PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny VW Polo

MKa
02-10-2005, 23:09
Kilka miesięcy po premierze nowego VW Polo, projektanci AutoBild'a wykreowali już kolejną jego wersję... typu SUV. Po co :?: ... tego nie wiedomo. Ale na pewno jest to zrobione na jakiejś podstawie... czas pokaże...
A czy ładny... :?: Myślę, żę "nie brzydki" ale nic specjalnego - taki "poprostu". :wink:
A Waszym zdaniem :?:

AML
02-10-2005, 23:16
Faktycznie taki sobie, ładny nawet, po prostu kolejne auto użytkowe, szkoda tylko że każde auto VW wygląda teraz wręcz identycznie. :damn:

el_
03-10-2005, 08:53
projektanci AutoBild'a wykreowali już kolejną jego wersję... typu SUV.
Który z nich nim jest? Bo ja tu widzę tylko wizję nowego Polo oraz Polo Plus lub nowego Touran'a ;)

szkoda tylko że każde auto VW wygląda teraz wręcz identycznie. :damn:
Nie to co Aston Martin, co nie :twisted: :lol:

BKX
03-10-2005, 10:09
mk133 napisal

Kilka miesięcy po premierze nowego VW Polo, projektanci AutoBild'a wykreowali już kolejną jego wersję... typu SUV. Po co ... tego nie wiedomo

Aktualne Polo nie jest nowym modelem, tylko przeszlo dosc znaczaca modernizajce (glownie z wygladu). Wiec w ciagu max 2 lat powinnismy sie spodziwac nowego modelu i pewnie znow bedzie tak jak poprzednio, czyli najpierw nowa Fabia (Chyba Paryż 2006), a pozniej nowe Polo (pewnie Genewa). Te wizje nie wprowadzaja nic nowego, takie na sile upodobnione bryla do Golfa, a detalami do najnowszych modeli, oglnie moze byc, tyle ze wersja produkcyjna bedzie sie pewnie sporo roznila...

M.A.C.K.
03-10-2005, 11:13
oo nowy golf

nie to nowe polo, dziwne takie same jak golf
szkoda ze VW postawił na klonowanie, stare metody rozmnarzania są lepsze

Davis
03-10-2005, 13:16
Przod jest całkiem ładny... Spoko lampy przedewszystkim. Tył taki nijaki, tzn. nie jest zły, ale nie ma w niczego fajnego takze... Ogólnie ladny woz, ale bez rewelacji :wink:

JaCie
03-10-2005, 17:00
Zgadzam się z wami. Zdecydowanie zbyt podobny do rodziny(tak samo Audi). Wiem, że chcą stworzyć odrębny styl swojej marki, ale bez przesady. Ogólnie nie są brzydkie, ale ich uroda nie jest porywająca. Uważam auta tego segmentu za przydatne, ponieważ są stosunkowo tanie, a nie można im odmówić funkcjonalności. Nadają się dla małej rodziny.

stanko
03-10-2005, 17:03
nie zabardzo podoba mnie sie ten nowy model.przod przypomina mi nowwgo mercedesa klasy A,wg.mnie projektanci nie postaral sie

Jacobser
03-10-2005, 19:54
W dzisiejszym wydaniu tygodnika "Motor" coś wspomnieli o nowych niszowych modelach VW na lata 2007-2008.Kto wie,czy nie jest to jeden z tych nowych modeli,Marrakesh plasujący się między Polo a Golfem.Co napisać o tym modelu ???Stylistyka spójna z obecnym trendem marki, dużo znanych elementów z Polo,ale ogólnie nic porywającego w sobie nie kryje.

Dominik999
03-10-2005, 20:10
Smuci mnie trochę ta unifikacja wszystkich modeli w gamie, coraz więcej marek tak robi. niedługo będzie już tylko: duzy VW, średni Vw, mały VW.... i wszystkie takie same.... tak samo Audi i kilka innych marek... szkoda... rozumiem, że mogą być troche podobne, te same detale, styl - podobna forma, ale inna treść