PDA

Zobacz pełną wersję : Ascari KZ1

MKa
22-09-2005, 20:38
Silnik/cylindrów: V8
Pojemność silnika: 4.941 ccm
Moc: 500 KM
Waga: 1.275 kg
Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,8 s
Prędkość maksymalna: 320 km/h
Cena (od): 340.000 € :mryellow:

:!: ZDJĘCIA (http://www.auto-motor-sport.de/test_technik/fotoshows/fahrbericht_ascari_kz1.90377.htm) :!:

Supersportowy samochód, extra stylistyka, świetne wnętrze, sportowa linia i ładny wygląd z każdej strony.
Czego więcej potrzeba :?:... niskiej ceny... :sad: :grin: :cool:

Jak Wam się podoba :?: :wink:

kocie_ruchy
22-09-2005, 21:02
tylko tak dla scislosci:

kupuje sie nie auto, tylko wstep do klubu ascari race resort usytuowany w hiszpanii. czlonkostwo w klubie daje mozliwosc korzystania z toru ascari wszystkimi typami aut jakie tam maja (z F1 wlacznie) i wszystkich udogodnien usytuowany wokol toru. w komplecie 'dorzucaja' auto w postaci tego modelu.

dla mnie to jeden z najladniejszych aut sportowychw na chwile obecna - gladki, nienarzucajacy sie a zarazem agresywny, wyrafinowany elegancki. jedyne czego mi w nim brakuje to charakteru legendy

Robak
22-09-2005, 21:08
Z zewnatrz bradzo ładne auto.Troche brak mu indywidualizmu.Swiatła przednie jak z 206. Linia przednia linia jak w 360 modena.Mam takze zastrzezenia do przedniego zdezaka.Jego spod wyglada jak tuningowana dokładka a nie firmowa integralna czesc(w supersportowcu smieszne).Jesli chodzi o wnetrze to juz ostro wieje tandeta i brakiem polotu.Kokpit,to jak bym widział audi TT.Najgorsza kiła to lewarek zmiany biegow wygladajacy jak wajcha do przekładania zwrotnicy na torowisku,ble.Zołte oznaczenia na pokretłach nawiewowych tez nie sa szczytem finezji.Felgi jak w Zondzie.Wszystko to juz było i gdzies widzaiłem.
Samochod bardzo fajny lub bradzo tandetny.Wszystko zalezy od ceny.
Myslałem ze nie ma ceny.Dopiero teraz ja zauwazyłem.Wiec raczej to drugie.
A teraz to juz w ogole badziewie.Pojemnosc silnika zadradza ze jest to motor od BMW m5 e39 podrasowany o 100 koni.Na koniec widze to tak:praktycznie nic swojego nie wymyslili a chca za to niebotyczne pieniadze.Ludziom dzisiejszymi czasy sie w głowie przewraca

Davis
22-09-2005, 21:19
Stylistycznie piekne autko...Piekne aerodynamiczne ospoilerawanie i te felgi sa idealne. Wnetrze tez baredzo ładne, fajny kolor wnetrza, i ciekawe zegary. No i 500KM przy takiej wadze... !| Super wiec sa tez osiagi... Rzeczywiscie "tylko" cena zryta...

MKa
22-09-2005, 21:53
tylko tak dla scislosci:

kupuje sie nie auto, tylko wstep do klubu ascari race resort usytuowany w hiszpanii. czlonkostwo w klubie daje mozliwosc korzystania z toru ascari wszystkimi typami aut jakie tam maja (z F1 wlacznie) i wszystkich udogodnien usytuowany wokol toru. w komplecie 'dorzucaja' auto w postaci tego modelu.

dla mnie to jeden z najladniejszych aut sportowychw na chwile obecna - gladki, nienarzucajacy sie a zarazem agresywny, wyrafinowany elegancki. jedyne czego mi w nim brakuje to charakteru legendy
No to mnie troche oświeciłeś - dzięki :!: :wink:
To jednak świetna sprawa w sumie - i auto i dostęp. SUPER :!: :cool:

Łukasz (POPEK)
23-09-2005, 13:34
bardzo ładny samochód. co do silnika to nie mam zastrzezen. prędkość jest wystarczająca. i tak na autostradach nie da się wyciągnąć tyle. tył wygląda troche jak ferrari.

stanko
28-09-2005, 17:39
super woz tyl podobny to ferrari 575 maranello,dobry silnik tylko marka malo znana albo ja jej nie znam

fischer777
28-09-2005, 18:15
tylko marka malo znana albo ja jej nie znam

Raczej ty jej nie znasz, bo marka jest bardzo dobrze znana na śiwecie. W Wielkiej Brytanii całkiem dobrze się sprzedaje.
BTW świetnie zrobione auto. Jak widziałem jeszcze jego prototyp, nie byłem do niego przekonany. Jednak wyszedł im bardzo ciekawy wóz ze świetnymi osiągami.

stanko
01-10-2005, 08:10
moze nie znam ale nie napisalem ze nie znana tylko ze jaj jej moze nie znam :damn: :damn: wiec nnie podwazaj mojej wypowiedzi

endrju
01-10-2005, 08:56
Naprawdę ładny, tylne światła przypominają lekko Ferrari a przednie 206 albo może nową Imprezę. No i te wloty powietrza, silnik też niczego sobie, ciekawe, ciekawe... :mryellow: