PDA

Zobacz pełną wersję : EDAG Show Car No. 8

Krzysztof Cieślak
20-09-2005, 08:59
Łączony news: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=357

Potek
20-09-2005, 10:46
ciekawe autko choc nie za ładne. Jesli faktycznie: "prototyp ma pokazać, jak łatwo stworzyć zupełnie nowe auto inwestując minimalne środki finansowe", to uwazam ze jest mozliwe ... cos co gdzies czytalem czy ktos mi mówil ... taka wizja aut w przyszłosci.. Klient bedize przychodził do salonu i sam projektował sobie samochód, lub kozystal z proponowanych projektow. Powiedzmy bedzie takie podwozie smarta a klient bedzie miał tylko za zadanie uformowac karoserie kozystając z dostępnych elementów (taka układanka)

Łukasz (POPEK)
20-09-2005, 13:19
To jest bardzo ładne autko. Mimo że jest to concept. W większośc samochody prototypowe wyglądają kosmicznie, ale ten jest supet.

bardzo mi sie podoba kolor zielony., równie fajnie wyglądałby w kolorze pomaranczowym.....

Delta 38
20-09-2005, 13:46
Znakomite auto do szybkiego przemieszczania się. Szkoda, że zaprojektowane na bazie Smarta Roadstera, a to wróży przyśpieszenie od 0-100km/h w ok.8 s. Mimo to wygląda agresywnie i nowocześnie. Ciekaw jestem, czy wejdzie do seryjnej produkcji. Spowodowałoby to chociaż urozmaicenie wyboru kupna w miarę taniego i szybkiego roadstera

JaCie
20-09-2005, 15:19
...małe jest piękne...Fajne autko, dla kogoś kto nie ma kaski na Lambo, a chce coś oryginalnego, to nie jest zły pomysł. Ale kolor...(przemilczam kwestię) ...mogliby się trochę bardziej postarać...ale gusta są różne i się podobno o nich nie dyskutuje.

tomash_k
20-09-2005, 16:22
Rzeczywiście z tych trzech prezentowanych konceptów ten jest naładniejszy. Ale nie pokazywałbym się w nim na ulicach... Po prostu głupio bym się w nim czuł. Może gdyby była wersja do jazdy na tor... tak jak Lotus Exige (chyba tek brzmiala jego nazwa).

Swoją droga... ciekawe kto wykłada kasę na takie koncepty... rozumiem gdyby to była jakiś gigant motoryzacyjnay ale taka mala firma... Przecież i tak pewnie to nei trafi do sprzedazy.

Jacobser
20-09-2005, 19:59
Ja nie będę już tu powtarzał słów,które napisałem w komentarzu dotyczącym Magna Steyr MILA Concept.Mogę tylko nadmienić,że ten pojazd można uznać za kryjący w sobie nowy model samochodu.Jaki ???
Kto wie,czy nie zapowiada nowego Smarta lub jego jakiejś odmiany.A jest to całkiem możliwe,bo ten sympatyczy wóz ma już swoje latk.