PDA

Zobacz pełną wersję : Chrysler Akino Concept

Krzysztof Cieślak
21-09-2005, 22:34
News i zdjęcia małego autka zaprojektowanego przez Japonkę: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=361

X2X
22-09-2005, 10:06
Dla mnie ten samochód nie zasługuje na miano samochodu tej prestiżowej marki. :damn:

JaCie
22-09-2005, 14:20
I oto, co potrafią kobiety! Ona chyba chce doprowadzić Chryslera do bankructwa!! Samtrochę rysuję samochody i nie jest to na pewno w moim guście. Niech sobie baba idzie psuć do siebie Toyoty, czy Hondy, a zostawi Chryslera w spokoju! Pokazali to chyba, żeby ją publicznie ośmieszyć. Lampy i atrapa chłodnicy - widać, że z Chyryslera, reszta mogłaby iść do Toyoty. Tył jeszcze od biedy przejdzie, tylko nie wiem co brać pod uwagę: rysunek tyłu, czy perspektywę z przodem, bo na obu, od połowy są inne. Na drugim światła sięgają od zderzaka do dachu. Poza tym na rysunku od tyłu z dachu wychodzi jakiś trujkącik i sięga górnej krawędzi drzwi(które chyba dla niewygody są takie niskie, bo wątpię, żeby to miało poprawiać wygląd. Najgorsze s te kołą wychodzące z tyłu za samochód.W ogóle nie lubię takich kształtów, krągłości, jak np. klamka i w ogóle cała linia...

MKa
22-09-2005, 14:36
Może i ten samochód jest ekologiczny, przytulny i wygodna nawet dla 5-ciu osób ale... ma dziwną bryłę, jak szybko możana to zauważyć. Dla mnie wygląd w samochodzie to podstawa więc nie za bardzo "zauroczył" mnie ten projekt. :neutral:

Łukasz (POPEK)
22-09-2005, 14:47
no nieeeee!!!!!!!! następny concept. to jest okropne. następny klocek. cikawe jaką to ma aerodynamike.... kształt brzydki. ci projektanci to są jacyś niewyżyci

Delta 38
22-09-2005, 15:38
:neutral: Wydaje mi się, że przez to auto Chrysler może stracić na prestiżu. To marka produkująca wielkie, paliwożerne krążowniki szos(300C, Voyager), a nie taniech 5 osobowych minivaników.Wprawdzie jego stylizacja jest nowoczesna, ale nie jestem pewien, czy ładna. Mam wrażenie, że pani Akino nie za bardzo wiedziała co robi, projektując to auto. :sad: Miejmy nadzieje, że ten samochód nie nadszarpnie reputacji Chrysler'a.

endrju
22-09-2005, 17:41
Nie wiem po co i nie wiem na co komu ten concept :ogh: Brzydki, kwadrtatowy.....i w ogóle blech.. :damn: Jeśli to coś ukierunkuje stylistycznie Chryslera w przyszłości to ja życzę powodzenia... kobiety... o ludzie :roll:

AML
22-09-2005, 19:05
Któż mógł zaprojektować równie żałosny i bezpłciowy samochód o wyglądzie pluszaka jak nie kobieta, przepraszam bardzo ale Pani Akino nie stworzyła samochodu lecz kolejną zabawkę dla dzieci.
Czy ludzie na prawdę myślą że ktoś będzie jeździć takimi kwadratami..., na litość...
Nie bronię tutaj jej bawić się ołówkiem ale sprawy samochodów bym jej odradził, bo to co powstało teraz nie ima się do samochodu w żaden sposób.

Robak
22-09-2005, 19:08
I oto, co potrafią kobiety! Ona chyba chce doprowadzić Chryslera do bankructwa!! Samtrochę rysuję samochody i nie jest to na pewno w moim guście. Niech sobie baba idzie psuć do siebie Toyoty, czy Hondy, a zostawi Chryslera w spokoju! Pokazali to chyba, żeby ją publicznie ośmieszyć. Lampy i atrapa chłodnicy - widać, że z Chyryslera, reszta mogłaby iść do Toyoty. Tył jeszcze od biedy przejdzie, tylko nie wiem co brać pod uwagę: rysunek tyłu, czy perspektywę z przodem, bo na obu, od połowy są inne. Na drugim światła sięgają od zderzaka do dachu. Poza tym na rysunku od tyłu z dachu wychodzi jakiś trujkącik i sięga górnej krawędzi drzwi(które chyba dla niewygody są takie niskie, bo wątpię, żeby to miało poprawiać wygląd. Najgorsze s te kołą wychodzące z tyłu za samochód.W ogóle nie lubię takich kształtów, krągłości, jak np. klamka i w ogóle cała linia...
Sorry bardzo ale wg mnie obrazasz marke toyoty i hondy w tym momecie.Dla mnie stylistyka chryslera to nic szczegolnego,powiem nawet wiecej nie dorasta do piet ani toyocie a tym bardziej hondzie. Fakt ze to kwaestia gustu.Samochod jest taki sobie, niech zostaje i psuje chryslery.

fischer777
22-09-2005, 19:16
Czemu ktoś usuwa moje posty :evil: Napisałem swoją opinie i wcale to nie jest spam... O co w tym chodzi :?: :???:

EDIT: Mój post brzmiał tak:

Wygląda jak kontener na śmieci z kółkami :???:
Nie widzę spamu w tym poście...

EOT

Jacobser
22-09-2005, 19:56
Myślę,że taki wóz nigdy nie ujrzy światła dziennego,bowiem mocno odbiega od obecnej linii modelowej Chryslera.Ale któż może przypuszczać co będzie oferowane za 5 lat.W końcu taka prestiżowa marka jak Mercedes-Benz już przed 10 laty poszła w takie małe auta,tworząc A-klasę.Tak wię nic niewiadomo co z tego wyrośnie.

BABELEC
24-09-2005, 10:09
Cytat: (Akino) "Przyznaje, że najefektywniej pracuje, kiedy jest zrelaksowana, świeża i wypoczęta. Jak sama przyznaje, linia Akino powstała w sposób niezamierzony, nieświadomy. Po prostu kreśliła coś na kartce bez żadnego celu."

Z tym mogę się jak najbardziej zgodzić. Projektując auta trzeba przemyśleć parę spraw a nie bazgrać byle co.
Projekt jest nieudany i niech lepiej żółknie w szufladzie pani Akino. A jej radzę, żeby zażywała dużo odpoczynku i relaksu a będę tego znacznie lepsze efekty.

Krzysztof Cieślak
04-10-2005, 14:10
Kto znajdzie błąd w informacji Interii: http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=672890

AML
04-10-2005, 14:23
Według interii Akino to facet... :lol:, ciule. :lol: :lol:

Krzysztof Cieślak
04-10-2005, 14:30
Brawo AML, mam nadzieje, że Filip nie popełnił takiej gafy: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=372

AML
04-10-2005, 14:40
Na naszym podwórku jest na szczęście wszystko ok.

JaCie
04-10-2005, 15:25
Ta wersja jest trochę lepsza (co nie znaczy dobra), niż wcześniej pokazane rysunki, wnętrze rodzinne, przytulne, ale trochę małe, coś takiego lepiej współgrałoby według mnie z Voyagerem. Ogólnie samochód nie wygląda na amerykanina, lacz na japończyka (jak projektantka) i jest brzydkie.

tomash_k
04-10-2005, 15:53
Połączenie Mitsubishi Colt ze Smartem, tylko przednie światła i znak firmowy nawiązują do Chryslera... Jeśli ta firma chce opanować japoński rynek, to prosze bardzo, ale lepiej żeby nie próbowali tego sprzedawać w Europie :x

P.S. Kurcze... ale wnętrze ma spoko :) Szkoda że w samochodzie seryjnym pewnie wyglądałoby zupełnie inaczej, tzn gorzej i taniej.

Jacobser
04-10-2005, 19:23
O widzę,że pojawiły się dziś nowe informacje odnośnie Akino.Samochód nieco bardziej mi się podoba od tego ze szkiców.Auto wygląda teraz bardziej realistycznie,głównie za sprawą tyłu inspirowanego tym z Punto (charakterystyczne lampy).Dlatego wszystko mogłoby być dobrze,gdyby nie miejsce debiutu.Nie Frankfurt lecz Tokio.

Dj Brabus
05-10-2005, 14:37
Jeśli Pani Akino zaprojektowała Dodge'a Razora, to chyba wcale nie jest z nią aż tak źle :cool: choć faktycznie miejski koncept Chryslera (amerykańskie krążowniki mają dłuższe maski od tego pojazdu!!) i premiera w Tokio - ktoś tu chyba się pomylił...

Choć z drugiej strony, Pani Akino może być dobrze sytuowana i Chrysler stara się ją promować... :razz: