PDA

Zobacz pełną wersję : [Lingenfelter] C6 Corvette

Krzysztof Cieślak
28-09-2005, 15:52
700-konna Corvette: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=365

JaCie
28-09-2005, 18:13
Z wyglądu mi się nie podoba. Popsuli oryginał. Nie podoba mi sie maska i doklejone części zderzaka. W ogóle nie podobająmi się samochody z kloszami nałożonymi na blachę koloru nadwozia (też Maserati). Szybkie auto nie na drogi, jak ktoś ma za co to może się pobawić.

fischer777
28-09-2005, 18:17
Po tych zmianach wygląda genialnie. Bardzo drapieżne elementy dają mu niesamowity charakter. Dzięki tej mocy auto musi być niezwykle szybkie. Takie auta to dopiero robią na mnie wrażenie :wink:

M.A.C.K.
28-09-2005, 20:53
tandetą zalatuje
wole zwykłą z takim silnikiem i zawieszeniem

Davis
28-09-2005, 21:24
Przyczepie sie do koloru, nie przepadam za czerwonymi Corvettami, ale zawsze mozna go przemalowac, wiec ogulnie autko mi sie podoba. Silnik jest mega, 3 sek do 100 to cos... Poza tym super felgi i maska, dodaja duzo charakterku. Widywalem lepsze przednie spoilery, ale ten ujdzie, a poza tym to jedyny element ktury moglby byc lepszy(no i ten kolor), wiec ogulnie wozek jest spox(ale moglby byc lepszy z zewnatrz..)

Wielbłąd
28-09-2005, 21:32
Musze przyznac ze mi sie podoba... ogromny silnik ze stada rómaków robi sowje (tak ze az stracił homologacje) tuning optyczny tez jest ładny choc wg mnie to jest on podpozadkowany aerodynamice i mi sie podoba... wnetrze tez bardzo ładne (juz tak nie zalatuje tandetą :wink: ) ale brak homologacje to wg mnie bardzo duzy - dla tego auta...

Sobi 2005
13-11-2005, 12:20
Fajna, podobają mi się te nowe C6... ładnie wygląda z tym wlotem na masce...wnętrze też ma całkiem niezłe ale nie widze tu za dużego tuningu :sad:

AML
13-11-2005, 12:56
Tam jest więcej tuningu niż możesz sobie wyobrazić, a to dlatego bo Lingenfelther nie jest jakąś wieśniacką firmą, oni przedewszystkim podkręcają silnik, wygląd zew. jest mało ważny.