PDA

Zobacz pełną wersję : Fiat Stilo 2007

Potek
26-09-2005, 10:43
Na TheCarFanatics Forums znalazłem wizje nowego Fiata Stilo planowanego na 2007 rok (własciwie to są scany z jakiejs gazety..):
Moje odczucia:
Pamietam jak czytałem ze podczas projektowania obecnego Stilo designerzy byli zapatrzeni na Golfa i Focusa chcieli zbudowac samochód łączący najlepsze cechy tych 2 modeli ... teraz widze ze zapatrzyli sie w innych modelach i teraz to widac w nadwoziu: przod (przynajmniej w tym zielonym) przypomina mi troszku PT Cruisera po FL (znaczy sie ten grill i światła), a na tym drugim troszku jakby gril Audi, z tyłu mi zalatuje Japońszczyzną Nissanem Tiidą i Mazdą 3... ale tez troszku z Peugeota 307..
Wogole nie przypomina wyglądem poprzednika, ale posiada elementy charakterystyczne dla nowego Grande Punto(jak ta mała trójkątna szybka z przodu, maska, kształt przodu). Auto przezentuje sie zaskakująco dobrze...
Ogólnie bardzo mnie zaskoczył ten design .. są to 2 w sumie wizje do siebie bardzo podobne co mogło by znaczyc ze "gotowe" Stilo nie bedzei sie wiele różniło od tych wizji

el_
26-09-2005, 10:47
Ta wizja ma ponad 1/2 roku ;)

Potek
26-09-2005, 10:48
aha nie wiedzialem.... :neutral: sorki ... ale nie bylo tego tematu ???

M.A.C.K.
26-09-2005, 11:10
całkiem ciekawe autko
pierwszy raz je widze i musze powiedzieć ze jest bardzo fajne przynajmniej z zewnątrz ( dobre do tuningu )
jeśli wjedzie do produkcji to będzie dobrym następcą poprzedniego modelu

Dominik999
26-09-2005, 13:43
Kurcze, nowe fiaty są coraz ładniejsze, jesli stilo będzie tak rzeczywiście wyglądać, to będzie po prostu super :) Ciekawy tylko jestem jak tym razem będzie z jakością i awaryjnością.... :roll:

JaCie
26-09-2005, 16:29
Wreszcie we FIATach można dostrzec włoską linię! Pandy z "poprzedniej epoki" zupełnie mi się nie podobają, np. Idea, Multipla II - i to wyszło od włoskich designerów?! Croma rozpoczął nową linię, ale ten model jeszcze mi się nie podoba. Grande Punto wprowadził trochę inny styl, ale też opiera się na krągłościach i Stilo to jego kontynuacja. Ja też dostrzegam wpływy innych marek przód głównie Audi i PT cruiser, a tył - coś z Murano, trochę Lancii,nie wiem dokładnie, ale nie jest źle.

Łukasz (POPEK)
26-09-2005, 17:17
o. to jest jeden z ladniejszych fiatów. ten jest bardzo ładny i ma sportowy wygląd. duża atrapa, fajne światła w stylu audi S4 albo peugeota 407. nic mi szczególnego nie rzuca sie w oczy.

MikI MałS
26-09-2005, 18:25
Widziałem go już na forum Auto Świata.

Ogólnie samochó jest utrzymany w stylu ostatnich Fiatów(Punto, Croma).Może się podobać i mi się podoba.Nie jest może jakoś przebojowo piękny, ale złego słowa o nim nie można powiedzieć.Jest poprostu ładny

fischer777
26-09-2005, 18:36
Bardzo fajnie wygląda z przodu. Tylne lampy jakby ze Swifta wzięta.

endrju
26-09-2005, 18:58
Dość ciekawy ale jak dla mnie to nie to samo co wersja produkowana obecnie :grin: Taka wersja Abarth z silnikiem 2,4l 170 KM bardzo ładne felgi... Jak na razie bardziej odpowiada mi wersja obecna ale 3 - drzwiowa :roll:

Jacobser
26-09-2005, 19:49
Jak dla mnie ciekawy projekt,od momentu wejścia Cromy widzę nagły zwrot na dobrą drogę tej marki.Co prawda Croma jeszcze jest pudełkowata,ma ciężką linię kombi ale już widać zmianę na plus.Potem Grande Punto,jak na Fiata grande dzieło,no a teraz kolejny z nowych pięknych,czyli Stilo II.Super linia,oby się nie zmieniła aż do końca.

Grzyws
28-09-2005, 20:11
Mi też się podoba ciekawe jak będzie wyglądać wersja 5 d

Emenems
28-09-2005, 20:49
Fiat coś ostatnio mocno zrzyna rozwiązania stylistyczne innych marek, brzydko to to nie wygląda, ale nie wiem czy to dobry kierunek.

Dj Brabus
30-09-2005, 14:31
Fiat coś ostatnio mocno zrzyna rozwiązania stylistyczne innych marek

Dokładnie tak - niby oryginalna i dynamiczna sylwetka, ale każdy element skądś znamy - jak pisał Potek przód przez ogromny grill podobny do Audi, tył jakby połączyć Mazdę 3 i Nissana Murano, do tego kształt bocznych szyb jakby właśnie z Peugeota 307 a całość generalnie zalatuje nowym Seatem Leonem... Jak już właśnie Emenems wspomniał, ja też mam wątpliwości, czy to dobry kierunek mimo swojej atrakcyjności...

sadek
01-10-2005, 11:32
Wygląda naprawde ładnie, po za tym, że tył strasznie mi przypomina Peugeota 307...
:mryellow: mój pierwszy posty na tym forum :mryellow:

Davis
01-10-2005, 11:45
Wygląda naprawde ładnie, po za tym, że tył strasznie mi przypomina Peugeota 307...
:mryellow: mój pierwszy posty na tym forum :mryellow:

Hmm... Ej ty jestes calkowicie nowy ?| Czy juz tu byles ?| Bo byl to juz kiedys taki gosc, tylko mu sie konto zrypalo... :roll:

el_
01-10-2005, 12:58
Hmm... Ej ty jestes calkowicie nowy ?| Czy juz tu byles ?| Bo byl to juz kiedys taki gosc, tylko mu sie konto zrypalo... :roll:
To jest "inny" sadek ;) Wiem to, bo na sś jest ich 2 :P

Emenems
01-10-2005, 13:44
Dwóch Sadków na jednym Forum to już Koniec Świata :mryellow:

Di Kej
01-10-2005, 14:25
PIęknie to wygląda, fajna linia boczna, łady po prostu tylko za długi wlot no i przypomina Audi więc to nie ich pomysł.
W Audi wygląda z resztą trochę lepiej.

Emenems
02-10-2005, 09:29
Może poczekajmy do jakichś Spy Shotów lub oficjalnych fotek, wtedy się dowiemy ile zostało z tych w sumie dość konkretnych wizji.

MKa
02-10-2005, 22:08
Wizja jak narazie ładna (no może tylko za duży gril i za bardzo wystające nadkola ale i tak nie jest źle...) ale zobaczymy co trafi do produkcji... :wink:

AML
02-10-2005, 22:18
Taka sobie ta wizja, nic specjalnego, ten zielony dopiero zaczyna wyglądac sensownie, nie mam nic przeciwko wprowadzeniu tego do production, no ale skoro to takie stare foty to na razie będzie jeszcze stagnacja.

Pierwszy Trzy Tysiące Trzysta Trzydziesty Trzeci (3333) post na tym forum należący do jednego usera!