PDA

Zobacz pełną wersję : Chrysler Firepower

JaCie
28-09-2005, 13:21
Nie znalazłem tematu o tym autku i chciałbym zapytać, co o im sądzicie, czy podoba wam się wizja takiego elekanckiego, błyszczącego autka niewątpliwie sportowego i dwuosobowego. Czy ktoś wie, co z nim siędalej dzieje? Czy był prezentowany we Frankfurcie, albo coś? Jaką ma szansę na produkcję seryjną, czy w prezentowanej postaci? Osobiście bardzo bym chciał, żeby trafił do produkcji, ponieważ bardzo mi się podoba. Fajne kształty, przetłoczenia, elegancja i sport w jednym (bardzo pasuje mi do niego nazwa Gentlepower wymyślona przez AŚ, ponieważ Firepower jest zarezerwowana). W środku może ładniej byłoby trochę skromniej, ale nie jest źle. Fajne autko, także dlatego że jest oryginalne. Dla nie kojarzących daję załączniki.

Davis
28-09-2005, 13:39
Autko mi podoba sie strasznie... Wdl. mnie jest po prostu piekne :mryellow: Przod jest swietne, lampy bardzo Badne, a czesc od maski w dol bardzo oryginalna... Ciekawie usytuwane a przy tym ladne dzieki tym diodom lampy przeciwmgielne... Tyl moze nie az tak ale tez super. Tutaj reflektry podobne do tych z DB9 (bardziej kanciaste i bez tego "paska" karoseri w srodku), ale to tylko dobrze bo DB9 tez piekne auto... Poza tym ciekawie prezentuje sie czesc na dtylnym kolem, te polaczenie nadkola i tylnej klapy... Ale to jest tez super :razz: Wnetrze jest OK, ladna skora, ale niepodobaja mi sie zegary, a konkretnie ten zielonkawy kolor, bo pasuje tam jak lysy grzywka o kant kuli :damn:

JaCie
28-09-2005, 14:03
Zapomniałem wspomnieć o tych światłach przeciwmgielnych. Wg mnie są po prostu super!! Wyglądają jak jakiś spojler - gratuluję pomysłu! A do zegarów to fajne są takie stylowe, ale lepszy mógłby być kolor kości słoniowej, ale z kolei zbyt podobny do tapicerki. więc jest jak najbardziej OK!

MKa
28-09-2005, 15:02
Mi też się ten samochód podoba pod każdym względem :!:
Świetna bryła, linia nadwozia, stylizacja z zewnątrz (lampy przednie, tylne...). Ładnie, elegancko wykończony w środku. Po prostu świetny :!:
:cool: :wink:

AML
28-09-2005, 15:26
Bryła tego wozu jest dość pociągająca, ale wystarczy posiedzieć nad nim trochę więcej czasu i się go ma dość, po pierwsze to amerykan, więc deska rozdzielcza jest wykonana z tego samego co deski klozetowe, mamy paskudnego automata oraz straszne prowadzenie, czyli wszystko to standard, poza bryłą.

skibae124
28-09-2005, 16:19
Bardzo ciekawe autko ciekawa linia nadwozia z tyłu wygląda troche jak aston a z profilu ogulny kształt jak smart roadster. ogulnie pozytywny wóz

Łukasz (POPEK)
28-09-2005, 17:29
bardzo ladny samochód. nie mam rzadnych zastrzezen. wnętrze jest boski. nic dodac nic ujac

Przemek
28-09-2005, 17:41
Srodek ktory wejdzie do produkcji bedzie wygladac zupelnie inaczej. Ten sam silnik ktory obecnie napedza wiekszosc Chryslerowskich samochodow czyli podrasowany SRT 6.1L V8 HEMI. Podwozie z Vipera. 5 biegowa automatyczna skrzynia biegow z triptonikiem. Osobiscie niepotrzebnie dodali linie na klapie silnika (a'la Crossfire), widzialem go na torze i szczerze to paskudzi wyglad auta. Generalnie nie jest straszny.

Jacobser
28-09-2005, 19:40
Ciekawa wizja nowego Chryslera,aczkolwiek ja wątpię,żeby autko było wprowadzone do seryjnej produkcji,bo nie ma teraz takiego w ofercie modelu.Mimo wszystko,nawet gdyby był to tylko prototyp bardzo udana linia,nowatorskie lampy.Ach długo by tu wymieniać zalety.

Przemek
28-09-2005, 20:04
To juz nie prototyp. Nie bedzie wygladac w srodku tak jak na zdjeciach i kilka zmian zewnetrznych jest w opracowaniu. Auto bedzie w salonach w 2007.

BeeMiX
28-09-2005, 21:50
Bryła tego wozu jest dość pociągająca, ale wystarczy posiedzieć nad nim trochę więcej czasu i się go ma dość, po pierwsze to amerykan, więc deska rozdzielcza jest wykonana z tego samego co deski klozetowe, mamy paskudnego automata oraz straszne prowadzenie, czyli wszystko to standard, poza bryłą.

heh, śliczny przykład wypowiedzi opartej na utartych stereotypach. Jeżeli to made in USA a to plastik, tandeta, kiepsko sie prowadzi i ogólnie do dupy tak? lol :lol: :lol:

AML
28-09-2005, 23:19
Tak, właśnie tak, wyjątkiem jest C6 i CTS-V, oczywiście tylko jeśli chodzi o prowadzenie.
A jakie są dzisiejsze Chryslery to każdy wie, wystarczy spojżeć na Crossfire lub 300C, szkoda gadać.

BeeMiX
29-09-2005, 15:55
Dokładnie według mnie CTS-V spokojnie może konkurować z M5 i jest od nigo o 30tyś $ tańszy. Crossfire to nic innego jak merol, bodajże stara clk. Niewiem co myślec o 300C, mój kuzyn który ma przyjemność nim jeżdzić kilka razy w tygodniu mówi że wnętrze jest spasowane do milimetra i dobrej jakości, nic nie skrzypi itp. Cadillac STS dostał podobno nagrode za wnętrze, moim zdaniem amerykańska motoryzacja szybko sie rozwija wystarczy zobaczyć na nowego Tahoe. Chevy tahoe miał koszmarne plastykowe wnętrze a teraz widać znaczną poprawe, moim zdaniem wersja escalade na rok 2007 też będzie miała lepiej wykonane wnętrze, nie wspominając o mocy (obecnie 345KM a na 2007 ok 430KM z tego samego motoru).

AML
29-09-2005, 17:14
CTS-V może konkurować z M5 tylko ze względu na kategorię, nie żartuj sobie, CTS'owi brakuje do M5 rok świetlny.

BeeMiX
29-09-2005, 17:21
hmmm ciekawe.... troche o nim czytałem i podobno na torze jest świetny, przyspieszenie ma identyczne, a za róznice w cenie można z niego zrobić bolid (np. po tuningu lingenfeltera albo malette)

endrju
29-09-2005, 21:32
Podoba mi się i to bardzo, przypomina Crossfire'a ale jest od niego o wiele ładniejszy.Naprawdę niezły :grin: . A co do stereotypów dotyczacych amerykańskich samochodów, to może i poczęści są prawdziwe, ale według mnie właśnie w słabym materiale tapicerki, dużej pojemności silnika i dużym promieniu skrętu tkwi magia amerykańskich samochodów :wink:

Oto mój setny pościk :wink:

BeeMiX
30-09-2005, 14:22
Według mnie tkwi w tym że sa inne niż wszystkie i całkowicie niepasują do europy. Raczej nikt nie pomyli corvetty, vipera czy escalade z innym samochodem.

Gornet
30-09-2005, 15:07
Wygląda jak następca Crossfire. Ogólnie wygląda lepiej ,ale nadal jakoś nie przemawia do mnie ta stylistyka. Zresztą nie lubię amerykańskich wozów..

MikI MałS
01-10-2005, 16:39
Mi też się ten samochód podoba pod każdym względem :!:
Świetna bryła, linia nadwozia, stylizacja z zewnątrz (lampy przednie, tylne...). Ładnie, elegancko wykończony w środku. Po prostu świetny :!:
:cool: :wink:

Tak, tak i ja też muszę się z tobą zgodzić.
Super przód.Teraz zauważyłem, że tył jest dosyc podobny do DB9, co oczywiście jest wieeeeeeeeeeeeeeelką zaletą.Super wnętrze z dużą ilością chromowanych elementów.Do setki rozpędza się w 4,5 sekundy do setki.
SUPER WYPASIONY WÓZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale niestety nigdy nie wejdzie do produkcji.

PS.Czy tego tematu jeszce nie było??

Przemek
02-10-2005, 17:31
Panowie, Chrysler Firepower wejdzie do salonow w 2007. U mnie w studio obenie pracujemy nad materialami promocyjnymi ktore maja sie ukazac na Detrot Auto Show w styczniu przyszlego roku, katalogi, mini filmy, w wiekszosci to renderowana geometria ale moge potwierdzic ze samochod bedzie seryjnie produkowany.

MKa
02-10-2005, 21:49
Panowie, Chrysler Firepower wejdzie do salonow w 2007. U mnie w studio obenie pracujemy nad materialami promocyjnymi ktore maja sie ukazac na Detrot Auto Show w styczniu przyszlego roku, katalogi, mini filmy, w wiekszosci to renderowana geometria ale moge potwierdzic ze samochod bedzie seryjnie produkowany.
Jeśli to prawda, to bardzo mnie to cieszy... :wink:

Dj Brabus
03-10-2005, 11:48
U mnie w studio obenie pracujemy nad materialami promocyjnymi...

Pewnie oczywiście nie możesz nam zdradzić albo "delikatnie" pokazać, nad czym pracujesz? Wiem - tajemnica zawodowa... :wink:

Przemek
03-10-2005, 17:35
Niestety nie. Znajac mozliwosci Google takie rzeczy bardzo szybko trafily by do masowego obiegu, a za to mozna stracic prace:)

MikI MałS
06-10-2005, 15:49

Holera!!Prawdę mówisz.Wszędzie pisali, że jest cień nadzieji, ale to bardzo
małe szanse, a tu proszę.Jestem w siódmym nebie.Od dzisiaj zbieram do skarbonki :twisted:

BeeMiX
06-10-2005, 17:16

Holera!!Prawdę mówisz.Wszędzie pisali, że jest cień nadzieji, ale to bardzo
małe szanse, a tu proszę.Jestem w siódmym nebie.Od dzisiaj zbieram do skarbonki :twisted:

zbieraj zbieraj :lol: ale czy warto na Firepower?