PDA

Zobacz pełną wersję : [WCC] Chrysler 300C

M.A.C.K.
27-09-2005, 12:04
Zrobiony w tym roku przez gości z West Coast Customs.

http://www.westcoastcustoms.com/Showroom/viewgallery.php?number=2&car=300

Chrysler 300 C Convertible

Zwróćcie uwage na zabudowe audio, jak dla mnie to bezsens zabudować tylną kanape pod głośniki i ekrany LCD

PS
Jak bede chciał mieć wszędzie obraz to pujde do kina 3D

Rolex aka JoHnSoN
27-09-2005, 12:20
moze naprawde LCD jest troszke za duzo ... ale glosnikow nigdy za malo :mryellow: i powiem ze auto przypadło mi do gustu ... nie wiem dlaczego ... po prostu zobaczylem i mi sie podoba ... chyba nie bylo samochodu po zabawie WCC ktore by mi sie nie podobało ...

Davis
27-09-2005, 14:51
Niezla gleba :ogh: Z zewnatrz jest ladnie,malo zmienione, ale 300C jak juz kiedys pisalem, to moje ulubione auto klas wyzszych, wiec to tylko plus, a jeszcze do tego te fele... :grin: A co do Audio i tych wszytskich LCD to zgadzam sie z przedmowcami[/list]

JaCie
27-09-2005, 15:38
Autko podoba mi się podobnie zresztą jak wersja oryginalna (z zewnątrz). Zastrzeżenia mam jedynie do felg, bo nie lubię takich błyskotek. W środku fajnie, ale trudno się chyba skupić na trzech filmach na raz... Nie podobają mi się tylko głośniki w drzwiach - plastik z daleka jedzie tandetą...

Łukasz (POPEK)
27-09-2005, 16:31
bardzo lubie chryslery 300c. maja dobry silnik, z wygladu jest bardzo masywny. a ten przedstawiony samochód to jest jeszcze lepsze. jeszcze kabrioleta nigdy nie widzialem. bardzo ladnie sie prezentuje na drodze. kolor czarny jest chyba najladniejszy. przez ten kolor chrysler 300c wyglada bardziej sportowo.

Mercedesw123
27-09-2005, 16:45
Popek wyzuc te swoje posty, chociaz mi to tez nie raz sie zdarzylo
a co do auta, uwazam ze 300C to jedna z ciekawszysch limuzyn,a cabrio wszystko fajnie ale jakos mi nie za bardzo sie podoba tego typu tuning

BeeMiX
27-09-2005, 17:06
Ogromnie dużo czasu pewnie zajeła przeróbka czterodrzwiowego sedana na cabrio. Hmm podobno 300C wcale niemam strasznie plastykowego wnętrza (moim zdaniem utarła się opinia że jak amerykaniec to wnętrze- śmietnik) przynajmniej za te pieniądze, bo moim zdaniem 30-35 tyś $$ to nie jest dużo jak za taki wóz. Osiągi nie powalają z nóg bo przeciesz ponad 6s do 100km/h
przy 340KM to zdecydowanie za dużo, ale nie musi być szybki. Ten wóz jest taki jak hummer, masz w nim "wyglądać" a nie sie ścigać. no i ma być komfortowy.

MKa
27-09-2005, 17:49
Chociaż do tego auta nadwozie typu cabrio nie pasuje to jakoś to auto podoba mi się... nie weiem czemu... poprostu. No ale LCD i audio jest na prawde za dużo... hehe :grin:
:grin: :wink:

BABELEC
03-10-2005, 12:11
Wygląd zewnętrzny jest znakomity - ładnie go zrobili. Ale z tym audio/video to już tradycyjnie przegięcie. :ogh:

ilovebmw
03-10-2005, 19:30
widzialem te zdjecia kilka miesiecy temu, samochod wyglada ladnie, w sam raz na super lato w californi...

Sobi 2005
13-11-2005, 14:37
No widziałem już go na tej stronie West Coast Customs.. ma dobry grill i dobrze że to cabrio, bo do twarzy mu bez dachu hehehe :mryellow: Ogrąmne alufelgi !!! Ta ekipa to umie przerabiać bryczki.. najlepiej to przerobili w PIMP MY RIDE Honde Civic drzwi od Lambo i te sprawy !!!!

AGENT
14-11-2005, 09:00
Coś pięknego! 300 C to wg. mnie jedne z ładniejszych aut, myślałem, że nie da się go poprawić, ale jak widać Amerykanie potrafią! Wygląd zewnętrzny jest zachwycający! Do audio też nie mam zastrzeżeń, w końcu jest to wóz do zadawania szyku, a nie do tego by przewoził ludzi z punktu A do B. WCC robią auta z głową, nie widziałem jeszcze brzydkiego wozu w ich wykonaniu.

M.A.C.K.
14-11-2005, 11:15
Coś pięknego! 300 C to wg. mnie jedne z ładniejszych aut, myślałem, że nie da się go poprawić, ale jak widać Amerykanie potrafią! Wygląd zewnętrzny jest zachwycający! Do audio też nie mam zastrzeżeń, w końcu jest to wóz do zadawania szyku, a nie do tego by przewoził ludzi z punktu A do B. WCC robią auta z głową, nie widziałem jeszcze brzydkiego wozu w ich wykonaniu.

daj polakom możliwości takie jak mają amerykanie a dowiesz się co potrafią zrrobić z takim autem :susp:

a co do WCC to wg mnie nie jest to jedna z najlepszych firm, istnieją lepsze, co prawda pomysły mają niekiedy ciekawe