesem ?? Nie jest za czestym widokiem na polskich drogach.. troszku sie chyba nie przyjąl.. pamietam jak pierwszy raz go zobaczylem.. sie skrzywiłem.. wan z przodem 405 i z na siłe wstawionymi lampami od Peugeota z tyłu... ale teraz mi sie bardzo podoba..
Ja osobiście uwazam go za bardzo przyjemny, wygodny, przestronny samochodzik .. miałem okazje troszku nim pojeździc (z silnikiem 1.9 TD 90KM) . Jak na swoje gabaryty i niezbyt duzo koni to jest bardzo zwinny i bardzo dobrze sie prowadzi. Jest tez niestety autem bardzo awaryjnym... ;/

ps.takim autkiem sie uczyłem jeździc.. oczywiście nie chodzi o eLke heh:)

fischer777
19-09-2005, 19:30
Jakieś zdjęcia by się przydały. Auto fajne, bardzo mi się podobają Peugeoty z tego okresu. Bardzo oszczędne auto i całkiem żwawe. Jest jednym z komfortowszych w tej klasie. Ogólnie bardzo udany model Eurovana (z resztą Evasion, Ulysse i Zeta były bardzo dobre).

Di Kej
19-09-2005, 19:46
http://motonews.pl/services/peu/?op=vmd&cdid=186

P.S. Oceni ktoś Astrę OPC w tym dziale?

uważajcie na stronę carpictures, od holery wirusów typu "koń trojański" tam jest na każdym zdjęciu 2 wirusy

Matador
19-09-2005, 22:01
Miałem okazję niedawno takim jechać, jako pasażer. Auto było chyba jednym z ostatnich tego modelu, tzn wersja po liftingu z silnikem HDI. Bardzo komfortowa podróż, siedząc z tyłu miałem wrażenie jakby to był autobus bo linia okien jest dosyć nisko. Przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie bo praktycznie takimi autami nie jeżdżę :wink: I ma jeszcze to co bardzo lubię w niektórych minivanach - odsuwane boczne drzwi.

Potek
19-09-2005, 23:29
no ta drzwi są wypaśne .. raz mi braciak opowiadal jak jechali gdzies fordem transitem i było goraco nie było klimy to otwarli drzwi odsuwane i je trzymali. W pugu jest ta wygoda ze jak sie odsunie do końca do sie klokują tak ze mozna jeździc z otwartymi :P No tak ale w tym co jeździłem była klima :P a najlepszy jest myk z wjazdem do garazu bo sie nie mieści na szerokosc trzeba listerka składac.. i znowu wygoda bo są elektrycznie składane:P (nie wiem czy w serii ale wydaje mi sie ze tak)

stanko
20-09-2005, 15:38
to auto nie jest brzydkie choc dla mnie ladniejszy jest citroen C8 sam nie wiem czemu ale jakos bardzie przypadl mi do gustu

JaCie
20-09-2005, 15:49
Ja jechałem tylko Ulyssem, jak mój tata kupował auto(używane). Po pierwsze brzydki, po drugie jechałem wersją nie zadbana, co od poczatku było widać, więcmoje wrażenie było tym gorsze. Drzwi niby fajnie, że odsuwane, ale chodziłu nie najlepiej. W końcu kupiliśmy Voyagera, gdzie czujesz się jak w limuzynie, a nie jak w ciężarówce.

Robak
20-09-2005, 15:58
nie chce nikogo obrazac ale wolał bym kazdego minivana od vojagera a gama eurowana prezentuje sie całkiem ciekawie nie jezdziłem zadnym ale słyszałem duzo pozytywnych opini o tym aucie.

MaxArtur
23-10-2005, 17:26
Samochód jak samochod. Jest wygodny na dalekie podróze lecz ja osobiscie nie wybralbym tego modelu z powodu awaryjnosci :roll:

BeeMiX
24-10-2005, 16:39
Dla mnie najcudowniejszym vanem jest Chrysler Town&Country LXI 3.8 V-6 1996-97. Przez pare lat miałem wielką przyjemność jeżdzić nim na codzień, jak zwykle ojciec nie wymieniał niczego prócz oleju, auto było bezawaryjne, bardzo dynamiczne jak na tak duży i ciężki wóz i baaaardzo wygodne, miękkie amerykańskie zawieszenie, duża pojemność=duża wygoda podróżowania. A co do produktów francuskich i włoskich, nieufam im, czytałem że sąbardzo awaryjne. Ojciec kolegi ma C-8 3.0 + droga instalacja gazowa non stop jakieś kłopoty z autem.